» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... > »

Autor Treść
krasnal
Gość
Kamil OIS napisał
Biuro zamówiło już kontrole autokarów umówiliśmy się z policją na konkretną godz. nie chcemy,żeby był jakiś znowu poślizg w wyjeździe autoakarów z Warszawy mam nadzieję że się miło zaskoczycie autkarami nowego przewoźnika muszę przyznać bo miałem okazje już je widzieć to te poprzednie "im do pięt nie dorównują"ale poczekajmy do soboty
Pozdrawiam Serdecznie


Kamilu,
To fajnie, że wzięliscie kontrolę autokarów na siebie i nie musimy się już o to martwić. Dzięki wielkie!
I rozumiem, że będziecie mieli jakieś potwierdzenie tej kontroli w formie protokołu policyjnego, bo nie omieszkam tego sprawdzić.
Pozdrawiam
krasnal
IP: 195.248.72.1
Kasia=)
Gość
Jak najtaniej dzwonić i sms-ować z Chorwacji?
IP: 88.156.237.192
madzialenka
Gość
hej:0
ja byłam w grecji w olimpic beach :)
i studio ok i przewóz w miare ok :P choc autokar w budapeszcie cos stanął na ulicy i nie mógł ruszyc..tyle ze okazało się ze nie jestem z biurem OIS,że nie ma nikogo z OIS..a cała wycieczka była z biura Gandlaf:/ nikt nas o tym nie poinformował:/ i w rezultacie byłam na normalnych wczasach z "rodzinkami z dziećmi" a nie młodymi ludzmi :P.
ogólnie jestem zadowolona z wyjazdu,jednak uwazam ze OIS powinnien nas poinformowac ze jedziemy z Gandalfem:P oraz o zmianie godziny odjazdu.
IP: 193.138.140.17
manka
Gość
z tego co sie informowalam to wszystkie oferty wakazyjne poza studenckim krymem i chorwacja sa z biura Gandalf
IP: 78.8.13.23
ona
Gość
do osób któe już był w Chorwacji mam pytanie czy gniazdka są normalne 230 Vol i normalnie można ładować telefony?
IP: 212.76.46.161
Doda
Gość
nie byłam jeszcze ale z tego co wiem to normalne gniazdka i napięciejak u nas
IP: 87.207.40.135
Qbik
Gość
tak są normalne ;)
IP: 212.2.96.100
ona
Gość
Qbik napisał
tak są normalne ;)



bardzo wam dziękuję za odpowiedź:)
IP: 212.76.46.161
JOHNSON
Gość
SA CHORWACKIE :lol:
IP: 78.88.60.107
monika
Gość
madzialenka napisał
hej:0
ja byłam w grecji w olimpic beach :)
i studio ok i przewóz w miare ok :P choc autokar w budapeszcie cos stanął na ulicy i nie mógł ruszyc..tyle ze okazało się ze nie jestem z biurem OIS,że nie ma nikogo z OIS..a cała wycieczka była z biura Gandlaf:/ nikt nas o tym nie poinformował:/ i w rezultacie byłam na normalnych wczasach z "rodzinkami z dziećmi" a nie młodymi ludzmi :P.
ogólnie jestem zadowolona z wyjazdu,jednak uwazam ze OIS powinnien nas poinformowac ze jedziemy z Gandalfem:P oraz o zmianie godziny odjazdu.



to znaczy ze nie bedziemy sie musieli uzerac z ois????
super! tylko te rodzinki z dziecmi pzerazaja - oby nie w naszym autokarze ....
ale moze jest wiecej takich mlodych osob jadacych z ois?
IP: 83.28.92.169
Robson
Gość
no po tych wszystkich postach to z hurra optymizmu zaraz po zarejestrowaniu się na stronie, to mi minka zrzedła.. no ale teraz to już nastawiam się na raczej ciężką podróż i kiepskie warunki noclegowe(chociaż w mielnie na polu namiotowym eldorado kilka lat z rzędu się walczyło i było git).. ale myślę, że cytrynówka złagodzi to wszystkie odczucia i liczę, że będzie dobra ekipka (z dobrym przelicznikiem damsko/męskim ;) ) Jedzie ktoś z was w turnusie 18.08-28.08 z częstochowy albo z wrocka ? Mam jeszcze prośbę do tych co byli: jest gdzie wyjść w tym biogradzie ? dzieje się coś nocą ?
IP: 87.205.222.124
Sylwia
Gość
wczasowicze jadący jutro do Biogradu jak nastroje przed podróżą?:)
IP: 212.76.46.161
Hubert
Gość
Kasia=) napisał
Jak najtaniej dzwonić i sms-ować z Chorwacji?


ja kupilem startera Tomato w kiosku - na pcozatku mysallem ze sie nie dogadalem bo dostalem puszke pomidorow - ale w srodku byl starter.

sms - ok 0,35 kun na oplskie i chrwackie
romozwa na chorwackie - ok 0,35 kun
rozmowa na polskie - ok 4kun za min
odbieranie - za darmo

cena startera - 50kun

dla porownania w orange na karte placilem - dzownienie 5/ odbieranie 2zl za min
sms - 2 zl za min
IP: 81.15.165.10
ona
Gość
Sylwia napisał
wczasowicze jadący jutro do Biogradu jak nastroje przed podróżą?:)

hmm, pozytywne:D no bo co pozostało:P jutro ruszamy, trzeba się cieszyć:)
IP: 90.156.36.129
ola
Gość
niech wszyscy trzymaja za nas kciuki, zebyśmy dojechali i wrócili cali bez większych problemów:)
IP: 82.139.13.227
Roland
Gość
12:30 z Poznania w koncu:):)
IP: 83.23.148.51
ala
Gość
Jedzie Ktoś do Biogradu 10.08 z Katowic? Tak się złożyło,że jade sama:( i chętnie bym już teraz kogoś poznała.
IP: 90.141.65.185
biograd
Gość
ala napisał
Jedzie Ktoś do Biogradu 10.08 z Katowic? Tak się złożyło,że jade sama:( i chętnie bym już teraz kogoś poznała.


ja jade sobie :)
IP: 87.207.175.197
emilia
Gość
ona napisał
Sylwia napisał
wczasowicze jadący jutro do Biogradu jak nastroje przed podróżą?:)

hmm, pozytywne:D no bo co pozostało:P jutro ruszamy, trzeba się cieszyć:)

Trzeba myslec pozytywnie , no bo co pozostało :mrgreen:
Pozdrowionka dla wszystkich i do zobaczenia za pare godzin ;)
IP: 85.221.185.78
Natalia
Gość
A jak nastroje przed jutrzejszym wyjazdem na Krym??? Ja nastawiam się pozytywnie:)
Pozdrawiam!
IP: 195.93.134.21
Magda
Gość
Ja też jestem zdecydowanie pozytywnie nastawiona, chociaz troche mnie przeraza ta długa podróż:))
IP: 89.228.86.111
Ania
Gość
czy ktos moze cos powiedziec o hiszpanii??jak bylo jak warunki??pozdrawiam
IP: 77.253.149.177
Natalia
Gość
Magda napisał
Ja też jestem zdecydowanie pozytywnie nastawiona, chociaz troche mnie przeraza ta długa podróż:))


Magda, a skąd jedziecie?My jedziemy z Katowic. Ja też mam nadzieję, że podróż jakoś zleci, tym bardziej, że ukąsił mnie jakiś owad i całą nogę mam spuchniętą:(((Ale dam radę:D
IP: 195.93.134.21
Magda
Gość
My jedziemy z Warszawy, także spotkamy sie pewnie dopiero na dworcu kolejowym:)
IP: 89.228.86.111
Magda
Gość
My jedziemy z Warszawy, także spotkamy sie pewnie dopiero na dworcu kolejowym:)
IP: 89.228.86.111

Strona: « < ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij