» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... > »

Autor Treść
chico28
Gość
hej, ile tam od Was z Krakowa jedzie osób do Lilo??? /
IP: 87.207.160.247
chico28
Gość
Myślę Karolka że Szczecin bardzo polubi Kraków :)))). Czy ktoś jeszcze do LILO ??? :)
IP: 87.207.160.247
Karolina
Gość
ja nie jestem Lilo tylko w Camber ale zaprzyjaznilam sie już z koleżanka z Lilo więc będę się pojawiać pewnie w okolicy Lilo. szkoda ze nie ma mapy rozmieszczenia tych willi bo było by prościej :) a z Krakowa ja jadę sama :) tzn. wiem ze jadą jeszcze trzy osoby ale nic więcej nie wiem :)
IP: 87.239.56.9
looooveeee
Gość
To co pierwsza impreza integracyjna w LIlo? hehe
IP: 62.87.251.247
chico28
Gość
looooveee no na to wygląda... :)
IP: 87.207.160.247
chico28
Gość
ponoć tylko w Lilo jest kryty basen i spa hahahahaha :) Więc jest to najlepsza willa na integracje
IP: 87.207.160.247
chico28
Gość
Karolina i loveeeeee - k.kuczynski7@wp.pl - napiszcie maila z gg.
IP: 87.207.160.247
michal
Gość
Duzo czytam o tej willi Lilo a w propozycji oisu nie ma! O co kaman?!
IP: 213.158.196.100
chico28
Gość
poszukaj a znajdziesz ::. i tak do każdego zdjęcia jest ten sam opis :))))
IP: 87.207.160.247
Robson
Gość
JarzębinaBrzęczyszczykiewicz napisał
Robson napisał
JarzębinaBrzęczyszczykiewicz napisał


a ja tam widziałem i to nie kilka a wiele.. ale wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje.. nie chciałbym też nic ujmować turystkom :P bo rzeczywiście takowe też były :) pozdro !


Chyba je widziałeś po tej cytrynówce z nocnego rejsu;)


hehe :) owszem jest to dobry argument :) no ale jak Ty razem z koleżankami się bunkrowałyście gdzieś po łajbach to na kogo człowiek miał się patrzeć :D
IP: 77.253.240.141
antoniooo
Gość
Mam pytanie do osób które wróciły z Biogradu i wybrały się na wycieczki fakultatywne z innym niż ois biurem podróży. Może moglibyście podać jakieś konretne nazwy biura oraz ceny tych wycieczek?
IP: 77.112.253.10
Użytkownik
Posty: 16
Hey wszystkim. ZMIENILI GODZINE WYJAZDU Z WARSZAWY DO BIOGRADU na 8.30!!!!!!
IP: 85.222.86.53
Użytkownik
Posty: 16
Oczywiscie chodzi o termin 3 wrzesnia :D
IP: 85.222.86.53
aaa
Gość
Wie ktoś może czy w Biogradzie jest jakaś kawiarenka internetowa?
IP: 79.184.169.231
Izak
Gość
Wybieramy się z chłopakiem 3.09 do Biogradu (z Wrocławia) ale zastanawia mnie czemu w tabeli rezerwacji na stronie jest jeszcze tyle wolnych miejsc? Chodzi mi nie o ofertę akademicką tylko o tą zwykłą. Zresztą w akademickiej też jest mało willi zarezerwowanych. Troche mnie to martwi ale w sumie lepiej że jest więcej wolnych miejsc niż gdyby miało ich zabraknąć ;P Ktoś jeszcze jedzie z Wrocka?:)
IP: 82.143.149.135
michal
Gość
Witam:) Ja jade z dziewczyna rowniez w ofercie zwyklej 3 wrzesnia do biogradu Willa MAIMARE i tez wyjazd z wrocka! Ogolnie mowiac to mnie martwi to cale biuro krotko piszac:)
IP: 213.158.196.84
karsa
Gość
hmmm przejrzalam dwie stronki forum i troche sie zmartwilam...w piatek wybieram sie z nimi na rejs zeglarski...mam jednak nadzieje ze bedzie git...)
IP: 77.237.0.203
madziulek
Gość
IZAK i MICHAŁ- ja z chłopakiem też z wrocka:)On-niski gruby, ma owrzodzony tylek i na całym ciele ropne krosty. Ja-apodyktyczna maruda, bede w czasie calej naszej wyprawy uprzykrzac wam zycie...Ps.odruchowo pluje pod wiatr, wiec nie chodzcie z nami w parze:)
IP: 217.173.194.11
chico28
Gość
nie ma się czego obawiać, bez przesady... jeszcze nikogo tam nie zostawili:) Za te pieniądze nie ma co się spodziewać 5 gwiazdek - ważne żeby było wyrko i autokar nie nawalił. Na pewno romantyczna podróż dla dwojga to nie będzie :)
IP: 87.207.160.247
madziulek
Gość
rety.. sorry, ale to jest właśnie poczucie humoru mojego faceta:D:D:D chciałam tylko napisać, że się cieszę, że ktoś jeszcze z wrocka wyjeżdża:) napiszcie mi tylko, czy godzina wyjazdu jest nadal aktualna tj. 15.30? bo tam się ciągle coś zmienia.. i jeszcze robią mi problemy z umową. nie wyjechaliśmy, a już mam z tym biurem kłopoty..
PS. Jeszcze raz przepraszam za mojego niezrównoważonego faceta:)
IP: 217.173.194.11
Użytkownik
Posty: 23
Beti napisał
Hey wszystkim. ZMIENILI GODZINE WYJAZDU Z WARSZAWY DO BIOGRADU na 8.30!!!!!!

cześc Beti, a powiedz mi o której był odjazd z Warszawy w pierwszej wersji?? bo jak wam zminili godzine odjazdu to pewnie ten autobus z Krakowa też odjedzie o innej godzinie....tylko że nas jeszcze nikt o tym łaskawie nie poinformował ;/ pozdrawiam
IP: 83.7.226.239
Madic i Dozen
Gość
Cześć!

Poczytaliśmy troche forum i mamy pytanko: Czy rzeczywiście w willi Madic nie ma kuchni, a wszystkie oferty w willach dotyczące studia 2 os. to tylko ściemy? Ktoś orientuje się jak jest w willi Dozen?

Pozdrawiamy
IP: 83.27.130.174
michal
Gość
Wlasnie widac:P Spox im wiecej nas z wrocka tym lepiej:D co do godziny to raczej nic sie nie zmienilo 15:30:) Ale jak to wyjdzie to juz sam nie wiem bo to biuro jest nie obliczalne:)
Ciekawy jestem czy mam brac jak cos maly zestaw kibica:P Wkoncu SZLACHTA Z WROCŁAWIA:P Taki zarcik:D

P.S.
co do poczucia humoru twojego faceta to raczej jest ok:) Albo inaczej konkretny:P
Pozdrawiam:)
IP: 213.158.196.84
Użytkownik
Posty: 16
Aga950 nas tez nikt niestety nie raczyl poinformowac o tym. Najpierw dzwonil moj chlopak do nich, jakis tydzien temu jak zamawial kontrole a dzis jeszcze ja dzwonilam zeby sie upewnic bo zadnej informacji nam nie wyslali :(:(
Wyjazd mial byc o 6.30 a przesuneli na 8.30
IP: 85.222.86.53
Użytkownik
Posty: 16
Najlepiej zadzwon do nich jutro i sie zapytaj :) Bo jesli chodzi o to, to sa nie powazni....
IP: 85.222.86.53

Strona: « < ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij