» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Grecja - Hersonissos Village

Dodaj opinię Opinie o hotelu Hersonissos Village

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Treść
iwa73
Gość
Cześć karla. Jak tylko szczęśliwie dolecę i wrócę to na pewno dam znać jak było. Mam nadzieję, że nie będzie najgorzej. pozdrawiam Iwona P.S a może Ty przyśpieszysz swój wyjazd.
IP: 213.158.196.108
dzentas
Gość
Witam cię Darku.Piszesz że lecisz tam we wrzśniu a możesz napisać którego bo ja też się tam wybieram z moją drugą połową. Ja oświadczyny mam już za sobą i też lecimy tam pierwszy raz ,może się spikniemy?
IP: 195.136.49.171
dzentas
Gość
Witam cie Piotrze. mam pytanko,jak w tym hotelu wygląda sprawa odnośnie wyrzywienia?czy jest dobre iczy jest duży wybór?
IP: 195.136.49.171
Piotr
Gość
Ciesze sie bardzo ze jakos pomoglem , Darku czekam na browara moze za rok sie spotkamy gdzies na plazy kto wie swiat jest maly ;-) fotki wyslalem. Jeszcze raz zycze udanej zabawy . Nie martwcie sie bo jest swietnie, ja napewno tam jeszcze kiedys wroce
IP: 83.3.106.234
Piotr
Gość
Witam Dzentas
Jesli chodzi o wyzywienie to dobre i duzy wybor , a jezeli nie podpasuje ci w dany dzien mozesz zjesc na miescie , ja lubie dobrze zjesc i nie bylo problemu ;-) . W kazdym pokoju jest lodowka , sejf i klima sterowana z pilota, fajnie jest tylko ze jak wychodzimy z pokoju to przestaje dzialac wszystko , bo przy kluczach jest brylok z chipem ktory po wejsciu do pokoju wkladamy do takiego czytnika i wszystko zaczyna dzialac a jak wychodzimy klucz zabieramy ze soba i nic nie dziala , ja mialem na to sposob odpielem od klucza ten brylok( chip ) i zostawilem go na stale w czytniku , jak wracalem do pokoju to w pokoju bylo chlodno i napoje w lodowce zimne ;-) polak potrwfi choc ciezko jest sciagnac ten brylok z klucza bo oczko jest zaspawane ale i z tym sobie poradzilem ;-) wy napewno tez dacie rade
IP: 83.3.106.234
Piotr
Gość
Jeszcze przyszlo mi do glowy pare przydatnych informacji. Dla pan info tego typu ze nie musza zabierac ze soba suszarki bo jest ona na wypozarzeniu kazdego pokoju w pokoju rowniez znajduje sie telefon z ktorego mozna dzwonic do innego pokoju wbijajac na cyfer blacie nr. pokoju, laczymy sie z recepcja i pokojami za darmo .Jezeli byscie planowali sniadanie szybciej niz je podaja niema problemu wystaryczy powiedziec w recepcji na ktora godz ma byc . W recepcji rowniez mozna zamowic taxi ,do centrum kosztuje 6 euro , wolaja nawet 8 ,ale i za 4 tez jechalem , czyli trzeba pytac za ile zanim sie wsiadzie i poprostu sie targowac , dla taksowkarza nazwa hotelu Village nic nie mowi , uzywaja starej nazwy hotelu Pefana wtedy jest wszystko jasne . Zycie imprezowe w Hersonissos zaczyna pelna para o 2godz. w nocy do samego rana .Dla imprezowiczow ktorzy chca sie bawic non stop polecam Star Beach , za wstep na obiekt sie nie placi tylko za jakies atrakcje no i za drinki na Star Beach mozna skoczyc na bangy , pojezdzic skuterem wodnym , jak i poszybowac na spadochronie za motorowka;) ogolnie na obiekcie znajduje sie kilka basenow gra glosno muza , kobiety moga nawet zmierzyc sie na ringu ;) Wracajac do hotelu , to znajduje sie w nim super market , ceny nie sa wysokie . Jeszcze przypomniala mi sie jedna smieszna sprawa ;) mianowicie chodzi o to ze jak bedziecie korzystac z taolety to niemozna wyrzucac zuzytego papieru do taolety ;) smieszne co nie ;) ale tak tam jest zuzyty papier wyrzucamy do kosza ;) wiecej wam juz nie zdradzam ;), chyba ze ktos ma jeszcze jakies pytania to piszcie w chwili czasu wolnego odpisze pozdrawiam
IP: 83.3.106.234
MADZIK
Gość
Witam
Wielkie dzięki Piotrku za fotki :D :D Juz zaczynam odliczać dni do wykazdu 8) ...tylko oby z tym pokojem nam się udało!!!
IP: 195.42.249.134
karla
Gość
Piotrze jestes wielki:-))) po Twoich radach czuje jakbym sama już tam była:-)))ja moge doradzic na temat hotelu bella vista w Hurghadzie( Egipt):-))) także jakby ktoś potrzebował piszcie,a ja odliczam do wyjazdu tak jak Madzik buziaki
IP: 83.22.227.117
dzentas
Gość
Piotrze serdecznie dziekuje za informacje i za fotki. mam jeszcze jedno pytanko mianowicie,czy byliście na jakichś wycieczkach fakultatywnych jak tak to która jest godna polecenia?jeszcze raz serdecznie dziekuje i pozdrawiam. dzentas
IP: 195.136.49.171
Piotr
Gość
Czesc , ja osobiscie nie bylem na zadnej wycieczce ,slyszalem ze na santorini jest fajnie ale dlugo sie jedzie i caly dzien na glodzie dopiero na miejscu mozna cos zjesc , koszt takiej wycieczki to 130 euro, ponoc bardzo pieknie . Ja bylem na wodnym parku i na plazy gwiazd , pozatym zwiedzalem hersonissos i jego okolice na skuterze polecam , skuterem mozna wjechac w kazde miejsce .
Karla za rok mam zamiar sie wybrac do egiptu do sharm ale to jeszcze duzo czasu, ale jak masz cos godnego polecenia to pisz pozdrowionka.
IP: 83.3.106.234
Darek
Gość
Wtam wszystkich forummowiczów:) dzentas, my wyjeżdżamy 3 września więc jak się wybieracie w tym samym terminie to puść sygnałka:))
Piotrze opisujesz w taki sposób tą wyspę i miasto z hotelem jak prawdziwy rezydent-powinni ci za to co najmniej raz w roku dwutygodniową wycieczkę zrobić gratis...hehehe...mam nadzieję że się kiedyś spotkamy. Pozdrawiam wszystkich Darek...
IP: 83.11.96.128
Piotr
Gość
Witam
Niestety nikt mi nic nie postawi ;( nie jestem rezydentem ,poprostu wyjazd uwazam za udany i podnosze na duch tych ktorzy maja watpliwosci .Miejscowosc naprawde jest przepiekna hotel to nie bajka ale jak juz sie ma fajny pokoj to wtedy jest juz git ,jednak hotel do najlepszych nie nalezy daleko mu, ale widoki rekompensuja wszystko .Jeszcze raz pozdrawiam 3 majcie sie cieplo ;)
IP: 83.3.106.234
iwa73
Gość
witam wszystkich. właśnie wróciłam z hotelu Hersonissos Village. Było cudownie. Przepiekna okolica, śliczny pokój, cudnie świecące słońce po prostu bajka. ale od początku. Wylatując na Kretę byłam pełna obaw co do standardu pokoju jaki nam przypadnie. Już na miejscu od razu zapytałam rezydenta Grecos holidey - Pawła (pozdrawiam) jaki będziemy mieli pokój na co odpowiedział, że pokoje przydzielane są losowo. Od razu więc poprosiłam go o pokój z numerem powyżej 2000 a Paweł obiecał, że zrobi co się da. Nie wiem, czy to jego zasługa czy po prostu tak mialo być ale po przyjeździe do hotelu i dopełnieniu wszelkich formalności okazało się, że mam pokój numer 2016. kiedy zostaliśmy zaprowadzeni pod wskazany numer i otworzyliśmy drzwi naszym oczom ukazał się przepiękny widok. Nie dość, że pokój był na piętrze to jeszcze był 4 - osobowy(identyczny jak w katalogu Grecosa) a z okna mieliśmy piekny widok na morze. W pokoju była lodówka, suszarka do włosów, tv z polskim polsatem2. Room servis też był nie najgorszy (ręczniki zmieniane co 2 dni, pościel co 3)Wiedziałam, ze teraz mogę oddać się tylko błogiemu lenistwu, bo wszystkie moje obawy zniknęły. Faktem jest, że hotel położony jest na wzgórzu jednak przydaju mu to tylko i wyłącznie uroku a spacery w dół i z powrotem szczególnie po obfitej kolacji wychodzą tylko na zdrowie. jeżeli chodzi o jedzenie to bylo super. Może ktoś uzna mnie za osobę, która ma niewielkie wymagania kulinarne ale codziennie na śniadania i kolacje byly inne potrawy zarówno serwowane na gorąco jak i na zimno w formie sałatek. Bywało tak, że kolejnego dnia chcieliśmy zjeść coś co było na śniadanie lub kolację dnai poprzedniego, ale niestety okazywało się to niemożliwe, bo już tego nie było. Najeść się można było do syta, zarówno specjałów kuchni lokalnej jak i europejskiej, po prostu DLA KAżDEGO COś DOBREGO. Obsługa była bardzo miła i uczynna. przez cały dzień korzystalismy też ze snack baru, który serwował lody, ciasta, napoje. hotel posiada 2 baseny - 1 większy tuż przy barze i 2 trochę mniejszy ale za to w zacisznym miejscu ( kawałek za pierwszym wystarczy zejść po schodkach) Jeśli chodzi o plaże to rzeczywiście nie należą one do najatrakcyjniejszych ale jeśli ktoś się postara i zakoduje sobie, że tu po prostu plaże mają taki charakter to uda się znaleźć fajny zakątek i można się cieszyć kąpielą w wodzie o temp. ok. 25 st. Myslę, że chociaż trochę podniosłam na duchu wszystkie osoby, które tak jak ja denerwują się tym co zastaną na miejscu. nie martwcie się, bo nie ma czym. Jeśli nawet trafi się wam pokój o numerach poniżej 2000 to nie powinniście mieć problemów z zamianą (osobiście znam rodzinę, której zmieniono pokój po interwencji rezydentki ale samemu też mozna o to poprosić i jeśli tylko będą miejsca to dostaniecie inną kwaterę). Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to niech pisze a ja spróbuję odpoeirzieć. pozdrawiam. Iwona - szczęśliwa turystka
IP: 213.158.196.105
karla
Gość
hej Iwa super referacik napisałaś:-)))ja teraz żyję tylko wyjazdem bo to już 20 sierpnia mmm może następnym razem razem wyskoczymy?;-)buziaczki
IP: 83.22.193.242
iwa73
Gość
Hej karla. wakacje na pewno będziesz miała super, pogoda murowana, jedzonko też. Bardzo chętnie wybrałabym się na wakacje z kimś kogo znam , bo w tym roku byliśmy sami tzn, ja, mąż i 9- letnia córka. Jeżeli natomiast chodzi o zawieranie znajomości na miejscu- jest tam bardzo wielu Polaków to było trochę dziwnie, bo niektórzy z rodaków to nawet nie mówili dzień dobry (wiem, że nie ma obowiązku ale wypada), chociaż siedzieli przy stole obok. Nie wiem,
może nie odpowiadało im nasze towarzystwo lub oni nie chcieli zawierać znajomości. my zapoznaliśmy się z ludźmi z pokoju obok i czasami ucinaliśmy sobie pogawędki. Myślę, że Ty będziesz miała więcej szczęścia i poznasz jakieś fajne towarzystwo. Życzę udanego wypoczynku i napisz po powrocie jak było. pozdrawiam pa pa. Iwona
IP: 213.158.196.105
karla
Gość
My jedziemy też sami tzn. ja i moja połówka:-) wielka szkoda ze nasze terminy się nie spotkały no i my oczywiście ale można to nadrobić przy następnej okazji:-)a zdarzają się niestety ludzie, którzy zachowują sie w ten sposób co pisałaś...ale nie warto się przejmowac:-)po powrocie prześle fotke to zobaczysz jak się bawiliśmy:-)mój mail:kalinka101@interia.pl możesz przesłać jakieś Twoje ujęcie:-), buziaczki
IP: 83.22.193.242
kilarok
Gość
Również wybieram się do tego hotelu, ale dopiero 17 września. Już nie mogę się doczekać (a czekam od końca kwietnia);) Czy jest może ktoś, kto również jedzie w tym terminie?
IP: 83.18.166.67
diastema
Gość
Wybieram się z chłopakiem 17go w okolice Hersonissos do Porto Village :) Jaki ten świat mały, coś mi się zdaje, że porozumiewać się będziemy po polsku ;P
IP: 213.77.38.114
dzentas
Gość
Czy może ktos wybiera się 10 września do Hersonissos Village?
IP: 195.136.49.171
Grzegorz
Gość
Byłem w Hersonissos Village od 27.08 do 10.09 br. Jeżeli chcecie mieć ładny pokój to proście o taki, którego numer zaczyna się od dwójki lub trójki, tylko te pokoje są moim zdaniem do przyjęcia. Z hotelu jest bardzo dobry widok na morze, oraz na pobliską okolicę, a wszystko przez wzniesienie na którym jest położony. Jeżeli komuś brak kondycji to moze mieć problem z wejściem pod górę bez zadyszki. Do dyspozycji są 2 baseny, kort tenisowy, mini golf, internet oraz bar. HV jest idealny dla rodzin z małymi dziećmi oraz dla osób które nie lubią wychodzic poza hotel. Z samego pobytu w HV byłbym całkowicie zadowolony gdyby nie wczesne wizyty pań sprzątaczek, zdarzało się, że pukały przed godz. 9. Nadaktywność kelnerek też jest minusem. Człowiek wystarczy, że odłoży widelec na minutę, a talerza już brak.
Niestety muszę jeszcze napisać o rodakach. W dużej mierze są to kulturalni ludzie, ale były i wyjątki. Zdarzały się libacje alkoholowe do późnej nocy, z przewracanymi z tarasu stołami i butelkami alkoholu, dochodziło do interwencji recepcjonisty. Wstyd mi pani Morświn i spółka, że jesteśmy z tego samego kraju!!!!
Polecam wycieczki na Santorini i do parku wodnego, odradzam natomiast plażę palmową na wschodzie wyspy. Plaża ta jest zdecydowanie przereklamowana.
IP: 213.227.99.122
katrin
Gość
witam, ja i mąż lecimy tam z a tydzien, wszystkie wasze informacje są cenne. wylatujemy z Wrocławia z Triay, vzy ktoś wie o której jest lot bo nie przysłąli nam biletów jeszcze?? i drugie pytanie ile kosztuje rejs na santorini??? pozdrawiam, !!
IP: 87.99.53.121
Grzegorz
Gość
Rejs na santorini kosztuje od 99 Euro w biurach na mieścia do 135 Euro w hotelu
IP: 213.227.99.122
tomek
Gość
witam ja z zona jedziemy w tym samym terminie co panstwo 24.09 z k-ce to jest moj nr gg jak mozliwsc odezwijcie sie tomek 1414674 lub meil tomash82@wp.pl odezwijcie sie :) pozdrawiam
IP: 83.12.162.58
tomek
Gość
widomosc do katrin

witam ja z zona jedziemy w tym samym terminie co panstwo 24.09 z k-ce to jest moj nr gg jak mozliwsc odezwijcie sie tomek 1414674 lub meil tomash82@wp.pl odezwijcie sie pozdrawiam
IP: 83.12.162.58
linka78
Gość
Dlaczego jeszcze nikt nie rozpoczął sezonu 2009?
Czy ktoś wybiera się do Hersonissos Village 02.06.2009? Jestem pełna obaw, chociaż pojawiające się tutaj wypowiedzi trochę podniosły mnie na duchu.
Kto podróżował z Grecos Holiday, co można o tym biurze powiedzieć, czy to solidna marka?
IP: 213.25.86.66

Strona: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Hersonissos Village

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij