» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... > »

Autor Treść
antoniooo
Gość
witam,móglby ktos mi odpowiedziec czy w Biogradze mozna bez problemu placic w euro? z gory dzieki:)
IP: 77.114.148.131
looooveeee
Gość
syrop777 napisał
witam, Biogradowiczów wersja 03.09, ma ktoś już może zakwaterowanie do Lilo?? bo nie wiem co zawziąć ... wino mszalne, czy absenta :)
syrop777@wp.pl



Witam, ja będę 03.09 mieszkać w lilo:D:D
IP: 62.87.251.247
wioluś
Gość
antoniooo napisał
witam,móglby ktos mi odpowiedziec czy w Biogradze mozna bez problemu placic w euro? z gory dzieki:)


W Euro to praktycznie nigdzie nie zapłacisz, to nie UE i mają te swoje kuny...
Najlepiej wymienić je od razu na kuny w banku i mieć z bo w sklepie czy knajpie to nie bardzo się przyda :P
IP: 83.6.54.8
patryk
Gość
Witam
Chciałbym ocenić mój pobyt w Chorwacji BIOGRAD w tym roku z biurem OIS od strony organizacyjnej i wszystk co dotyczy tej firmy:
-rezydent Krystek :evil: ( ludzie tak niedoświadczonej osoby i prostej nigdy nie spotkałem jako rezydenta nie potrafił nic zorganizować a jak już coś było to spontan i na ostatnią chwile brak organizacji ceny wycieczek fakultatywnych BARDZO DROGO w porównaniu do innych będących na miejscu gdzie powinno być odwrotnie bo nas było dużo dziwna sprawa, sam rezydent lipa jak nic on zachwywał się jak by był na wczasach z nami a nie jak w pracy komunikacji z nim słaba szkoda gadać..
- oferty wycieczek na necie a w realu ( niestety po przyjeździe to co na necie było na ich stronie a w realu wielka różnica nie było połowy atrakcji rezydent i firma nic nie wiedziała otym że niektóre wycieczki i atrakcje są od jakiegoś czasu a nie kiedy się chce np: canion trafik spływ ekstremalny którego niestety nie było a w ofercie był dostępny totalny haos w firmie nic nie wiedzieli)
- zakwaterowanie ( niestety wykupiłem studio z kuchnią łazienką itd... a w realu pokój zwykły a kuchnia i łazienka wspólna czyli zupełnie co innego za co zapłaciłem)
- transport podróż :'( ( boże tragedia gościu który przyjechał po nas pod koniec turnusu z kierowcami nawalił się i trzeźwiał nikt nie wiedział kiedy kierowcy będą zero informacji o powrocie, aha na poczatku wyjazdu z Katowic autokar nie opisany zero informacji że to ten z OISU i że do Chorwacji czyli organizacji zerowa jak w całym OISIE!!)
- ogólnie miejsce biograd super pięknie wspaniali ludzie kraj wspaniały, firma OIS niestety nie słabo wypada ale cóż chcecie za taką kase taka firma
-umowa z firmą OIS bardzo prosta nic w niej nie jest więc uważajcie co podpisujecie i domagajcie się by w niej wzystko było za co płacicie!! :roll:

POLECAM SIĘ ZASTANOWIĆ NAD WYJAZDEM Z TĄ FIRMĄ :?
IP: 83.242.87.238
syrop777
Gość
looooveeee... no to looz, a wiesz kto z nami jest jeszcze?? odezwij sie na maila.
IP: 89.76.152.247
looooveeee
Gość
syrop777 napisał
looooveeee... no to looz, a wiesz kto z nami jest jeszcze?? odezwij sie na maila.


Nie mam pojęcia;)
IP: 62.87.251.247
jevro
Gość
czy można płacić w euro na chorwackich stacjach benzynowych na trasie do Biogradu?
IP: 83.29.158.242
bulinka
Gość
dwa dni temu wróciłam z Biogradu i mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona, ogólnie po przeczytaniu tego forum przed wyjazdem byłam pełna obaw, jednak bardzo miło się rozczarowała.....autobus super klimatyzacja działała :-) kierowcy bardzo rozważni i doświadczeni, po przyjeździe do Biogradu wystąpił chaos z zakwaterowaniem ludzi, ale mi się udało i dość szybko dostałam się do villi za którą ZAPŁACIŁAM ;-)ogólnie nie polecam wycieczek fakultatywnych bo rzeczywiście zarabiają dodatkowo na tym, warto rozejrzec się samemu...polecam rejs łódką z okienkami pod woda niesamowite widoki, wodospady krka, kornati oraz lot na spadachronie za motorówka, piękne widoki. ogólnie jedne z lepszych wakacji w moim życiu i aby Ci którzy się wybierają z ois też takie mieli.acha i jeszcze z kaucją w autobusie nie było żadnych problemów bo w drodze powrotnej pilotka od razu oddała a co do rezydentów to może i mili są ale za dużo nie wiedzą :-(
Pozdrawiam :-D
IP: 85.221.130.65
bulinka
Gość
jevro napisał
czy można płacić w euro na chorwackich stacjach benzynowych na trasie do Biogradu?

z tego co się orientuje to płaciliśmy w kunach ;)
IP: 85.221.130.65
michal
Gość
Ktos tutaj pisal ze jedzie 3 wrzesnia:) To witam w klubie:) Tylko czy ktos bedize w Willa MAIMARE?!:)
IP: 213.158.196.85
Robson
Gość
JarzębinaBrzęczyszczykiewicz napisał
ja nie widziałam tam ani jednej "prześlicznej Chorwatki", piękne to były turystki:)


a ja tam widziałem i to nie kilka a wiele.. ale wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje.. nie chciałbym też nic ujmować turystkom :P bo rzeczywiście takowe też były :) pozdro !
IP: 87.205.210.101
karolina
Gość
ja tez jade 3.09 i bede odwiedzac wille lilo to już wiem ::) a na temat innych willi jeszcze nie wiem hehe bo ja mieszkam w camber...
IP: 87.239.56.9
JarzębinaBrzęczyszczykiewicz
Gość
Robson napisał
JarzębinaBrzęczyszczykiewicz napisał


a ja tam widziałem i to nie kilka a wiele.. ale wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje.. nie chciałbym też nic ujmować turystkom :P bo rzeczywiście takowe też były :) pozdro !


Chyba je widziałeś po tej cytrynówce z nocnego rejsu;)
IP: 83.5.245.185
wilejka
Gość
wróciłam właśnie z rejsu po mazurkach z oisem.

organizacja .... fatalna :evil: ... jedzenie ... fatalne :evil: .... ludzie- fantastyczni :P :)

i tylko dlatego zaliczam wyjazd do udanych . na pewno wrócę na żagle ale nigdy więcej z tym biurem . dosyć wydłubywania kości z pasztetu i jedzenia słoiczka gulaszu na 8 osób :)
IP: 83.6.15.71
S..
Gość
Porazka!
Dlaczego biuro dla studentow robi wycieczki do miasteczka, gdzie od 23 jest cisza nocna, imprezy koncza sie o 1, a jak juz cos sie rozkreci, to wylanczaja prad, zeby nie denerwowac sasiedztwa?!
Kolejna sprawa to podroz... do-wszystko super, wygodny autokar, dwoch milych i zorientowanych kierowcow, konkretny pilot, ale z- tragedia-kierowcy w nocy robili postoje co 1,5h,chociaz nikt nie wysiadal z autokaru, ale jak chcielismy dluzszy postoj na bezclowce, to juz sie nie dalo, bo jestesmy opoznieni; ale najlepsze bylo w juz w Polsce- zaden z 3 kierowcow i pilotka nie wiedzieli, gdzie maja sie zatrzymywac, nie potrafili znalezc dworca w Katowicach, bylo 3 godzinne opoznienie i w ogole mieli jeszcze do nas o wszystko pretensje. Poza tym cala 4 pierwszy raz jechala tym autokarem i zapomnieli sie np. spytac poprzednich kierowcow jak zagotowac wode, albo gdzie jest kluczyk od toalety...
Ale warunki w Biogradzie mielismy naprawde ok, a miasteczko jest sliczne, tylko nastawione raczej na przyjazdy rodzin z dziecmi i niemieckich emerytow, a nie mlodziezy. Jak sama pilotka zauwazyla- ten wyjazd przerosl OIS- mialo jechac kilka autokarow, a jezdzi 6 tygodniowo
IP: 79.163.233.13
wurmik
Gość
Cześć! Wybieram się z dziewczyną 11.09 do Biogradu. Czy możecie polecić lub odradzić nam któryś z apartamentów. Szczególnie interesuje nas 2os. studio z kuchnią i łazienką.

Pozdrawiamy!
IP: 78.8.5.184
aaa
Gość
Przez jakie państwa jedzie się do Biogradu? Bo nie wiem w jakiej walucie jakieś drobne wziąć
IP: 79.184.126.250
a.b.c
Gość
runi napisał
a jedzie ktos do biogradu 11 wrzesnia?


jadę ja i moja koleżanka 11 września z Wrocławia do willi Bozo. Po przeczytaniu postów jestem spanikowana ... :? Mniejsza o warunki , przespać się można ostatecznie na podłodze i umyć w kałuży; ale przeraziły mnie opowieści o kierowcach i autobusach. :-/ :( :( :roll:
IP: 81.190.231.209
chico28
Gość
Szczecin bardzo chętnie zaprasza do willi Lilo :))))))
IP: 87.207.160.247
chico28
Gość
Szczecin serdecznie zaprasza do willi Lilo :))))
IP: 87.207.160.247
chico28
Gość
Szczecin uwielbia wille Lilo :)))
IP: 87.207.160.247
chico28
Gość
Szczecin będzie się bawił w willi Lilo :)
IP: 87.207.160.247
Karolka
Gość
Kraków też odwiedzi Lilo :) jak sie nie dogada ze Szczecinem to i tak będzie odwiedzał w LIlo Jelenią Górę :) ( czyli looooveeee) :) czyli siłą rzeczy będzie sie Kraków musiał dogadać ze Szczecinem :)
IP: 87.239.56.9
jevro
Gość
aaa napisał
Przez jakie państwa jedzie się do Biogradu? Bo nie wiem w jakiej walucie jakieś drobne wziąć



się jedzie przez Czechy, Austrię i Słowenię
drobne wystarczy mieć w euro
IP: 83.29.161.50
Monia
Gość
nie wiem jak dla was ale dla mnie biuro OIS to kompletne dno nigdy nie zdecydowalabym sie ponownie wyjechac na wakacje z OISem!zero jakiegokolwiek zorganizowania (byliśmy 4 godziny przed wykwaterowaniem poprzednich wczasowiczow bo OIS zle wyliczyło godziny jazdy), autokar nie chcial odpalić już na pierwszym postoju jeszcze w Polsce, pani przewodnik(bardzo miła) choć wogóle nie przygotowana do jakiegokolwiek opisania Bigradu (czytala wydruk z internetu) jesli cos przez przypadek gdzies zostawicie nie ma możliwości na odnalezienie tego(dopiero groźba o podaniu sprawy na policję i prośba o podanie nazwisk skutkowala magicznym odnalezieniem sie zguby).Totalnie niezorganizowane miejsca w autokarze..Jednym słowem Masakra.Jedynem plusem były dośc ładne domki, ale dużo ludzi i z zakwaterowaniem miało problemy.OIS nie umie zorganizować kompletnie nic.Każdemu polecam dopłacenie tych 100-200zł i wyjazd z innym biurem bo ten meksyk nie zasługuje na miano biura podróży!
IP: 85.222.86.28

Strona: « < ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij