» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... > »

Autor Treść
Mała Mi
Gość
Witajcie:)
właśnie wróciliśmy z Biogradu, więc chciałabym opisać Wam pokrótce jak było.
Zaczynając od samego początku muszę zaznaczyć, iż wyjeżdżałam z Krakowa. Odprawa chaotyczna, brak przewodnika w obydwie strony.
Zakwaterowanie to istana padaka, przyjechaliśmy do Biogradu o godzinie 7 rano po czym ok 3-4 godzin czekaliśmy w słońcu na zakwaterowania, a dokładnie na to by szanowny PAN KRYSTIAN wziął się do roboty i porozwoził ludzi do wilii. Po czym dowiedzieliśmy się, że willa, w której mamy mieszkać była ok 10minut drogi od miejsca, w którym "koczowaliśmy".
Ogólnie warunki w willi Bozo (bo w tej właśnie mieszkałam)okazały się być lepsze niż w opisie. Dostaliśmy pokój z klimatyzacją, tv, kablówką.
Jeśli chodzi o centy to w sklepach są wyższe niż w Polsce (polecam bary przy plaży piaszczystej, obiady w granicach 25-35 kun, a dzban 1,5litrowego piwa TUBORG 30 kun :d).
Aaa zapomniałabym, wykwaterowanie jest o godzinie 8 rano, a odjazd był ok 22. O godzinie 19 biuro OIS zafundowało nam kolacje...i za to wielki +.
Ogólnie wyjazd spoko...OIS musi jeszcze popracować nad organizacją bo gdyby nie KAROLINA to by kiepsko było.
Pozdrowienia dla Karoliny :)
IP: 83.9.174.77
sidn
Gość
Marku czy mógł byś opisać ville damir z góry dzięki
IP: 85.222.68.157
Marek
Gość
Sidn. Willa damir to dość ładna willa z 5 pokojami na 1 pietrze. 4 pokoje ładne w tym jeden zrobiony z kuchni (chyba najlepszy bo masz własną kuchnie, telewizor i klime, ja się tam właśnie załapałem z dziewczyną. Reszta pokoi ma wspólną kuchnie z pełnym wyposażeniem i 2 łazienki ale i tak do 1 wszyscy chodzili bo tylko tam był prysznic (w drugiej wanna i bez okna była wiec było tam bardzo gorąco). Do morza chyba bedzie te 150 m lecz do głównej plaży w centrum trzeba się przejść z 10 min a do piaszczystej z 20. Właścicielka tej willi to mega .... (nie będę przeklinał) trzaśniesz drzwiami i masz zjeby.
Co do plaży to jest taka plaża za mariną bardzo blisko od Damir ale jakoś nam nie podpasywała bo trochę brudno. Hmm co by tu jeszcze....
Supermarket Konzum bardzo blisko, targowisko też.
IP: 213.17.151.30
Kamil OIS
Gość
Drogi Marku więcej takich postów:)Nie ma to jak dokładne informacje od naszych uczestników którzy wrócili z Biogradu ja też byłem jako pilot ale jedynie co to mogę powiedziedzieć o willi Bozo bo tam się zatrzymałem:)
W ogóle chciałbym pozdrowić wszystkie osoby,które teraz wróciły a przede wszystkim te które jechały ze mną autokarem i mieszkały w willi Bozo super z was ekipa:)
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie
Kamil
IP: 88.199.105.4
Kamil OIS
Gość
Droga Mała Mi
Rozumiem Cię całkowicie,a rozkwaterowanie to zawsze najcięższa część wycieczki:(cały czas pracujemy nad tym,żeby nasi uczestnicy znieśli to jak najlepiej.Chciałbym uspokoić wszystkich uczestników naszych wyjazdów co będą teraz jechać do Biogradu Bowiem zostały dodane nowe miejsca odjazdów autokarów i wszystkie godz.zostały przesunięte do przodu a więc miejmy nadzieje,że już się nie powtórzą takie sytuacje ,że któryś autokar przyjechał na miejsce za wcześnie!
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.4
sidn
Gość
Dzięki wilekie za informacje do sklepu blisko na plaze tyz i to podstawa sukcesu
IP: 85.222.68.157
Wons
Gość
Dajcie znac jak tam na krymie bo wybieram sie 26.07 :)
IP: 62.21.32.11
Bartek
Gość
No właśnie na początku nieco chaosu, choć nas rozkwaterowano w miare sprawnie, ale wiem że inni mieli jakieś problemy. My za to mieliśmy okropny autokar....dlatego Kamil uciekłeś do drugiego :p - stary, bez radia i dvd (podobno je ukradziono tuż przed wyjazdem ale do czasu powrotu jakos nowego nie zainstalowali), dobrze że był to wesoły autokar:)
No ale żeby być obiektywnym to inne które widziałem były o wiele lepsze, więc mieliśmy pecha.
Wille wyglądały różnie, generalnie nie mana co narzekać. Rezydenci fajni jak dla mnie, ciepło-upalnie. Ceny już nie są takie jak były, poszły niestety do góry o około 15-20% tuż przed naszym wyjazdem...niestety Chorwaci wiedzą jak zdzierać:)
Co do plaż polecam wyspę na przeciwko - Paśman - promem 30 min potem ok 2 km na południe i macie małą ale piaszczystą plaże i piaszczyste dno, no i zero jeżowców:)
Generalnie było fajnie i większość obaw co do ois była na wyrost. Ja mam jedno zastrzeżenie co do samego Biogradu: To są imprezy studenckie ale trudno tam poimprezować bo była otwarta(czasami) jedna dyskoteka i też nie najlepsza. Jest cisza nocna do 23 i po tej godzinie właściciele się drą że za głośno i trzeba isc na miasto gdzie tez cisza. Oczywiście można imprezować we własnym zakresie- Polak potrafi:)
No ale jakbyście chcieli czegoś więcej to podobno we wiosce obok na płn jest dyskoteka, są również w Pakosztan(czy jakoś tak) i Vodicach na południu - z dworca autobusowego coś tam jeździ. Polecam również Zadar
No i Nocne Rejsy - spytajcie sieo nie Krystka i Karoli

Pozdrowionka dla wszystkich:)

i...Pawełka
wtajemniczeni wiedzą o czym mówię :mrgreen:
IP: 77.253.121.141
efka
Gość
a mozecie napisac z jakich wycieczek dodatkowych korzystaliscie?
IP: 83.11.32.254
pola
Gość
My pojechaliśmy na Krka i Kornati i było zajebiście, opłaca się tam jechać. Raftingu nie było, o nie było wody w rzece, dopiero gdzieś we wrześniu. Nad morzem przy plaży warto iść na tubę (motorówka ciągnie opony) i parasoling (motorówka ciągnie spadochron). Sama jazda motorówką jest zajebista. Na tubę warto założyć okulary do pływania.
IP: 195.116.34.16
help!!
Gość
Czy naprawde nikt nie wrocił z Krymu?? Bardzo interesują mnie Wasze opinie na temat tego wyjazdu, bo ja rózwniez się wybieram i jestem przerazona!!! Chcę wrócić żywa z tej wycieczki, a po przeczytaniu wszytskich postów mam watpliwości czy mi się to uda!
IP: 193.189.116.3
rakijka
Gość
ludzie - ile płaciliscie za 0,5 rakiji ? ? ?
IP: 212.160.71.84
Bartek
Gość
efka napisał
a mozecie napisac z jakich wycieczek dodatkowych korzystaliscie?


Ja byłem na Kornati - super widoki i super winko - trudno wyjść z łódki o własnych siłach:):) hehe Podobnie na nocnym rejsie.
Byłem też w Splicie i Trogirze super wrażenia, jeśli lubisz zwiedzanie polecam. Polecam też wycieczkę na własną rękę do Zadaru, choćby po to aby posłuchać wodnych organów - świetne:)
IP: 77.253.121.141
ONA
Gość
ile wziąć kasy na jedzonko i przyjemności tak żeby sobie nie żałować?:)
IP: 212.76.46.161
konrad
Gość
sprawdziłem zawartość alkoholu w rakiji więc nie wypadło tak żle w 4 butelkach otrzymałem taki sam wynik 50% a koszt to 30 kun za litr więc przeliczając na nasze to 7.50 zł za 0.5litra
a smak to już sami sprawdzicie .Pozdrawiam Bozo. A kasa to trzeba 300-400 eu na głowę zabrać a i 500 można puścić .
IP: 195.116.34.16
Aneta_wawa
Gość
Byłam na turnusie 1.07 i mam mieszane uczucia głównie dzieki organizacji(a reczej jej braku) ze strony biura i właścicielce willi DAMIR która jest bardzo agresywna.
Nie wiem jak ktokolwiek mógł podpisać z nią umowe na wynajmowanie apartamentów dla studentów :/
Codziennie awantury,raz doszło nawet do rękoczynów z jej strony!
Wszystkim którzy wybrali DAMIR radze zmienić wille jeśli jest to jeszcze możliwe...
IP: 62.233.164.27
konrad
Gość
rakija cena 30-50 kun litr wcześniej podałem cenę minimalną a zapomniałem o max .Po naszemu to jest bimber a oni mają rakiję.Przed podaniem schłodzić i można mieszać z colą cytrynka też mile widziana ,to dla pań.
IP: 195.116.34.16
izulek:)
Gość
jak dobrze że jade do Bozo-współczuje tym co jadą do willi Damir. Z tego co piszą ci co byli rzeczywiście musi być strasznie z ta właścicielką wariatką:P. Mam pytanie jaki jest kurs euro-kuna w Chorwacji? Dzięki za odp.
IP: 79.186.96.75
tom
Gość
ooo właśnie ! ile Biogradczeńskie kantory dają KUN za 100 EURO ??? Słyszałem że na tym turnusie, który właśnie sie skonczyl najgorsze autobusy miała Warszawa (podobno koszmar) - Poznań i Wroclaw LUX - why ? ? ? - podbno z imprezami też kruchutko - 23.00 i wszyscy krzyczą że spać chcą - chyba czas coś podziałać ! - do zobaczenia 17.VII.!!!
IP: 212.160.71.84
Użytkownik
Posty: 4
Ja po tej rakiji to k......r dopiero dzisjaj do domu dotarłem:(
ale polecam też piwo marki TUBORG 1,5 L ZA 30K a i chorwacji
bardzo lubią słowo MISKUZI:)) wiec często je mówcie
pozdro
IP: 83.9.235.113
Grzesiek
Gość
11.lipca wróciłem z Biogradu i powiem Wam, że wspominam to wspaniale.... Willa IVA jest najwspanialszym domkiem, właściciele są wyrozumiali i potrafią sie dogadywać po polsku:)za to +!!!
Rejs na Kornati był świetny, ale tu dużo zależy od grupy. Po ostatniej grupie pobiłem rekord o cztery kubki więcej wina :D (wypijcie więcej niż 25 kubków na takim słońcu...hehe), rezydenci sa ok, w każdej sytuacji pomagają, wiedzą co to zabawa;P Jeżeli chodzi o organizację przyjazdu i wyjazdu ze strony biura to powinni sie poprawić natomiast nie jest to wina rezydentów, ludziska się starali:) dzięki Krystek i Karola:) Wybierzcie sie na nocny rejs...polecam, naprawdę warto:) Jeżeli jesteście przebojową grupą i umiecie sie dobrze bawić. Ogólnie wyjazd był super:)


Kilka informacji:
Piwo w lokalu ok 15 kun za 0,5
gin z tonikiem 14 kun
wypożyczenie skutera na 7 dni to koszt 175 kun natomiast opel corsa z klima na 7 dni to koszt 350 kun... naprawdę warto:) Im mniej dni na wypożyczenie tym drożej:)
Rum z cola to koszt 13 kun
z dyskotekami jest marnie, są animacje hotelowe ale tylko góra do pierwszej w nocy i nie zawsze czasami krócej:( Przestrzegam przed płynięciem łodzią ze szklanym dnem do oglądania dna morskiego gdyz jest to naciaganie turysty koszt 80 kun od osoby, lepsze widoki sa przez maskę do nurkowania zaopatrzcie sie w nią a na pewno nie pożałujecie:)))
Frytki i hamburger koszt ok 20 kun. Zjeżdżalnie to 10 kun za 3 zjazdy od osoby:) Pozdrawiam i życzę udanych wakacji. Przekażcie od Grześka pozdrowiena dla Krystiana i karoliny:)
IP: 85.14.77.25
pola i konrad
Gość
Roberto napisał
Ja po tej rakiji to k......r dopiero dzisjaj do domu dotarłem:(
ale polecam też piwo marki TUBORG 1,5 L ZA 30K a i chorwacji
bardzo lubią słowo MISKUZI:)) wiec często je mówcie
pozdro

miskuzi Roberto:) pozdrowionka dla Emilki
Jak tam Twoje dyskowce? Żyją jeszcze?? Czy mama zjadła?
IP: 195.116.34.16
pola i konrad
Gość
Grzesiek napisał
11.lipca wróciłem z Biogradu i powiem Wam, że wspominam to wspaniale.... Willa IVA jest najwspanialszym domkiem, właściciele są wyrozumiali i potrafią sie dogadywać po polsku:)za to +!!!
Rejs na Kornati był świetny, ale tu dużo zależy od grupy. Po ostatniej grupie pobiłem rekord o cztery kubki więcej wina :D (wypijcie więcej niż 25 kubków na takim słońcu...hehe), rezydenci sa ok, w każdej sytuacji pomagają, wiedzą co to zabawa;P Jeżeli chodzi o organizację przyjazdu i wyjazdu ze strony biura to powinni sie poprawić natomiast nie jest to wina rezydentów, ludziska się starali:) dzięki Krystek i Karola:) Wybierzcie sie na nocny rejs...polecam, naprawdę warto:) Jeżeli jesteście przebojową grupą i umiecie sie dobrze bawić. Ogólnie wyjazd był super:)


Kilka informacji:
Piwo w lokalu ok 15 kun za 0,5
gin z tonikiem 14 kun
wypożyczenie skutera na 7 dni to koszt 175 kun natomiast opel corsa z klima na 7 dni to koszt 350 kun... naprawdę warto:) Im mniej dni na wypożyczenie tym drożej:)
Rum z cola to koszt 13 kun
z dyskotekami jest marnie, są animacje hotelowe ale tylko góra do pierwszej w nocy i nie zawsze czasami krócej:( Przestrzegam przed płynięciem łodzią ze szklanym dnem do oglądania dna morskiego gdyz jest to naciaganie turysty koszt 80 kun od osoby, lepsze widoki sa przez maskę do nurkowania zaopatrzcie sie w nią a na pewno nie pożałujecie:)))
Frytki i hamburger koszt ok 20 kun. Zjeżdżalnie to 10 kun za 3 zjazdy od osoby:) Pozdrawiam i życzę udanych wakacji. Przekażcie od Grześka pozdrowiena dla Krystiana i karoliny:)

popieram łódź podwodna jest tylko z nazwy, lepiej ponurkować samemu w okularkach do pływania przy skałkach obok basenu efekt nawet lepszy.
IP: 195.116.34.16
pola i konrad
Gość
tom napisał
ooo właśnie ! ile Biogradczeńskie kantory dają KUN za 100 EURO ??? Słyszałem że na tym turnusie, który właśnie sie skonczyl najgorsze autobusy miała Warszawa (podobno koszmar) - Poznań i Wroclaw LUX - why ? ? ? - podbno z imprezami też kruchutko - 23.00 i wszyscy krzyczą że spać chcą - chyba czas coś podziałać ! - do zobaczenia 17.VII.!!!

715 kun za 100 eu w bankach ,autokar faktycznie nie był specjalny,ale po paru głębszych już tego nie dostrzegasz a i zepsuć nie było czego bo już był popsuty więc nawet lepiej
IP: 195.116.34.16
emilia
Gość
A czy ktos moze cos powiedziec o willi UGRI - czekam z niecierpliwoscia za opiniami i w jakiej cenie jest chlebek ? ;)
IP: 85.221.185.78

Strona: « < ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij