» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Autor Treść
Grzegorz
Gość
Warto jechać na Meteory i Saloniki , Skiathos to szybka i męcząca wycieczka , większość czasu na słońcu które jest "inne" niż w Polsce temperatura ponad 40 stopni ale widoki super , Ateny dla koneserów i wytrwałych wyjazd o północy i ok 6-7 godz jazdy w jedną stronę a dodatkowo straszny upał w samych Atenach dużo cieplej niż w OB jak to w mieście!!
IP: 89.77.109.30
Piotrek
Gość
Do Jacka. Dzięki za odpowiedz. Faktycznie zauwazyłem ze na kontynecie jest taniej, kurcze tak na pierwszy raz nie chciałbym się zrazić ;) szukam czegoś w miare nie drogiego ale blisko plaży(ładnej i zadbanej bo jak czytam niekóre opinie na necie to ludzie piszą ze hotele są OK ale plaża juz nie bardzo) moja żona nie potrafi pływać więc w miare płytkiej. Pozostaje nam jeszcze jednen problem większość wycieczek jest autokarowych i jest w czym wybierać. Niestety nie mamy paszportów i chyba zostaje nam lot samolotem a to juz zmienia cene.. Znacie jakis hotel godny polecenia na OB.. ewentualnie jakies inne miejsce..
IP: 83.22.213.8
Kasia
Gość
Czy był ktoś w hotelu ENASTRON? Jak wyposażone są pokoje? Aneksy kuchenne? Jak łazienka? Noi jakie jest ogólne wrazenie z pobytu w hotelu?
IP: 89.25.133.221
kerukm
Gość
Proszę o opinie apartamenów Pelagia i nitsa
IP: 83.12.197.130
Manek
Gość
Witam wszystkich odwiedzjących tą strone byłem już w OB 4 razy i właśnie wróciłem i zmieżam pojechać jeszcze raz pod koniec sezonu ,plaża super, morze super, bardzo mili ludzie można sie prawie wszędzie dogadać po Polsku,bardzo polecam knajpe która znajduje sie koło kościoł i obok boiska knajpa nazywa sie TAWERNA RAI prwadzi ją małżeństwo polsko -greckie bardzo dobre jedzenie, bardzo mili ludzie zawsze służą pomocą jako tłumacz ( np. wizyta u lekarza oczywiście bez opłat) gorąco polecam jest nawet tv polskie, jeszcze raz gorąco polecam życze wszystkim miłego pobytu w OB. :)
IP: 89.231.223.44
Gość
Gość
Witam, mam pytanie, doszły mnie słuchy, iż w Grecji można bardzo tanio kupić złoto ( sprzedawane w centymetrach ), jakie ceny są złota w Grecji?
IP: 89.76.169.42
Manek
Gość
Piersze słysze o złocie na cyntymetry czy metry to jest TOMBAK trefny towar.Złoto tak ale płaci sie od wyrobu a nie na wage nie kupuj złota (tombaku) na ulicy Pozdrawiam
IP: 89.231.223.44
Jerzy
Gość
Manek napisał
Witam wszystkich odwiedzjących tą strone byłem już w OB 4 razy i właśnie wróciłem i


Wybieram się na początku września. Będzie to mój trzeci pobyt w OB. Jakie ceny w tym roku ? Chodzi mi o tawerny i sklepy. Ostatnio byłem tam w 2008. W ubiegłym roku - Alonissos. Na wyspach z definicji drożej. Informacja o cenach pomogła by mi zdecydować ile euro zabrać ze sobą. Oczywiście karty kredytowe z zapasie też. Znałem tawernę prowadzoną przez grecko polskie małżeństwo Stasis'a. Miał tawernę przy plaży na południowym krańcu. Bywałem też w tawernie w pobliżu kościoła, w której kelnerką była polka. Była też piekarnia prowadzona przez polską żonę greckiego piekarza. Tyle polskich akcentów znam. Widać pojawiają się nowe.
Pozdrawiam wszystkich miłośników Grecji i Olimpic Beach.
:D
IP: 83.230.16.150
Piotrek
Gość
Do Manek, mozesz napisac gdzie nocowales? albo co jest godnego polecenia?
IP: 83.22.213.8
Grzegorz
Gość
Manek--- to nie jest Tombak tylko stop srebra pokryty złotem a to różnica bo tam kupisz a tu sprzedaż trochę drożej!! A złoto idzie kupić np w Salonikach i nie tylko i to dużo taniej , sam kupiłem łańcuszek za 50 euro który tu jest wart ok 1200 zł :-) a żałuję że nie kupiłem telefonu bo są super okazję np Nokia N97 za 100 euro ze wszystkimi dodatkami tj: pudełko ładowarka słuchawki instrukcja itd tylko że w języku greckim i angielskim ale żałuję!! Pamiętajcie że to jest towar kradziony i decyzja i sumienie moralne zależy od was;-)
IP: 89.77.109.30
Grzegorz
Gość
I sprzedaję to na centymetry ok 1,2 euro za centymetr ale to najcieńszy łańcuch bo grubsze są droższe!!
IP: 89.77.109.30
Manek
Gość
Witaj a to co mówisz to pierwsze słysze widocznie jestesm mało po innformowany ja tak słyszałem że to tombak ja sie nigdy złotem nie innteresowałem wiec sorki po prostu taka miałem innformacje i tak napisałem.Pozdrawiam :)
IP: 89.231.223.44
Manek
Gość
Mieszkałem zaraz koło Tawerny Rai właśnie to małżeństwo z tej knajpiki mi pomgło znaleś tanią a dobra kwatere, godne polecenia są Meteory góra Olimp i też wycieczka do Salonik no zależy kto co lubi jest bardzo dużo atrakcji.Ja osobiście wole plaże i zimne piwko.Pozdrawiam :)
IP: 89.231.223.44
miś
Gość
wybieram sie pod koniec sierpnia do OB jade samochodem sam chetnie zabiore dwie lub trzy osoby bedzie taniej. Niemam dokładnego terminu moge sie przystosować
IP: 89.231.223.44
Wojtek
Gość
Kasia napisał
Czy był ktoś w hotelu ENASTRON? Jak wyposażone są pokoje? Aneksy kuchenne? Jak łazienka? Noi jakie jest ogólne wrazenie z pobytu w hotelu?
Ja byłem w tym hotelu-SUPER .Mam fotki mogę przesłac. :)
IP: 83.10.169.158
Kasia
Gość
super, bylabym wdzieczna moj mail: kontojka@op.pl
IP: 89.25.133.221
Jacek
Gość
do Piotrka.Słyszałem ,że Serbia na czas wakacji odeszła od wymogu posiadania paszportu .Musiał byś to sprawdzić w biurze podróży.Sądzę ,że byłbyś zadowolony z pobytu w OB .Jest to przyjemna miejscowość z dobrymi apartamentami .Pozdrawiam
IP: 85.89.184.29
Grzegorz
Gość
Własnie wróciłem z Grecji i Serbowie żądają paszportów nawet pieczątki nam wbijali! Także nie wiem jak to jest jak piszesz??
IP: 89.77.109.30
gościnna
Gość
Grecja hotel dias wybiera sie ktoś termin 5.08-16.08 obóz młodzieżowy.
IP: 79.185.54.223
Adasio
Gość
ma ktos pojecie, czy w apartamentach Eftimia jest jakis piecyk zeby cos ugotowac? bardzo mi zalezy na odpowiedzi, bo nie wiem czy wykupywac jedzenie na miejscu czy moge wziac ze soba jakies conieco... i czy jest czajnik?
IP: 87.101.77.238
xlukas1
Gość
czajnika nie było, tylko garnki i piecyk z dwoma miejscami na gotowanie
IP: 94.232.221.151
A-cha
Gość
Grzegorz napisał
Własnie wróciłem z Grecji i Serbowie żądają paszportów nawet pieczątki nam wbijali! Także nie wiem jak to jest jak piszesz??


Dzwoniłam przez chwilą i do ambasady Serbii i do ambasady Macedonii, w obydwu potwierdzili,że nie ma obowiązku posiadania paszportu,wystarczy dowód osobisty. Jeśli jednak ktoś ma i podaje na granicy to czemu mają nie wbić pieczątek? chyba nie żądali tego dokumentu?
IP: 94.254.168.164
Gość
Gość
Czy może ktoś podać aktualne ceny z tego roku w OB ? W sklepach, restauracjach itp ?
I jeszcze pytanko jak z ubraniami w OB ?
IP: 89.76.169.42
paula
Gość
Mam pytanie jak wygląda wycieczka fakultatywna do Aten? co zwiedziliście/zobaczyliście czy pieszo czy autokarem jak długo mieliście czasu ? czy tylko wchodzi sie na akropol zobaczyc partenon czy wszystko co obejmuje cena biletu?:) czy np. jest zwiedzanie plaki?
IP: 217.153.162.74
xlukas1
Gość
Do Gość. Ceny w sklepach w euro: chleb 0,7, piwo od 0,6 do 1,2, arbuz 0,3, lody od 1, obiad w restauracji od 4,5 nie wiem co jeszcze Cie interesuje
IP: 94.232.221.151

Strona: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij