» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... > »

Autor Treść
aga
Gość
Wyjeżdżam z Wawy, na umowie mam wyjazd o 8:30 a moja kolezanka o 6:30 a mamy podobno jechac tym samym autokarem... Zadzwonie w pon. do biura i moze mi powiedza juz konkretnie:) Bede w Wilii Milena. Moze z Was ktos tez tam bedzie... ?
IP: 79.185.160.226
gosc
Gość
jade z 2 osobami z Poznania willa jurevic..
IP: 89.76.43.73
harnas
Gość
17/09 KRYM Saky !!!!! szykujcie sie !!!!!!!!!!!!!!
IP: 89.200.224.173
Ania
Gość
Witam ostatnią ekipę jadącą na Krym!! Wpisujcie się!!!
IP: 195.164.7.27
AE reprezentant
Gość
nika napisał
Czy ktoś słyszał coś o willi Lidia???I jak tam obecna pogoda ;p? My jedziemy do Biogradu 19.09 z Poznania :))

ooo widzę, że z Poznania szykuje się też niezła ekipa !! do zobaczenia na imprezie w autokarze (w końcu jedzie się tam ok 30h)!!
IP: 62.21.3.6
ernesto AE ZP
Gość
19.09 Biograd !!
Jedzie ktoś z AE Poznań ?
gg 4109659
IP: 62.21.3.6
Rahim
Gość
30 !?!?!?!

Ja dziś wróciłem z Biogradu.
Było bajkowo, ekipa niezapomniana, willa Lidia.

A jechaliśmy 16 godzin.
IP: 193.93.52.195
aga
Gość
Jaka jest teraz tam pogoda? Potrzebne sa te buty do pływania? a w tych willach jest posciel?
IP: 79.185.177.69
nika
Gość
Rahim napisał
30 !?!?!?!

Ja dziś wróciłem z Biogradu.
Było bajkowo, ekipa niezapomniana, willa Lidia.

A jechaliśmy 16 godzin.


ooo nareszcie ktoś z willi Lidii....może tak cos więcej opowiesz ???(czy kuchnia jest dobrze wyposażona, jacy właściciele no i ogólne wrażenia ;p) A co do imprezowania w autobusie to fakt trzeba się integrować haha :D
IP: 86.63.64.84
Outlaw
Gość
aga napisał
Jaka jest teraz tam pogoda? Potrzebne sa te buty do pływania? a w tych willach jest posciel?

Pogoda jeszcze ok, temperatura 13.09 o godz 19.30 (czas wyjazdu)ok 26 st. C, plaże i dno oprócz niewielkiej piaszczystej plaży są kamieniste i polecam buty do morza, do kupienia na miejscu w cenie ok 20 kun. Pościel na miejscu, warunki w willach do przyjęcia a wrażenia z wyjazdu są niesamowite-zarówno jeśli chodzi o wycieczki organizowane przez OIS jak i czas spędzony na plażach, w lokalach w super towarzystwie.
IP: 83.23.98.163
Outlaw
Gość
wyjazd oczywiście był 12 a nie 13.09 :) Pozdrowienia od Tuplic dla Dorotki i Marcina :)
IP: 83.23.98.163
kama
Gość
Pozdrowiena dla całej ekipy Biogradzkiej z 13 turnusu :) a szczególnie dla NAJFAJNIEJSZEJ GRUPY Z MILENY!!! Szkoda tylko, że nie mogłam z Wami poszaleć za bardzo, ale to następnym razem :D! Wyjazd oceniam na 5, gdyż nie bylo zadnej wpadki ze strony OIS!! Autokar byl super i warunki w willi takie jak obiecywali! no może w powrotna stronę kierowca troche za bardzo szalał i chyba pobijal rekord szybkosci dotarcia do Polski (no i chyba mu sie to udało)! Buziaczki dla Fórmanków (mam nadzieje, że równie szybko dotarliscie do domku), Arturów, Olków-Adamów a no i dla Ciebie Aduś żeby nie bylo ;) Zapraszamy do SZCZECINA!!!
IP: 79.175.248.166
aga
Gość
Dzieki za odpowiedź Outlaw!!! :)
IP: 79.185.163.4
aga
Gość
A jeszcze jedno pytanko? Ile mniej więcej trzeba zabrać ze soba pieniędzy? (wiem, ze to zależy jak kto zyje) ale tak śrenio? 200 Euro wystarczy?
IP: 79.185.163.4
Rahim
Gość
200 euro wystarczy spokojnie.

Warunki w willi Lidia.. hmm... kuchnie dwie, jedna duża na piętrze, druga mniejsza w piwnicy, obydwie w pełni wyposażone. Brakuje tylko pralki co bywa uciążliwe i jesli chodzi o toalety to prysznic w piwnicy ma tendencje do wylewania się. Z zewnątrz budynek bardzo ładny, można się pokusić na granaty, kiwi i mandarynki z drzew sąsiadów :D
IP: 193.93.52.195
Rahim
Gość

Pogoda jeszcze ok, temperatura 13.09 o godz 19.30 (czas wyjazdu)ok 26 st. C, plaże i dno oprócz niewielkiej piaszczystej plaży są kamieniste i polecam buty do morza, do kupienia na miejscu w cenie ok 20 kun. Pościel na miejscu, warunki w willach do przyjęcia a wrażenia z wyjazdu są niesamowite-zarówno jeśli chodzi o wycieczki organizowane przez OIS jak i czas spędzony na plażach, w lokalach w super towarzystwie.


Buty kosztują 40 kun czyli 20zł, tak dla ścisłosci.
IP: 193.93.52.195
Użytkownik
Posty: 23
hej! wróciliśmy wczoraj z Biogradu, ogólnie oceniając cały pobyt było bardzo fajnie, przyjazd do Biogradu przebiegł bez problemowo, zakwaterowanie również, dostaliśmy wille za którą zapłaciliśmy, no i oczywiście super ludzie:) z którymi mieszkaliśmy w Tonko, których serdecznie pozdrawiamy. Polecamy rejs na Kornati, niezapomniane wrażenia i widoki. Do tego momentu mogę śmiało powiedzieć,że jestestem miło zaskoczona wyjazdem, bo czytając opinie na forum niektórych niezadowolonych lub tez pechowców byłam przygotowana na najgorsze. Niestety potwierdziły się niektóre rzeczy które mozna było wyczytać na forum wcześniej, to kwestia drogi powrotnej....kompletnie brak organizacji i jeden wielki bałagan, zamiast wracać jak cała reszta ludzi dobrymi autokarami, wracalismy w małym, ciasnym busie! fakt...przejechalismy tą trase w około 16 godzin, ale nie tego oczekiwałam po tak miłym pobycie. Jeżeli chodzi o rezydentów, to rezydentka Karolina bez zastrzeżeń (przynajmniej w naszej opinii) dziewczyna się starała jak mogła, natomiast rezydentka Ela to niestety kompletna porażka, brak zmysłu organizacji, za to nadmiar nerwów i aroganckiego zachowania oraz niestety kompletny brak kultury...czego się już nie da niczym usprawiedliwić, widać że ewidentnie jest znudza tym co robi i może czas żeby się zastanowiła nad zmianą zajęcia, bo do tego to się kompletnie nie nadaje. Ogólnie rzecz ujmując, czy skorzystam jeszcze z tego biura kiedyś? myśle, że tak, ale tylko i wyłącznie z własnym dojazdem, co wyeliminuje te dwa w/w jedyne minusy tych naprawde fajnych wakacji :)
IP: 83.4.198.214
marzena:)
Gość
.C. napisał
a czy kto wie jak znaleźć kolejny hit łódkowy - długi otok?



WITAM:)JA SZUKAŁAM NASZEGO HITU:))ALE NIESTETY NIE UDAŁO MI SIE GO ZNALEZC://

A JESLI CHODZI O WYJAZD DO BIOGRADU 18-28.08 TO BYŁ BARDZO UDANY!!!!(POMIJAM PODRÓŻ) POZDR
IP: 79.185.245.128
Madzia
Gość
hej a do tych co byli to mozna po krótce napisać jak samemu można zoorganizować wyprawę do Splitu?na autobus?ile czasu i za jaka cenę?? :lol:
IP: 88.199.107.18
Rahim
Gość
Na własną rękę nie warto, aczkolwiek jest to możliwe. Z biogradu wyjezdzają autobusy dość często. Z tym że wówczas taki wypad traci swoije najwieksze walory a zwiedzanie Splitu bez przewodnika... nie polecam, opowiedział nam wiele ciekawych historii, wiedzieliśmy gdzie iść, co warto zobaczyć i czas upłynął bardzo miło. Sam Split... nie wiem jak inni ale ja jestem odrobinę zawiedziony. Prócz pałacu dioklecjana.. który jest ledwie widoczny zza sklepowych szyldów <taak, taak, w pałacu dioklecjana mieszczą sie głownie sklepy> antyczne budowle były ledwie widoczne. Aż żal D.. ściska jak widzi się gdy taki zabytek zwyczajnie niszczeje bo władze nie potrafią zadziałać. Zdecydowanie bardziej polecam jechać do Zadaru. W dzien można zrobić tam świetne zakupy, jest mnóstwo sklepów z biżuterią, fajnymi ciuchami a wieczorem polecam udać się na brzeg by posłuchać morskich organów. Niezapomniane przeżycie !!!! Zadar nocą jest piękny...
IP: 193.93.52.195
fokusa
Gość
Wróciliśmy wczoraj z Biogradu, było super! Naprawdę warto, po za powrotem... ale każdemu się zdarza. ( wina leży nie tylko u Ois, o ile to ich wina) Konkretniej autobus do Biogradu jechał z nowym turnusem 30 h , kierowcy mieli 1,5 h odpoczynku po czym wyruszył z nami do Polski ... kierowcy tak długo prowadzili, bo nie znali drogi, po Czechach krążyliśmy 6godzin - ale to chyba już zażalenia do firmy przewozowej, bo przecież Ois wynajmując kierowców, nie wiedział, że tras nie znają:/ !! Jeśli chodzi o rezydentki - Karolina i Ela, na prawdę super dziewczyny. Każdy ma pretensje o bałagan przy wyjeździe. Ludzie spróbujcie tyle autobusów wysyłać na raz!!! Dlatego to tak długo trwa i są problemy, jak 50 osób co chwile się pyta gdzie ma wsiąść. SzOOOk Dlatego jestem za nimi, bo sama studiuję Turystykę i wiem co i jak. Jeśli chodzi o pobyt na miejscu, było extra!! Co prawda dla nas sezon już się kończył. Jedna dyskoteka zamknięta, przy basenie do 01:00 z koloniami, a w carpi more pustka! W ostatnią no c w pubach już nawet drinków zabrakło:P Tylko kilka zostało... więc nie wiem co dalej będzie się działo na turnusach październikowych. My pogodę mieliśmy codziennie. Ale pogoda nie przywitała nowych 12.09.. rano kropiło ( na szczęście tylko rano). Plaże, piaszczysta ma ok 20 m i jest brudna!! Kamienista główna ma ogromnie kamienie, najlepsza plaża od partu - plac zabaw, toalety, prysznice, boisko do siatki, kamyki małe , woda cieplejsza. Poleca!!! a i przede wszystkim mało ludzi. ( to ta plaża koło Lilo i Tonko) Jeśli chodzi o domki, luksusów nie ma. Domki różnią się standardem, niektóre dużo ładniejsze od innych. Wiadomo że w domkach tylko się śpi, je i myje. Ja byłam w Lilo - warunki tylko potrzebne do życia. Czyli jest gdzie zjeść, umyć się i spać. W porównaniu z innymi willami, które widziałam, nie najlepsza, lub inaczej mówiąc najgorsza;) Właściciele za to sympatyczni. Cisza od 23 ale to wszędzie. nie ma zakazu picia publicznego w Chorwacji, wiec wszyscy idą gdzie indziej w nocy i tylko wracają;) Ogóle wrażenia na 5+ na pewno jeszcze się z nimi wybiorę i nawet z dojazdem, a co tam! W końcu każdemu się zdarzają wpadki nie takim biurą wpływają reklamacje. Ważne, że dotarliśmy bezpiecznie :) jak ktoś chce więcej inf to gg 2496564
IP: 62.87.251.247
Agrrrresywna Uczestniczka :)
Gość
Pozdrawiam, wszystkich z turnusu 18-28.sierpnia BIOGRAD. Autokar do Wrocławia, Wielki Dzięki za przygarnięcie "małżeństwa z dzieckiem". Ku potomności link do pamiątkowej Fotki przeuroczej opiekunki :D

img146.imageshack.us/my.php?image=dscn4041hh2.jpg
IP: 78.30.75.173
Madzia 19.09.POZNAŃ
Gość
a nie biorąc pod uwagę miast co jest najpiękniejsze Kornati, Krka czy Jeziora Plitwickie?Dziękuję za podpowiedzi ale z braku kasy muszę ograniczać te wycieczki ..może jeszcze kiedyś się wybiorę zobaczyć wszystko.
IP: 88.199.107.18
Rahim
Gość
Kornati.

Winko all inclusive, miła atmosfera, piękne widoczki, świetny lunch, można się doskonale zintegrować. Krka to głownie kąpiel ale i tak pod wodospad wejść nie można a plitvice są bardzo ładne ale strasznie zatłoczone i wszędzie mnóstwo turystów - bałagan.
IP: 193.93.52.195
fokusa
Gość
ja też polecam kornati, ale zależy co kto lubi, byłam na krk i było super, dodatkowo zwiedzanie miasta sibenik, super widoki:d
IP: 62.87.251.247

Strona: « < ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij