» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... > »

Autor Treść
Wojtek
Gość
paula napisał
Mam pytanie jak wygląda wycieczka fakultatywna do Aten? co zwiedziliście/zobaczyliście czy pieszo czy autokarem jak długo mieliście czasu ? czy tylko wchodzi sie na akropol zobaczyc partenon czy wszystko co obejmuje cena biletu?:) czy np. jest zwiedzanie plaki?
Wycieczka do Aten to wypraw dla wytrwałych.Z OB wyjazd jest około północy,do Aten dojeżdża się ok 6 rano,najpierw jest zwiedzanie portu w Pireusie.Potem przejazd pod Akropol,bilety na własny koszt za 12 euro obejmuje zwiedzanie wszystkich obiektów,ale raczej jest niemożliwością oby to zobaczyć,zbyt mało czasu.Pilot nie oprowadza po Akropolu.Na spacer po Place też raczej już zabraknie czasu,może tylko jakiś króciutki,zależy od pilota.Potem przejazd autokarem pod parlament na zmianę warty też chwilka czasu wolnego i ok 14 powrót do OB.Po drodze jeszcze krótki postój w Termopilach na zrobienie fotek i kolejne kilka godzin w autokarze,powrót jest ok.22.Ateny naprawdę warto zobaczyć ale to zdecydowanie zbyt mało czasu aby poznać to piękne miasto.
IP: 83.10.166.34
Grzegorz
Gość
A-cha--- może i tak jest z tymi paszportami ale nam kazali mieć paszporty i pani pilot pytała przed wyjazdem czy każdy zabrał paszport ale po przejściach organizacyjnych z Ok Services można domniemać że pilotka nic nie wie!!
IP: 89.77.109.30
gosc
Gość
jedzie ktos do hotelu dias?
IP: 83.26.251.76
Zibi
Gość
Cześć!
3 sierpnia wylatujemy z OK service do OB do apartamentu Sea View. Jedzie ktoś w tym terminie z Katowic kto jest na forum? Mam nadzieję, że strajki w Grecji nie zakłócą nam wakacji :)
IP: 91.142.198.193
qwerty
Gość
Wróciłem niedawno z Olimpic Beach z biurem Antałek. Wszystko ok - poza nie całkiem sprawną klimatyzacją w autokarze.
IP: 95.49.197.82
Gonia
Gość
:Witaj Gościu!Ja jadę z mężem do OB do apartamentów Sea view .Miszkam w Tarnowie i wylatujemy z Katowic 3.08 o godz. 13.55 .Jedziemy pierwszy raz do Grecji .Z tego co czytałam to te nowe apartamenty są super.Wykupiliśmy w biurze obiadokolacje w holetu Reeinbov obok - jakos tak i tam możemy korzystać z basenów i.td.Podobno apartamenty są dużo lepsze niż pokoje w w.w hotelu.Z tego co wiem , to piękna miejscowość i fajni ludzie.W maju byliśmy w Egipcie - super ale inne klimaty.Buśka - mam nadzieję ,że wszyscy wypoczniemy i będziemy świetnie sią bawić.Czy w tych apartamentach jest czajnik i suszarka do włosów - może ktoś wie...Z góry dziękuję za odpowiedż!Skąd jesteście?
IP: 89.17.228.232
gosc
Gość
Byłam w czerwcu w hotelu Rainbow i tam nie ma żadnego basenu .Jeśli chodzi o jedzenie to sniadania są dobre ale obiadokolacje to koszmar -codziennie frytki i twarde mieso [najczęściej baranina] i zero surówek . :'(
IP: 89.25.206.177
Gość
Gość
xlukas a ceny alkoholi typu uozo, metaxa? ubrań na targach? ceny w klubach ?
IP: 89.76.169.42
Zbyszek
Gość
Cześć! Właśnie trafiłem na to forum w poszukiwaniu informacji o Olimpic Beach - fajne źródło informacji. Czy mógłby mi ktoś napisać jakieś szczegóły odnośnie hotelu Sea View - czy w apartamentach jest lodówka, czajnik, suszarka, ręczniki? Będę wdzięczy na info.
Swoją drogą - czy jest na forum ktoś z Krakowa lub okolic kto wylatuje 3 sierpnia z Katowic do OB? Piszcie - razem raźniej! :) Ja z dziewczyną jesteśmy właśnie z miasta Kraka.
Pozdrawiam koleżeństwo z Tarnowa - Gonia :) - myślę, że spotkamy się na miejscu.
IP: 91.142.198.193
Anya
Gość
qwerty, my wybieramy się już we środę z antałkiem. Jak oceniasz hotel? i Ogólnie jakie wrażenia?:)
IP: 89.79.23.29
qwerty
Gość
Anya, hotel Panorama - napewno jeden z najładniejszych w OB, nic dodać nic ująć :). Znajduje się przy głównej ulicy prowadzącej na plażę. Wycieczyki fakultatywne proponuję kupować w Paralii (np. w biurze podróży zaraz przy kościele, nie pamiętam teraz jego nazwy) ceny ZNACZNIE niższe niż w OB. Wrażenia super :)
IP: 95.49.192.122
Anya
Gość
powiedz a na jakich wycieczkach fakultatywnych byłeś-na które warto sie wybrać?:) poza meteirami bo tam juz byliśmy:)
IP: 87.207.186.117
Beata
Gość
odnosnie placenia karta - moze sie przyda moja uwaga ....jak bylam w Paralii w LIDLU, to pani przy kasie dodatkowo poprosila o moj paszport, ktorego oczywiscie nie mialam przy sobie i musialam zaplacic gotowka. Problem jest tego typu, ze terminal w lidlu nie jest na kod PIN tylko na podpis i tym tlumacza dodatkowa prosbe o okazanie paszportu.
IP: 79.163.210.94
iguanapearl
Gość
hej, mam pytanie dotyczące samodzielnych wycieczek. Czy ktoś zwiedzał Saloniki na własną rękę, tzn dojazd pociągiem z Katerini. jeśli tak to jakie ceny za przejazd i czy stacja w salonikach jest w samym centrum?
Dodatkowo może jeszcze ktoś coś zwiedzał sam, które miejscowości w pobliżu OB są ładne i do których warto dojechać pociągiem.

I z innej beczki, który apartament z tych tańszych jest najlepszy w OB? chodzi mi o te z ofert OK service(anastazja, beta, smile, eftimia, eremis, ) najlepszy czyli znośne warunki, piecyk lodówka, po prostu żadnych nieprzewidzianych atrakcji:)
Jak wygląda sprawa kradzieży, zdarzają się?

Dzięki góry za wszystkie odp.:)
IP: 78.8.109.220
Grzegorz
Gość
iguanapearl-- polecam ci Anastazję dobra lokalizacja i dobre warunki są pokoje mniejsze i trochę większe tak jak i balkony jest lodóweczka , kuchenka ,TV , szafeczka nocna , szafa i po trzy sztućce ,szklanki itd weź z sobą patelnie jak zamierzasz smażyć coś bo nie ma!! A i do hotelu(pensjonatu) Rainbow jest blisko przy ewentualnym wyżywieniu jak i złożeniu bagaży w dniu wyjazdu!! Dobre dojście do plaży bokiem i do supermarketu po pieczywo lub jakieś % !!

Gość --- ceny ouzo ok 5 - 10 euro w Lidlu w Parali 4,75 euro 0,7 butelka!! Metaxa od ok 10 do 20 zależy ile gwiazdek i jaka pojemność !! Na granicy Bułgarii kupisz 0,7 l Metaxe za 5 euro ale to chyba podróba , jest tam dużo alkoholi tanich !!Odzież ceny różne spodenki NIKE ,Puma ok 5 - 10 euro ,są też po 20 euro ale ogólnie nie opłaca się kupować bo fatalna jakość wykonania tj:same podróbki , ogólnie ceny niskie wszędzie , obiady tańsze niż nad polskim morzem!!
IP: 89.77.109.30
Grzegorz
Gość
Kradzieży nie było żadnej jak byłem, masz swój klucz z pokoju , balkon zamykany!! Na plaży też bezpiecznie czyli bez niespodzianek , gorzej np w Salonikach tam można spotkać i kloszardów i cwaniaczków i cyganów , szczególnie w okolicach targowiska !!
IP: 89.77.109.30
Gość
Gość
Proszę o opinie apartamenów Pelagia i nitsa
IP: 83.12.197.130
iguanapearl
Gość
o fajnie dzięki Grzegorz za odpowiedź:) już jest jakiś pogląd, Anastazja najdroższa ale 1000,- to nie tak dużo:) jak ktoś coś wie o pozostałych i poleca inne apartamenty to proszę pisać:) muszę wybrać któryś..
pozdrowienia!
IP: 78.8.109.220
karuśka
Gość
mam pytanie, wcześniej przeczytałam coś na temat tego, że wykupując pobyt w apartamnecie smile, wcale nie musi mi on zostać przydzielony, bo po prostu wybrałam sobie tylko standard. To prawda? dodatkowo, chciałabym prosić kogoś, kto był w apartamencie smile o zdjęcia i opinię. To mój adres mailowy 10karo@wp.pl i gg 6262677
Bardzo prosze o odpowiedź;) pozdrawiam!
IP: 91.123.214.131
Grzegorz
Gość
karuśka--- tak jest dokładnie jak ktoś wykupił smile lub beta to dostał inne jak tam już był komplet ale o takim samym standarcie !! Beta jest bardzo daleko od plaży na samym końcu Olimpic potem są już tylko szuwary!!:-)
IP: 89.77.109.30
karuśka
Gość
oooo to chamstwo;/ może jednak uda nam się trafić do Smile...
IP: 91.123.214.131
Wojtek
Gość
Gonia napisał
:Witaj Gościu!Ja jadę z mężem do OB do apartamentów Sea view .Miszkam w Tarnowie i wylatujemy z Katowic 3.08 o godz. 13.55 .Jedziemy pierwszy raz do Grecji .Z tego co czytałam to te nowe apartamenty są super.Wykupiliśmy w biurze obiadokolacje w holetu Reeinbov obok - jakos tak i tam możemy korzystać z basenów i.td.Podobno apartamenty są dużo lepsze niż pokoje w w.w hotelu.Z tego co wiem , to piękna miejscowość i fajni ludzie.W maju byliśmy w Egipcie - super ale inne klimaty.Buśka - mam nadzieję ,że wszyscy wypoczniemy i będziemy świetnie sią bawić.Czy w tych apartamentach jest czajnik i suszarka do włosów - może ktoś wie...Z góry dziękuję za odpowiedż!Skąd jesteście?
Bez sensu jest wykupywanie wyżywienia w biurze przed wyjazdem, o wiele lepiej i taniej jest robić na na własną rękę,jesz to co chcesz i kiedy chcesz a nie to co ci podadzą,,,
IP: 83.22.43.85
forestka
Gość
Byl juz ktos w apartamentach beta? Moze jedzie ktos tam 5 sierpnia?
IP: 89.79.248.71
Grzegorz
Gość
forestka---z Bety trochę będziesz miała wszędzie daleko bo to jest na końcu wszystkiego :-) jest tam też taki plac budowy i mieszkają tam fajne psy których jest dość dużo w Olimpic , moi znajomi je karmili czasem ale jest tam też najlepszy hotel jaki jest w Olimpicu , najgorzej jest w dzień wyjazdu jak trzeba z bagażami iść aż do hoteliku Rainbow ale spoko piękna pogoda i fajne wycieczki ci to zrekompensują oraz smaczne jedzonko w knajpkach tylko nie liczcie na dużo ze strony rezydentów bo jedyny kontakt z nimi jest na początku jak kasę zbierają :-)
IP: 89.77.109.30
karuśka
Gość
do Grzegorz-- tobie też zmienili apartament? do jakiego trafileś, a do jakiego chciałeś jechac?
IP: 91.123.214.131

Strona: « < ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij