» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Autor Treść
Mariusz
Gość
turystka napisał
Tak na Sun&fun nie można narzekać, zawsze profesjonalni, moi drodzy zawsze są różne opinie, bo co człowiek to inne zdanie, jednak mi osobiście wielokrotnie zdarzało się wybierać hotele które nie miały samych pozytywnych opinii, i zawsze byłam miło zaskoczona.
Zastanówcie się przez chwilę czego tak naprawdę chcecie, przecież jestescie na wakajach, postawcie się tez czasami w roli tego rezydenta, czy tak naprawdę bylibyście cały czas opanowani, i co 5 min odpowiadali na te same pytania.
Śmieszą mnie tacy ludzie którzy kupują sobie hotel 3 gwiazdkowy i narzekają to nie tego nie ma czy tamtego....niech sobie kupia 5, a tak naprawdę to w tych pokojach tylko się nocuje bo cały dzień spedza sie na terenie hotelu.

Biura które mogę jeszcze polecić , które mnie nie zawiodły to Exim Tour, Selec Tour


A nie śmieszą Ciebie ludzie, którzy wykupują hotel pięciogwiazdkowy, a dostają czterogwiazdkowy bez zwrotu nadpłaconych pieniędzy? Nie śmieszą Ciebie ludzie, który wykupili kilka miesięcy wcześniej wycieczkę do miejscowości ,, X ,, a biuro uszczęśliwia ich wycieczką do miejscowości ,, Y ,,? Czy to jest dla Ciebie takie śmieszne?
A właśnie takie numery odwaliło nam biuro Sun & Fun. Dziadostwo, a nie biuro turystyczne!!!!!!
IP: 83.27.146.140
karina
Gość
a ja troszkę od drugiej strony... czy komuś z Was udało się zmienić hotel na krótko przed wylotem? Wycieczkę wykupiłam pół roku temu, teraz okazało się, że hotel rozpoczął remont głównego basenu. Zapłaciliśmy kupe kasy, hotel 5 gwiazdkowy... a teraz? dramat. Staram się o bezkosztową zmianę. Czy ktoś był w takiej sytuacji?
IP: 83.30.215.100
Danka
Gość
Jadę w maju do hotelu Saadia Garden w Monastirze ,moze koś tam był proszę o opinię,bo jadę tam z niepełnosprawną córką.Za uwagi dziękuję.Danka
IP: 178.56.24.244
Marcin
Gość
Witam. Z powodu pyłu mieliśmy opóźnienie w wylocie z PL do Egiptu o 1,5 dnia. Przed wycieczką zapewniano nas, że biuro zwróci nam część poniesionych kosztów wynikających ze skrócenia pobytu. Zgodnie z zaleceniam biura Sun&Fun po powrocie z wycieczki wysłaliśmy reklamację. Po kilku dniach dostaliśmy jednak odmowę zwrotu należnych (naszym zdaniem) pieniędzy. Zamierzam złożyć pozew do Sądu Cywilnego przeciwko S&F. Jeśli ktoś z Państwa jest w podobnej sytuacji i chciałby dołączyć się do pozwu zbiorowego, proszę o kontakt.
IP: 193.142.112.102
Mariusz
Gość
Witam. Ja również będę składał pozew. O swojej sprawie pisałem już na tym forum. To co robi to biuro, to kpiny w jasny dzień. Ktoś to musi przerwac. Jestem również za połączeniem sił i złożeniem pozwu zbiorowego.
Pozdrawiam.
IP: 83.4.62.223
stanley
Gość
Wybieram się z s&f do egiptu w sierpniu. Umowę podpisałem w kwietniu, gdy dzięki mocniejszej złotówce ceny były dużo niższe od obecnych. Interesuje mnie, czy przy wpłacie pozostałej kwoty doliczają aktualnie dopłaty z tytułu różnić kursowych?
IP: 83.31.148.112
Adam
Gość
Tydzień temu wróciliśmy z Hurghady. Pierwszy raz korzystaliśmy z usług Sun&Fun i jesteśmy z tej firmy bardzo zadowoleni. Wycieczka w pełni zgodna z ofertą, bardzo dobra organizacja, punktualność. U rezydentki, p. Agnieszki (pozdrowienia) wykupiliśmy 2 wycieczki fakulatywne i otrzymalismy nawet nieoczekiwany bonus. Te wycieczki również bardzo udane, a zatrudnieni przy ich obsłudze Egipcjanie bardzo fajni i dobrze przygotowani - szczególnie przypadł nam do gustu nasz przewodnik w Luksorze - Ahmed :) Ogólnie - profesjonalna organizacja całego wypoczynku. Był to na pewno jeden z naszych najlepszych wyjazdów.
IP: 79.191.237.189
Benek
Gość
Oj Adamie, ale cukrujesz. Jest ogólnie wiadomo, że S&F to najgorsze biuro u nas i żeby nie wiem jak cukrowac, oszuści pozostaną oszustami. Nic tego nie zmieni.
IP: 83.8.63.53
BIM-MER
Gość
JA byłem z żoną na 2 tyg. z sun&fun i jestem bardzo zadowolony - hotel 5* zero problemów, fakultety super, przewodnik super, a w przyszłym roku lęcę też z nimi bo mnie nie zawiedli, dodam też że lecieliśmy liniami Koral Blue i też było super!!!! Nikt z moich znajomych, którzy też korzystali z wielu wyjazdów S&F również nie narzekali!!!
IP: 83.8.6.24
availableredsea
Gość
oj benek, jakie to zalosne. zobacz ile ludzi lata z sun&fun
IP: 41.153.61.45
Benek
Gość
Zgadza się, ale ile osób jest przez to biuro oszukanych? To jest dopiero żałosne.
IP: 83.27.142.231
availableredsea
Gość
widocznie nie az tyle jakby sie moglo wydawac skoro dalej jednak tyle lata, zobaczylbys co sie dzieje na lotniskach
IP: 41.153.39.228
Benek
Gość
Tak się składa, że mam możliwośc obserwacji tego z racji zawodu jaki wykonuję i doskonale wiem co się dzieje na lotniskach. Ludzie latają z tym biurem, bo jest trochę taniej. Sparzą się raz i dają sobie z nimi spokój. Pojawiają się niestety następni i następni. No cóż tylko dlatego to chore biuro jeszcze istnieje.
IP: 83.4.57.114
availableredsea
Gość
tak sie sklada, ze mam mozliwosc rowniez obserwacji tego z racji zawodu jaki wykonuje i mam odmienne zdanie, tak jak zreszta ludzie wracajacy do mnie z opiniami po wyjezdzie. zakladajac twoje podejscie, nikt nie powinien wylatywac z jakimkolwiek polskim biurem.
IP: 41.153.33.230
Benek
Gość
Bez przesady. Jeśli zależy Ci na promowaniu tego biura to rób to. Żyjemy w wolnym kraju. Jeśli jednak biuro traktuje klienta jak piąte koło u wozu i oszukuje go, to to jest oszustwo i powinno byc traktowane surowo przez prawo. Tak bylo w moim przypadku i tak jest niestety w wielu innych. Pragnę Ci przypomniec, że każdy taki przypadek to tragedia osobista ludzi przebywających na obczyźnie, to nerwy i stres. Pytam, czy za to klient płaci? Jakim prawem jakiś oszołom z tego biura siedzący za biurkiem robi z klienta durnia? Przeczytaj sobie opinie o tym biurze na innych forach, a zobaczysz co jest wart wielki Sun&Fun.
IP: 83.8.61.153
tija
Gość
czytam to forum i myśle że jednak musi coś tu być nie tak z tym biurem sun & fun! też jade z biura s&f, nie ukrywam że się bardzo martwie opóznieniem lotów ( bo pewnie biuro poinformuje mnie dzień przed wyjadem) że wylot rzucą 12 h póżniej,a potem jeszcze dobiją wiadomością na miejscu już po przybyciu, że nie ma dla nas miejsca w tym hotelu. koszmar! i co wtedy dalej? niiiiiiiiiiiiiiiiiiie chce innego hotelu, bo sobie tego nie wyobrażam że gdzieś indziej spędze tylko tygodniowy wybłagany urlop u szefa, a ktoś mi spartoli urlop mówiąc ze nie ma dla mnie miejsca w danym hotelu. przecież są to ciężko zarobione pieniądze,przez nas podjęta decyzja wybierana z katalogu itd. najczęsciej czyta się tu na forum że: loty opóżnione więc wakacje uszczuplone, często bądz zawsze odrzucona reklamacja, zmiana hotelu przez biuro, co to k......wa znaczy? szlag mnie trafia, że tak się postępuje z klientami. myśle że to był zły pomysł wybrania się na wyjazd z tego biura. wybieramy się 17 lipca do sose el hana beach. zobaczymy co będzie dalej? jeśli ktoś był z Was w El Hana Beach z tego dziwnego biura, to prosze napiszcie jak wygląda ten hotelik i który pokój jest najlepszy by mieć widok na morze, oczywisćie jeśli będzie mi dane tam jeszcze trafić. pozdrawiam.
IP: 94.42.118.230
marianoitaliano
Gość
availableredsea podpisuje się pod twoimi słowami w 100%, byłem z S&F i złego słowa powiedzieć nie mogę.
IP: 83.19.188.173
Agata
Gość
Jej, co Ty mówisz? Przeczytałam to z przerażeniem. Rany tylko nie SF. Ja połasiłam sie na ich tanią propozycję... Nie, to był horror. Dziwię się, że ludzie jeszcze im ufają.
Zdecydowanie nie polecam!!!!
IP: 83.27.141.243
availableredsea
Gość
jak widac ilu ludzi tyle opinii, jak do tej pory wiekszosc, duza wiekszosc byla zadowolona. ale nie generalizuje. co do opinii na forach, nie wiem czy ktos sie zgodzi, ja tak uwazam, ze jakby czlowiek mial ufac tylko im, siedzialby w domu. oby nigdy niespodzianek na szlaku
IP: 41.153.60.195
mbm
Gość
trzeba zwrócić uwagę na opisy wycieczek oferowanych przez Sun&Fun. wyjeżdżaliśmy do Egiptu do Sharm-el Sheik do Sheratona. opis mówił o 7 piętrowym hotelu przy plaży, trzech restauracjach serwujących różnorodną kuchnię i o innych atrakcjach. później się okazało, że 7 piętrowy hotel jest, ale nie w tej opcji i my byliśmy w Sheraton resort (jedno piętrowe szeregowce) co prawda ładniejsze niż hotel, ale daleko od plaży i jako osobom w wieku emerytalnym było dla nas problemem dojść nad morze w tym upale. nie można wierzyć w opisy ich wycieczek.
IP: 94.231.53.166
nana
Gość
mam pytanie następujęce ,czy ktoś korzystał juz z oferty Sun&Fun hotel Royal Palace opcja pokoju z widokiem na morze. Wraz z męzem dopłaciliśmy po 200zł od osoby za taki standart , ale teraz zastanawiam się czy to na miejscu będzie respektowane . Mam wrażenie że lepiej włożyć banknot do paszportu i po problemie a tak nie mozna być niczego pewnym do końca. Może jednak ktos już kaką opcję wykupil i wie coś na ten temat
IP: 77.254.30.11
Mariusz
Gość
Proszę trzymac rękę na pulsie i przez cały czas zasypywac ich telefonami. My wykupiliśmy wycieczkę do tego właśnie hotelu ze względu na piękny ogród palmowy. Niestety jak pisałem wcześniej Sun Fun stwierdził na dwa dni przed wylotem, że nie zarezerwowano nam miejsca w samolocie. Zmienili nam nie tylko hotel, ale i miasto pobytu. Pojechaliśmy do Sharm.
Dlatego uczulam na to biuro podróży.
IP: 83.4.59.251
z Tunezji
Gość
NAJGORSZE BIURO W POLSCE. POBYT W TUNEZJI KOSZMAR. REZYDENTKA ALDON, BESZCZELNA, AROGANCKA.
SPRZEDAJA OFERTY W HOTELACH, KTÓRYCH NIE MAJĄ REZERWACJI (MAJĄ DŁUGI Z POPRZEDNIEGO SEZONU)
CZEKAMY NA ODPOWIEDZ NA REKLAMACJE. POWIADOMILIŚMY PROKURATURE I UOKiK.
IP: 212.49.39.131
ollza
Gość
Ja byłam w zeszłym roku z tym biurem w Tunezji w hotelu... hm no właśnie nie pamietam etraz a jestem w prac, wiem, że on był połączony z hotelem palacio ;-) My akurat nie mielismy żadnych problemów, godzine opóźnienie wylotu, ale to się zdarza, rezydnet Kuba bardzo sympatyzny i dało się z nim wszytsko załątwić, jednak spotkaliśmy ludzi, którzy też na dzień przed dowiadywali sie, że będą w innym hotelu, bądź dopeiro po przyjeżdzie. powiem szczerze,że bardzo się bałam jadąc tam, gdyz też naczytałam sie sporo opinii, ale było ok. w tym roku jade do Sovivy resort do tunezji tez z s&f, pytałam w biurze podróży przed rezerwacja, jak to wygląda z tym biurem, powiedzieli mi,że jeżeli rezerwuje w stycnziu to mogę być spokojna, że wsyztsko będzie w porządku, gdyż papiery wysyłane są do nich już w lutym. Tak wiec... ;-)
IP: 83.21.247.95
Betty
Gość
WLaśnie wróciliśmy z 2-tygodniowych wczasów w Turcji hotel Club Bella Sun- z biura

Sun Fun. Jesteśmy bardzo zadowoleni.Hotel zgadzał się z opisem w katalogu,rezydent-Tomek bardzo w porządku,transfery na lotnisko rewelacja,przelot samolotem bez żadnych
zastrzeżeń.Nawet fakturę za pobyt dostaliśmy wcześniej niż się spodziewaliśmy.
IP: 88.135.176.42

Strona: « < ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij