» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio - Hurghada

Sunny Days El Palacio oferty Sunny Days El Palacio opinie

Strona: « < ... 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 39
@megi,
dzieki za info. Co do pokoju to chociaz warto miec rozeznanie, gdy sie dostanie klucz i rzutem oka na numer mniej wiecej okresli sie polozenie :D

Tak informacyjnie dla innych (gdyby ich to zainteresowalo): w tym Ramandan trwa do końca sierpnia wiec wiekszość z nas się załapie.

Za tydzien o tej porze bede lądowac w HRG :mrgreen:
IP: 160.83.30.184
megi
Gość
ale ci dorota zazdroszcze.jak cholera!!!weźcie ze sobą na wszelki wypadek ręczniki plażowe,bo z nimi również czasami były problemy i ludzie musieli czekać nawet 30min.a ja za tydzień będę lądować w warszawie.lęcę na weekend do przyjaciółki,ale w porównaniu z Hurghadą i sunny days to marne pocieszenie:-(jestem pewna że będziesz się super bawiła:-)
IP: 83.5.239.152
ajp
Gość
Mam przy okazji pytanie może komuś uda się rozszyfrować kilka piosenek usłyszanych w hotelu i jedna w busi do centrum.
Umieszczam linki (trzeba skopiować do przeglądarki) do dźwięków (z góry przepraszam za kiepską jakość ale to nagrania z kamery).

1. widzew.net/~a-j-p/2.mp3
2. widzew.net/~a-j-p/9.mp3

i ten sam utwór tylko końcówka
widzew.net/~a-j-p/10.mp3

Na tych dwóch pierwszych mi najbardziej by zależało jakby komuś się udało je odszyfrować i powiedziałby kto jest wykonawcą.

3. widzew.net/~a-j-p/5.mp3
4. widzew.net/~a-j-p/4.mp3
5. widzew.net/~a-j-p/6.mp3
6. widzew.net/~a-j-p/7.mp3
7. widzew.net/~a-j-p/8.mp3
Będę bardzo zoobowiązany jak ktoś mi poda wykonawców. :)
IP: 91.193.160.242
didi
Gość
1. Awaam Keda by Samira Said
IP: 83.30.75.174
didi
Gość
4. Moegaba by Nancy Ajram
IP: 83.30.75.174
didi
Gość
5. Ashtiki Menno by Nancy Ajram
IP: 83.30.75.174
didi
Gość
7. Shashkin by Omar Faruk Tekbilek
IP: 83.30.75.174
maniek
Gość
witam. mam pytanie jak wygląda sprawa napiwków? np ile zostawic za sprzątanie pokoju albo za rezerwacje lażaków na plaży lub za co jeszcze powinno się im dawać bakszysz? czy oprócz 10$ w paszport watro jeszcze napisać na kartce jaki widok z pokoju chcemy? z góry dzięki
IP: 31.175.121.75
ajp
Gość
didi - dzięki serdeczne ;)
Jeszcze tylko muszę w jakiś sposób rozszyfrować ten nr 2

maniek - za sprzątanie pokoju raz na dwa dni 1$ wystarczy na łóżku zostawić, my za rezerwacje leżaków nie płaciliśmy bo sami sobie rezerwowaliśmy o 7:30 - 8 rano (jeśli chcesz mieć bliżej basenu bo leżaki przy końcu laguny są nawet w południe wolne) mieliśmy 4 pokoje i codziennie inny pokój wstawał i rezerwował (czyli kładł ręczniki i jakieś ubranie na leżaki). Czasami możesz zostawić w barze jakiegoś $ ale zauważyłem, że wystarczy grzeczność, uśmiech i zawsze podziękowanie za napój. Jeśli chodzi o hotel to jeszcze zostawialiśmy napiwki "kelnerowi" od Shishy. Bakszysz w Egipcie zostawiasz np jak jedziesz na wycieczkę to po odwiezieniu do hotelu daje się kierowcy, kelnerom na wycieczkach (kelnerom w restauracji w hotelu SunnyDays nie zauważyłem aby ktoś dawał). Co do pokoju to .... hmmm przy pełnym obłożeniu a takie teraz jest może być ciężko wskazać konkretny pokój.
Ale dla rozeznania patrz na numerację o której już wspominałem.
Budynki 1-2 pokoje na lagune i na zewnętrzną część hotelu Budynki 3-4 widoki na basen ale też na podjazd przed hotel Budynki 5-6 widoki na rafy i otwarte morze a z drugiej strony na lagune. My daliśmy po 10$ na pokój (razem 40) i dostaliśmy świetne pokoje bez mówienia gdzie chcemy :)
IP: 91.193.160.242
Para
Gość
Witam. Mamy po 20 lat i lecimy 26 z Warszawy na dwa tyg. :)) Jest też ktoś w tym terminie albo podobnym? ;>
IP: 95.160.56.221
ajp
Gość
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie muzyki w hotelu. Często tam leci The Black Eyed Peas - Meet me Halfway tylko w takim fajnym wakacyjnym remixie. Może ktoś zna tą wersję?
IP: 91.193.160.245
jazmine
Gość
Para-owszem, my wylatujemy 25 z Katowic, wiec z pewnoscia gdzies sie spotkamy....:)))
Mam jeszcze pytanie odnosnie recznikow kapielowych-czy koniecznoscia jest zabranie ze soba swoich prywatnych ( dosc ciezkie:)) tylko dlatego, ze czeka sie na nie kazdego dnia w kolejce??? Sadzilam, ze na poczatku pobytu dostanie sie je na wylacznosc az do konca wypoczynku, przynajmniej tak mielismy w Sharm. Z gory dziekuje:*
IP: 84.10.113.216
ajp
Gość
Tutaj możesz wziąć pierwszego dnia ręcznik i oddać go ostatniego :) grunt aby karty nie zginęły :) Ja tam miałem swój , zawsze jeżdżę ze swoim z egipskim i zawsze wiem który leżak jest mój :)

Jak ktoś jeszcze roszyfruje mi ten remix The Black Eyed Peas - Meet me Halfway oraz ten kawałek widzew.net/~a-j-p/10.mp3 to będzie super :)
IP: 91.193.160.247
BartNH
Gość
Witam!!
Wylatujemy 2 września z Krk. Ktoś mi powie ile jest prawdy w tych negatywnych opiniach w necie na temat jedzenia, braku kubków itp ? Nie panikuje ale chciałbym szczerej odpowiedzi. ha ha Jak dla mnie to jak nie padnę z głodu i pragnienia to już jest super :))
IP: 89.78.210.226
Juja
Gość
Witaj Megi!!! Widzę, że wróciłaś z Egiptolandu cała, zdrowa i z pewnością również zadowolona!!! Mam nadzieję, że pozdrowiłaś ode mnie całe El Palacio i wszystko dookoła. Ja chyba znowu w październiku wyruszę!!!
Z wpisów wynika, że latem hotel jest tak pełny, że nie ma gdzie szpilki włożyć. Ja jeżdżę zawsze wiosną i jesienią, więc nie mam problemów np. z ręcznikami na plaży, czy wolnym miejscem w restauracji. A propos ręczników to dobrze jest dać plażowemu dolara, bo wtedy nie trzeba się zrywać rano i rezerwować miejsca, bo on dnia następnego przygotuje nam miejsce gdzie chcemy. W barze na plaży też zwykle dajemy na początku dnia dolara, ale oczywiście niech każdy postępuje wg własnego uznania. Faktem jest, że te dolary to dla tych chłopaków poważny zastrzyk gotówki. A poza tym uśmiech i jeszcze raz uśmiech z naszej strony ułatwia i umila nam pobyt na wczasach. I pamiętajcie proszę, tak jak napisała już Dorota, trwa trzeci tydzień Ramadanu. Pracownicy mogą być trochę rozdrażnieni i zmęczeni. Zazdroszczę tym, którzy będą tam na koniec Ramadanu - to jest fantastyczny czas. Miałam okazję oglądać koniec Ramadanu dwa lata temu - ale było fajnie!!! Pozdrawiam
IP: 83.4.103.66
ajp
Gość
bartNH odsyłam do mojego dokładnego opisu na podstronie 108 :) znajdziesz tam wszystkie informacje :)
Byłem już 4 raz w Egipcie o 6 w kraju arabskim i mam jakieś porównanie :) przeczytaj a będziesz spokojny.
IP: 91.193.160.247
didi
Gość
@ajp tego drugiego utworu w ogóle nie słychać, gadacie jak przekupki + szum wiatru :)
IP: 83.30.7.4
megi
Gość
oj Juja już wróciłam,ale wciąż nie moę przyzwyczaić się do szarej rzeczywistości.napisz proszę jak wygląda Ramadan pod koniec.ja byłam w pierwszym tygodniu i byłam pod wrażeniem dekoracji w mieście.minarety są pięknie oświetlone kolorowymi lampkami a w oknach wiszą lampiony.gdy patrzyłam na tych chłopaków to żal mi ich było a to dopiero było pięć dni ramadanu.
IP: 83.5.234.24
ajp
Gość
hehe didi wiem to cała nasza ekipa i tak wychodzi :P dlatego dałem końcówkę tego utworu w drugim linku tam coś niecoś słychać, naprawdę fajny utwór i szkoda,że go nie można rozszyfrować :)
IP: 109.205.48.111
BartNH
Gość
Dzięki ajp !! Uspokoiłeś mnie!! ;) Jadę zaszaleć i się zabawić a nie płakać! Ci co chcą schabowych to do Juraty :)) A tak serio lecę 2 września z Krk z biurem Sun & Fun czy ktoś również tym lotem?? Bez obaw o drętwość bo jestem trochę ...... ale w końcu bycie mieszkańcem Nowej Huty do czegoś zobowiązuje :)))
IP: 89.78.210.226
Użytkownik
Posty: 39
Odliczam, odliczam... Ostatnie już prania :D Walizka niemal spakowana. Numeracja pokojów opanowana, hahaha
Poza tym zamierzam przypomnieć się z Facebookiem - no i z tym, że do nasz second honeymoon znaczy się 20ta rocznica ślubu i moja 40tka :P
Wylot z Wawki o 14tej. Już się boję :o :D


BartNH,
pozdrów ode mnie Osiedle Młodości - będę tam na przełomie września i października :)
IP: 79.185.217.194
BartNH
Gość
Bez problemu :) !!
IP: 89.78.210.226
BartNH
Gość
Ostatnie pytanie!! Czy ktoś z was robił zdjęcia pod wodą takim zwykłym jednorazowym czy też wielorazowym tanim aparatem na kliszę ?? Jak wychodzą??? Czy ktoś może podesłać mi coś do oceny i oglądnięcia?
IP: 89.78.210.226
Użytkownik
Posty: 39
Bart,
ostatnio kupiłam sobie

http://www.euro.com.pl/kompakty/kodak-easyshare-sport-c123-zolty.bhtml

Znajomi byli zadowoleni, ale zdjęć nie mam :(

Poprzednio miałam Olympusa mju. Zdjęcia wychodziły całkiem niezłe. Ten Kodak ma lepsza matryce (12 mpx) i kosztuje m.in. w Saturnie czy tez Euro AGD całe 199 zl. Jest na kartę SD i ludzie na necie chwalą tez jego osiągi na lądzie :D
IP: 79.185.217.194
BartNH
Gość
Myślałem nad nim ale w sumie nie potrzebny mi kolejny aparat, blizej mi do jakiejś jednorazówki typu FUJI jaką widziałem w media markt za 35zł. Tylko nie wiem co z nich wychodzi.
IP: 89.78.210.226

Strona: « < ... 107 108 109 110 111 112 113 114 115 ... > »

Forum turystyczne » Egipt » Sunny Days El Palacio - Hurghada

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij