» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 23
Beti napisał
Najlepiej zadzwon do nich jutro i sie zapytaj :) Bo jesli chodzi o to, to sa nie powazni....

ok Beti, będziemy jutro tam dzownić, dzięki za informację....ja mimo wszytsko mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze, a wyjazd bedzie w miare udany :) pozdrawiam i do zobaczenia w autobusie :)
IP: 83.7.226.239
Użytkownik
Posty: 16
tez mam taka nadzieje :) licze na to ze bedzie super :) poki co nie przejmuje sie tymi komentarzami co pisza inni :) My tam jedziemy zeby sie dobrze bawic :D
IP: 85.222.86.53
Izak
Gość
michal napisał
Witam:) Ja jade z dziewczyna rowniez w ofercie zwyklej 3 wrzesnia do biogradu Willa MAIMARE i tez wyjazd z wrocka! Ogolnie mowiac to mnie martwi to cale biuro krotko piszac:)


Mnie szczerze mówiąc bardziej od OIS martwi jutrzejsza poprawka którą musze zdać ;D Ale samo biuro oczywiście też... no nic, trzeba być pozytywnie nastawionym, grunt żebyśmy cało dojechali i nie narzekali na pogodę :) Do zobaczenia w środę!
IP: 82.143.149.135
michal
Gość
hehe to widze ze bedzie kacyk moralny jak nie pujdzie poprawka tobie izak:P
Ale to juz w chorwacji bedziesz leczyc:D I faktycznie aby tylko dojechac miec te pokoje za ktore sie zaplacilo no i oczywiscie Pogoda:)

Aaaaa w ktorym miejscu na Dawida bedzie stal ten autokar? I bedzie jakos oznaczony ktos sie orientuje?hmmm..
Czekam na info:)
IP: 213.158.196.84
crazypeople:)
Gość
Witam,także jedziemy 3.09 do Biogradu ,i mamy pytanie czy ktoś zamówił kontrole policji na ten dzień:>?bo nie bardzo usmiecha mi sie np awaria busa na 8 godzin w Austrii jak to juz z tego co przeczytalismy w historii OIS bywało;)
IP: 158.75.219.131
michal
Gość
Witamy witamy:)
Tez nad tym myslalem czyli wezwanie kontrolerow:D Ale wsumie jakos obeszlo mnie obok:(
Jak chcecie to zamowcie lepiej postac dluzej 1h we wrocku niz tak jak piszesz w austri:-/ i nikt nie bedzie mial pretensji tak sadze:)

Pozdrawiam:)
IP: 213.158.196.84
looooveeee
Gość
Ja tez jadę z Wrocławia 03.09! A co do zmiany godzin warszawa - kraków, to jak ja rejestrowałam sie to godzina cały czas była 8:30, wiec co to za zmiana?? Jak dla mnie żadna, chyba, że zamawialiście w czerwcu... już nie raz pisali, że godz z warszawy jest 8:30
IP: 62.87.251.247
looooveeee
Gość
wiec nie martwcie się:)
IP: 62.87.251.247
Użytkownik
Posty: 16
my rezerwowalismy duzo duzo wczesniej... Wiec dla mnie to jest zmiana... Tym bardziej zedo dzis nie dostalismy od nich maila o zmianie godziny, nawet nie zmienili godziny na tej stronie co sie logujesz... A forum nie sledze caly czas bo mam inne lepsze rzeczy do robienia.
IP: 85.222.86.53
diana
Gość
Hej zamowilam studio 2os w willi Bozo, czy rzeczywiscie juest tam takowe studio?? Nie chce sie rozczarowac..
IP: 89.79.148.150
mariiika
Gość
Mam pytanie do jakiegoś pracownika OIS. Jak to sie dzieje, że pieniądze za wyjazd wpłacane prawie miesiąc temu nie są zaksięgowane, na niecałe 2 tygodnie przed wyjazdem? Trochę mnie to martwi, bo zaczynam się zastanawiać czy wpisałam dobrze nr konta itp. Zamiast cieszyć sie z wyjazdu ciągle sie martwię czy wszystko jest w porządku z tą kasą ;/
IP: 80.54.10.253
aneciok
Gość
adehade - też jade z kolezanka 9 wrzesnia na Krym:D tylko z Katowic ... także do zobaczenia:P
IP: 80.54.10.253
szympi_m
Gość
To już jutro :) Wyjazd o 8:30 potwierdzili to dziś w biurze. Pogoda napewno nas nie zawiedze temp. wody w Biogradzie 27 C a powietrza od 27 do 31 C na najbliższy tydzień :mrgreen: Nastroje też są !!! Wiec do zobaczenia jutro
Pozdrawiam :mrgreen:
IP: 213.158.196.80
zafirah
Gość
my też w końcu podobno jesteśmy zakwaterowani w Bozo - wsiadamy jutro w Gliwicach, pozdrawiam :D
IP: 91.198.89.2
Użytkownik
Posty: 16
hehe my tez bozo pokój 2os.
IP: 85.222.86.53
marta
Gość
czy ktos jedzie jutro z poznania o 1230:>? bo wyjazd jest z poznań peron letni ale gdzie to jest:>(jestem spoza poznania:)
IP: 158.75.219.131
Orz
Gość
Ano jutro wyjazd ;] Kontrolę autokaru przeprowadzi ITD. Oby nic nie wykryli ;)
Zatem do zobaczyska jutro o 8:30 :D
IP: 83.31.112.43
Rahim
Gość
marta napisał
czy ktos jedzie jutro z poznania o 1230:>? bo wyjazd jest z poznań peron letni ale gdzie to jest:>(jestem spoza poznania:)


Na jedynej drodze która prowadzi do dworca PKP <ul dworcowa>:P do zobaczyska, bede tam na Ciebie czekał :)
IP: 193.93.52.195
anitta
Gość
To widze ze ekipa do BOZO sie kompletuje hehehe, bo my tez do tej willi sie wybieramy; :D
Godzina wyjazdu naadchodzi wielkimi krokami_wiec do zobaczenia w poludnie :lol: :lol: :lol:
IP: 83.20.107.129
anitta
Gość
oczywicie w poznaniu :)
IP: 83.20.107.129
michal
Gość
A my dolaczymy we wrocku:) Do zobaczenia..:)
IP: 213.158.196.115
looooveeee
Gość
Niech ktoś kontrole w poznaniu załatwi???!!!!!! Troche minut stracicie, ale zawsze lepiej, bo pewniej!
IP: 62.87.251.247
anitta
Gość
ja zalatwilam :)
IP: 83.20.107.129
looooveeee
Gość
No to super!!!:d Bo my w siadamy we Wrocławiu do was, po co drugi raz kontrole robić... Ktoś jedzie sam?:)
IP: 62.87.251.247
anitta
Gość
oki
to do zobaczyska w autokarze, my juz wyzezdzamy i...
IMPREZA -->YUPI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
IP: 83.20.107.129

Strona: « < ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij