» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Grecja, Olimpic Beach.

Wakacje w Olimpic Beach Opinie Olimpic Beach

Strona: « < ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... > »

Autor Treść
ola
Gość
wiele osób pisze tu, że Victoria Trawel to tylko pośrednik OK Service
Ja nie znalazłam takiej informacji u nich na stronie. Jako partnerzy VT wypisane są inne biura
IP: 178.37.19.124
Użytkownik
Posty: 43
Victoria travel z żorów i bielsko białej a dokladnie www.nawyjazdy.pl To jest tylko pośrednik :) bo jade juz 2 raz z tego biura a organizatorem to ok services.
IP: 81.190.83.198
dddd
Gość
Witam.
Czy ma ktos namiary na dobre i tanie apartamenty dla 4 osob w Olimpic Beach ,prosze o namiary.
IP: 89.78.99.138
ola
Gość
Ja mówię o Victoria Trawel ale z Rybnika i Katowic
IP: 62.233.184.250
bibbi
Gość
Pisze, ale tylko raz! Grecja jest na prawdę ....EXTRA !!!!! Olimpic-super!!!! polecam !!!! OK Service da radę... kocham Grecję!!!
IP: 83.5.60.181
anula
Gość
Aga napisał
Dzieki:-)Chodzi mi wlasnie o wrzesień.Jak pogoda o tej porze roku?I jak okolica?

Pogoda świetna. Najfajniejsze było to , że na plaży nie czuć było skwaru bo była taka fajna bryza od morza. Już na deptaku czuć było gorąco. wracaliśmy po 20 września, ostatni dzień był pochmurny, ale jakoś już nas to nie interesowało.Późne wieczory na balkonie spędzałam w lekkim okryciu bo było mi chłodnawo, ale jestem zmarzluch, narzeczony siedział w krótkich spodenkach i krótkim rękawie. Tak jak jak już wspomniała pogoda wyśmienita, słoneczko prażyło, woda cieplutka. W olimpic beach bardzo nam się podobało. Zastanawiamy się czy w tym roku tez się tam wybrać.
IP: 178.218.239.211
Użytkownik
Posty: 8
Będę wdzięczna za informację czy w OB (i w Grecji w ogóle) można bez problemu płacić kartą? Mam na myśli przede wszystkim sklepy, biura podróży, stacje paliw itp.
IP: 87.207.67.208
quickstarter
Gość
Mam pytanie do osob ktore juz w OB byly - jade 14.08 wlasnym autem - czy w mecedonii sa autostrady a jesli tak to jaki jest ich standard? Pytam bo np w Serbii niby sa ale w remoncie ;)
IP: 83.4.33.36
quickstarter
Gość
I jeszcze prosba - czy morze ma lagodne zejscie? Czy sa w wodzie np jezowce? Jak ceny w restauracjach? Czego mozna sie napic i za ile ;) Dziekuje za odpowiedzi :) I przepraszam za dwa wpisy jeden za drugim ;)
IP: 83.4.33.36
ola
Gość
ile czasu jechaliści dop OB?
IP: 87.204.238.190
KKK
Gość
quickstarter napisał
I jeszcze prosba - czy morze ma lagodne zejscie? Czy sa w wodzie np jezowce? Jak ceny w restauracjach? Czego mozna sie napic i za ile ;) Dziekuje za odpowiedzi :) I przepraszam za dwa wpisy jeden za drugim ;)


Do morza jest łagodne zejście, na plażę wchodzi się prosto z deptaka, nie ma wydm, jak np. nad Bałtykiem. Na całej długości plaży są prysznice, można się odświeżyć, gdyż morze baaardzo słone:)W OB nie ma jeżowców, raz widziałam meduzę:) Ceny w restauracjach przystępne- ok. 4 euro pyszna musaka, zestaw frytki z mięskiem i surówkami 5-6 euro, owoce morza 8 euro, gyros standardowo 2 euro, ale można z pysznym zimnym piwkiem i za 3 kupić:) Czasem właściciele gratis częstują ouzo lub owocami. W knajpach można się napić piwka i wina, są typowe drink bary. W sklepach multum wszelakiego alkoholu-z przewagą win, ouzo i metaxy. Zimne napoje- soki, cola- porównywalne ceny do naszych.
Jeśli chodzi o drogi w Macedonii-moim zdaniem bardzo przyzwoite, ale jechałam autokarem. Miłego wypoczynku życzę, aż zazdroszczę, ze ja dopiero za rok najwcześniej pojadę:)
IP: 89.25.159.234
Użytkownik
Posty: 43
A był ktos pod koniec sierpnia w Olimpic Beach? Cieplo nadal jest ?? :)
IP: 81.190.83.198
Andrea
Gość
potrzebny jest paszport?
IP: 83.4.22.142
Użytkownik
Posty: 43
Paszport nie jest potrzebny
IP: 46.186.78.26
Andrea
Gość
a jak z apartamentami typu" Ermis"? gdzieś czytałam,ze dopłaca się za klimatyzację Jest w nich aneks kuchenny?
IP: 83.4.22.142
mmm
Gość
ja bylam w apartamentach typu ermis a dostalam giotis 2 lata temu ale w ofercie jest napisane ze mozna dostac inne niz ermis ale o tym samym standardzie. I tak wlasnie mielismy. Trafila sie nam klimatyzacja za darmo ale w ofercie bylo napisane ze 5 euro platne za dzien. Ogolem wszystko w porzadku i czysto. I aneks jest z podstawowymi rzeczami
IP: 81.190.77.168
mmm
Gość
Andres a co jedziesz do Apartamentow ermis ? i kiedy?
IP: 81.190.77.168
mmm
Gość
Andrea napisał
a jak z apartamentami typu" Ermis"? gdzieś czytałam,ze dopłaca się za klimatyzację Jest w nich aneks kuchenny?


A co jedziesz do apartamentow ermis? Kiedy ? :) bo ja 18 sierpnia wyjezdzam
IP: 81.190.77.168
Użytkownik
Posty: 8
mmm napisał
Paszport nie jest potrzebny

Jesteś pewna z tymi paszportami? W zeszłym roku gdy jechaliśmy przez Serbię (do Czarnogóry) na granicy serbski celnik sprawdzał paszporty i czepiał się gdy przy wyjeździe z Serbii w jednym zabrakło pieczątki wjazdowej. Na szczęście pilot mówił po serbsku i się z nim dogadał. A do Grecji jedziemy przez Serbię.

Wg. dzisiejszej prognozy pogody w OB 28°C 8)
IP: 87.207.67.208
Użytkownik
Posty: 43
jade 18 sierpnia do Grecji a dokladnie Olimpic Beach i pytałam i nie potrzeba paszportów z biura ok services , nawet jest na stronie napisane. Ale skoro masz wątpliwosci zadzwon do biura tak jak ja to zrobilam. Jak jechalam 2 lata temu w to samo miejsce tez potrzebny byl paszport ale teraz nie.
IP: 81.190.83.198
monia
Gość
pamiętajcie,że biuro jedno mówi a co innego robi. Jak ci powiedzą,że paszport nie potrzebny a na granicy serbskiej nie będą chcieli cię przepuścić to ci powiedzą,że na stronie pisze,że paszport potrzebny. Lepiej nie ryzykować.
IP: 88.199.98.120
Użytkownik
Posty: 8
Wg. infomacji na stronie MSZ wychodzi, że w tym roku rzeczywiście możemy przekraczać granicę Serbii na dowód (nie dotyczy dzieci, które powinny mieć paszport) - link poniżej: http://www.msz.gov.pl/Informacje,dla,obywateli,RP,wyjezdzajacych,za,granice,1800.html lub http://poradnik.poland.gov.pl/
To samo dotyczy Macedonii - Fyi: dodatkowe wymogi w Macedonii: "Przy wjeździe do Macedonii na podstawie dowodu osobistego należy żądać od macedońskiej policji granicznej stosownego blankietu, gdzie powinna być wbita pieczątka graniczna. Macedońskie służby graniczne mogą zażądać okazania tego blankietu przy opuszczaniu terytorium kraju. Osoby nieletnie podróżujące bez rodziców powinny mieć stosowną zgodę opiekunów prawnych na podróżowanie pod opieką osób trzecich. W przypadku, gdy osoba nieletnia podróżuje w towarzystwie jednego z rodziców, wówczas powinien on mieć pisemną zgodę drugiego rodzica." - nie wiem na ile tego pilnują (zależy pewnie od celnika) ale warto wiedzieć
Oczywiście przepisy wizowe danego kraju są niezależne od biura, z którym podróżujemy ;-)
Ja osobiście wolę mieć paszport przy sobie jeśli jadę nie tylko przez UE (przepisy się zmieniają a celnicy bywają upierdliwi)
« Ostatnio edytowane przez Elli, 10:45, 13.08.2011. »
IP: 87.207.67.208
Użytkownik
Posty: 43
MONIA--- Dzwonilam do biura i powiedzieli mi ze nie potrzebny a pytala bo jedziemy w wiecej osob i nie kazdy ma wiec powiedzili mi ze nie potrzeba! Dla upewnienia napisalam jeszcze meila odpisala mi to samo! wiec chyba oni wiedza ktoredy jezdza i czy potrzeba paszport czy nie! . Wystarczy dowod osobisty! chyba ze jest sie niepelnoletnim to dowod tymczasowy lub paszport! Nie gadajcie glupot!
IP: 81.190.83.198
quickstarter
Gość
W ubieglym roku przejezdzalem przez Serbie i bez paszportu ani wjazdu ani wyjazdu
IP: 83.242.72.137
Pppp
Gość
My jechalismy w lipcu, spokojnie mozna przejechac na dowód, duzo osob w naszym autokarze nie miało paszportu. Na czas wakacji Serbia i Macedonia zniosły obowiązek posiadania paszportu. Natomiast nie wiem jak to jest we wrzesniu.
IP: 109.95.150.147

Strona: « < ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja, Olimpic Beach.

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij