» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... > »

Autor Treść
łUKASZ
Gość
TEN KTO BYŁ WIE CO SIE DZIAŁO KTO NIE BYŁ NIECH POJEDZIE:) GORACE POZDROWIIONKA DLA ZAJEBISTYCH CHŁOPAKOW Z GLIWIC ---ŻOŁNIERZA,MADZI, I BELI))) PIPENA I DOROTY ORAZ ZAGŁEBIA PACIORKOWEGO PIOTRKA I GOSI .MARLA I LUKASZ
IP: 83.28.164.186
łUKASZ
Gość
AHA sprostowanie zarowno kierowcy w busie jak i rezydentka ela byla zajebista tak trzymac:)tylko jakie popierdolone malzenstwo ala i jakis huj ktoremu ustapilem zreszta miejca bo sie boi wszystkiego i nawet mi glupiego dziekuje nie powiedzial i szystkich sadem straszyl wiec po co na wakacje jada kominy w oswiecimiu dla takich grzac powinni.gdyby nie "tacy"ludzie zarowno firme rezydentow jak i wyjazd oceniam 10/10
IP: 83.28.164.186
Marla
Gość
zghadzam sie z przedmowca;)wypad byl pierwsza klasa,braki w organizacji transportu aczkolwiek dajmy oisowi szanse w koncu to studenckie biuro ktore funkcjonuje jedynie od 5lat a bylo naprawde super i tak jak opisywali to w ofercie-nie mam zadnych zastrzezen;)podrozy z reszta tez nie przeklinam bo busikiem wracalo sie szybko i w miare milo(pomijajac ale i staszka ktorzy maja corcie natalie prawniczke i wszystkich nas w sadzie powitaja hahahahah).zwiedzilismy dalmacje maksymalnie i dobrze sie bawilismy,poznalismy switetnych ludzi z ktorymi spedzilismy wiele niezapomnianych chwil;)pozdrawiam Wybrańców;)i mam mala zagadke dla wtajemniczonych-ile max wyciaga STARTREK?;)
IP: 83.28.170.104
łUKASZ
Gość
sprostowanie zagadki ILE PALI STAR TREK???
IP: 83.28.164.186
gość
Gość
łUKASZ napisał
AHA sprostowanie zarowno kierowcy w busie jak i rezydentka ela byla zajebista tak trzymac:)tylko jakie popierdolone malzenstwo ala i jakis huj ktoremu ustapilem zreszta miejca bo sie boi wszystkiego i nawet mi glupiego dziekuje nie powiedzial i szystkich sadem straszyl wiec po co na wakacje jada kominy w oswiecimiu dla takich grzac powinni.gdyby nie "tacy"ludzie zarowno firme rezydentow jak i wyjazd oceniam 10/10

Co za kultura z wypowiedzi płynie...żenada poprostu.....
IP: 83.4.198.214
łUKASZ
Gość
kultura objawia sie zarowno a przede wszystkim zachowaniem to ze napisalem to ostrzej swiadczy o tym ze mnie ponioslo acala reszta to prawda warunki byly opisane to nie byl ani harcerski wypad ani tez wycieczka emerytow do sanatorium wiec ludzie ktorych opisalem nie powinni wogole tam jechac a jezeli biuro ich zaakceptowalo to nie powinni wogole marudzic pyskowac i wrzucac na kierowcow rezydentowwarunki itd w mojej wypowiedzi chodzilo mi tylko aby nawrzucac tym oto ludziom nie mialem zamiaru obrazac nikogo innego
IP: 83.28.164.186
łUKASZ
Gość
a przy okazji zenada to twoja stara a jak chcesz zebym cie obrazil przyjedz do mnie to ci bede mogl przypierdolic hehehehe
IP: 83.28.164.186
Góral
Gość
gość napisał
łUKASZ napisał
AHA sprostowanie zarowno kierowcy w busie jak i rezydentka ela byla zajebista tak trzymac:)tylko jakie popierdolone malzenstwo ala i jakis huj ktoremu ustapilem zreszta miejca bo sie boi wszystkiego i nawet mi glupiego dziekuje nie powiedzial i szystkich sadem straszyl wiec po co na wakacje jada kominy w oswiecimiu dla takich grzac powinni.gdyby nie "tacy"ludzie zarowno firme rezydentow jak i wyjazd oceniam 10/10

Co za kultura z wypowiedzi płynie...żenada poprostu.....

Żal mi ciebie ziomek jesteś śmieszny i durny a twoja wypowiedz o tym świadczy. Wyzywasz człowieka na forum a w busie nawet się nie odezwałeś. Mogłeś siedzieć na dupie a nie teraz wypominać. Jesteś prostakiem. I nie podlizuj się bo i tak zniżki nie dostaniesz.
IP: 83.4.198.214
Marla
Gość
wymagania kultury wypowiedzi stawiacie?to dlaczego tylko nieliczni uciszyli pania z tylu ktora zaczela krzyczec do rezydentki w busie :"PIERDOL SIE!!!SIADZ SOBIE TU Z TYLU dziewczyno!!!" barzdo kulturalnie do eli ktora chciala te cala farse milo zakonczyc.a potem cala droge wrzuty...moge sie wypowiedziec bo siedzialam przed szanowna pania X.ogromna kultura naprawde.i jeszce slome po sobie zostawila hahahaha zolwik luki;)
IP: 83.28.170.104
Góral
Gość
łUKASZ napisał
a przy okazji zenada to twoja stara a jak chcesz zebym cie obrazil przyjedz do mnie to ci bede mogl przypierdolic hehehehe

naucz się sklecać słowa w jedno spójne zdanie niedokształcie a potem pisz na forum!! to po pierwsze....po drugie to uważaj żebym przypadkiem Cie nie rozpoznała na ulicy, co nie bedzie trudne bo takiego ryja to trudno zapomnieć i nie powiedziała naprawde co o Tobie myśle od pierwszego dnia....a po trzecie to przypiedolić możesz swojej pannie może to lubi!!!!! :P
IP: 83.4.198.214
Użytkownik
Posty: 23
Marla napisał
wymagania kultury wypowiedzi stawiacie?to dlaczego tylko nieliczni uciszyli pania z tylu ktora zaczela krzyczec do rezydentki w busie :"PIERDOL SIE!!!SIADZ SOBIE TU Z TYLU dziewczyno!!!" barzdo kulturalnie do eli ktora chciala te cala farse milo zakonczyc.a potem cala droge wrzuty...moge sie wypowiedziec bo siedzialam przed szanowna pania X.ogromna kultura naprawde.i jeszce slome po sobie zostawila hahahaha zolwik luki;)

czesć Marla
To ja siedziałam za Tobą, po pierwsze nie powiedziałm pierdol sie dziewczyno, ( chyba masz omamy słuchowe z nadmiary alkoholu), a po za tym nie przypominam sobie żeby wiozła ze sobą słomę, może Tobie poprostu wyleciała w powrocie na prowincję...a do wyrzutów miałam prawo tak samo jak każdy inny.
IP: 83.4.198.214
Marla
Gość
a poza tym o czym my mowimy w ogole?skoro czlowiek dziekuje nie potrafi powiedziec no to sory.....a brakiem kultury obwiniacie USTEPUJACEGO.to nie jest forum moralnosciowe ale skoro mowimy o podrozy ktora utrudniali jedynie mudzie ktorzy tak naprawde nie lapia sie juz od dawna na limit wiekowy i nie licza sie z tym ze w domu byli o kilkanascie godzin wczesniej niz inni i sa szczesliwcami w tym momencie no to sory ale powinni po prostu warunki zaakceptowac tak jak reszta a nie utrudniac...najpierw dyskutowac 15min z resydentka zeby dotac prywatna taksowke a potem nagle przemieszczenia w busie bo przez to gadanie teraz wszystkie miejsca zajete i im nie odpowiada to co zostalo hahaha smiac mi sie chce.jestem zadowolona z wywczasu jak nigdy w zyciu i zal mi tych ktorzy przekreslili te piekne chwile tym ze nie mieli taxi.
IP: 83.28.170.104
bela
Gość
cóż niestety wszędzie znajdą się jacyś GAMONIE no ale co zrobic. Tak jak wyżej napisano wyjazd rewelka, wille praktycznie tylko do spania, lodówka jest, łazienka jest, na głowę nie pada i można jakieś zwierzę zawsze sprowadzic jeśli ktoś lubi ;D w pyte, czego więcej za taka cenę oczekiwac. Jeśli komuś nie odpowiada muzyka z BAZZENU zabierzcie głośniki i jakiś player, na deptaku wzdłuż plaży jeśli macie bystre oko to znajdziecie parę hot spotów żeby się podłączyc. Uwaga na ochroniarzy z tegoż BAZENU bo to durnie skończone!!!
POZDRO dla ludzi z którymi najlepiej spędzało się czas!!!!!
IP: 195.82.164.140
Marla
Gość
mysle ze nie wiesz za kim siedzialas.a co do slomy na koncu to mozesz spytac kierowcow ktorzy prawie sie posikali jak zobaczyli ja na koncu na przystanku w krakowie-wybacz niestety nie mialam czasu zeby szybko zajac twoje miejsce i zostawic moje prywatne sianko;)
IP: 83.28.170.104
Marla
Gość
i o to chodzi zeby sie znalezc na odpowiednim deptaku z odpowiednimi ludzmi;)brawo Bela!
IP: 83.28.170.104
Użytkownik
Posty: 23
Marla napisał
mysle ze nie wiesz za kim siedzialas.a co do slomy na koncu to mozesz spytac kierowcow ktorzy prawie sie posikali jak zobaczyli ja na koncu na przystanku w krakowie-wybacz niestety nie mialam czasu zeby szybko zajac twoje miejsce i zostawic moje prywatne sianko;)

:) no myśle że wiem za kim siedziałam...za bagażami :) i przed Tobą. A kierowcy to może i sikali na postoju w Krakowie, bo jakos ledwo znalezli czas na sikanie podaczas powrotu do Polski, bo tak sie im strasznie spieszyło...może zainwestowali w cewniki.
IP: 83.4.198.214
Gość2
Gość
Góral napisał
łUKASZ napisał
a przy okazji zenada to twoja stara a jak chcesz zebym cie obrazil przyjedz do mnie to ci bede mogl przypierdolic hehehehe

naucz się sklecać słowa w jedno spójne zdanie niedokształcie a potem pisz na forum!! to po pierwsze....po drugie to uważaj żebym przypadkiem Cie nie rozpoznała na ulicy, co nie bedzie trudne bo takiego ryja to trudno zapomnieć i nie powiedziała naprawde co o Tobie myśle od pierwszego dnia....a po trzecie to przypiedolić możesz swojej pannie może to lubi!!!!! :P

To się ustawmy cwaniaku !!! Nie będe do ciebie przyjeżdzał i szukał cię po jakimś zadupiu nędzny wieśniaku. Przypierdolić to sobie możesz swojej dziewczynie. Obrażasz rodziców ! Ile ty masz lat ? Chcesz to się spotkamy to cię naucze porządku mały karłowaty niedorobiony kutasie. Czekam na odpowiedz dziobaty lamusie
IP: 83.4.198.214
lukasz
Gość
goral idz sprawdzic czy ci pies matki nie rucha i pierdol bo ci pociag do wiednia spierdoli
IP: 83.28.164.186
lukasz
Gość
maly to jest twoj huj i ten niedojebany poniemiecki łeb pizdolizie jeden
IP: 83.28.164.186
Gość2
Gość
lukasz napisał
goral idz sprawdzic czy ci pies matki nie rucha i pierdol bo ci pociag do wiednia spierdoli

Miałeś napisać gdzie i kiedy. Widze że się boisz więc kończe dyskusje z tobą. Bo gdyby mnie pies na schodach nie wyprzedził byłbym twoim Ojcem :lol: . Trzymaj się. idz do kosmetyczki lepiej jakieiś albo do dermatologa bo z tą mordą to na ryby chłopcze ze wsi
IP: 83.4.198.214
lukasz
Gość
ja gram w otwarte karty jak ktos sie podpisuje gosc xxx lub cos tam aj tam to ja takie wypowiedzi omijam jak lans to na maxa i na wyjezdzie i na forum to jest wlasnie wies
IP: 83.28.164.186
Dzwignia
Gość
Panowie. Oboje jesteście śmieszni :D Ja proponuje się umówić i wszystko wyjaśnić ale widze że kolega lukasz nie jest chętny :P
IP: 83.4.198.214
Góral
Gość
Bo to lamus jest. Mocny w gębie
IP: 83.4.198.214
Góral
Gość
buhahahahhahahahahahah takiego łba jak Ty nikt nie ma:D jezdzi na wywczas na agroturystyke huju, tylko tam sie nadajesz, przynajmniej bedziesz siedział w zabitej dziurze i swym wygladem ludzi nie straszył :) swoją drogą to Ty gumowe ucho masz, skoro słyszałeś, że mnie stać na pociąg do Wiednia...taki prostak a bystry kto by pomyślał!:) koncze ta durną dyskusję, którą nie potrzebnie podjołem, nie ma z kim!!! kiś się w własnym sosie baranie. Żegnam!!
IP: 83.4.198.214
Marla
Gość
napisalam ze mowiue o lasce ktora za mna siedziala a ty teraz wyskakujesz ze przezde mna bylas-wiec nie mowie o tobie po prostu i tyle.slomianka za mna siedziala tak jak wyzej wspomnialam.
IP: 83.28.170.104

Strona: « < ... 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij