» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... > »

Autor Treść
danaaaaaaaaaaaa
Gość
Czy ktoś wie jak długo się jedzie z Krakowa do OB? (samochodem osobowym)
IP: 89.78.139.156
marras
Gość
Do Kaha
My byliśmy z dzieckiem 8 letnim i miał swoje łóżko.
W pokoju mieliśmy duży garnek, mały do gotowania wody i patelnie. Z balkonu był widok na morze, ppierwsze i ostatnie pokoje na piętrze są trzy-odobowe a w środku dwu. Srodki czystości typu płyn do naczyń , ściereczka miałam swoje.
IP: 78.133.205.201
manek
Gość
do dannaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja jechalem z Debicy do OB ok 22 qodz tak normalna jazda jest niecale 1500km pozdrawiam :)
IP: 83.28.58.30
Kaha
Gość
Do marras.Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.Jak byś mogła to napisz jeszcze czy apartamenty w Smile są przestronne czy raczej małe pokoiki? A jechałaś też z Biura Ok Services?By my z tego biura jedziemy i jak czytam opisy o podróży z tym biurem to aż mnie ciarki przechodzą.
IP: 87.101.72.246
Kaha
Gość
Do Karuśka: Ja jadę 4 września do OB apartamenty Smile.Jedziesz ze znajomymi czy z rodziną?Ja jade z Ok Services,a Ty?
IP: 87.101.72.246
danaaaaaaaaa
Gość
manek napisał
do dannaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja jechalem z Debicy do OB ok 22 qodz tak normalna jazda jest niecale 1500km pozdrawiam :)

dziękuje za informacje, pozdrowienia z Krakowa
IP: 89.78.139.156
euterpe
Gość
do Kuba - witaj, ja z koleżankami wybieram się do OB w terminie 3-15 września:) ale nie do apartamentu Smile:P ile osób od Was jedzie?
IP: 77.236.0.9
karuśka
Gość
do Kaha- oo ja jadę też do Smile 8.09, z OK Service, z chłopakiem ;) hehe odezwij się do mnie na gg, co ? :) 6262677
IP: 91.123.214.131
szam
Gość
Witam
Napiszcie proszę, jakie są ceny papierosów i czy opłaca się zabrać z Polski, kupić gdzieś po drodze (gdzie najlepiej), czy na miejscu. Jedziemy do OB 22.08 z Krakowa (Antalkiem).
Pozadrawiam
IP: 212.182.86.140
Kasia
Gość
marras napisał
Witaj!
Ja wrocilam w niedziele z rodzina z Olimpic apart. Smile, z katowic wyjechalismy o 7.00 w Olimpic bylismy na godzine 10.00 naszego czasu a ich 11.00. Autokar był kompletny ale podróz do przezycia, zależy jak kto do tego podchodzi, ja z moją rodzina jesteśmy zadowoleni.


Witam,
Ja jadę się 29.08 do OB, wybrałam właśnie apartamenty Smile i jestem bardzo ciekawa jak wyglądają pokoje, masz może jakieś zdjęcia to z miła chęcią obejrzę - mój e-mial linkin57@wp.pl
za każda opinie i radę będę wdzięczna ;)
Pozdrawiam
IP: 83.9.97.96
karuśka
Gość
szukam kogoś, kto wybiera się 8.09 do apartamentów Smile ;)
IP: 91.123.214.131
edyta
Gość
Witam.
Właśnie wróciłam z Olimpik B. Jeśli chodzi o papierosy to kupowałam LM niebieskie .
20 szt kosztuje 2,70 a 25 szt 2,90 . Karton miałam ze sobą . Zawsze to trochę taniej. :D
IP: 83.27.144.224
Kuba
Gość
Do euterpe - my się wybieramy w 8 osób, sami studenci. Mam nadzieje że się jakoś spotkamy :) Od Was ile osób jedzie?

Do Kasia - Czesc Kasiu. Ja też jadę w tym samym terminie co Ty i do tego samego apartamentu Smile :) Powiedz mi z jakego miasta bedziesz jechać i ogolnie jedziesz rodzinnie czy ze znajomymi? Próbuję już poznawać ludzi więc stad takie pytania ;)

Pozdrawiam!

Ps. Ktoś moze coś wie o wypozyczaniu samochodów? Cyz jest możliwość i jak wyglada to cenowo? Jaka wygladaja ceny jesli chodzi o skutery/quady?
IP: 87.206.101.129
Edek
Gość
szam napisał
Witam
Napiszcie proszę, jakie są ceny papierosów i czy opłaca się zabrać z Polski, kupić gdzieś po drodze (gdzie najlepiej), czy na miejscu. Jedziemy do OB 22.08 z Krakowa (Antalkiem).
Pozadrawiam
Nie warto brać papierosów z kraju ani kupować po drodze,tam są o wiele tańsze za jedną paczkę kupioną u nas tam będziesz mieć dwie. :lol:
IP: 83.22.46.125
szam
Gość
Edyta i Edek - z pozoru tak podobni a jednak różni :)
Jak jest w końcu z tymi fajkami?
Gdzie je kupić?

pzdr
IP: 212.182.86.140
euterpe
Gość
do Kuba: my skromniejszą ekipą:P tzn. 3 osoby (studentki) z Krakowa:) a mieszkać będziemy w apartamencie Ciani, również mam nadzieję, że się spotkamy, bo jak wiadomo im więcej osób tym weselej:P
IP: 77.236.0.9
Kach
Gość
Czy jechał ktos przez serbię i macedonię na dowodzie osobistym? Troche się pogubiłam, bo rózne informacje słyszałam
IP: 89.25.133.221
WOJTEK
Gość
Kach napisał
Czy jechał ktos przez serbię i macedonię na dowodzie osobistym? Troche się pogubiłam, bo rózne informacje słyszałam
Tak, można jechać do Grecji na dowód osobisty.Od czerwca Serbowie nie wymagają paszportów.
IP: 83.10.164.206
paula
Gość
hej :) a może znajdzie sie ktoś, kto wybiera się od 19.08 ?
IP: 91.94.8.222
karuśka
Gość
WOJTEK napisał
Kach napisał
Czy jechał ktos przez serbię i macedonię na dowodzie osobistym? Troche się pogubiłam, bo rózne informacje słyszałam
Tak, można jechać do Grecji na dowód osobisty.Od czerwca Serbowie nie wymagają paszportów.


a mnie poinformowano , że MUSI być paszport. Wyrobienie trwa mniej niż miesiąc.
IP: 91.123.214.131
smerfetka
Gość
karuśka w naszym biurze podrózy na stronie głównej jest nawet takie ogłoszenie:


Do Grecji, Czarnogóry i Bułgarii już nie jest potrzebny PASZPORT !!! Wystarczy dowód osobisty, by przekroczyć granicę krajów, które pokonywane są tranzytowo: Serbia, Macedonia.
IP: 193.46.187.1
karuśka
Gość
możliwe, ja pisalam do kolesia z traveligo, bo tam kupiłam wczasy, i odpisał mi "paszport potrzebny, przejazd przez Serbię" wycieczkę kupiłam w lipcu. W sumie, to chyba i tak lepiej paszport mieć w razie czego :)

pozdrawiam;)
IP: 91.123.214.131
Kaha
Gość
Czy jedzie ktoś do Olimpic Beach na początku września z dzieckiem w wieku od 4-8 lat? PISAĆ!
IP: 87.101.72.246
Monika 870303
Gość
Cześć ;)
Wybieram się z chłopakiem 18.09 do apartamentu Anastasia do OB z biura OK Services.
Czy jedzie ktoś też w tym terminie?
Jak wygląda sytuacja z cenami żywności na miejscu ?
IP: 83.29.43.196
Grzegorz
Gość
Monika napisz co cię interesuje dokładnie to podam ci przykładowe ceny, wróciłem z Anastazji.
IP: 89.77.109.30

Strona: « < ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij