» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... > »

Autor Treść
Grzegorz
Gość
Nie ja miałem Anastazje i ją dostałem ale innym już w autobusie mówiła pilotka że dostaną inny przydział ale w tym samym standardzie lecz żadna oferta nie pokrywała się do końca z prawdą jaka była w ofercie OK Services!! Ja miałem być ok 60 m od plaży a byłem ok 400 ale akurat to nie byłem problem!! I nie wykupujcie wyżywienia w kraju z oferty , tam jest taniej smaczniej i większy wybór a i pora obiadokolacji jest o 19 a nie jak piszą o 18 a tak idziecie jeść do knajpki jak wam się chce !!
IP: 89.77.109.30
forestka
Gość
Grzegorz---nie wiesz moze jak tam wyglada w srodku w apartamentach beta?Ja tam duzo nie wymagam tylko zeby bylo czysto i przyzwoicie :)
IP: 89.79.248.71
Grzegorz
Gość
Osobiście nie byłem w środku ale znajomi mówili że jest spoko wszystko czego trzeba i bardzo mili właściciele , jedyny minus to odległość do plaży ale to jest drobiazg cała reszt jest ok , byli bardzo zadowoleni!!
IP: 89.77.109.30
forestka
Gość
Podniosles mnie troche na duchu, odleglosc do plazy akurat dla mnie ma male znaczenie, spacer jeszcze nikomu nie zaszkodzil :)
IP: 89.79.248.71
iguanapearl
Gość
hej Grzegorz mówisz, ze byleś w Anastazji. mówisz ze do plazy nie ejst 60m jak w ofercie tylko 400, to w tej samej lini co beta lezy Anastazja? ale ogolnie chwalisz sobie Anastazje? co potrzeba wziąć rzeczy typu ręczniki daja? jaka jest pościel, czy sa jakieś koce na plaże? scierki myjki plyn do naczyń, worki na śmieci.. czytałam ze te rzeczy trzeba wziac ze soba potwierdzasz? co njeszcze bys dodał
IP: 78.8.105.128
Kuba
Gość
Witam wszystkich.
Ja razem ze znajomymi wybieramy się do Olimpic Beach z biura OK Service w terminie 29.09 do 10.10. Będziemy zakwaterowani w Apartamencie Smile. Wybiera się ktoś może z Was w tym terminie i/lub do tego apartamentu? Z chęcią bym poznał przyszłych znajomych :)
Orientujecie się może jak wyglądają ceny dyskotek? Wstęp, jakiś alkohol itp? Może ktoś mi też cos powiedzieć o możliwości wypożyczenia auta? Jak to wygląda cenowo? Ile tez wypożyczenie takiego quadzika kosztuje i na jaki czas?
Wybaczcie liczne pytania, ale już jestem bardzo podekscytowany, no i liczę że na pogodę trafimy! :)
IP: 87.206.101.129
Kuba
Gość
Poprawka: jadę 29.08 do 10.09 :)
IP: 87.206.101.129
Grzegorz
Gość
iguanapearl----- tak trzeba wziąć płyn, jakąś ścierkę , ręczniki , worki na śmieci , pościel jest , koce są , nawet na ostatnim piętrze są jakieś parasole plażowe , sztućców i szklanek jest po 3 , talerze też 3 i trzy garnki w tym jeden taki malutki akurat żeby wodę zgrzać , jak będziesz robiła obiady to nie ma patelni a by się przydała , mało jest wieszaków ja miałem 4, weź coś na komary bo jest ich dużo , są w pokoju do załączenia takie urządzenia na komary ale nie ma wkładów trzeba tam kupić ok 1 euro kosztują 4 wkłady. Sam nie korzystałem ani z koców ani z parasoli bo są dostępne na plaży leżaki z parasolami tylko trzeba coś zamówić do picia np kawę lub piwo cena jest trochę droższa za pierwszym zamówieniem tj piwo 3,5 euro kawa 3 euro a potem już piwo 2,5 a kawa 1,5 , gyros 2 euro pyszny i do wszystkiego dają za darmo 0,5 l wody mineralnej zimnej:-). Anastazja jest prawie w ostatnim szeregu domków w stronę Olimpu także jest cicho i dobre dojście do plaży gdzie masz wybór albo kładziesz się koło knajpek gdzie jest dość tłoczno albo idziesz w prawo i tam jest już luzik i duża piaszczysta plaża a czy jest 400 m to tak dokładnie nie wiem może 350 tak na oko podałem za to z Bety jest też na oko może 600-700 m w linii prostej :-) ale luzik spacerek na urlopie jest wskazany.
IP: 89.77.109.30
iguanapearl
Gość
Dzięki za odp. Grześ. Czyli najważniejsze to maści na komary:( a myślałam, że jak tam tak ciepło to sobie dadzą spokój. Ja wole bardziej spokój niż gwar więc na tej plaży pewnie będę się wybierać w prawą stronę i ta,m raczej nie będzie tawern z leżakami:) A jak podróż pełen autokar? Wygodne fotele, rozkładane? Już jechałam do Grecji ale miałam wtedy wypaśne miejsce ze stolikiem gdzie fotele naprzeciw były dla nas wolne:) Prawie każdy miał po 2 fotele na osobę:) więc można było sie rozłożyć. Ile trwa podróż, o której autobus wyjeżdża z Bielska bo za chiny nie mogę znaleźć na stronie ok service rozkładu busów. Znowu trochę pytań, ale czasem warto wiedzieć więcej niż potem być zdziwionym. Pozdrawiam
IP: 78.8.105.162
marras
Gość
Witaj!
Ja wrocilam w niedziele z rodzina z Olimpic apart. Smile, z katowic wyjechalismy o 7.00 w Olimpic bylismy na godzine 10.00 naszego czasu a ich 11.00. Autokar był kompletny ale podróz do przezycia, zależy jak kto do tego podchodzi, ja z moją rodzina jesteśmy zadowoleni.
IP: 78.133.205.201
karuśka
Gość
do Kuba- ja jadę 8.09, na miejscu 9.09 więc chyba się miniemy...
IP: 91.123.214.131
Grzegorz
Gość
iguanapearl--- a więc jeśli o podróż chodzi to ja miałem pecha bo już w Katowicach miał być o 7 a był 7:35 potem awaria w Bielsku a był tam między 9 a 10 nie powiem ci dokładnie bo nie sprawdzałem ale tak gdzieś w tych godzinach i zaczęły się kłopoty bo najpierw nie było dwóch ludzi na liście i błądzili ale okazało się że jednak z nami jadą a potem autobus nawalił za Bielskiem kawałek i staliśmy do 20!!! A w między czasie jedna pani z synem dojechała taxi bo ich zapomnieli wziąć w Tychach , pani pilot kłamała na temat naszej sytuacji albo sama nic nie wiedziała , na wieczór zaproszono nas na obiad do Piramidy i jak wróciliśmy autobus był naprawiony ale cały dzień w plecy!! Rekompensata była taka ze strony biura OK że dostaliśmy do pokoi po butelce wina na głowę!!!! Droga powrotna to też istny chaos o 10 opuszczanie pokoi i czekanie do ok 17 na autobusy , można iść na plażę , na obiad itd!! Ale nikt nie wiedział o której dokładnie jaki autobus wyjedzie myśmy jechali pierwszym a ci ostatni o 19:15 mieli planowany wyjazd!! Na jednej granicy 3 czekania a na drugiej godzina !!W Katowicach byliśmy ok 20!! Autobusy też do najnowszych nie należały jednym słowem miałem pecha bo był autobus firmy Pastuszak i ci co nim jechali nie mieli żadnych przygód a i dużo nowszy był autobus niż nasz!! Ale tobie życzę szczęścia :-) Najważniejsze że na miejscu było już wszystko dobrze i bardzo gorąco a komarów jest dużo bo tam jest dużo podmokłych terenów. Na stronie gdzie ja rezerwowałem wczasy pisze że z Bielska odjazd o 8:20 ale licząc nasze spóźnienie autobusu , problemy z brakiem turystów na liście to tak jak pisałem chyba ok 9:30 byłem w Bielsku!! Pytaj cokolwiek to odp jak tylko będę mógł!!Ogólnie to raczej już z tym biurem nie pojadę choć do samej Grecji nic nie mam było ok nie rewelacyjnie ale fajnie , super Meteory i Saloniki!!
IP: 89.77.109.30
Grzegorz
Gość
Małe sprostowanie do samego Olimpic Beach nic nie ma bo Grecja jest duża i na jej temat się nie wypowiadam bo na pewno jest dużo super miejsc ale OB to jak dla mnie taki kurorcik który nie oddaje Greckiego klimatu to tylko moje zdanie , widać bardzo mało zaangażowanie w miejscowość i jej infrastrukturę oraz czystość ale wypocząłem , pojadłem i popiłem!!:-)
IP: 89.77.109.30
smerfetka
Gość
czy wybiera się ktoś do OB 16.08 z cieszyna ???
IP: 193.46.187.1
iguanapearl
Gość
no to rzeczywiście miałeś pecha z tym transportem:) A jak Grecja ci sie podoba to na pewno bardziej greckie jest Thassos- wyspa, i polecam biuro Witours z Bielska!!! Pojechałabym tam jeszcze raz ale wypadało by coś innego zobaczyć, a do OB jade głównie dla Meteorytów i Salonik:) I troszkę fundusze w tym roku poszaleć nie pozwoliły dlatego OB:) Zdaje sobie sprawę z tego że to mało greckie miasteczko typowo pod turystów, ale wszystko trzeba przeżyć zobaczyć:) Dzięki Grzegorz za odpowiedź jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napisze:)POzdr.
IP: 78.8.105.162
iguanapearl
Gość
a jeszcze jedno, są tam wypożyczalnie rowerów? jakie ceny za ile:) tyle mi sie przypomniało co do pytań;)
IP: 78.8.105.162
Kaha
Gość
Mam pytanie do kogoś kto był z dzieckiem do 6 lat.Jadę z mężem i synkiem 5 letnim z biurem Ok Services.Za dziecko płaciłam mniej (pisało bez świadczeń) i teraz na umowie zauważyłam że mamy pokój 2 osobowy.Mam teraz obawy czy po prostu syn będzie miał swoje łóżko,czy też będzie musiał spać ze mną???Byłam w biurze pytać ,ale Pani nie jest zbyt zorientowana,powiedziała że zadzwoni i da mi znać ale nie oddzwoniła.Nie wiem co o tym myśleć, a synek jest dość wyrośnięty więc ciężko by nam się było wyspać na jednym małym łóżku.Jeśli ktoś coś wie na ten temat,to będę wdzięczna za odpowiedź! Pozdrawiam.
IP: 87.101.72.246
Grzegorz
Gość
iguanapearl --- widziałem tylko wypożyczalnie quadów ale nie wiem po ile , z rowerami nic nie widziałem to nie wiem??
Kaha--- z tego co wiem to w takim wypadku nie ma 3 łóżka , bez świadczeń tj: dziecko śpi na małżeńskim łożu, ale nie pisze ci tego na 100% z tym biurem , tak jest na ogół w innych biurach , tam są nawet 3 osobowe pokoje malutkie także 2 osobowy może być z dwoma łóżkami na 99%.
IP: 89.77.109.30
Grzegorz
Gość
iguanapearl-- dałem sobie to biuro do zakładek na przyszły rok się przyda bo fajną cenowo i ciekawą turystycznie ofertę mają , nawet o tym biurze nie słyszałem:-) Dzięki
IP: 89.77.109.30
sxulo
Gość
do marras: Witaj mógłbym cie prosić o opowiedznie troche o apartamentach smile?? jak tam jest itp.?? aha i wysłałabyś mi jakieś zdjęcia pokoi jak masz?? mój mail szulikos@interia.pl
Z góry dzięki:)
IP: 93.105.220.101
agata
Gość
ja mam zdjecia z anastasjii jezeli ktos chce:) moja mama była w tamtym roku,i bardzo zachwalała, a ja teraz wybieram sie do eftima badz YAKINTHOS:)
IP: 87.105.233.85
Kaha
Gość
Do Grzegorz: Dziękuję bardzo za odpowiedź.Pozdrawiam!
IP: 87.101.72.246
Kaha
Gość
Do marras! Widzę że wróciłaś z OB z apartamentów Smile.Czy ty wiesz może jak wyglądają pokoje 2 osobowe i czy dziecko bez świadczeń nie bedzie miało osobnego łóżka,bo coś tak sie obawiam że bede musiała dopłacić żeby mój 5 latek miał osobne łóżko,bo nie wyobrażam sobie spać w dwóch na jednym.Gdybyś coś wiedziała na ten temat to napisz proszę.I jakie w ogóle są te pokoje w Smile,czy jest widok na morze,jak z garnkami w apartamentach itp?
IP: 87.101.72.246
iguanapearl
Gość
Agata, a może ty też Grzegorz, możecie wysłać mi fotki z Anastazji, będzie miło zobaczyć budynek do którego pojadę. Możecie wysłać też zdjęcia okolicy czy może plaży. Dzięki z góry to mój mail: perelka84@tlen.pl

A Grzegorz jak coś i będziesz pamiętał za rok mogę ci doradzić z Thassos co i jak i foty tez mam:) Wyspa piękna spokojna a woda przezroczysta z długa piaszczysta plażą, z tego co widzę po zdjęciach morze ładniejsze niż na Riwierze, ale wyspy mają to do siebie:)

Pozdrowionka!
IP: 78.8.105.162
olla
Gość
Hej. Tydzień temu wruciłam z OB podróż w tamtą strone koszmar z Katowic wyjechaliśmy o 7:00 a w OB byliśmy o 15:00 ,kierowcy chyba pierwszy raz jechali za granice już w Żorach sie zgubili i dalej to tylko było gożej ( pilot policjant) porażka.Mieliśmy być zakwaterowani w Becie ale jak zwykle bywa żadko masz co chcesz i zakwaterowali nas w innym apartamencie ,choć bliżej do plaży i to był plus.Miejscowość super szeroka plaża ,kafejek do woli .Stołowaliśmy się w kafejkach ,jedzenie mają super gyros na tależu 5E dorosła osoba poje .Często jadaliśmy na deptaku przy plaży ,obsługuje tam polka ( nie jest drogo ale smacznie )zresztą wszędzie dogadacie się po polsku.Ceny nie są wygurowane ,polecam cypuro 7E za litr w supermarkecie TEO naprawde jest super. Droga powrotna była przyjemnością inni kierowcy i pilotka super laska poprostu profesjonalistka.
IP: 77.223.200.9

Strona: « < ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij