» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... > »

Autor Treść
ojejku
Gość
No a my z Krakowa, ciekawe jak będzie mam nadzieję, ze obejdzie się bez opóźnień autobusu
IP: 83.9.136.211
madzialenka
Gość
monika--> no słuchaj my jechaliśmy z kolonią ;] (17 osobowa hehe) i dwóch chłopaczków sie pobiło w autokarze w drodze powrotnej. ludzi z ois'a prócz nas (3 osoby) nie było...
IP: 193.138.140.17
izulek:)
Gość
prosze o jakies informacje na temat willi bozo-konkretnie o kuchnie jej wyposażenie i jak duża jest lodówka bo to kuchnia na 7 pokoi....
IP: 79.186.89.105
Hubert
Gość
Robson napisał
no po tych wszystkich postach to z hurra optymizmu zaraz po zarejestrowaniu się na stronie, to mi minka zrzedła.. no ale teraz to już nastawiam się na raczej ciężką podróż i kiepskie warunki noclegowe(chociaż w mielnie na polu namiotowym eldorado kilka lat z rzędu się walczyło i było git).. ale myślę, że cytrynówka złagodzi to wszystkie odczucia i liczę, że będzie dobra ekipka (z dobrym przelicznikiem damsko/męskim ;) ) Jedzie ktoś z was w turnusie 18.08-28.08 z częstochowy albo z wrocka ? Mam jeszcze prośbę do tych co byli: jest gdzie wyjść w tym biogradzie ? dzieje się coś nocą ?


wedlug mnie warunki noclegowe nie sa zle - ale to po prostru zalezy kto do jakiej villi trafi.
wyjsc noca jest gdzie - ale i tak gdzie sie nie trafi to potem i tak kazdy trafia do Mariny - wszytskie dsrogi proqwadza do Mariny (dancing club przy morzu od 23-5 czynny)
IP: 81.15.165.10
Użytkownik
Posty: 17
Witam ja wybieram sie do chorwacji ale dopiero we wrzesniu i mam pytanko czy byl ktos w willi tonko jak wyglada rzeczywisosc tylko prosze o odpis osoby ktore byly w niej naprawde Pozdrawiam
IP: 89.174.86.118
Aga
Gość
Hey Mam pytanie czy ktoś kojarzy Kamila albo Anię z łodki STAR z wyjazdu żeglarskiego z Gizycka na pólnoc w term. 26-07 do 02.08. Zalezy mi zeby złapać z nimi kontatkt.
IP: 80.54.82.233
Użytkownik
Posty: 17
pytanie poniewaz sprawdzilem to biuro w centralnym rejestrze zezwolen i niema takiego biura ???????? wiec mam coraz wieksze obawy co do wyjazdu
IP: 89.174.86.118
izka
Gość
hejka, czy wstępują na forum osoby jadące na Krym-Saky w terminie 19.08??
IP: 83.11.1.146
superwahadelko
Gość
mam pytanie: jakim autobusem dojade do biura OIS w Warszawie? z centrum najlepiej?
IP: 87.99.98.145
Hubert
Gość
Gumis1984 napisał
pytanie poniewaz sprawdzilem to biuro w centralnym rejestrze zezwolen i niema takiego biura ???????? wiec mam coraz wieksze obawy co do wyjazdu

sparwdz moze gofun.pl
w sumie to pod wieloma nazwami swoje uslugi sprzedaja
IP: 81.15.165.10
Hubert
Gość
Gumis1984 napisał
pytanie poniewaz sprawdzilem to biuro w centralnym rejestrze zezwolen i niema takiego biura ???????? wiec mam coraz wieksze obawy co do wyjazdu


u mnie na umowie jest tak:
Biuro OIS Jacek Nowak, Marcin Moździerski, Marcin Kopyś
NIP - 7010054981
REGON - 140853292
IP: 81.15.165.10
Doda
Gość
mam pytanie: jakim autobusem dojade do biura OIS w Warszawie? z centrum najlepiej?

A WIEC MOŻNA TRAMWAJEM 17 lub 33 spod wiaduktu przy Dworcu Centralnym - wysiąść na przystanku POLE MOKOTOWSKIE a mozna i metrem 2 przystanki i też wysiąść na POLE MOKOTOWSKIE ;). z centrum to blisko. Po wyjściu z poddziemi trzeba sie cofnąc do skrzyzowania z ul. Batorego... przejść na przejściu i przy parku iść kawałeczek w lewo i w tych budynkach po prawej jest OIS. Prowizorka straszna:D ale cos zdaje się stoi na zewnątrz i widać że to OIS tu jest. po schodkach do środka, korytarzem w lewo i po lewej oplakatowane na kolorowo drzwi to OIS;)

powodzenia w szukaniu
IP: 83.31.47.72
Doda
Gość
jeżeli chodzi o autobusy to sie nie orientuje niestety;)
IP: 83.31.47.72
Ania
Gość
Byłam z OIS na Krymie w Saky, a tak naprawdę parę kilometrów dalej w tzw. Priboj. Wszystkich chętnych ostrzegam przed noclegiem w domkach - warunki fatalne, z gorszymi się jeszcze nie spotkałam. Często brakowało wody, a właściciel zamykał na klucz prysznice - "bo przecieka" (żeby nie przeciekało powinno się z niej wogóle nie korzystać bo wymagała remontu), innymi słowy często się zdarzało że cały domek ( około 20 osób) korzystało z jednej łazienki. Oprócz tego beznadziejna lokalizacja dla osób chcących czegoś więcej niż byczenie się na plaży, chcąc dojechać w jakieś ciekawe miejsce średnio spędzałam w autokarze/busie 3 godziny. Autokar Warszawa - Lwów - Warszawa porażka! Wszystko pięknie poza tym, że przejechanie 12 godzin z podkulonymi nogami to za wiele. Uff... Poza powyższym naprawdę polecam Krym - piękna przyroda, tania wódka..
IP: 212.76.37.174
Natalia
Gość
Ania napisał
Byłam z OIS na Krymie w Saky, a tak naprawdę parę kilometrów dalej w tzw. Priboj. Wszystkich chętnych ostrzegam przed noclegiem w domkach - warunki fatalne, z gorszymi się jeszcze nie spotkałam. Często brakowało wody, a właściciel zamykał na klucz prysznice - "bo przecieka" (żeby nie przeciekało powinno się z niej wogóle nie korzystać bo wymagała remontu), innymi słowy często się zdarzało że cały domek ( około 20 osób) korzystało z jednej łazienki. Oprócz tego beznadziejna lokalizacja dla osób chcących czegoś więcej niż byczenie się na plaży, chcąc dojechać w jakieś ciekawe miejsce średnio spędzałam w autokarze/busie 3 godziny. Autokar Warszawa - Lwów - Warszawa porażka! Wszystko pięknie poza tym, że przejechanie 12 godzin z podkulonymi nogami to za wiele. Uff... Poza powyższym naprawdę polecam Krym - piękna przyroda, tania wódka..


Hm... my dziś wyjeżdżamy do Saki, dziwne, wasze wypowiedzi się różnią, bo podobno okolica jest spoko, eee tam zresztą przekonamy się na własnej skórze...
IP: 195.93.134.21
Mała Mi
Gość
Mam pytanko do tych, którzy byli w Chorwacji...orientuje się ktoś może jak nazywają się te krzewy/drzewka o przepięknych różowych (kwiatach??
IP: 83.2.136.3
ojejku
Gość
Natalia Masz racje pojedziemyzobaczymy, zostało nam 6,5 godzinki do odjazdu wiec trzeba sie pakować:)
IP: 83.7.202.81
Natalia
Gość
Nio ja już jestem spakowana (prawie) ;) Wyjazd z Katowic mamy o 19.15, mam nadzieję, że obejdzie się bez opóźnień... do zobaczenia!!!:)
IP: 195.93.134.21
Any
Gość
Ktoś był w Makarskiej?? Villa Marina? Jakieś opinie? ;) a może ktoś jedzie 23.08-3.09 ? ;D
IP: 81.190.231.85
monika
Gość
madzialenka napisał
monika--> no słuchaj my jechaliśmy z kolonią ;] (17 osobowa hehe) i dwóch chłopaczków sie pobiło w autokarze w drodze powrotnej. ludzi z ois'a prócz nas (3 osoby) nie było...

o cholera...
no to niezle..... :shock:
słuchaj, masz moze jakies gadu - mam kilka pytan zwiazanych z olimpic beach - moze rozwiejesz moje watpliwosci:)
IP: 148.81.172.234
bulinka
Gość
witam Wszystkich! 18.08 wyjezdzam z chłopakiem di Biogardu do villi Damir, czy ktos moze mi cokolwiek powiedzieć na temat tego pensjonatu???po przeczytaniu postów jestem przerazona ale licze na doborowe towarzystwo :)
IP: 85.221.136.174
olo59
Gość
hejka
jedziemy z kolega do Biogradu 26.08 willa Ugrii
kto jeszcze jedzie??
moze ktos juz był w tej willi? jesli tak to wdzieczny bylbym za opinie o niej :))
IP: 83.5.144.133
bulinka
Gość
a i jeszcze pytanko do osob które były w Biogardzie, czy mozne korzystac tam z karty platniczej visa??czy nie problemu z bankomatami??
IP: 85.221.136.174
olo59
Gość
sorka biogardu
IP: 83.5.144.133
Sylvia
Gość
hejka,jade z koleżanką do Biogradu 26.08, czy ktoś jedzie w tym terminie???? jedziemy same i fajnie byłoby kogoś poznać żeby fajnie spędzić czas:)))
IP: 89.108.229.213

Strona: « < ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij