» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... > »

Autor Treść
kihski
Gość
za 2 dni (27,07) z biura BEATUR jadę na obóz do OB, wybiera się ktoś?
IP: 88.156.134.111
Pppp
Gość
Naczytałam się przed wyjazdem masakrycznych opini o ok services i jechałam do Grecji z duszą na ramieniu. I powiem tak, wakacje były super. To jak Polacy potrafią sie zachowywac i jak narzekac to jest jakas tragedia. To prawda ze czasem przenosza ludzi, ale po pierwsze informowali o tym dzien przed wyjazdem, a po drugie kazda z osób z którymi rozmawiałam dostała lepszy apartament niz wykupiony. po drugie pokoje skromne ale czyste, bez grzybów itp. Wycieczki udane, mielismy przewodnika panią Ize, naprawde chciało jej sie duzo opowiadac i duzo pokazac. Ale oczywiscie nikomu nie dogodzi, na wycieczce w Atenach to tylko narzekania - a że za duzo zwiedzania, albo za szczegółowo opowiada itp. Jejku taki ktos mogł siedziec na plazy i pic piwo a nie brac sie na wycieczke jak sie mu nie chce. A Ateny bardzo ładne polecam. Wycieczki fakultatywne sa tez do wykupienia w Paralii ale to góra do 5 euro taniej.
Naprawde zal ze Polacy z niczego nie umieja sie cieszyc.... Jak czekalismy na powrót, przyjechała nowa grupa i na dziendobry jak zapytali jak wrazenia to pierwsze co usłyszeli to narzekania, a podaczas pobytu nie widziałam zeby ta rodzinka zle sie bawiła, wrecz przeciwnie.
Nawet jakbym zapłaciła wiecej to tez byłabym zadowolona, a za taka cene to juz wogóle.
Naprawde polecam. A jaka tam jest pogoda - MARZENIE :) słoneczko cały czas i ciepła woda w morzu eh.....
IP: 109.95.150.147
krzyś
Gość
Jak ktoś ma ogromne powody = brak zaangażowania ok s... to narzeka. Zauważ, że nie mamy wpisów narzekania na pogodę, miejscowości itd tylko na biuro, które może robić wszystko i czuje się bezkarne.
IP: 88.199.98.120
joda
Gość
... my wyjeżdżamy 29.07 samochodem ... jedziemy tam 2 gi raz ... za 4 os. apartament 2 pokoje + kuchnia i 2 tarasy 100 m od morza 35 e/dzień....
mamy 14 noclegów ..za "taką" kasę ------- TYLKO TAKIE RZECZY TO BEZ BIURA PODRÓŻY-----

....POLACY.... bądzcie odważniejsi i zacznijcie jezdzić na własną rękę.........
IP: 95.40.51.190
krzyś
Gość
Mam pytanie odnośnie hoteli Eftima&Pelagia:Czy był choć 1 ręcznik ?
IP: 88.199.98.120
Użytkownik
Posty: 43
to nie hotel 4* wiec takie rzeczy musisz sobie sam zabrac
IP: 81.190.83.198
kicak
Gość
Zgadzam sie z uzytkownikiem Pppp ze polacy take bajki wypisuja o wyjazdach ze hoho :), ja sie wybieram z dziewczyna od 27.08 do grecji do olimpic beach z biura podrozy victoria travel, ktora naszczescie wynajmuje autokary od ADAMIS TOUR a nie tak jak wszysy wypisuja z Ok Services
IP: 178.180.4.247
mmm
Gość
Victoria travel to posrednik i organizator OK SERVICES bo jechalam juz raz z nimi :) i teraz jade znowu
IP: 81.190.77.168
kicak
Gość
Babka z biura podrozy mowila ze oknservices z nimi nie wspolpracuje tylko adanis tour stamtad wynajmuja autokary
IP: 178.182.24.134
Użytkownik
Posty: 43
Jade w tym roku tez z Victoria travel ich strona internetowa www.nawyjazdy.pl i na umowie mam napisane ze To tylko posrednik ( agent) a organizator OK services :) a wiem bo juz 2 lata temu rowniez jechalam z ich biura i sie dowiedzialam ze Victoria to tylko posrednik. A wynajmuja autokary( do grecji) z 2 firm przewozowych . Nazwy dokladnie nie pamietam ale babka mi podawala.
IP: 81.190.83.198
kicak
Gość
To chyba nieto samo biuro podrozy ja mowie o www.victoriatrawel.pl o Victorii z Rybnika i Katowic :)
IP: 178.181.63.167
mmm
Gość
no to nie to samo :) bo ja bralam z biura victoria travel i myslalam ze to jest to samo :) Moja pomylka , przepraszam
IP: 81.190.77.168
gość
Gość
velika to taka malutka mieścina wiem bo byłem tam 2 lata temu
IP: 88.156.177.68
gość
Gość
:roll: zgadzam się z krzysiem nikt nie narzeka na OB tylko na biuro i na opieke rezydenta
IP: 88.156.177.68
Użytkownik
Posty: 43
Ale zalezy na kogo sie trafi. Ja bylam 2 lata temu i jestem mega zadowolona, dostalam nowy czysty apartament, do grecji dotarlismy w 24 godz, na miejscu gdy dostalam poparzenie II -go stopnia udalam sie do rezydenta ktory od razu zawiozl mnie do lekarza. Narzekacie ludzie.. rozumiem , ze zawsze moze sie cos trafic owszem! ale nie wymagajcie za 700zł hotelu ***** z recznikami, basenem, spa i kelnerem!
IP: 81.190.83.198
Użytkownik
Posty: 43
Ale zalezy na kogo sie trafi. Ja bylam 2 lata temu i jestem mega zadowolona, dostalam nowy czysty apartament, do grecji dotarlismy w 24 godz, na miejscu gdy dostalam poparzenie II -go stopnia udalam sie do rezydenta ktory od razu zawiozl mnie do lekarza. Narzekacie ludzie.. rozumiem , ze zawsze moze sie cos trafic owszem! ale nie wymagajcie za 700zł hotelu ***** z recznikami, basenem, spa i kelnerem!
IP: 81.190.83.198
Jasfar
Gość
My jedziemy z Antałkiem 20-08-2011 31-08 jedzie ktoś tez :D 8) ?
IP: 83.18.104.194
Aga
Gość
Czy byl ktos w Sea View OB?
IP: 83.7.131.44
KKK
Gość
Wróciłam z OB- miejscowość fajna, apartamenty też. Niestety były przykre incydenty. W drodze do Grecji w Macedonii zepsul się autokar- na szczęście w miarę blisko celu, co nie zmienia faktu, że 4 godziny czekaliśmy na słońcu na poboczu ruchliwej drogi na autokary zastępcze, które przyjechały z Grecji(dobrze, że były akurat na miejscu). Autokar, którym jechalismy z Katowic (firma Borowscy) był w kiepskim stanie, podczas ulewy kapało pasażerom na głowy, nikt z załogi specjalnie sie nie przejął, a główny kierowca był bardzo nieuprzejmy. Bylismy juz z OK Services na wakacjach i mamy wrazenie, że biuro oszczędza na transporcie (kiedyś wszystkie autokary jechały z jednej firmy, teraz zbieranina). Na szczęście w drodze powrotnej był nowy autokar i bez przygód. Szkoda, że straciliśmy właściwie jeden dzień pobytu. Inna sprawa to opieka rezydencka a raczej jej brak. Po dwóch dniach jak kamfora zniknęła pani Lilianna(ponoc na wyspy wyjechała), została pani Magda, jednak nigdy nie pojawiła się w godzinach dyzuru w OB, nie zjawiła sie nawet na wyraźną prośbę licznej grupy wczasowiczów- zaproponowała przyjście do biura do Paralii.
Wcześniej byliśmy dużo bardziej zadowoleni z usług biura OK Services, teraz coś się psuje niestety, ale dobrze, że dopisało zdrowie i pogoda, wycieczki też były udane.
IP: 89.25.159.234
anula
Gość
Aga napisał
Czy byl ktos w Sea View OB?


Hej. Ja byłam w tamtym roku w tych apartamentach. Byliśmy bardzo zadowoleni. Balkoniki wychodzą coś a'la parking, ale nie było to uciążliwe, bo mieliśmy piękny widok na morze i jednocześnie góry. Pokoje ładne, czyste. Łazienka malutka, ale powiem szczerze, że w Polsce też są tez takie. Nam się podobało. Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem
IP: 178.218.239.211
anula
Gość
Dodam, że byliśmy we wrześniu, więc tłumów nie było
IP: 178.218.239.211
Aga
Gość
Dzieki:-)Chodzi mi wlasnie o wrzesien.Jak pogoda o tej porze roku?I jak okolica?
IP: 83.22.255.88
Użytkownik
Posty: 43
A jaka pogoda w sierpniu ? Bo ja wyjezdzam 18 sierpnia.. i sie zastanawiam bylam juz w grecji na poczatku lipca i byl skwar :)
IP: 81.190.83.198
skiera
Gość
witam, ja mam pytanie apropos bagazy.... jedziemy autokarem do OB jutro i dochodza mnie sluchy o ograniczeniach w bagazu.. oczywiscie czytałem ze sa ograniczenia <20kg i jeden bagaz podreczny.. jak to wyglada w praktyce? sprawdzaja to?
IP: 79.163.29.231
Użytkownik
Posty: 43
nie sprawdzaja :)
IP: 81.190.83.198

Strona: « < ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij