» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... > »

Autor Treść
nika
Gość
hey ;d już we wtorek wyruszam na Krym. Liczę na elegancką ekipę :) nie mogę się doczekać. Będzie git! :)
IP: 89.78.60.11
nika
Gość
aaa! odnośnie zmartwień koleżanki mariiiki... mam ten sam problem. Pieniądze dawno wysłane, a u nich widnieje kwota do zapłaty :/ pisałam do OIS-ponoć mają bałagan, pieniądze nie zaksięgowane. Mimo wszystko mam nadzieję, że jestem na liście uczestników wyjazdu. Pzdr!
IP: 89.78.60.11
mati_me3@o2.pl
Gość
Dodek napisał
Słuchajcie;)

Czytając forum byłam zestresowana wyjeżdżając... zwłaszcza że przed samym wyjazdem zmienili mi wille z powodów technicznych (remont) z Camber na DZEPINE (na samej górze mieszkają rezydenci) choć wiem że w Camber ludzie mieszkali (ale to juz bez znaczenia) bo to co dostałam było spoko... za takie pieniądze bardzo w porządku,...

zycze wszystkim równie udanego wyjazdu jak mój :mrgreen:
jesli ktoś miałby pytania to piszcie ...ja tu pewnie bede zaglądać od czasu do czasu.

Dodek mialbym do ciebie pare pytan, ale to chcialbym je wyslac na emila.
Tu moze takie najbardziej ogolne, potrzebuje w ogole ze soba brac paszport?? Przyda mi sie w ogole choc na chwile? Czy jedzie sie przez UE tylko...?
IP: 88.156.96.20
Dodek
Gość
1. paszport w zasadzie do niczego sie nie przydał bo można celnikowi pokazać dowód osobisty
2. dowód wystarczy rónież jesli w banku wymieniasz dolary powyżej jakiejś kwoty bo dane spisują i numery banknotów
3. trasa: Czechy (przejście Cieszyn), Austria (Znojmo), Słowenia, Chorwacja
IP: 83.31.23.192
Dodek
Gość
ooo zapomniała to odpowiedź dla mati_me3@o2.pl ;)
IP: 83.31.23.192
Mik
Gość
Witam, jestem bardzo zadowolona z wyjazdu, polecam studia w willi UGRI naprawde super warunki! Poza tym tez wszystko oki, moze tylko przejazd do Biogradu zbyt przeciagany, długie przerwy aby dojechac pozniej, po czym i tak czeka sie na zakwaterowanie, a mozna po prostu wyjechac pozniej!
IP: 84.201.210.36
bdi
Gość
G E N I A L N E rejsy, ludzie, warunki wiadomo jak to na żaglach :) polecam Mazury gorąco - najlepsze 2 tyg. mojego życia! :]
IP: 83.27.221.51
Wiśnia
Gość
nika napisał
hey ;d już we wtorek wyruszam na Krym. Liczę na elegancką ekipę :) nie mogę się doczekać. Będzie git! :)


Też jadę we wtorek, myślę, że ekipa będzie wyborna/wyborowa :)
Skąd jedziesz?
Pensjonat czy domki?
IP: 83.15.235.59
mati_me3@o2.pl
Gość
No to kolejna porcja pytań (innym tez sie przyda):
1. Czy w pokojach sa podstawowe rzeczy (sztućce, reczniki, posciel...) albo co polecasz wziasc samemu
2.Plaża (wybrzeże) dostepna/fajna czy lepiej szukac czegos gdzies dalej bo warto?
3. Czy mozna np. pojezdzic na skuterze wodnym gdzies tam, albo leciec na paralotni.
4. Jedna z wycieczek jest splyw pontonem, czy warto na to jechac (moze ktos ze najomych byl)
5. Rozrywki nocne...jest gdzie wyjsc, czy raczej nastawialiscie sie na takie "domowki"
6. Ile osob bylo na twoim turnusie (mniej wiecej)
7.A i jeszcze czy autobus przyjechal punktualnie na wyjazd (skad jechalas? ja mam wyjazd z Katowic)
Na razie tyle pytan :-)
Proszę o odpowiedź :-D
IP: 88.156.96.20
Dodek
Gość
Do Mati

1. są podstawowe rzeczy chyba w każdej kuchni, pościel, sztućce, garnki, patelnia... przynajmniej w Dzepinie. Nie było otwieracza do konserw ale mozna kupić takie z tym haczykiem "łatwootwieralne":D, do piwa otwieracze były....do wina kiepściutki taka kulka drewniana ze świderkiem; jeśli chodzi o reczniki to na 5 osobowe mieszkanko 2 małe wiec lepiej zabrać samemu bo to starczy tylko do wycierania rąk
2. Plaża kamienista w większości....na lewo od basenu z morska wodą (bardzo charakterystyczny obiekt nad wodą z wysokimi jupiterami do oświetlania) same kamieniste plaże (grysik lub beton) ..... po jakiś kilku minutach spacerku promenadą plaża piaszczysta..bardzo malutka i zapchana ale może we wrześniu juz nie ludzi bedzie...dalej znow betonowe i kamieniste...ja wolałam kamienia bo piasku sie nie ma we włosach i generalnie we wszystkim;D...wiec jak masz karimate albo mate polecam kamyki..koło tej plaży "piaszczyste" dobre i dosyć niedrogie jedzenie...np. kalmary w centrum w restauracji z kolorowymi krzesełkami to koszt 60kun a tu 30 kun. i w jednym z barów jest piwo na dzbany;) opłaca się...na plaży w prawą stronę od centrum nie byłam.
3. są skutery i ciągane za motorówką paralotnie czy jak to sie tam nazywa...podobno fajna sprawa..znajomi latali nie wiem ile to kosztuje ale chyba sporo....przy plaży piaszczystej rowerki do wypożyczenia 60 kun godzina a 30 pół godziny....na taki jeden wejdzie kilka osób spokojnie.
4. spływ ..hmm sama nie byłam..nie rozmawiałam też z nikim jak im sie podobało...podobno dla amatorów jest frajda ..ale to też dla takich co nie umieja wogóle pływać wiec pewnie za duże ekstremum to to nie jest ;)
5. dyskoteki....na basenie muzyka gra gdzies do 01:00 ale jest dosyc kiepska w kółko to samo albo czasem nawet radio:D ale to obiekt niezamykany wiec mozna do nocy siedziec i melanżować na schodkach; dyskoteka Marina w storne plaży piaszczystej po drodze..nie byłam...chrwackie rytmy podobo...w centrum samym Carp&more...pustki ale lepsza muza..opłaca sie chyba wiekszą grupa pojsc zeby była imprezka...nie wnisic swojegoalkoholu ani szklanek (znajomych wyrzucono bo poszli po melanżu na basenie ze swoimi pustymi szklankami:D)... poza tym chyba wiecej dyskotek nie ma..to nie jest raczej miasteczko mastawione na imrezowanie...bardziej na wieczorene spcerki i kolacyjki...ale impreza na plazy ze swieczkami i winkiem to tez niezły pomysł...przy domach cisza nocna 23.00 potem przy hałąsie światło właściciele wyłączaja a nawet wzywaja policji..nam sie to nie zdarzyło
6. było 6 autokarów z całej Polski (Krakrów, Poznań, 3 z wawy dokładnie)a wracalismy juz w 5 bo wczesniej były wolne miesjca
7. autobusy do wyjazdu były punktualnie bryszłały bezpośrednio z wawy...ale ja akurat jechałam przez Katowice i wiem ze specjalnie robilismy posoje dłuższe zeby byc o czasie w Katowicach bo byliśmy do przodu z czasem, ale warto zadzownic i uewnic sie co do godziy wyjazdu bo jesli kupowałes wczesniej oferte (np marzec czy kwiecien to na umowie sa duzo wczesniejsze godziny wyjazdu)
IP: 83.31.23.192
Nikitka
Gość
witam wszystkich wyjazd z ois-em do Biogradu byl super, organizacja bez wiekszych zastrzezen. wille ok, spoko imprezy dzieki ekstra ludziom. Wycieczki genialne zarówno plitwickie, kornati jak i krka.Polecam piwo karlowacko. Pozdrawiamy ekipy z dzepliny, very no i oczywiscie nasze bozo!!!!!!
IP: 79.185.237.70
anetka
Gość
hej :) czy może mi ktoś powiedzieć, czy jadąc do Chorwacji do Biogradu autokar zatrzymuje się na strefie bezcłowej i jest możliwość dokonania zakupow :)) z gory dzięki za odpowiedz ;)
IP: 194.54.22.55
anja198666
Gość
czy ktos byl w dzepinie??jak warunki??pokoje??pozdrawiam i dzieki za odp
IP: 83.9.157.241
do anja198666
Gość
przeczytaj wypowiedzi Dodka...te długie....tam jest o Dzepinie.
IP: 83.31.0.69
Dodek
Gość
Aneta ja nie miałam postoju ani w jedna ani w drugą strone..moze spowodu braju czasu
IP: 83.31.0.69
bax82
Gość
Witam, ja w zeszłym tygodniu wróciłem z Biogradu i poza małymi niedociągnięciami do niczego nie można się przyczepić.

polecam i pozdrawiam
IP: 81.15.209.178
bax82
Gość
ja jechałem z Poznania i był postój na strefie wolnocłowej:)
IP: 81.15.209.178
aga
Gość
Ja również wróciłam w zeszłym tyg. z Biogradu i muszę przyznać, że byłam bardzo mile zaskoczona! Czytałam wcześniej opinie na forum dot. OIS i miałam sporo obaw przed wyjazdem, ale na szczęście obyło się bez żadnych przykrych niespodzianek.
Przejad oczywiście długi i dosyć męczący, ale to przecież było do przewidzenia. Z wycieczek fakultatywnych korzystałam tylko z Kornati i było rewelacyjnie. Resztę zwiedzałam z przyjaciółką we własnym zakresie (Zadar, Split, Pasman). Korzystałyśmy z parasailing, czyli lot na spadochronie za motorówką - super wrażenia;p
Ceny produktów spożywczych w sklepach sprawiają, że gotowanie jest zupełnie nieopłacalne. Poza tym wakacje to również odkrywanie nowych smaków, których można doświadczyć w wielu fajnych knajpach w Biogradzie (polecam restaurację Arkada oraz liczne 'Konoby' - restauracje serwujące dania miejscowej kuchni).
Wbrew wcześniejszym oczekiwaniom dzień powrotu nie był specjalnie uciążliwy - wykwaterowanie o 8 rano, ale potem cały dzień na plaży, obiadek w ulubionej knajpie, i co naważniejsze nie było żadnego problemu z korzystaniem z łazienki przed wyjazdem. Poza tym podróż nocą przez Chorwację to wg. mnie najlepsze rozwiązanie - naprawdę trudno znieść upał nawet w klimatyzowanym autokarze.
Jedynym minusem pobytu w Biogradzie byli niestety inni rodacy przebywający w tym pięknym miejscu. Bardzo mi przykro, ale Polacy najlepiej potrafią pokazać jakimi są wieśniakami (nie obrażając ludzi ze wsi). Nie chcę rozwijać tego tematu bo i tak niczego to nie zmieni, a burak burakiem i tak zostanie...
Co do rezydentów - nie mogę zbyt wiele powiedzieć na ich temat, ale uważam że należy im się spory szacunek za to, że dają radę (jak na tak dużą grupę uczestników jest ich niewielu) i szybko reagują na wszelkiego rodzaju problemy.
IP: 148.81.132.128
adehade
Gość
nika napisał
hey ;d już we wtorek wyruszam na Krym. Liczę na elegancką ekipę :) nie mogę się doczekać. Będzie git! :)



No Jasne że bedzie Git muszi być Git moja lodówka turystyczna już cała wypełnio na trunkiem bogów:P Więc jutro zaczynamy wysokie loty a I CZY KTOŚ ZAMAWIAŁ KONTROLE AUTOBUSU NA JUTRO 19 30 KRYM SrakI??????????
IP: 87.119.38.72
nika
Gość
no to już się zbiera niezła ekipa na krymskie voyage: Wiśnia, adehade, nika(czyli ja) i aneciok, moja psiapsiółka ;d my jedziemy z Katowic, i będziemy mieszkać w domku. a wy?
IP: 89.78.60.11
Wiśnia
Gość
A ja jadę sama, bo moi znajomi wolą siedzieć na dupach w Polsce i oglądać telewizję.
Będę mieszkać w pensjonacie, nie wiem z kim. Ale ch**j- będzie dobrze :)
Do zobaczenia jutro!
IP: 83.15.235.59
Wiśnia
Gość
O właśnie! A orientuje się ktoś jak to jest z paleniem w pociągu?:)
IP: 83.15.235.59
adehade
Gość
Razem ze mną jedzie jescze 3 znomych mieszkamy w domkach. właśnie mamy szałłl Pakowania ja latam roztargniony!!! ooooo i jedziemy z wawy o 19 30 a w katowicach o której Wyjerzdzacie NIKA????
IP: 87.119.38.72
adehade
Gość
Wiśnia napisał
O właśnie! A orientuje się ktoś jak to jest z paleniem w pociągu?:)


Wiśnia my jaramy jak smoki i znajdziemy sobie jakieś miejsce gdześ :D
IP: 87.119.38.72
Wiśnia
Gość
Spoko :)
Do jutra!
IP: 83.15.235.59

Strona: « < ... 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij