» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 25
Dla zachety wrzucilam filmi obrazujacy jak wyglada lot na spadochronie za motorowka - polecam goraco :-)

http://www.wrzuta.pl/film/pbtGtSzBlI/atrakcje_w_biogradzie
IP: 193.84.71.226
gosc
Gość
ponawiam pytanie moze dzis ktos sie znajdzie
gil napisał
A czy ktoś był ostatnio w willi Damir. Przede wszystkim chodzi mi o potraktowanie osób w ostatni dzień. Ktoś pisał że pani wynajmująca pozwolila zostawić bagaze ale byly niezabezpieczone i każdy mógl cos z nich zabrac .prosze o info. I jeszcze jedno czy jest jakas przechowalnia bagazu w Biogradzie i ile to kosztuje.
IP: 80.48.251.36
freeze
Gość
Zasypywany reklamami sponsorowanymi na poczte w O2.pl postanowilem sprawdzic co to ten OIS. No strona nawet kuszaca, ale opinie potwierdzily moje przypuszczenia. Zauwazylem tez, ze osoby chwalace OIS (wiekszosc) oprocz jednego IP wypowiada sie w tym samym stylu. Ciekawe tez, ze IP jest to same co Marcina.
Wypowiedzi zas Marcina sa faktycznie wymijajace i nijak sie maja do prawa i przypominaja teksty zakopianskiego busiarza.
Takze z uslug OIS skorzystac juz nie planuje Dziekuje za opinie :)
IP: 83.9.166.105
Wailando
Gość
Witam wszystkich, proszę o numer tel lub e-mail osób które przebywały w willi Bralic chciałbym dowiedzieć się czy warto rezerwować tą willę,czy jest tam dostępny grill i takie tam. Pozdrawiam.
IP: 213.134.149.171
o autokarach
Gość
Teraz dzięń powrotu , wyjazd wcale nie o 18 jak jest napisane na stronie ois, lecz ( w moim przypadku o 1.00 w nocy) ale na szczęście powiadomiono nas o tym wcześniej i kazano czekać od 20.00 na autokar (z mojej willi osoby miały czekać przy stacji paliw , hehe gdybym nie poszedł do innej willi pod wiatę to bym stał jak flet przy trasie 5 godzin, bo do ostatniej chwili nie wiadomo kiedy będzie autokar ponieważ jeden się gdzieś w Austrii zepsuł, drugi złapał kapcia i takie tam).

Jeden zepsuł się w Austrii. I tyle. Nie było innych przypadków z kapciem i ukrytych pod wyrażeniem takie tam.

Koleżanka jak się zapytała pracownika kiedy będzie autokar to zaczął na nią japę wydzierać i powiedział, że jak tak dalej będzie mu utrudniać prace to jej do autokaru nie wpuści (trzeba mieć silne nerwy ,żeby nie zrobić głupstwa na tym wyjeździe). Ok. wreszcie przyjechał autokar, na pierwszy rzut oka nawet fajny, ale jakoś niski ma tył, no trudno … wsiadamy bo wszyscy wymęczeni. Oczywiście zmieszane składy wszystkich autokarów, okazuje się ,że nie ma miejsc dla paru osób, nasz autobus był ostatni( wszystkie inne odjechały) dwie osoby nie mają miejsc.

Były miejsca. Przez całą trasę były wolne miejsca. Duża biała Skania wyjechała z Biogradu jako przedostatnia.

Chyba zaczęli zawracać inny autokar z trasy, ale nie wiem jak to się skończyło bo odjechaliśmy zostawiając te dwie dziewczyny z bagażami na krawężniku.

Nie zawracano autobusu z trasy. Ten drugi autobus był austriacki, rozwoził turystów po willach w Biogradzie i zbierał tych kolejnych. Dziewczyny, które siedziały na krawężniku ustąpiły miejsca ludziom z Lublina. I nie siedzą na tym krawężniku do dziś, choć zapewne trzeba im było pomóc wsiąść.

Wreszcie jedziemy, z tyłu trzęsie , na większych dołkach bagaże wypadają z pawlaczy, a pasażerowie na ostatnim rzędzie prawie nosem w sufit walą, ale nie długo – granica chorwacko – słoweńska zgrzyt i autokar zawiesił się na małym progu. Niesprawne zawieszenie, chyba poduszek powietrznych nie było, tył wlókł się nad ziemią z 10 cm, brak amortyzacji. Autokar zablokował całe przejście, zrobiły się korki ,że ho ho. Po godzinie dwóm narodom udało się zepchnąć naszego szrota i pojechał. Jeszcze w między czasie kibel się przepełnił, autobus ogarnął dotkliwy smród z tego powodu ale na szczęcie bystry kierowca po 3 godzinach wlał jakiś szuwaks do kibla , zamknął na klucz i problem rozwiązał.

Autokar był sprawdzany przez policję zaraz po przyjeździe do Warszawy. Kontrolujący uznali,że z autokarem jest wszystko w porządku, nie znaleźli żadnych uchybień. Również kierowcy zostali sprawdzeni i wszystkie papiery mieli zgodne z prawem. Nikt nie został wtedy ukarany mandatem lub choćby upomnieniem.
IP: 83.29.142.140
niezadowalony 2
Gość
o autokarach napisał
...
Autokar był sprawdzany przez policję zaraz po przyjeździe do Warszawy. Kontrolujący uznali,że z autokarem jest wszystko w porządku, nie znaleźli żadnych uchybień. Również kierowcy zostali sprawdzeni i wszystkie papiery mieli zgodne z prawem. Nikt nie został wtedy ukarany mandatem lub choćby upomnieniem.


Jakoś mi się w to wierzyć nie chcę:
1. Autokar z popsutym tylnik zawieszeniem, brak jakielkolwiek amortyzacji na tylnych kołach, stając/jadąc tarł chlapaczami o asfalt.
2. Autokar zawisł na progu na granicy słoweńsko-chorwackiej w miejscu przez które przejeżdżają setki innych samochodów/tirów/autokarów.
3. Dlaczego na 22-godzinną trasę było tylko dwóch kierowców, nowy wsiadł dopiero w Krakowie.
4. Dlaczego kierowaca tankując autokar na stacji palił w tym czasie papierosa.
5. Dlaczego w Austrii staliśmy 45min bo zatrzymała nas policja, a kierowcy otrzymali plik formularzy/kartek/mandatów, to chyba nie była pisenma pochwała za prowadzenie tego zrzęcha.

Jeśli uwarzasz że to norma i wrzystko jest OK to tylko pogratulować.
IP: 195.205.221.230
koco
Gość
UWAGA!!! kaucji nie oddają, lepiej jej wcale nie dawać!!!
IP: 83.31.40.217
Użytkownik
Posty: 25
Z ta kaucja to bylo dokladnie jakoby tak:
- niejaki Bartek choc nie byl pilotem zebral w naszym autokarze kaucje-odznaczal sobie to na liscie,
- przy wykwaterowaniu nie bylo obecnego rezydenta ani pilota wiec nie bylo kogo zapytac,
- w autokarze pilotka, wspomniana juz Maria powiedziala, ze dowie sie o kaucje u jednego z wlascicieli ois,
- co jakis czas sie dopytywalam i dostalismy info ze ludzie z radomia i krakowa dostana e-mail na ktory maja przeslac swoje nr konta a ludzie z wawy spotkaja sie na miejscu z wlascicielem, ktory byc moze bedzie mial ze soba kase (wysiadla o 1 w nocy, stos walizek wiec miloby bylo miec znow swoje pieniadze aby oplacic taxi prawda?),
- ok. 23 okazalo sie, ze kontakt z wlascicielem (pilotka podawala imie Marcin) juz sie urwal i ze na pewno nie przyjedzie pod pkin, natomiast mozemy dzwonic sobie do biura w sprawie kasy,
- poprosilam dosyc stanowczo pilotke aby ponownie probowala dodzwonic sie do tego pana - nie udalo jej sie jakoby ale jak ja przejalam jej telefon i zadzwonilam to odebral,
- wyluszczylam temat i uslyszalam cos w tym stylu "nie wiem kto zebral kaucje", "jak ludzie z ois wroca do polski to sie zorientuje", "mam to gdzies, to, ze nie macie za co wrocic do domu" , "ja tych pieniedzy nie bralem wiec na pewno ich wam nie oddam", "policja? prosze bardzo, mam to gdzies", "moje zwiazki z biurem? to nie pani sprawa i nie powinno to pani wogole obchodzic".
- wezwalismy policje pod pkin i zdalismy relacje,
- wczoraj bylam w biurze gdzie zazadalam zwrotu kasy (choc i tak zloze reklamacje i stosowne uwagi do uokik) - mam wyslac emailem swoje dane i nr konta...zobaczymy


koco napisał
UWAGA!!! kaucji nie oddają, lepiej jej wcale nie dawać!!!
IP: 193.84.71.226
bart
Gość
Wailando napisał
Witam wszystkich, proszę o numer tel lub e-mail osób które przebywały w willi Bralic chciałbym dowiedzieć się czy warto rezerwować tą willę,czy jest tam dostępny grill i takie tam. Pozdrawiam.


W BRALICU grilla oczywiście brak ( przy śmietniku stoi w prawdze cos co go przypomina ale nie radzę) Sama willa jest ok. W miare blisko do plaży i do centrum. 100m od willi jest maly "market". Czajników elektrycznych w obu kuchniach brak ( caly wyjazd wodę gotowaliśmy w garze) Sąsiedzi wyrozumiali. Dzielnie znosili nasze imprezy. Raz nastraszyli nas tylko policją, ale naszczęście nie przyjechala. pozdrawiammm /B/
IP: 212.160.70.133
beta
Gość
ona napisał
beta napisał
to jeszcze raz ja :P

Mam pytanie do osób, które jadą do Biogradu 02.08. z Wawy
Czy ktoś już zamówił do naszego autokaru kontrolę policji?

Pozdrawiam


Jestem na bieżąco,i nikt nie zamawiał-jeśli możesz zrób to


Dowiedziałam się, że w kwestii kontroli autokaru najlepiej zadzwonić w dzień wyjazdu na policję, ponieważ wtedy jest to traktowane jak zgłoszenie i nie ma opcji, żeby nie przyjechali.
A nie sądzę, żeby OIS sam z własnej nieprzymuszonej woli poddał autokar inspekcji, tym bardziej, że trzeba jechać gdzieś na Torwar.
OK, biorę na siebie wykonanie telefonu na policję w dniu wyjazdu.

I mam jeszcze pytanie natury lingwistycznej :P
Czy z Chorwatami można dogadać się po polsku?
Chodzi mi głównie o właścicieli willi, sklepikarzy, sprzedawców na targu, itp
I w ogóle w jakim języku najłatwiej się tam dogadać?

Pozdrawiam
beta
IP: 89.77.215.61
Użytkownik
Posty: 25
W malych sklepikach spozywczych po prostu bierzesz towar z polki, niesiesz do kasy i pani podaje kwote po chorwacku ale liczebniki sa b. zblizone do rosyjnych wiec spoko zrozumiesz (poza tym suma wyswietla sie na kasie). W kantorze, w sklepach z pamiatkami, w knajpie spokojnie dogadasz sie po angielsku czy niemiecku ale takze mozesz probowac po polsku. Nie reaguja na slowo "bill" natomiast znakomicie rozumieja "poprosze rachunek".


I mam jeszcze pytanie natury lingwistycznej :P
Czy z Chorwatami można dogadać się po polsku?
Chodzi mi głównie o właścicieli willi, sklepikarzy, sprzedawców na targu, itp
I w ogóle w jakim języku najłatwiej się tam dogadać?

Pozdrawiam
beta
IP: 193.84.71.226
Użytkownik
Posty: 25
Beta - dla Ciebie podstawowe slowka!

Dziękuję: hvala

Tak: da
Nie: ne

Prosto: pravo
Lewo: lijevo
Prawo: desno

Bank: banka
Apteka: ljekarna
Kantor: mjenjačnica
Szpital: bolnica
Poczta: pošta

Ulica: ulica
Droga: cesta

Otwarte: otvoreno
Zamknięte: zatvoreno

Adriatyk: Jadran

Gdzie mogę kupić: gdje mogu kupiti
Ile to kosztuje ?: koliko to košta ?

Chleb: kruh
Herbata: čaj
Kawa: kava
Piwo: pivo
Ciasto: kolač
Ser: sir
Lody: sladoled
Ryba: riba
Mięso: meso
Wino: vino
białe: bijelo
czerwone: crno










I mam jeszcze pytanie natury lingwistycznej :P
Czy z Chorwatami można dogadać się po polsku?
Chodzi mi głównie o właścicieli willi, sklepikarzy, sprzedawców na targu, itp
I w ogóle w jakim języku najłatwiej się tam dogadać?

Pozdrawiam
beta
IP: 193.84.71.226
ona
Gość
beta napisał
ona napisał
beta napisał
to jeszcze raz ja :P

Mam pytanie do osób, które jadą do Biogradu 02.08. z Wawy
Czy ktoś już zamówił do naszego autokaru kontrolę policji?

Pozdrawiam


Jestem na bieżąco,i nikt nie zamawiał-jeśli możesz zrób to


Dowiedziałam się, że w kwestii kontroli autokaru najlepiej zadzwonić w dzień wyjazdu na policję, ponieważ wtedy jest to traktowane jak zgłoszenie i nie ma opcji, żeby nie przyjechali.
A nie sądzę, żeby OIS sam z własnej nieprzymuszonej woli poddał autokar inspekcji, tym bardziej, że trzeba jechać gdzieś na Torwar.
OK, biorę na siebie wykonanie telefonu na policję w dniu wyjazdu.

I mam jeszcze pytanie natury lingwistycznej :P
Czy z Chorwatami można dogadać się po polsku?
Chodzi mi głównie o właścicieli willi, sklepikarzy, sprzedawców na targu, itp
I w ogóle w jakim języku najłatwiej się tam dogadać?

Pozdrawiam
beta



jaki czas wcześniej być pod autokarem przed odjazdem?Odjazd jest o 8.30
IP: 212.76.46.161
Wailando
Gość
Dzięki Bart za odpowiedz na moje pytania dotyczące willi Bralic mam jednak jeszcze kilka pytań podaję swój nr tel 608 669 463 jesli możesz puść mi sygnał to zadzwonie.
IP: 213.134.149.171
beta
Gość
Z Warszawy wyjadą 2 autokary i mają być podstawione o 6.30

Wilczyca, dzięki za te wszystkie informacje. Jesteś po prostu NIEOCENIONA. Wszystkie kolejne turnusy powinny Ci przywieźć z Chorwacji po butelce winka albo co tam chcesz :P
Może napiszesz jakiś przewodnik o Biogradzie i za odpowiednią sumę podpiszesz jakiś kontrakt z OIS-em na jego dystrybucję? :P
IP: 89.77.215.61
ona
Gość
beta napisał
Z Warszawy wyjadą 2 autokary i mają być podstawione o 6.30

Wilczyca, dzięki za te wszystkie informacje. Jesteś po prostu NIEOCENIONA. Wszystkie kolejne turnusy powinny Ci przywieźć z Chorwacji po butelce winka albo co tam chcesz :P
Może napiszesz jakiś przewodnik o Biogradzie i za odpowiednią sumę podpiszesz jakiś kontrakt z OIS-em na jego dystrybucję? :P


Czy turnus który wyjeżdża 2 sierpnia ma już mieć autokary sprawne z innego biura przewozowego? Bardzo proszę o informację. Wilczyca dziękuję bardzo za wszystkie info:)
IP: 212.76.46.161
Użytkownik
Posty: 25
A wiesz to jest super pomysl! Z tym przewodnikiem! Moze nawet awansuje na rezydentke w Biogradzie...w ramach biura ois...o kurcze, ta wizja przeraza mnie bardziej niz ponowna podroz auto-klekotem na chorwacje :-))

Jesli chodzi o winko to w mojej lodowce lezakuje jeszcze maly zapas dowieziony przez przyjaciol z Kambera - tak nam zasmakowaly krajowe dawno nie pite trunki na imprezie, ktora odbyla sie u mnie po powrocie, ze ocalala buteleczka z chorwackim winkiem. Dzis jej nie podaruje :-)))

Zycze wszystkim bardzo udanego wyjazdu, bezpiecznej podrozy, wspanialej pogody, mase pozytywnych wrazen i po prostu super relaksu i zabawy.

ps. w razie pytan jutro moge cosik jeszcze napisac z praktycznych spraw

Wilczyca, dzięki za te wszystkie informacje. Jesteś po prostu NIEOCENIONA. Wszystkie kolejne turnusy powinny Ci przywieźć z Chorwacji po butelce winka albo co tam chcesz :P
Może napiszesz jakiś przewodnik o Biogradzie i za odpowiednią sumę podpiszesz jakiś kontrakt z OIS-em na jego dystrybucję? :P
IP: 193.84.71.226
beta
Gość
ona napisał
beta napisał
Z Warszawy wyjadą 2 autokary i mają być podstawione o 6.30

Wilczyca, dzięki za te wszystkie informacje. Jesteś po prostu NIEOCENIONA. Wszystkie kolejne turnusy powinny Ci przywieźć z Chorwacji po butelce winka albo co tam chcesz :P
Może napiszesz jakiś przewodnik o Biogradzie i za odpowiednią sumę podpiszesz jakiś kontrakt z OIS-em na jego dystrybucję? :P


Czy turnus który wyjeżdża 2 sierpnia ma już mieć autokary sprawne z innego biura przewozowego? Bardzo proszę o informację. Wilczyca dziękuję bardzo za wszystkie info:)


Biuro twierdzi, że od naszego turnusu będzie już nowy przewoźnik. Dla mnie w sumie nieważne czy nowy czy stary oby miał sprawny środek transportu i bezpiecznie nas dowiózł i przywiózł z wyczekiwanych wakacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z tego, co się zorientowałam ze studiowania forum w willi Camber będzie mieszkać Doda i Qbik. Ile znajomych z Wami jedzie? Bo ze mną jeszcze 4 osoby. Mamy zakwaterowanie w 2 pokojach, jeden dwu-, a drugi trzyosobowy, więc zgodnie z opisem wilczycy (ponownie chylę czoła :P koleżance) albo I albo II pietro. A Wy?
IP: 89.77.215.61
Użytkownik
Posty: 25
SUPER WAM SIE TRAFILO! Bedziecie albo na parterze czyli pokoj na prawo 2-osobowy z malzenskim lozem a w drugim pokoju po lewej stronie 3 tapczany albo na pietrze gdzie na prawo podwojne lozko i tapczan a na lewo typowa malzenska sypialnia ;-)

Mam prosbe: pozdrowcie serdecznie gospodarza Franka od Ani (blondi) i Marii (oczytanej, jesli wiecie o co chodzi ;-) - bedzie wiedzial o kogo chodzi :-)




Mamy zakwaterowanie w 2 pokojach, jeden dwu-, a drugi trzyosobowy, więc zgodnie z opisem wilczycy (ponownie chylę czoła :P koleżance) albo I albo II pietro. A Wy?
IP: 193.84.71.226
beta
Gość
Wilczyca, pozdrowię Franka na bank!!! ;-)))
IP: 89.77.215.61
Użytkownik
Posty: 25
Dziekuje!

beta napisał
Wilczyca, pozdrowię Franka na bank!!! ;-)))
IP: 193.84.71.226
Biuro OIS
Gość
Witam
Dla wszystkich uczestników wyjeżdżających do Chorwacji - Biogradu 02.08.2008 odjazd z pod E.Plater o godz.8:30
autokar będzie podstawiony ok godz.8

Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
ewka
Gość
Czy oznacza to, że wyjeżdżając z Łodzi mamy liczyć się z opóźnieniem? Pozdrawiam:)
IP: 195.74.50.1
emilia
Gość
A z Poznania juz nam przesunieto godzine odjazdu z 8.45 na 12.30, tylko zapomniałam sie zapytac dlaczego az o tyle g ;) odzin ? Moze ktos mi odpowie prosze
IP: 85.221.185.78
ona
Gość
emilia napisał
A z Poznania juz nam przesunieto godzine odjazdu z 8.45 na 12.30, tylko zapomniałam sie zapytac dlaczego az o tyle g ;) odzin ? Moze ktos mi odpowie prosze



dlatego,żebyś po dojeźdxie na miejsce nie czekałą5 godzin na zakwaterowanie jak poprzednie turnusy
IP: 212.76.46.161

Strona: « < ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij