» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... > »

Autor Treść
bart
Gość
ja myśle, że dlatego że szukają na złomowisku części zamiennych do Waszego autobusu ! .... koszmar ___ przezyjcie ta droge a później bedzie tylko lepiej ! pozdr.
IP: 212.160.70.133
niezadowolony 2
Gość
Biuro OIS napisał
Witam
Dla wszystkich uczestników wyjeżdżających do Chorwacji - Biogradu 02.08.2008 odjazd z pod E.Plater o godz.8:30
autokar będzie podstawiony ok godz.8

Pozdrawiam Serdecznie


Wyjeżdżając słyszałem to samo, wyjechaliśmy o 10:30.

Pytanie do biura OIS, dlaczego przy zamawianiu turnusu/podpisaniu umowy nie ma rezerwacji miejsc w autokarze, tylko po pokazaniu się autokaru dziki tłum rusza by zając upatrzone wcześniej miejsca. Jakoś inne biura nie mają z tym problemu. Czy to ponad siły organizacyjne biura, jak resztą cała reszta?
IP: 62.141.226.243
emi
Gość
Czy był ktoś w Olimpic Beach? Jak wygląda dojazd i wycieczki fakultatywne, czy był ktoś w willi George? Jak jest z dostępnością bankomatów?
IP: 213.158.196.87
marta
Gość
Czy ktoś z was był zakwaterowany w Lilo? Czy ta villa jest zgodna z opisem w ofercie, bo juz sie zaczynam troche bac...
IP: 83.24.12.82
ewa
Gość
Witam wszystkich! Mam pytanko - czy ktoś był na tej wycieczce Krym -Jałta Morze Czarne??? Jestem zainetersowana pod względem organizacji , warunków itp. bo po lekturze forum mam trochę mieszane uczucia co do tego biura
IP: 195.140.236.147
Krym
Gość
jeśli nikt nic o Krymie nie pisze to znaczy,że jest/był zadowolony :)
IP: 83.29.151.111
tolla
Gość
Krym napisał
jeśli nikt nic o Krymie nie pisze to znaczy,że jest/był zadowolony :)


nie , to znaczy że, stamtąd nikt jeszcze nie wrócił żywy ! ;)
IP: 212.160.70.133
Krym
Gość
hehe
pewnie nikt nie wrócił,bo tam tak pięknie

a serio- fora mają to do siebie,że pisze się przede wszystkim i najcześciej o tym co było nie tak.
skoro nie ma nic o Krymie, to znaczy,że wszystko było w porządku
taka ma logika - ale może wywołamy wilka z lasu
IP: 83.29.151.111
Marta
Gość
Drodzy pracownicy OISu. Widz, że nadal udzielacie się na forum. Na poczatku Kamil odpowiadal calkiem zgrabnie na zarzuty wobec Was. Więc teraz poproszę, aby ktoś z biura, zamiast pisac o winku na kornati, ustosunkowal sie do ponizszej wypowiedzi (nie pierwszej zresztą):

"Przychodzi rezydent, następuje rozwożenie po willach (zwykłe domy z klitkami) ci którzy mieli szczeście dostają to co zarezerwowali na stronie, inni przypisani do tego co wolne, nie ważne czy zamawiałeś pokój, studio, pokój z łazienką czy z kuchnią. Ja miałem mieć „ville „ z kuchnią , oczywiście jej nie było, czajnik kupiliśmy w markecie (w pokoju nie było nawet szklanki ani widelca) rezydent powiedział od razu na wstępie ,żeby przyjść z reklamacją do niego do podpisania bo tak robią wszyscy."

Jak ja mam zaplacic za wyjazd czytajac cos takiego? Mam zamowione studio z kuchnia, mam zamiar zabrac sporo jedzenia i zero kuchennych przyborów. Nie wyobrazam sobie sytuacji opisanej powyzej. A kaucji nie zapłacę, skoro jej nie oddajecie.
IP: 84.201.210.36
eybet
Gość
Witam. Wybieram się na WRM w dniach 02.08-09.08 i mam wolne miejsca w samochodzie. Jadę z Łodzi, jak ktoś miałby ochotę się zabrać to proszę o podanie maila to się skontaktuję. Pozdrawiam.
IP: 194.63.133.245
Qbik
Gość
beta napisał
Z tego, co się zorientowałam ze studiowania forum w willi Camber będzie mieszkać Doda i Qbik. Ile znajomych z Wami jedzie? Bo ze mną jeszcze 4 osoby. Mamy zakwaterowanie w 2 pokojach, jeden dwu-, a drugi trzyosobowy, więc zgodnie z opisem wilczycy (ponownie chylę czoła :P koleżance) albo I albo II pietro. A Wy?


witam ;)

owszem jedziemy do Camber ale dopiero 26/08 wiec chyba sie miniemy ;). z nami jadą jeszcze 3 osoby czyli akurat jeden caly apartament bedzie zajety. co do pietra to niemam pojecia na ktore nas przydziela.

pozdro 8)
IP: 212.2.96.100
niezadowolony 2
Gość
Marta napisał
...

Jak ja mam zaplacic za wyjazd czytajac cos takiego? Mam zamowione studio z kuchnia, mam zamiar zabrac sporo jedzenia i zero kuchennych przyborów. Nie wyobrazam sobie sytuacji opisanej powyzej. A kaucji nie zapłacę, skoro jej nie oddajecie.


Proponuję jednak zabrać podstawowe przybory kuchenne (nóż, widelec, łyżka, kubek, jakiś talerzyk) bo możesz się na miejscu zdziwić.
IP: 195.205.221.230
Użytkownik
Posty: 25
Wiesz, w kazdym domku wyglada to w praktyce inaczej. W Kamberze bylo wszystko co byc powinno ale w innych bywalo roznie. Moze napisz post z nazwa willi, do ktorej jedziesz i pytanie do osob, ktore tam konkretnie byly? Moze ktos cos odpisze.

Proponuję jednak zabrać podstawowe przybory kuchenne (nóż, widelec, łyżka, kubek, jakiś talerzyk) bo możesz się na miejscu zdziwić.
IP: 193.84.71.226
Kasia=)
Gość
Hej, mam pytanie odnośnie willi Bozo. Jaki jest faktyczny standard pokoi i łazienek? Czy w każdym pokoju jest klimatyzacja? Czy wszystkie dwuosobowe pokoiki są równie fajne?:) Czy w ogólnodostępnej kuchni znajdują się talerze, szklanki, sztućce itp? Czy właściciele willi są w porządku? Jaka jest odległość od plaży i morza? Z góry dziękuję za odpowiedź:)
IP: 88.156.237.192
lullaby
Gość
Do wiadomości osób jadących z Łodzi do Biogradu 2.08: wyjazd jest o 11, a nie o 9...i chyba nie ma co liczyc na zamówione wille :/ Jak tam dzwoniłam okazało sie ze mamy inną nie IVE a Bujevic, pani miala to odkrecic i zaraz do mnie zadzwonic, no ale brak odzewu, zaraz tam znów zadzwonie.
IP: 83.10.39.99
Biuro OIS
Gość
Droga lullaby
Cała wasza ekipa 6 osobowa została zakwaterowana w willi Bujevic (IVE2) to są wille bliźniacze i znajdują się koło siebie o takich samych standardach,a więc nie ma się czym martwić.
Pozdrawiam Serdecznie wszystkich ludzi z Łodzi
IP: 62.233.203.150
ojejku
Gość
Krym, krym i jeszcze raz krym, no napiszcie coś plissssss
IP: 80.51.253.102
Kamil OIS
Gość
Marta napisał
Drodzy pracownicy OISu. Widz, że nadal udzielacie się na forum. Na poczatku Kamil odpowiadal calkiem zgrabnie na zarzuty wobec Was. Więc teraz poproszę, aby ktoś z biura, zamiast pisac o winku na kornati, ustosunkowal sie do ponizszej wypowiedzi (nie pierwszej zresztą):

"Przychodzi rezydent, następuje rozwożenie po willach (zwykłe domy z klitkami) ci którzy mieli szczeście dostają to co zarezerwowali na stronie, inni przypisani do tego co wolne, nie ważne czy zamawiałeś pokój, studio, pokój z łazienką czy z kuchnią. Ja miałem mieć „ville „ z kuchnią , oczywiście jej nie było, czajnik kupiliśmy w markecie (w pokoju nie było nawet szklanki ani widelca) rezydent powiedział od razu na wstępie ,żeby przyjść z reklamacją do niego do podpisania bo tak robią wszyscy."

Jak ja mam zaplacic za wyjazd czytajac cos takiego? Mam zamowione studio z kuchnia, mam zamiar zabrac sporo jedzenia i zero kuchennych przyborów. Nie wyobrazam sobie sytuacji opisanej powyzej. A kaucji nie zapłacę, skoro jej nie oddajecie.


Droga Marto
Nie ma możliwości,żebyś nie dostałą studia. Wcześniej zdarzały nam się potknięcia ale teraz zajmuje się tym więcej osób i każda osoba sprawdza drugą,a więc co raz mniej jest już takich potknięć jedynie to co się może zdarzyć to to,że w wyjątkowych sytuacjach jak juz jest dana willa zapełniona to dzwonimy do osoby i proponujemy jej przekwaterowanie studio do studia pokój do pokoju apart. do apart.tylko willa może się zmienić ale nie standard!Nie rozdzielamy par ani znajomych oczywiście wcześniej zdarzały się takie przypadki ale teraz zwracamy na to większą uwagę co do zmiany willi w przypadku jak się klientowi nie podoba że zmienia się willa może zrezygnować wypłacamy wtedy całą kwotę tej osobie drugi wariant zgodzić się na inną willę ale o tych samych standardach!Niestety o tych zmianach z przyczyn systemowych możemy wydzwonić dopiero od 1 do 3 dni przed wyjazdem danego turnusu, ponieważ dopiero od 1 do 3 dni przed wyjazdem jest zrobiona lista zakwaterowania:( Walczę cały czas o zmiane żeby wcześniej informować ludzi ale niestety taki jest sytem:(
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
lullaby
Gość
Biuro OIS napisał
Droga lullaby
Cała wasza ekipa 6 osobowa została zakwaterowana w willi Bujevic (IVE2) to są wille bliźniacze i znajdują się koło siebie o takich samych standardach,a więc nie ma się czym martwić.
Pozdrawiam Serdecznie wszystkich ludzi z Łodzi


Dziekuje za odpowiedz.
IP: 83.10.39.99
aneciok
Gość
ojejku wybierasz sie na Krym ?? ja też :) ale jakoś nikt tu sie nie odzywa na ten temat :?
IP: 80.54.10.253
Użytkownik
Posty: 25
Kamilu z OIS-u...jestem pod wrazeniem Twojej erudycji i rosnacych kompetencji..mowie serio! Korzystajac z okazji zadam jednak niezreczne pytanie - co z moja kasa z kaucji?!
Czy moje pieniadze zostana przeslane na moje konto?
Czy towarzyszyc im beda ustawowe odsetki za kazdy dzien zwloki w nieuzasadnionym przetrzymywaniu tych pieniedzy?
Bedzie mi milo jesli odpowiesz jak sprawy faktycznie wygladaja
Wilczyca
IP: 193.84.71.226
ojejku
Gość
aneciok napisał
ojejku wybierasz sie na Krym ?? ja też :) ale jakoś nikt tu sie nie odzywa na ten temat :?

No wybieram sie i mam informacje z poprzedniego turnusu bo tylko MICZI nas poratowała info jak tam i co tam, a teraz cisza, a teraz znów cisza, włąsnie drugi turnus powinnien wrócić i napisac jak wygląda rzeczywistość głównie dotarcie na miejsce
IP: 80.51.253.102
Kamil OIS
Gość
Droga Wilczycą
Pieniążki zostaną przelane na konto. A co do odsetek to od kwoty 50 zł może być ich ok 20gr
pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kate
Gość
Witam wszystkich
Planuję wyjazd do Biogradu z przyjaciółka w terminach 11-19 21-29 czyli chcemy jechac na dwa tygodnie i mamy wiele wątpliwości. Czy naprawde warto? Czy wszystko bedzie ok? jedziemy tam same we dwie i troszke nas przerazaja negatywne opinie. ktora willa bedzie dla nas najbardziej odpowiednia?
IP: 91.193.160.5
Kamil OIS
Gość
Kate napisał
Witam wszystkich
Planuję wyjazd do Biogradu z przyjaciółka w terminach 11-19 21-29 czyli chcemy jechac na dwa tygodnie i mamy wiele wątpliwości. Czy naprawde warto? Czy wszystko bedzie ok? jedziemy tam same we dwie i troszke nas przerazaja negatywne opinie. ktora willa bedzie dla nas najbardziej odpowiednia?


Droga Kate
Ludzie zazwyczaj zadowoleni nie piszą na forach tak było jest i będzie.Odpowiednia willa to proponuje Tonko najbliżej morza albo Bozo - willa imprezowa
pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150

Strona: « < ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij