» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... > »

Autor Treść
Sylvia
Gość
my jedziemy do willi vera, czy ktoś był tam??? byłabym wdzięczna za opinie:))
IP: 89.108.229.213
Sylvia
Gość
my jedziemy do willi vera, czy ktoś był tam??? byłabym wdzięczna za opinie:))
IP: 89.108.229.213
olo59
Gość
Sylvia napisał
hejka,jade z koleżanką do Biogradu 26.08, czy ktoś jedzie w tym terminie???? jedziemy same i fajnie byłoby kogoś poznać żeby fajnie spędzić czas:)))

a z jakiego miasta wyruszacie??
IP: 83.5.144.133
Sylvia
Gość
z wawki:), tez jedziesz???
IP: 89.108.229.213
niezadowolony 2
Gość
Sylvia napisał
my jedziemy do willi vera, czy ktoś był tam??? byłabym wdzięczna za opinie:))


Ja byłem w tej "willi", pisałem o tym już wcześniej, jeśli możesz to proponuję zmienić na inną, poczytaj wczesniej które ludzie zachwalają.

niezadowolony napisał
Druga sprawa "wille", kto to w ogóle tak nazwał, chyba samo biuro sobie wymyśliło niby "wille". To nie są nawet apartamenty, to zwykłe domy jednorodzinne.

Oisu mojej "willi" ze strony biura:
"Lokale:
I piętro to jeden duży apartament złożony z trzech przytulnych i schludnych pokoi ze wspólną łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią. W apartamencie znajduje się też przestronny pokój dzienny a także duży balkon. Doskonałe miejsce do intrgracji."

Może i z przytulnych bo pokój w którym byłem miał 2,5x2 z czego 90% powierzchi zajmowało łóżko, nawet nie było krzesła bo nie było miejsca gdzie go postawić.
Wspólna łazienka, a i owszem, wanna (brak prysznica) tak obskurna i zapuszczone że nawet po szorowaniu cifem nikt nie odważył się wejść do niej boso a co dopiero usiąść.
"Wyposażona kuchnia", pffff jeśli dwa garnki i patelnie można nazwać wyposażoną kuchnia. Wielkość jakieś 2,5x1,5m, dwie osoby i robi się ciasno.
Natomiast przestronny pokój dzienny był wielkości jakieś 2,5x2,5 m, miści się w nim kanapa i mała ława.
Ogólny stan wyposażenia oceniam na jakiś początek lat 70-siętych.
IP: 195.205.221.230
Sylvia
Gość
chciałysmy zamienić ale niestety nie było już miejsc:/ ,
IP: 89.108.232.239
Sylvia
Gość
Nastawiłyśmy sie na to że większość czasu będziemy spędzały poza willą, na płaży, czy wieczorkami na jakichś imprezkach, mam nadzieję że jest coś organizowane wieczorkiem:)
IP: 89.108.232.239
tez
Gość
bulinka napisał
witam Wszystkich! 18.08 wyjezdzam z chłopakiem di Biogardu do villi Damir, czy ktos moze mi cokolwiek powiedzieć na temat tego pensjonatu???po przeczytaniu postów jestem przerazona ale licze na doborowe towarzystwo :)

Hej ja tez jade do Damiru z chłopakiem. Skąd wyjezdzasz? My jedziemy z Poznania. Jakos przetrwamy i bedziemy sobie pomagac:) Mam nadzieje ze bedziemy sie rowniez dobrze bawic:)
IP: 80.48.251.36
olo59
Gość
my jedziemy z wawki :)) i też nastawiamy sie ze w willi bedziemy bardzo rzadko
IP: 83.28.66.247
olo59
Gość
willa Ugri
kto kolwiek widział?? kto kolwiek wie??
jak to wyglada? chodzi przedewszystkim o aneks kuchenny w studio
IP: 83.28.66.247
olo59
Gość
jak by ktoś chciał sie zapoznać przed podróżą oto nasze gg 5320049(olo59@o2.pl) i 4610404 pozdrowionka od dwóch Rafałów
IP: 83.28.66.247
Hubert
Gość
proponowalbym uzyc funcji "szukaj na forum" bo nie ma sensu powtarzac pytan na ktore byly juz dane odpowiedzi
IP: 83.28.208.192
Robson
Gość
Pytanie jeszcze do osób, które były.. jak jest z przewozem alkoholu przez granice ? i jak z cenami tam na miejscu ? i jeszcze jaką wille polecacie, ale ja to raczej wyboru mieć nie będę, bo jedziemy z kumplem z "oferty fortuna".. no ale może owa fortuna się do nas uśmiechnie i trafi się willa, w której nie będzie ciszy nocnej, dach nad głową no i kawałek kuchni, gdzie będzie można ugotować choćby zupę na gwoździu ;)

No i proszę o kontakt osoby, które wyjeżdżają do biogradu 18. sierpnia.. (robsonne@o2.pl) Mam nadzieję, że się trafi jakaś ciekawa ekipka, no i że się może uda zgadać jeszcze jakoś przed wyjazdem. Właśnie nie wiem czy jechać z częstochowy czy może lepiej na weekend do wrocka i potem stamtąd się zabrać.. (?!)
IP: 77.253.254.234
niezadowolony 2
Gość
Robson napisał
Pytanie jeszcze do osób, które były.. jak jest z przewozem alkoholu przez granice ? i jak z cenami tam na miejscu ? i jeszcze jaką wille polecacie, ...


Jak ja jechałem to mogłem przewieźć wszystko, w zasadzie nie wiesz kiedy jedziesz przez granicę (na terenie EU granic nie ma) jedynie granica słoweńsko-chorwacka, ale tam celnik nawet nie wyszedł z budki.
Na miejscu masz DISKONT ceny przystępne, o wiele drożej jest w sklepach w centrum, np; piwo karlovacko z diskoncie 5K to samo piwo w sklepie w centrum 9K. Piwo w lakalach na deptaku ~15k.
Mogę ci co nawyżej nie plecić to vera.
IP: 195.205.221.230
And
Gość
Aga napisał
Hey Mam pytanie czy ktoś kojarzy Kamila albo Anię z łodki STAR z wyjazdu żeglarskiego z Gizycka na pólnoc w term. 26-07 do 02.08. Zalezy mi zeby złapać z nimi kontatkt.


Skoro bylas z nimi na zaglach, to czy mozesz powiedziec jak to wyglada? Chce jechac sam i nie wiem czy ma to sens? Jaka jest srednia wiekowa, jak jedzenie i cala organizacja, jak wyglada przydzial do lajb itp?
Dziekuej
A
IP: 87.204.23.194
bulinka
Gość
tez napisał
bulinka napisał
witam Wszystkich! 18.08 wyjezdzam z chłopakiem di Biogardu do villi Damir, czy ktos moze mi cokolwiek powiedzieć na temat tego pensjonatu???po przeczytaniu postów jestem przerazona ale licze na doborowe towarzystwo :)

Hej ja tez jade do Damiru z chłopakiem. Skąd wyjezdzasz? My jedziemy z Poznania. Jakos przetrwamy i bedziemy sobie pomagac:) Mam nadzieje ze bedziemy sie rowniez dobrze bawic:)


my tez wyjezdzamy z Poznania!!!!jasne damy rade ;)
IP: 85.221.136.174
tez
Gość
bulinka napisał
tez napisał
bulinka napisał
witam Wszystkich! 18.08 wyjezdzam z chłopakiem di Biogardu do villi Damir, czy ktos moze mi cokolwiek powiedzieć na temat tego pensjonatu???po przeczytaniu postów jestem przerazona ale licze na doborowe towarzystwo :)

Hej ja tez jade do Damiru z chłopakiem. Skąd wyjezdzasz? My jedziemy z Poznania. Jakos przetrwamy i bedziemy sobie pomagac:) Mam nadzieje ze bedziemy sie rowniez dobrze bawic:)


my tez wyjezdzamy z Poznania!!!!jasne damy rade ;)


To super, poznamy sie już w autobusie:)
IP: 80.48.251.36
izulek:)
Gość
kto jedzie do Biogradu z wrocławia 26.08????? ja z koleżanką-willa Bozo:)
IP: 79.186.52.43
Robson
Gość
niezadowolony 2 napisał
Jak ja jechałem to mogłem przewieźć wszystko, w zasadzie nie wiesz kiedy jedziesz przez granicę (na terenie EU granic nie ma) jedynie granica słoweńsko-chorwacka, ale tam celnik nawet nie wyszedł z budki.
Na miejscu masz DISKONT ceny przystępne, o wiele drożej jest w sklepach w centrum, np; piwo karlovacko z diskoncie 5K to samo piwo w sklepie w centrum 9K. Piwo w lakalach na deptaku ~15k.
Mogę ci co nawyżej nie plecić to vera.


no że na terenie UE granic nie ma to wiadomo, chodziło mi tylko o tą słoweńsko-chorwacką, ale skoro mówisz, że loozik to można trochę "paliwa" ze sobą zabrać :) miałem nadzieję, że z tą ofertą fortuna to jest tak, że o tym co się dostanie dowiadujesz się tuż przed odjazdem... niestety jest tak, że dopiero na miejscu, więc pewnie na zakwaterowanie to będziemy czekać cały dzień.. :roll:
(ostatni będą pierwszymi ?)

Mimo wszystko to nastawiam się już pozytywnie.. dobrze by było jeszcze jakąś kaskę skołować coby sobie zahaczyć o te wycieczki.. ten rafting brzmi ciekawie, ale monetę też nie małą trzeba za to wyłożyć..
IP: 87.205.187.168
anitta
Gość
Hejka'
osobiscie spontanicznie niemyslac zbyt dlugo wybralam intuicyjnie to biuro i jade z nimi z Poznania do Biobradu 3 wrzesnia - i mam kilka pytan:ale najbardziej chcialabym sie dowiedziec o mozliwosc wymiany kaski na miejscu czy taka mozliwosc jest ???? bo jak słyszalam od znajomych tu w polsce idzie niezle przeplacic za K~ a z tego co sie orietuje tez tam EURO obowiazuje - czy ktops moze mi udzielic info na ten temat??
jak wygladaja wycieczki fakultatywne???-warto pojechac czy lepiej samemu na wlasna reke zwiedzac???
A jak tam wyglada w BOZO?? zadfnej info o tej willi niezauwazylam na forum ??? moze ktos mi odpowie na moje pytania ... ;))
IP: 83.20.134.186
ala
Gość
biograd napisał
ala napisał
Jedzie Ktoś do Biogradu 10.08 z Katowic? Tak się złożyło,że jade sama:( i chętnie bym już teraz kogoś poznała.


ja jade sobie :)


Też jadziesz sam(a)? Ponoć godzina wyjazdu może się zmienić. Trzeba będzie dzwonić do W-wy.
IP: 90.141.19.239
ala
Gość
Witam, czy ktos sie wybiera z tym biurem na zagle w terminie 16-23.08.2008? Tak wyszlo, ze jade sama i a razniej bedzie z kims dotelepac sie do gizycka, wiec jak ktos rusza z wawy to milo bedzie jak sie odezwe. moje gg: 614575, jak nie rusza z wawy to milo bedzie poznac przed rejsem :)
IP: 195.225.121.1
alka
Gość
Niezadowolony 2 to jakaś maruda, na zadnym wyjezdzie nie kąpie się na boso tym bardziej nie siadam, zwłaszcza gdy z łazienki korzysta wiecej osób, poza tym narzekasz na brak krzesła w pokoju?a po co Ci one, jak jestes domatorem to trzeba było siedzieć w domu;D ogólny stan oceniasz na początek lat 70-tych ale ile płaciłeś?za taką cene i jedną gwiazdke nie mozna spodziewac sie luksu, poza tym zazwyczaj na wynajmowane mieszkania mówi sie apartamenty, tak jest nawet w polsce-bez róznicy czy pokoje mają 30m2 czy tez 10m2


Byłam zobaczyłam i naprawde nie ma co przejmować się willami, najważniejsi są ludzie no i nastawienie. A Biograd to piękne miasto i sprzyja dobrej zabawie:]
IP: 62.141.219.201
aga
Gość
And napisał
Aga napisał
Hey Mam pytanie czy ktoś kojarzy Kamila albo Anię z łodki STAR z wyjazdu żeglarskiego z Gizycka na pólnoc w term. 26-07 do 02.08. Zalezy mi zeby złapać z nimi kontatkt.


Skoro bylas z nimi na zaglach, to czy mozesz powiedziec jak to wyglada? Chce jechac sam i nie wiem czy ma to sens? Jaka jest srednia wiekowa, jak jedzenie i cala organizacja, jak wyglada przydzial do lajb itp?
Dziekuej
A
IP: 80.54.82.233
aga
Gość
Uwazam że to ma sens, jest bardzo fajnie, są zgrane ekipy ale tez ludzie którzy przyjeżdżają sami zostaja przydzieleni do jakiejś łodki i po prostu integruja się z reszta załogi. W sumie to każdy przyjeżdża z innej części kraju i to tylko kwestia pierwszego dnia żeby się zgrać i dogadać wcale nie trzeba się znać a w sumie jak ekipa nie pasuje zawsze mozna się integrować z innymi ludżmi z rejsu na cowieczornych imprezach przy ognisku :)Z wiekiem to różnie bywa ale głównie to sami studenci lub ludzie zaraz po studiach ale trafiaja się tez strsi.Organizacja spoko tylko trzeba odczekać swoje zanim wszyscy po kolei zapakuja się na swoje łodki ale zawsze można odespać w tym czasie podróż albo się poopalać:), jedzenie spoko nie są to jakieś rarytasy ale jak ktoś nie jest wybredny mozna przeżyć i zawsze zostja jeszcze bary w portach. Przydział do łajb jest róznie jeśli nie zaznaczysz wcześniej z kim chcesz byc na łajbie to przydziela cię do jakiejś wolnej i to juz raczej los na loterii :) Ogólnie bardzo polecam można oderwać sie od reczywistości luz blus robisz co chcesz, wstajesz o której chcesz płyniesz cały dzień a wieczorkiem impreza przy ognisku albo na łajbie. A i koniecznie weż udział w wojnie na wodzie warto to przeżyć tylko nie daj sobie zwinąć wiadra :)
IP: 80.54.82.233

Strona: « < ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij