» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... > »

Autor Treść
Apsynth :)
Gość
Witam
Ja też miałem nieprzyjemność wracać busem do Krakowa i nie mogę zaliczyć tej podroży do najprzyjemniejszej w końcu płaciłem za autokar a nie marnego busa. Prawda jest taka ze biuro OIS ma w dupie klientów i umowy z nimi zawarte!!! BUS był przeładowany wracało nim 17 osób nie jechał z nami pilot bo zabrakło dla niego miejsca musiał zostać w Biogradzie. Cześć bagaży musiała jechać autokarem do Krakowa bo nie było miejsca żeby je upchnąć w busie i co z tego ze szybko dojechaliśmy skoro pewne osoby musiały czekać na swój bagaż...
co do kierowców pobijali wszelkie rekordy łamania przepisów na drodze no coż zycie ludzkie nie jest nic warte...
Najlepszy motyw był na granicy Węgierskiej kiedy okazało się ze ów kierowcy nie posiadają paszportów i czekaliśmy aż wyjaśnia tą sprawę "$$$" potem tłumaczyli się tym ze biuro powiedziało ze paszporty są wogóle nie potrzebne buhahhahah szczyt idiotyzmu
podczas tak długiej i meczącej podroży mieliśmy tylko 3 postoje po niecałe 10 min i nie były one z inicjatywy kierowców tylko wywołane stanowczymi prośbami !!! kierowcy mieli albo pampersy albo byli cewnikowani nie odczuwali potrzeby chwilowego postoju :)

P.S Łukaszu widzę ze jesteś niezłym chamem !!! masz wielkie szanse stanąć przed sadem jeśli nadal będziesz znieważał uczestniku wyjazdu wiec przystopuj troche bo ci słów zabraknie... :mrgreen:
IP: 83.10.72.85
lukasz
Gość
aha i wioske to ma ta twoja małpa miedzy nogami durniu i spieralaj tak wogole
IP: 83.28.164.186
Marla
Gość
aga masz taki zaplon jak goral z czajeniem...moze to ty jestes na gazie.ciesze sie ze juz nigdy wiecej was nie spotkam.
IP: 83.28.170.104
huhu
Gość
Biograd 3-13.09
droga do Chorwacji: bez problemów, standardowe 20 + coś godzin, przeszkadzało jedynie towarzystwo ostro pijące na tyłach autobusu, na szczęście na noc zaprzestali ;) Przyjazd ok. 8 rano, bez problemów z zakwaterowaniem
wille: mogę zrecenzować tylko Damir- bardzo polecam, dobra lokalizacja- wszędzie blisko, spokojnie, na plażę dosłownie 3 kroki, pokój, jakby to ująć, 'minimalistyczny', ale szafa i łóżko absolutnie wystarczą, balkon jest, wszystko schludne i czystye, ładna łazienka, spora, w pełni wyposażona kuchnia ( i jakiś charczący sąsiad niedający spać :D)
pogoda, miasto, morze, towarzystwo, wszystko super.
wycieczki: polecam wyspę pasmen, można spokojnie sobie odpocząć, zobaczyć jak wyglądają prawdziwi chorwaci :) do tego zadar na własną rękę. oferta wycieczek biurowych nie została zgłębiona ani wykorzystana.
powrót: podobnie jak w tamtą stronę, raczej bez uchybień i zażaleń. choć bałaganu na parkingach trochę było, no i ten minibusik do krakowa nie wyglądał za dobrze
wyjazd oceniam bardzo pozytywnie.
IP: 83.5.160.220
obserwator
Gość
chłopcy, nie bijcie się :)
przez te emocje na forum nie będziecie mogli spać a już późno.
spokojnie :)
IP: 83.29.167.103
lukasz
Gość
kolego absynth nie uczestnikow a jedna pare przez ktora musialem sie przesiadac bo kultura innych w busie na to nie pozwalala przesledz sobie od poczatku moje wypowiedzi to zobaczysz o co mi chodzi tylko jakis czlowiek ktory jak sobie przypominam siedzal sobie na koncu i marudzil przez cala droge wszedl mi na odcisk zupelnie nie wiem czemu bo onim nie napisalem ani slowa. a kierowcy zareczam cie mieli i dowody i paszporty podaj numer gadu to ci napisze o co chodzilo
IP: 83.28.164.186
obserwator
Gość
huhu
dlaczego jechaliście przez Węgry?
IP: 83.29.167.103
John Black
Gość
Łukasz to frajer. Góral nie wdawaj się z nim w dyskusje. Jak byliśmy na basenie wypił banię i gadał takie głupoty że nie dało się go słuchać. Olej Matoła. W życiu bym z nim nie pojechał na wakacje a tym bardziej bym z nim nie chodził (powodzenia marlenko z takim ułomem). Pozdro dla Gosiaczka, Gryma i spólki :)
IP: 83.7.239.104
Marla
Gość
tak sie skalada ze podcazs calego pobytu w biogradzie ani razu z lukaszem nie bawilismy sie na basenie no ale skoro tak twierdzisz to milo
IP: 83.28.170.104
Użytkownik
Posty: 23
Marla napisał
aga masz taki zaplon jak goral z czajeniem...moze to ty jestes na gazie.ciesze sie ze juz nigdy wiecej was nie spotkam.

Ja też jestem z tego faktu bardzo zadowolona...:)
IP: 83.7.239.104
John Black
Gość
Jak to nie ? Nie pamiętasz jak tanczyłaś na filarze ? Marlenko dobrze że łukasz cie powstrzymał przed dalszym przedstawieniem :)
IP: 83.7.239.104
lukasz
Gość
ciekawe na filarze ciekawe chyba nas z kims gosciu pomyliles
IP: 83.28.164.186
Marla
Gość
niestety to nie ja bylam na filarze,wybacz;)moze pomyliles pary?
IP: 83.28.170.104
Apsynth :)
Gość
kolego łukaszu pisz na czacie a ja sprostuje swoja wypowiedz lub ja wymoderuje z mojego punktu widzenia kierowcy nie posiadali paszportów dlatego tez tak długo kwitnęliśmy na granicy co do reszty dyskusji się nie odniosę bo jest to z twojej strony bełkot i znieważanie przypomnij sobie kto ci wszedł na odcisk i w jaki sposób bo może to byłem ja ?? może uda się zaradzić temu jakoś żeby fala przemocy nie przetoczyła się przez miasto a twoja frustracja trochę opadła :D
IP: 83.10.72.85
obserwator
Gość
dlaczego jechaliście przez Węgry?
IP: 83.29.167.103
lukasz
Gość
niewaznie to co bylo za nami nic nie zmienimy a kierowcy prosze pana
IP: 83.28.164.186
lukasz
Gość
prosze o numer gadu nie chce pisacna forum jak panu zalezy powiem co bylo prawdziwa przyczyna i tak ani jaani pan nie zna firmy
IP: 83.28.164.186
lukasz
Gość
kierowcy wymyslili ze winiety na autostrade w austrii kosztuja ok.170 euro a przez wegry jest 120 km dalej a oplaty sa wiele mniejsze wybrali tansza opcje
IP: 83.28.164.186
Gosć
Gość
Jechaliśmy przez Węgry bo droga jest krótsza :)
IP: 83.7.239.104
lukasz
Gość
nie jest krotsza
IP: 83.28.164.186
Gosć
Gość
jest
IP: 83.7.239.104
Apsynth :)
Gość
jeśli nie chcesz sprostować mojej wypowiedzi no cóż z mojego punktu widzenia i chyba innych uczestników tak to wyglądało ze nie posiadali paszportów albo innych dokumentów przewozowych w każdym bąć razie było to kolejne niedociągnięcie
IP: 83.10.72.85
Gosć
Gość
Apsynth droga była krótsza ???
IP: 83.7.239.104
obserwator
Gość
jest krócej,jeśli się jedzie do Krakowa - fakt
a że mieli problem na granicy, to się nie dziwię,bo Węgrzy są upierdliwi
na trasie przez Słowenię faktycznie paszporty nie sa potrzebne

dzięki za rozjaśnienie, bo myślałam,że do Biogradu jeździ się tylko przez Austrię i Słowenię
IP: 83.29.167.103
Apsynth :)
Gość
droga przez Węgry jest znacznie krótsza co nie znaczy ze lepsza na Słowacji drogi sa takie same jak w Polsce :)
IP: 83.10.72.85

Strona: « < ... 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij