» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... > »

Autor Treść
Gosć
Gość
Widzisz łukasz debilu. Jest Jednak krótsza :)
IP: 83.7.239.104
obserwator
Gość
eee, coś mi się nie widzi,że chodziło o paszporty
przeciez kierowcy byli Polakami, nie potrzebują na wjazd do kraju Unii paszportów - wystarcza dowody osobiste
to Chorwaci mogliby się czepiać

nie było mnie tam, ale raczej chodziło o jakieś inne papierzyska
IP: 83.29.167.103
Apsynth :)
Gość
obserwator na dowodzie możesz poruszać się po krajach uni europejskiej a na wjazd do uni potrzebujesz paszport Chorwacja nie jest w uni tak jak białorus ukraina itd gdzie wymagają okazania paszportu!!! reszta grupy wracała przez Austrie i nie mieli kłopotów bo na słoweńskiej granicy maja gdzieś sprawdzanie paszportów
IP: 83.10.72.85
lukasz
Gość
zobacz sobie na mapie jest krotsza
IP: 83.28.164.186
lukasz
Gość
debilu
IP: 83.28.164.186
obserwator
Gość
wiem,że Chorwacja nie jest w Unii
a Węgrzy widocznie nie mają gdzieś sprawdzania
piszę,że mnie tam nie było, to może masz rację - ja tylko gdybię
IP: 83.29.167.103
Apsynth :)
Gość
Łukaszu widzę ze kultura nadal z pyska tryska chyba Chorwackie słonce ci zaszkodziło biuro powinno żądać od takich typów jak ty zaświadczeń lekarskich od psychiatry czy dany delikwent nadaje się do obcowania w grupie przystopuj z wyzwiskami można w cywilizowany sposób wyrażać swoje poglądy!!!
IP: 83.10.72.85
BIURO OIS
Gość
PROŚBA DO UCZESTNIKÓW ŻEBY W SPOSÓB KULTURALNY WYRAŻALI SWOJE OPINIE NA TEMATY INNYCH OSÓB BO ZA PUBLICZNE ZNIEWAŻANIE DRUGICH OSÓB JEST KARANE SĄDEM! ADMINISTRATOR TEGO FORUM TEŻ POWINIEN ZAINTERWENIOWAĆ A NIE BACZNIE SIĘ PRZYGLĄDAĆ NA ZNIEWAŻAJĄCE POSTY FOROWICZÓW

POZDRAWIAM SERDECZNIE
IP: 62.233.203.150
Marcin
Gość
Czesc
jedzie może ktoś teraz 19stego do Bułgarii do radwy ?? jesli tak milo by bylo sie skontakotwac ze soba:] jak co 2151298 gg lub kom 514311340. Ile bierzecie ze soba kasy itd ?;']
IP: 85.219.221.66
outlaw
Gość
aga napisał
A jeszcze jedno pytanko? Ile mniej więcej trzeba zabrać ze soba pieniędzy? (wiem, ze to zależy jak kto zyje) ale tak śrenio? 200 Euro wystarczy?

Na wyżywienie całodzienne plus piwko w umiarkowanej ilości (ok 2,5 l na głowę )wydawaliśmy razem z dziewczyną średnio 200 kun dziennie tzn ok 30 euro. Zaznaczam, że nie stołowaliśmy się w polecanej przez ois willi maimare-wszystko we własnym zakresie. Na 3 wycieczki fakultatywne (Krka, Kornati i nocny rejs)poszło ok 530 kun-75 euro na osobę. Za to nocny rejs był ze striptisem w męskim wykonaniu (gratis!!!) co szczególnie ucieszyło dziewczyny ;) Przy wspólnym budżecie 650 euro stać nas było jeszcze na codzienne wypożyczanie leżaków na plaży (20 kun/szt/cały dzień, piwkowanie wieczorami przy basenie, niezbędne rzeczy kupione na miejscu tzn okulary, buty do kąpieli, kapelusz itp.,pamiątki dla siebie i najbliższych za łączną kwotę ok 1000 kun (ok 140 euro) Myślę, że 250 euro to rozsądna kwota dla 1 osoby jeśli nie zabiera się żywności z Polski, zresztą nie warto bo na miejscu jest tylko minimalnie droższa, przynajmniej w Konzumie.
IP: 83.23.85.46
szympi_m
Gość
Oj ten męski striptiz do tej pory mam wyrzuty sumienia :twisted:
IP: 129.35.231.2
antoniooo
Gość
witam,jedzie ktos 19.09 do Biogradu z Warszawy?Jak tak to zamowil ktos kontrole autokaru?pozdrawiam
IP: 77.114.77.72
Rahim
Gość
outlaw napisał
aga napisał
A jeszcze jedno pytanko? Ile mniej więcej trzeba zabrać ze soba pieniędzy? (wiem, ze to zależy jak kto zyje) ale tak śrenio? 200 Euro wystarczy?

Na wyżywienie całodzienne plus piwko w umiarkowanej ilości (ok 2,5 l na głowę )wydawaliśmy razem z dziewczyną średnio 200 kun dziennie tzn ok 30 euro. Zaznaczam, że nie stołowaliśmy się w polecanej przez ois willi maimare-wszystko we własnym zakresie. Na 3 wycieczki fakultatywne (Krka, Kornati i nocny rejs)poszło ok 530 kun-75 euro na osobę. Za to nocny rejs był ze striptisem w męskim wykonaniu (gratis!!!) co szczególnie ucieszyło dziewczyny ;) Przy wspólnym budżecie 650 euro stać nas było jeszcze na codzienne wypożyczanie leżaków na plaży (20 kun/szt/cały dzień, piwkowanie wieczorami przy basenie, niezbędne rzeczy kupione na miejscu tzn okulary, buty do kąpieli, kapelusz itp.,pamiątki dla siebie i najbliższych za łączną kwotę ok 1000 kun (ok 140 euro) Myślę, że 250 euro to rozsądna kwota dla 1 osoby jeśli nie zabiera się żywności z Polski, zresztą nie warto bo na miejscu jest tylko minimalnie droższa, przynajmniej w Konzumie.


Piwo ???

Leżaki???

A miało być do lat 35...
Fak, dopiero teraz dowiaduje się że byłem tam z emerytami ;/
IP: 193.93.52.195
Ifreet
Gość
Witaj antonioo,
Ja sie wybieram w tym terminie; do Mileny
PZDR :)
IP: 83.13.247.250
Apsynth :)
Gość
Rahim co cie tak dziwi Piwo ??? Leżaki??? tam ludzie pojechali odpoczywać i nie każdy lubi jak mu kamień uwiera w cztery litery ale najwidoczniej nie wiesz co to jest wygoda :)

Od siebie dodam parę cen może się ktoś skusi
- wypożyczenie samochodu 50 - 60 euro za dobę + kaucja 150 euro lub karta kredytowa
samochód dostaje się z pełnym bakiem i przy oddaniu należny go zatankować wszystkie samochody są nowe my śmigaliśmy 4 miesięcznym :D posiadają klimatyzacje
- wypożyczenie łódki z silnikiem 450 kun za dzień
- wypożyczenie motorówki od 550 kun za dzień
- wypożyczenie skutera wodnego coś koło 600 kun za 15min :D
- lot na spadochronie za motorówka 600 kun 3 osoby a 250 od osoby
IP: 83.4.166.93
antoniooo
Gość
Ifreet napisał
Witaj antonioo,
Ja sie wybieram w tym terminie; do Mileny
PZDR :)


z Wawy jedziesz? wyjazd chyba o 8.30...bo raz jest informacja,ze 6.30 raz 8.30,ale dzis dzwonilem i powiedzieli 8.30...ah ta organizacja juz na samym poczatku ;]
IP: 77.115.81.138
sonia
Gość
łUKASZ napisał
AHA sprostowanie zarowno kierowcy w busie jak i rezydentka ela byla zajebista tak trzymac:)tylko jakie popierdolone malzenstwo ala i jakis huj ktoremu ustapilem zreszta miejca bo sie boi wszystkiego i nawet mi glupiego dziekuje nie powiedzial i szystkich sadem straszyl wiec po co na wakacje jada kominy w oswiecimiu dla takich grzac powinni.gdyby nie "tacy"ludzie zarowno firme rezydentow jak i wyjazd oceniam 10/10
IP: 83.18.62.141
sonia
Gość
Panie Łukaszu mnie z Przemyśla jest trochę dalej do kominów niż Panu z Krakowa. Troszeczkę Pan przesadził, nikt nie krytykował Eli i Karoliny. One obie były wspaniałe. Wszelkie uwagi dotyczyły organizatorórw wyjazdu. Pana słownictwo jast pewnie wynikiem ilości wypitego winka. Ja myślę, a nawet jestem pewna, że się jeszcze spotkamy i to niedługo. Busik - to tylko 17 osób - pozdrawiam i do zobaczenia
IP: 83.18.62.141
bela
Gość
dajcie sobie spokój z bluzganiem i straszeniem sądami, sprawa pewnie i tak się przedawni albo ze względu na niską szkodliwośc społeczną czynu bla,bla,bla.... TO FORUM JEST DO WYMIENIANIA UWAG I SPOSTRZEZEN a nie rozwiązywania jakiś utajonych animozji ludzie to nie przedszkole!!!
IP: 195.82.164.140
gość
Gość
prostuję
ceny ściśle zależą od turnusu
np łodka - przed nami 450
my - 350
w dzień wyjazdu - 250
IP: 83.22.5.200
szympi_m
Gość
Corsa 1.2 z klimatyzacją na 24h 80 euro Cena w wypożyczalni przy porcie
IP: 213.158.196.68
pff
Gość
och mądre biuro ois się odezwało , gdyby nie wy to kłótni by nie było...
IP: 87.204.155.7
Alicja
Gość
ja sobie chwalę cały wyjazd oprócz drogi powrotnej autokarem. mieszkaliśmy z narzeczonym w willi BOZO - warunki naprawdę fajne, w apartamencie był aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, lodówka, kuchenka itd. na tapczanie czekala świeża posciel i reczniki. pogoda piękna, Chorwaci mili (gospodarz parę razy rzucił nam gratisową flaszkę wina ;D ), wycieczki cudne, towarzystwo ZAJEBISTE - pozdrawiamy ekipę Dirty Dozen aka "będziecie na Gejzer.peel" :DDD tzn. Grzesia z Kasią, Daniela z Anetką, Radka z Dominiką, Dawida z Mileną oraz Magdę z Didą ;P
trzeba sie tylko przygotować na to, że napoje wszelkiej masci sa dosyc drogie w Chorwacji i lubia zmieniac cenę w sklepach w zaleznosci od zbytu :PP
IP: 91.198.89.2
Rahim
Gość
Trzeba wiedzieć gdzie kupować :) Rozrzutnoscią jest w tym momencie kupowanie wina w tamtejszym markecie, wina smakującego identycznie jak sprzedawane w Polsce bułgarskie wynalazki, różniącego się jedynie chwytliwą nazwą. Dla wybierających się do Chorwacji: Cała tamtejsza kwintesencja alkoholowych napojów kryje się w prywatnych domach. 2 na 5 domostw to destylarnie gdzie można dostać wino białe i czerwone w cenach mniej więcej 12kun=6zł za litr oraz baaardzo mocną <ponad 50% vol.> Rakiję w cenie 30kun=15zł za litr.
Chyba, że mówimy tutaj o zwykłych napojach. W takim wypadku, zwracam honor. W Chorwacji wypiłem najdroższą butelkę coca coli w zyciu :) 22 kuny za 2 litry = 11 zł :P A to tylko dlatego, że wszystkie sklepy "dla ludzi" czynne sa max do 21. W BIogradzie nie ma sklepu całodobowego i wyraźnie można odczuć jego brak.
IP: 193.93.52.195
Alicja
Gość
właśnie mialam na mysli "zwykle" napoje - wodę, colę, soki - ceny tragiczne. ;)
IP: 83.4.1.195

Strona: « < ... 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij