» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... > »

Autor Treść
aaaaaaaaaaaaaaaa
Gość
bravo mmm....:) tak trzymać i nie dać się takim pajacom, którzy nic nie mówią jak jest na to czas i miejsce tylko piszą brednie pózniej...na forum.
IP: 83.7.241.209
chorwat
Gość
Brawo:) jestem idiota z tyłu i podpisuje sie pod tym:) Kaczor Ty pewnie jestes tym idiotą z Gdańka o który pilot pytał 3 razy i nikt sie nie odzywał:)
IP: 83.10.242.190
ona_ona
Gość
Ja jechałam w tym terminie ale nie jestem chlopakiem ani zadnych lysych nie znam :D
IP: 83.16.165.98
mgosiekm
Gość
mmm napisał
kaczor napisał
wyjazd w termine 11-21.09 raczej udany choc faktycznie dojazd i powrot fatalny poza tym pogoda nas nie rozpoeszczała.mimo to warto bylo. chociaz trafilismy na tragiczną grupę w autokarze-wyjazd z warszawy przez łódź. ludzie z tyłu autokaru=tragedia.już dawno nie spotkałem się z taką ilością idiotów na powierzchni 3 metrow kwadratowych. ciągłe niepotrzebne awantury, chlanie, postoje na fajke,hamskie odzywki i tępe komentarze w stosunku do kierowców,pilota i uczestników.poprostu idioci.nikomu nie życze 24 godzinnej podróży z takim bydłem ! ps. biograd super, Kornati piękne, Krka tak samo. Szibenik i Zadar b.ładne


Widzę że kolega jest z tych tumanów, którym wystarczy powiedzieć że jest fajnie i to mu wystarczy. Niestety kolego gdyby nie tył autokaru to byś do dnia dzisiejszego jeździł po Chorwacji z pilotem i szukał Biogradu.
Ów doskonały człowieczku pewnie Tobie to pasuje że autokar się spóźnił, wsiadasz do autokaru i nie ma dla Ciebie miejsca, czy pilot nawet nie sprawdził obecności, zebrał kaucje i nie dostałeś potwierdzenia wpłaty, nie możesz iść do toalety i nie wiesz kiedy będzie następny postój, czy to że dziewczyna jedzie w jednym autobusie a jej chłopak w drugim. Może to dla Ciebie zbyt trudne aby wznieść się na swoje wyżyny intelektualne i zobaczyć że coś jest nie tak i masz mało odwagi aby walczyć o swoje. No nic trudno teraz takie pokolenie matury Giertycha. A na potwierdzenie moich słów mogę tylko dodać że wylewasz teraz poty na forum, a jak jechałeś tym autokarem z idiotami to nie podszedłeś do nich i nie porozmawiałeś żeby się tak nie zachowywali. To tyle jeśli chodzi o dojazd do Biogradu.
Jeśli chodzi o pobyt to był udany. Pokoje takie jak na zdjęciach podstawowy standard. Wycieczki ok z małymi zastrzeżeniami co do info jakie podawały rezydentki.
Powrót tragiczny choć pewnie dla Pana kaczora idealny oprócz idiotów z końca autokaru. Pan kaczor jeździł 4h wokół Zadaru(80km w 4H) bez celu, raz nawet się zgubiliśmy, nie jechaliśmy autostradą bo kierowcy nie potrafili na nią wjechać. A jak już wjechali to dwa razy przez tą samą bramkę przejeżdżaliśmy bo źle skręcili na wjeździe. Według pana kaczora OK. Tylko Ci idioci z końca autokaru. Po tych czterech godzinach pierwszy postój oczywiście na stacji na której nie było toalety! Większość poszła siusiać "za drzewo". Dla pana kaczora wszystko ok. Dalsza trasa składała się z wielu przygód: dwie kontrole przez celników skończyły się mandatami dla kierowców. A najlepsze to było to że kierowcy nie potrafili obsługiwać GPS o mapie nie wspomnę. Oczywiście pan kaczor zadowolony. Jak kierowcy włączyli klimatyzacje to po chwili wszyscy zamarzali, ale tylko idioci z tyłu mogli zwróć uwagę żeby wyłączyć klimę. Pan kaczor w tym czasie szukał polaru.Przez całą powrotną podróż nie jechaliśmy autostradą. Jak już dojechaliśmy do Polski to została nam prosta droga trasą nr 1 do Łodzi.No ale nie dla kierowców którzy się zgubili na "1". Pierwszy postój w Polsce pan pilot wymyślił w budce z hamburgerami(40 osób dwa stoliki, każdy chce zjeść).Na szczęście ci idioci z tyłu autokaru powiedzieli żeby pilot pojechał do karczmy gdzie wszyscy usiądą i zjedzą.Nawet pan kaczor. Drugi postój w Częstochowie wymuszony przez idiotów z końca autokaru bo przód chciał dalej jechać.Nic dziwnego skoro reprezentant przodu pan kaczor słysząc od pilota że z Częstochowy do Łodzi jest 60 km. A na tablicy pod którą się zatrzymaliśmy było 122km.Oczywiście cały przód był przeciwny postojowi na toaletę, tylko jak się patrzyło na stacji na kolejkę do toalety to na samym początku caluśki przód nóżkami przebierał.
My idioci z tyłu chcieliśmy wezwać ITD na kontrolę tego autobusu bo pan kaczor pewnie nie zauważył że tylne zawieszenie nie miało już amortyzacji, że w autobusie było czuć spaliny, i śmierdziało benzyną i to że kierowcy mieli przekroczony czas pracy. To tak w skrócie jak wyglądała podroż do i z Biogradu.

Szkoda że tacy ludzi jak pan kaczor idą na studia(zero pragmatycznego myślenia) dla takich jest wszystko ok tylko ci inni zawalili.


haha Ci co siedzieli z przodu nie PRZEBIERALI NOZKAMI tylko korzystajac z tego ze i tak i tak autokar zrobil postoj - wyszedl. Caly przod chcial jechac bo NIEKTORZY wstawali nastepnego dnia do pracy i chcieli jak najszybciej byc w domu, ale nie bo malo dojrzali (niektorzy) z tylu nie sa w stanie 2h wytrzymac bez siusiania!!
A cala reszta - podpisuje sie, tragedia - jak napisalam w poscie pare stron wczesniej! Dodam tylko ze siedzialam na poczatku i widzialam jak doswiadczony Pan Kierowca jadac 100km/h zagapil sie i zamiast patrzac na droge gapil sie wszedzie dookola i dzieki interrwencji drugiego Pana Kierowcy nie wyladowalismy w rowie, bo autokar zjechal z pasa i wjechal na pas awaryjny przez "turkoczące" pasy - co obudzilo spiących Kierowcow!!
Ze o prowadzeniu autokaru przy zaparowanej szybie przedniej nie wspomne, mam pamiatkowe zdjecie z tego procederu!
pozdrawiam!
IP: 83.16.165.98
,,,,,,
Gość
Hej!!!!
Jechaliscie tym autokarem z Biogradu do Warszawy pzrez Łodz itd???
IP: 83.10.202.189
nnnn
Gość
Szanowne Biuro O.I.S proszę o staranniejsze dobieranie kierowców i pilotów gdyż obecni są chyba z łapanki jakiejś.... Rozumiem że wszyscy wyjechali do Anglii ale stac was chyba na normalnego kierowce. Rezydentki Ela i Karolina Super pełny profesjonalizm!!! Podróż z Biogradu do Wawy Masakra!!! Łysy Pilot przegięcie był bo był ale bez niego było by tak samo....
IP: 83.10.199.179
marika
Gość
ale przeginacie...po co od razu od tumanów i idiotów sie przezywać...nikt nie jest idealny!tył troche chamski,a le wiwdział o co się pieklił i to jest na plus!a po za tym ludzie!!!!BIOGRAD jest piekny, wycieczka z paroma minusami...więc po co sobie psuć wątroby!!!!!!wyluzujcie
IP: 217.76.116.160
mk :)
Gość
hej marika ty chyba zartujesz????? ciekawe jakbyś była wyluzowana jaby autokar sie rozbił albo wpadł w jaką przepaść???? To ze ludzie są świetni i 200% pekompensują fatalną organizację nie zwalnia biura z odpowiedzialności...trzeba o tym mówić i koniecznie namawiam wszystkich do napisania reklamacji odnośnie transportu z myslą o tych wszystkich którzy w przyszłości skorzystają z tych podróży i niebedą chcieli skończyć jako wystawka na jakimś skalnym zboczu...!!!!!!
IP: 87.99.36.207
melanżżż
Gość
Pozdrawiam cały tył autokaru (do wawy przez łódź) oraz 99,9% uczestników wyjazdu, za wyjątkiem "kaczora" itp leszczy. Nie powtarzając wypowiedzi "mmm" którą popieram chciałbym jedynie dodać kilka ciepłych słów do "kaczora": dlaczego dopiero teraz odważyłeś się wyrazić swoją opinię co do zachowania ludzi, którzy w twojej podświadomości są wzorcami godnymi naśladowania, kiedy coś się dzieje ty pokornie przyjmujesz wszystko na klatę i mówisz jeszcze przepraszam, jedyne na co cię stać to wypisywanie głupot na forach, kiedy spokojnie siedzisz obsrany w domu. Ogarnij się bo zatracisz się w tym świecie. Wszystkie te słowa mogę powtórzyć ci prosto w twarz. Środkowym palcem pozdrwiam wrogów.
IP: 195.35.80.58
malinqa wawa
Gość
Prosze o kontakt ze mna osoby ktore jechaly autobusem do wawy przez łodz... moj email kochamcie0@onet.eu
IP: 83.10.234.240
mgosiekm
Gość
a po co? :P
IP: 83.16.165.98
Kaczor
Gość
pare słów wyjaśnienia- tył autokaru zachowywał się -jak już napisałem-chasko-może poza paroma osobami.nie wiem którymi. jeśli coś mi nie pasowało to kulturalnie podchdziłem na przód autokaru do pilota albo kierowcy i na spokojnie dało się wszystko załatwić. nie mówię że podróż była OK-zresztą tak też napisałem w poprzednim poście.jeśli wam coś nie pasowało to wystarczyło podejść do pilota powiedzieć co jest nie tak a nie drzeć się z końca autokaru "kierowca-jesteś naszym sługą" albo "postóóóój" ! zachowujcie się ludzie bo to jest żenujące. dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci. w grupie oczywiście wszyscy byliście mocny żeby zbluzgać kierowcę i pilota siedząc na końcu autokaru ale nikt nie podszedł i nie powiedział im o co chodzi. a tego że kierowcy dostaki mandaty to nie wiedziałem. gratuluje dobrego źródła informacji. ps.tak jestem z gdyni ( nie z gdańska) ale pilot nie pytał kto wysiada i gdzie tylko prosił żeby osoby które chciały wysiąść w częstochowie przygotowały się do wysiadki.kto i gdzie ma wysiąść dogadaliśmy z pilotem dużo szybciej a to że był słabo ogarnięty i nie zapomniał kto i gdzie wysiada to już nie nasza wina. pozdrawiam serdecznie. zarówno przód jak i tył autokaru.
IP: 89.76.130.222
Kamil OIS
Gość
Droga malinqa wawa
Zgłoś się do mnie a może spełnie Twoją prośbę:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
Paula
Gość
Hehe, a my z ekipa siedzielismy na srodku autokaru:P Wyjazd cudny, widoki nieziemskie, ludzie pozytywnie zakręceni ;) Rezydentki świetne, zwlaszcza Ela bo to z nia mielismy najwiekszy kontakt. No i ten (nie)pamietny rejs na Kornati :) Powrot faktycznie troche stresujacy, ale najwazniejsze ze dojechalismy szczesliwie. Pozdrowienia dla wszystkich ludzie z autokaru Biograd- Łódz-Wawa;)
IP: 217.76.116.148
KASIA
Gość
WITAM!!!

PLANUJĘ WYBRAĆ SIĘ Z OIS NA TEGOROCZNEGO SYLWESTRA NA SŁOWACJĘ DO MIEJSCOWOŚCI LIPANY - LYSA.
CZY KTOŚ MOŻE BYŁ JUŻ TAM I MÓGŁBY PODZIELIĆ SIĘ OPINIĄ?
NOCLEG PRZEWIDZIANY JEST W HOTELU LIPA.
BĘDE WDZIĘCZNA ZA WSZELKIE OPINIE :)
IP: 213.199.198.236
monique
Gość
kaczor: "chociaz trafilismy na tragiczną grupę w autokarze-wyjazd z warszawy przez łódź. ludzie z tyłu autokaru=tragedia."

Przyznam szczerze, ze mnie tez troche przeszkadzalo zachowanie tylu. W drodze do Biogradu nie do wytrzymania były postoje co godzinę, bo dzieciom chciało się siku, mimo, że 15 minut temu był postój... No sorry.. Jeśli chodzi o podróż powrotną to wszyscy chyba byli zdenerwowani, że cały czas krążymy, jednak niektóre komentarze były naprawdę poniżej krytyki i właśnie tutaj chodzi o chamstwo, a nie o to, że umieliście się odezwać.. Wszystko można załatwić w sposób kulturalny..

mmm: "Jak kierowcy włączyli klimatyzacje to po chwili wszyscy zamarzali, ale tylko idioci z tyłu mogli zwróć uwagę żeby wyłączyć klimę."

Chciałam zauważyć, że najpierw reprezentantka tyłu przyszła zrobić awanturę, żeby kierowca włączył klimę, bo z tyłu śmierdzi od kibla, po czym jak kierowca włączył to burzyła się, że wszyscy pozamarzają..

mmm: "Drugi postój w Częstochowie wymuszony przez idiotów z końca autokaru bo przód chciał dalej jechać.Nic dziwnego skoro reprezentant przodu pan kaczor słysząc od pilota że z Częstochowy do Łodzi jest 60 km. A na tablicy pod którą się zatrzymaliśmy było 122km.Oczywiście cały przód był przeciwny postojowi na toaletę, tylko jak się patrzyło na stacji na kolejkę do toalety to na samym początku caluśki przód nóżkami przebierał."

Wszyscy już byli zdenerwowani i chcieli jak najszybciej wrócić do domu, może Wawie to wisiało, ale do Łodzi było już tylko 1,5h jazdy. Sprostowanie - może ze 4 osoby z przodu wyszły z autokaru. Za to pół autokaru wysiadło na papierosa...

Co do kierowców to w drodze powrotnej faktycznie - tragedia, w drodze do Biogradu kierowca był nerwowy ale bez większych kłopotów, dotarliśmy do Biogradu w przewidywanym czasie.
Oprócz tego, że OIS ma problemy z dobrą organizacją, wszystko w najlepszym porządku - pokoje takie jak na zdjęciach, rezydenci mili i rozrywkowi, pogoda troszkę nie dopisała, ale naprawdę warto było :) Nawiążę jeszcze do wypowiedzi mmm, biuro OIS naprawdę za tą kaucję powinno wystawiać jakieś potwierdzenie wpłaty, wtedy będzie to wyglądać bardziej profesjonalnie. No i należałoby sprawdzać listę, a osoby, które jadą grupą nie powinny być rozdzielane w autokarach. To chyba tyle. Pozdrawiam.
IP: 195.26.23.44
monique
Gość
Zafirah napisał
odnosnie jezior plitvickich - rezydentki chyba za kazdym razem mowia, ze trzeba sie cieplej ubrac, trzeba tylko sluchac... ja bylam w terminie 3.09-13.09 i mielismy jakies niesamowite szczescie bo w dniu kiedy zwiedzalismy park temperatura wynosila jakies 30 stopni co podobno bylo ewenementem ;)


Tak, powiedziały nam: dlugie spodnie, zakryte buty i cos na siebie - ok! ale to ze tam bedzie 15 stopni mniej to nikt nie powiedzial! :/
IP: 195.26.23.44
monique
Gość
Jeszcze dla zainteresowanych: willa Tonko bardzo w porządku, mili właściciele, pokoje jak na zdjęciach, każdy z balkonikiem i łazienką. Łazienka w sumie może być. Kuchnia ok, tylko bierzcie swój czajnik elektryczny, bo inaczej czeka was gotowanie wody w garnkach ;) Fajny taras integracyjny :) Telewizja polska nawet jest i disco polo leci :D Ja osobiście polecam!
IP: 195.26.23.44
Użytkownik
Posty: 2
ssgysfgayftaufytafuyatya :)
IP: 83.28.229.160
Użytkownik
Posty: 2
dfafafsfsafasef ;)
IP: 83.28.229.160
malinqa wawa
Gość
Jak mam sie do Ciebie zgłosic skoro nie podałes jak mam sie z Toba skontaktowc Kamil ois
IP: 83.10.215.148
annick
Gość
Krym - Jałta 17-29.09 rewelacja! Jesli bedziecie mieli okazję tam pojechać, to naprawdę polecam. Wszystko było takie, jak się spodziewalismy, wycieczki się udały, pogoda dopisała, a w Jałcie po prostu mozna się zakochac. Biuro OIS pozytywnie zaskoczyło:)
IP: 79.175.218.121
Ania
Gość
annick napisał
Krym - Jałta 17-29.09 rewelacja! Jesli bedziecie mieli okazję tam pojechać, to naprawdę polecam. Wszystko było takie, jak się spodziewalismy, wycieczki się udały, pogoda dopisała, a w Jałcie po prostu mozna się zakochac. Biuro OIS pozytywnie zaskoczyło:)


Potwierdzam!!
Wyjazd rewelacyjny!! Ekipa z Jałty zajebiaszcza!!! Pozdrawiam Was wszystkich i naszą pilotkę Beatę!!!
Buziaki Jałtańczycy!!
IP: 83.31.224.180
ViV
Gość
I żadnych komentarzy z wyjazdu ludzi do BioGradu w terminie 19-29.09? A ja chciałabym poznać Wasze wrażenia..
IP: 84.205.182.65
piotrek
Gość
Ja chętnie opisze moje wrażenia z wyjazdu do Biogradu w termini 19. 09- 29.09. Jeżeli chodzi o mnie to było super żadnych problemów z autobusem i kierowcami, pilot wycieczki taki sobie ale nie mówie że był zły, zakwaterowanie też bez żadnych problemów( polecam ville maimare, to chyba najlepsza oferta = pyszne śniadania w cenie:)) pobyt tez mi sie bardzo podobał dopisała pogoda, poznaliśmy fajnych ludzi, ukłony w strone rezydentek Karoliny i Eli , bardzo ogarnięte, sympatyczne dziewczyny.Jezeli chodzi o powrót to oprócz drobnego wycieku z autobusu i naprawy trwającej ponad godzinę to również wszystko czasowo i wporządku.Dla mnie było ok spędziłem świetny czas poznalem fajnych ludzi, ale oczywiści nie neguje osób które żle wypowiadają się na forum o oisie, gdyż niektóre autobusy jadące w moim terminie można powiedzieć że były bardzo pechowe,pozdrawiam wszystkich z wyjazdu. 8)
IP: 89.77.151.86

Strona: « < ... 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij