» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... > »

Autor Treść
zyga
Gość
Jeśli ktoś jedzie z ok service do apartamentu Eftimia-Pelagia to mała przestroga ,ja byłem z rodziną w Pelagi i raczej apartamentem nie idzie tego nazwać.Biuro podróży co innego przedstawia w swoich folderach a co innego zastajemy na miejscu. :'(
IP: 91.207.64.51
krzyś
Gość
pytanie do zyga. możesz konkretniej opisać co zastałeś na miejscu? można prosić o foto jak masz z pokoju. jak z wyposażeniem w Eftima-Pelagia? Pytam np. o ręczniki, wyposażenie aneksu kuchennego. Czy są jakieś miejsca przy budynku do siedzenia dla gości?
IP: 88.199.98.120
ptasznik5
Gość
zyga napisał
Jeśli ktoś jedzie z ok service do apartamentu Eftimia-Pelagia to mała przestroga ,ja byłem z rodziną w Pelagi i raczej apartamentem nie idzie tego nazwać.Biuro podróży co innego przedstawia w swoich folderach a co innego zastajemy na miejscu. :'(


Ja też do tych apartamentów... :| Bardzo proszę o jakieś konkrety, zdjęcia, opis, co nie grało...
IP: 82.160.240.17
doris
Gość
gzies ktoś dosał filmik jak znajde gdzie to odp
IP: 83.238.182.5
doris
Gość
doris napisał
gzies ktoś dodał filmik jak znajde gdzie to odp
IP: 83.238.182.5
doris
Gość
ptasznik5 napisał
zyga napisał
Jeśli ktoś jedzie z ok service do apartamentu Eftimia-Pelagia to mała przestroga ,ja byłem z rodziną w Pelagi i raczej apartamentem nie idzie tego nazwać.Biuro podróży co innego przedstawia w swoich folderach a co innego zastajemy na miejscu. :'(


Ja też do tych apartamentów... :| Bardzo proszę o jakieś konkrety, zdjęcia, opis, co nie grało...
str 24 ok servise filmik jest
IP: 83.238.182.5
Monika
Gość
zajżyj na services spoko grecja i ostatni wpis z 19.07 tam jest link do filmiku- troszkę smutne.. ale na tydzień przed wyjazdem nie pozostaje nic innego jak się na to przygotować:) pozdrawiam
IP: 178.73.63.6
doris
Gość
doris napisał
doris napisał
ptasznik5 napisał
zyga napisał
Jeśli ktoś jedzie z ok service do apartamentu Eftimia-Pelagia to mała przestroga ,ja byłem z rodziną w Pelagi i raczej apartamentem nie idzie tego nazwać.Biuro podróży co innego przedstawia w swoich folderach a co innego zastajemy na miejscu. :'(


Ja też do tych apartamentów... :| Bardzo proszę o jakieś konkrety, zdjęcia, opis, co nie grało...
str 54 ok servise spoko grecja filmik jest
IP: 83.238.182.5
Justyna
Gość
Ja też jadę do tych apartamentów 25 lipca z dziećmi. Czy wszystkie pokoje tak wyglądały jak na tym filmiku? Macie jakieś opinie o Eftimii? Dajcie znać co zabrać koniecznie. Pokoje na tym filmiku można znieść ale ta łazienka, brrrrr
IP: 195.66.21.32
ania
Gość
cześć , do grecji jadę 29,07. z biurem OK service , z katowic do apartamentu ermis . czy ktoś w tym dniu też jedzie , i czy moznecie napisac jak wygląda apartament ermis jakies zdjęcia filmy mile widzianec . dziękuję :)
IP: 87.101.40.7
gość
Gość
właśnie wrócilam z OB byłam w apartamentach eftimia i pelagia a konkretnie w eftimi wszystko jak najbardziej ok jedyny minus to brak czajnika bezprzedowego miasteczko sliczne do plazy blisko woda ciepła i czysta a teraz co do biura ok serwice jedna wielka porażka wyjazd z polski 2 godziny później niż planowano ale to jeszcze nic wporównaniu z tym jaka była droga powrotna do Polski pokoje trzeba było zdać do godziny dziewiątej i do godziny 17.3o czekaliśmy na autobus do Polski.Nasza pani rezydentka Liliana niekompetentna osoba nawet nie raczyła nas poinformować co do godziny wyjazdu gdzie znajduje się autokar z Polski lub przekazać nam jakiekolwiek informacje bo nawet się nie pokazała .krótko mówiąc wakacje w OB super jak najbardziej ALE NIE Z BIUREM OK SERWICE.
IP: 88.156.177.68
krzyś
Gość
Czy można prosić o więcej info na temat hotelu Eftima? może jakieś foto?
Wybieram się 14 sierpnia i obecnie filmik Pelagi mnie dobił.
IP: 88.199.98.120
Użytkownik
Posty: 43
Pelagia moze taka jest ale eftima nie.. osobiscie nigdy nie bylam w tych apartamentach. ALe pytalam pani z biura podrozy i powiedziala ze Eftima&Pelagia sa to najtansze i najbardziej skormne apartamenty.Bo np. Apartamenty typu ermis to juz zupelnie inna bajka, czysto, świezo i nowe.
IP: 81.190.83.198
gość
Gość
eftimia jest okey właściciele super a gdzie was przydzielą to loteria uważajcie na wycieczki w autokarze na miejscu są tańsze nawet 5- 10 euro
IP: 88.156.177.68
jon
Gość
Zgadzam się z osobą "gość" 22.07.2011 godz. 11.15 _ plaża w OB jest extra super, pokój , choć

nie ten na który zawieraliśmy umowę, ale ten który nam przydzielono był na prawdę extra, czysty,

ładny, widok z balkonu po prosu exlusive, ale jest jedno, a nawet dwa ale.... opieka rezydenta z OK

Service koszmar, nie pisałbym, bo wczasy były udane, ale denerwuje mnie niekompetencja

rezydenta-mianowicie niejakiej pani Liliany!!!!!! to nie jest rezydentka, ale raczej zarządca(zmiana

pokoju w trakcie wypoczynku)-rozumiem, zawsze wkradną się jakieś problemy, ale ni taktu, ni

słowności, ni wyjaśnienia, nie dotrzymywanie słowa, nawet w dniu wyjazdu nie pofatygowała się

choć na chwilę wyjaśnić powód oczekiwania (bardzo długiego,opóźnionego) na przyjazd autokaru

powrotnego do kraju - słowem "zero" opieki, byliśmy z małymi dziećmi- daliśmy radę, ale od

"szanowanego" biura podróży oczekiwaliśmy kompetencji, trochę zaangażowania, minimum

opieki, no szkoda, pani rezydent Liliana nas (pisze w imieniu grupy osób) zawiodła, może jej

rutyna... w przyszłości pewnie nie skorzystamy z biura OKService, a szkoda...myślę, że rezydenci

to przedstawiciele firmy- jacy Oni, tak widziana jest firma, no...szkoda
IP: 83.22.137.57
anula
Gość
Proszę dajcie namiary na dobre greckie biuro turystyczne w Olimpic Beach z polskim przewodnikiem. chce się wybrac do Aten, a wiem z doświadczenia że wycieczki rezydenckie to zdźiercy
IP: 31.175.78.161
Użytkownik
Posty: 8
Czy interweniowali Państwo w biurze? Złożyli Państwo reklamację? Wyjeżdżamy w sierpniu z OK Services i niestety mam coraz gorsze przeczucia, czytając te posty, że wybraliśmy niewłaściwe biuro. Czy zdarzały się przypadki zakwaterowania gdzie indziej niż w wykupionej ofercie/przekwaterowania w trakcie także w przypadku wykupienia konkretnych apartamentów, a nie apartamentów "typu"? Czy uzyskaliście Państwo jakieś wyjaśnienie takiej sytuacji? Wydaje się to niedopuszczalne poza naprawdę wyjątkowymi przypadkami (np. pożar, zalanie wykupionego apartamentu).
To że biuro oferuje niskie ceny nie uzasadnia braku realizacji świadczeń, a opieka rezydenta jest opłaconym przez nas świadczeniem wymienionym w umowie zawieranej z biurem. Oczywiście zawsze może się zdarzyć niekompetentny rezydent, stąd kluczowe pozostaje czy biuro jest tego świadome, że nie realizuje on swoich zadań i jak na to zareagowało. Będę wdzięczna za odpowiedź.


jon napisał
Zgadzam się z osobą "gość" 22.07.2011 godz. 11.15 _ plaża w OB jest extra super, pokój , choć

nie ten na który zawieraliśmy umowę, ale ten który nam przydzielono był na prawdę extra, czysty,

ładny, widok z balkonu po prosu exlusive, ale jest jedno, a nawet dwa ale.... opieka rezydenta z OK

Service koszmar, nie pisałbym, bo wczasy były udane, ale denerwuje mnie niekompetencja

rezydenta-mianowicie niejakiej pani Liliany!!!!!! to nie jest rezydentka, ale raczej zarządca(zmiana

pokoju w trakcie wypoczynku)-rozumiem, zawsze wkradną się jakieś problemy, ale ni taktu, ni

słowności, ni wyjaśnienia, nie dotrzymywanie słowa, nawet w dniu wyjazdu nie pofatygowała się

choć na chwilę wyjaśnić powód oczekiwania (bardzo długiego,opóźnionego) na przyjazd autokaru

powrotnego do kraju - słowem "zero" opieki, byliśmy z małymi dziećmi- daliśmy radę, ale od

"szanowanego" biura podróży oczekiwaliśmy kompetencji, trochę zaangażowania, minimum

opieki, no szkoda, pani rezydent Liliana nas (pisze w imieniu grupy osób) zawiodła, może jej

rutyna... w przyszłości pewnie nie skorzystamy z biura OKService, a szkoda...myślę, że rezydenci

to przedstawiciele firmy- jacy Oni, tak widziana jest firma, no...szkoda
IP: 87.207.67.208
krzyś
Gość
Odpowiedz do Elii. To biuro ma wszystko gdzieś. W tamtym roku jechaliśmy z nimi , w drodze powrotnej turyści opowiadali, że zapłacili za Sofie&Anastazie a otrzymali gorszy standard bo rezydentka pomyliła turystów. Ktoś za nich dostał lepsze apartamenty w prezencie-oczywiście ludzie ci nie chcieli się zamienić. A ci w gorszej sytuacji usłyszeli "bierzecie czy wracacie do Polski" Wywalczyli tylko 1 wycieczkę nie dającą równowartości różnicy cenowej.
IP: 88.199.98.120
zyga
Gość
z tych wszystkich postów wynika że biuro podróży ok service nie nadaje się do niczego tylko do zarabiania pieniędzy na ludziach którzy na te wczasy pracują cały rok i ciułają grosz do grosza aby wyjechać i odpocząć
IP: 91.207.64.51
Użytkownik
Posty: 43
Byłam już raz z biura OK SERVICES i nie narzekam! Mialam dostac apartament ERMIS ale dostalam GIOTIS ktory byl bardzo czystym i nowym apartamentem i dodatkowo mielismy klimatyzacje za darmo. Ludzie przeczytajcie DOKLADNIE OFERTE jest w niej napisane jak byk ze moze zostac przydzielony inny apartament o innej nazwie lecz tym samym standardzie!!
IP: 81.190.83.198
Użytkownik
Posty: 15
trudna sytuacja. jedni mówią, że biuro jest złe, inni znowu że dobre... i ciezko osądzić, która opinia jest właściwa.
Najprościej samemu organizować wakacje, bez biur podróży. W Bukowinie Tatrzańskiej można spędzić wspaniały urlop bez pośedników, żadnych biur i dodatkowych kosztów :)
IP: 188.33.20.243
ola
Gość
kto jedzie w terminie 12.08-23.08 z Katowic, z biurem Victoria Trawel?
IP: 77.254.22.12
ks _szczecin
Gość
ja byłam w czerwcu w OB , z biurem 'funclub' i też tyle czekalismy na autokar ,od 10 do 20 , to może norma...a biuro miejscowe z polskim przewodnkiem, jest gdzieś kolo punktu medycznego, nie pamiętam dokładnie jak się nazywa ,ale cos na 'm' ...pozdrawiam :)
IP: 83.12.176.166
zyga
Gość
w ofercie nic nie pisało że mamy otrzymać gorszą ofertę za cenę którą my zapłaciliśmy
IP: 91.207.64.51
Kaha
Gość
Witam! Wiem że to forum Olimpic Beach,ale może był ktoś w Grecji miejscowość Velika?Jeśli tak to proszę o opinie>Z góry dzięki.
IP: 78.30.114.186

Strona: « < ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij