» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

biuro podróży SUN & FUN

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Autor Treść
Zenek
Gość
No to proszę być baaaardzo ostrożnym. Lepiej dzwonić do nich co drugi dzień i dowiadywać się czy nie ma niespodzianek. Współczuję wyboru biura,naprawdę.
IP: 83.4.60.211
Ewa
Gość
monia*** napisał
Czy ktoś był w Egipcie-Hurghada w hotel Sunrise Festival Riviera Club?? Mogłby ktoś powiedzieć coś mi o tym hotelu??Czy tam łądnie,czysto i czy daleko do morza??I jak baseny??

Lepszy jest hotel Festival Riviera Resort....Club jest położony w drugiej linni brzegowej na plażę trzeba przejść przez ulicę albo tunelem pod ulicą my co prawda byliśmy w Festival Riviera Resort ale Polacy z Clubu przychodzili do nas na baseny i plażę.
IP: 195.187.252.106
Ewa
Gość
A czy ktoś był w hotelu El Mouradi Skanes Beach w Tunezji? Może jakieś opinie o tym hotelu ....My lecimy do tego hotelu 3.06.2010....
IP: 195.187.252.106
lola29
Gość
Majka napisał
Dziubek napisał
Zgadzam sie z przedmowcami. W 2007 bylismy w Le Pachy z S&F. i wszystko bylo ok. Teraz 1.12 wybieramy sie do Club Faraany i po wpisie Majki nie moge sie juz doczekac wyjazdu. Jak mozesz Maju to napisz jeszcze cos ciekawego o tym hotelu.


Ale Wam zazdroszczę...ja byłam 02.09.2009 ale już mnie nosi i kombinuję jak tam wyjechać...Osobiście nie znam innych hoteli w Sharmie niż Club Faraana (chyba że z opowieści znajomych) ale wybierając kiedyś pierwszy raz ten hotel kierowałam się przede wszystkim genialnym położeniem na rafie(interesuje mnie święty spokój, możliwość snurkowania dla mało zaawansowanych i dobre jedzenie).Standard hotelu jest na prawdę przyzwoity-w latach 70-tych wybudowany jako jeden z pierwszych hoteli w Sharmie przez Żydów(przez to najlepsze położenie)utrzymany w stylowym klimacie;później zakupiony przez Włocha.To właśnie na tą zatoczkę będą przypływać codziennie dziesiątki statków z innymi amatorami snurkowania i nurkowania na cudownej rafie.Ale żeby tam popływać muszą wykupić wycieczkę na takim stateczku za ok.30$ na ileś tam godzin.A my mieszkańcy Clubu Faraana mamy możliwość pływania kiedy chcemy i ile chcemy-wliczone w cenę pobytu...polecam poranne godziny ok.6.00 (hm 01 grudnia to może póżniej...no w każdym razie coby jasno było) cisza, nie ma ludzi a wrażenia z rafy...Przy meldunku dać w paszport 10$ i powiedzieć co się chce(może Ty chcesz coś dla dzieci-też są pokoje blisko basenu dziecięcego)chociaż ostatnio kasę dałam naszemu opiekunowi co nas odbierał z lotniska i on mi wszystko załatwił z recepcjonistą.Uśmiech i miły sposób bycia też pomaga w radzeniu sobie,języka angielskiego też w końcu nie znam jakoś wybitnie a dałam radę.Zostawiałam jeszcze codziennie na łóżku 1$ - codziennie były świeże ręczniki,posprzątane, rozsypane kwiaty albo fantazyjnie ułożona koszulka nocna.Ja wiem, że obsługa na to liczy no i co z tego..oni są mili , ja jestem miła.I było miło...takie mają być wakacje...a te parę groszy-mąż więcej wydaje na paczkę papierosów niż ten napiwek wart.(wskazówka praktyczna:zabrać drobne dolary po 1$ przydadzą się i nie łamać sobie głowy z przeliczeniami na ichniejsze funty-różnica jakaś drobna a tak sprawa prosta) Przy plaży jest grill bar-jedzenie tu podawane jest jak sama nazwa wskazuje - z grilla.Warto spróbować tego chociaż np. mojemu mężowi mniej smakowało niż na stołówce a przede wszystkim mniejszy wybór jedzenie.Ale żeby wiedzieć jak jest musisz chociaż raz tam iść-polecam kolację świetny widok na morze a im później to podpływają statki na nocne nurkowanie. Acha aby tam zjeść trzeba w trakcie śniadania zapisać się na posiłek-kiedyś była tam tylko kolacja teraz wprowadzono jeszcze obiad(praktyczna uwaga na zwrot bo mi się zamieszało:nasz obiad to lunch a nasza kolacja to dinner).Ja miałam wykupione all incllusiv i nic nie potrzebowałam dokupywać-wszystko jest w tej opcji.Przy basenach w barach jest picie wszelakie bezalkoholowe, drinki,herbata i świetna kawa(w końcu włosi).Wszystko produkcji egipskiej tak że nie nastawiaj się na markową whisky ale spoko na wakacje wystarczy...soki mają okrutnie słodkie ale od czego jest woda..piwko cienkie ale zimne i na plaże suuper..Ach jak potrzeba kupić coś po wyjściu z hotelu skręcić w lewo i prosto podejść jakieś 5-8min wprost na market-ceny urzędowe.No i idź na spotkanie z rezydentką..mam nadzieję że będzie pani Ania...kobieta wszystko wie i jest dostępna..No nie wiem co jeszcze...W każdym bądź razie życzę wspaniałych wakacji a, że takie będziesz miał to w to nie wątpię..no i proszę o wrażenia po powrocie...pozdrawiam



hej hej właśnie wyberam się do faraany:)) ale czytam te opinie o s&f i mam mętlik w głowie, dzięki Tobie cieszę się tylko tym że mam urlop , nie zawracam sobie głowy tymi bzdurami!!!!!!! dzięki Majka! :P
IP: 91.208.106.4
ewa222
Gość
no Lola to czekam na relacje po powrocie skoro lecisz pierwsza,mam nadzieje same dobre:)
IP: 87.105.115.43
darek
Gość
lecimy w sierpniu do sharm el sheik całą rodziną. Pierwszy raz lecimy z biura sun fun myślę że będzie wszystko dobrze.
IP: 83.220.120.12
Asiia
Gość
Byłam na wakacjach w hurghadzie z tego biura. pomimo tego co się naczytałam o tym biurze wszystko było tak jak powinno. ;) rezydentka- virginia odbierała telefony i pomagała. ;dd
IP: 79.185.62.247
zemsta
Gość
Lecimy 04.05.2010 do Grand Plaza Sharm z rodzinką na tydzień .
Czy ktoś może podzielić się wrażeniami z tego hotelu ?
Lecimy z Sun & Fun . Już się boję
IP: 193.104.99.4
Rufio
Gość
Jak jedziecie do Egiptu to radze sie zastanowic. Bylem z rodzina i nie polecam. Radze przeczytac zanim wykupicie ubezpieczenie na Egipt: gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100408/KRAJ/142377753
IP: 82.206.224.34
jedrus039
Gość
hej ja lece do hurghada 14 05
IP: 95.40.19.8
gość
Gość
Byłam z mężem w Hurghadzie w terminie 09.04.10 - 22.04.10, 5 dni ponad termin z powodu wulkanu. Biuro SUN&FUN wywiązało się super. Rezydentka od początku powstałego problemu, miała kontakt telefoniczny ze wszystkimi swoimi turystami. Wzięli za nas całkowitą odpowiedzialność. Byliśmy zakwaterowani przez cały okres w tym samym hotelu z nieograniczonym dostępem do świadczeń.
Z relacji innych polskich turystów wiem, że inne biura nie mogły udźwignąć problemu. Ludzie siedzieli na walizkach, przekwaterowywani każdego dnia do innego hotelu, z różnym dostępem do świadczeń, np. nocleg i tylko śniadanie. A o obniżonym standardzie hoteli, nie wspomnę.
Bardzo dziekuję organizatorom mojego wypoczynku - SUN & FUN, za udany urlop.
Moje zadowolenie nie wyklucza jednak sprawdzania na przyszłość umowy jaką podpisuje się przed wyjazdem. Trzeba umieć przewidywać i dobrze się zabezpieczać.
Pozdrawiam SUN & FUN w Egipcie.
IP: 83.12.65.58
Mariusz & Dorota
Gość
W mojej ocenie biuro jak najbardziej zasługuje na wielkie brawa. W sytuacji kryzysowej i nadzwyczajnej, gdy miał miejsce wybuch wulkanu na Islandii, biuro stanęło na wysokości zadania i oczekiwań klientów - turystów. Nasz pobyt w hotelu Alibaba w Hurghadzie został przedłużony o 7 dni na koszt biura Sun & Fun z zachowaniem dotychczasowego zakwaterowania i wszystkich świadczeń opcji All Inclusive za co jestem niezmiernie wdzięczy, gdyż były to nasze pierwsze wakacje w Afryce. Szczególne wyrazy wdzięczności i uznania należą się rezydentom a zwłaszcza Pani Magdalenie Czyżniak za profesjonalizm, otwartość na ludzkie problemy, chęć pomocy i właściwą postawę w każdej, nie tylko kryzysowej sytuacji.
Myślę że większego pecha na wczasach już mieć nie można, podczas tygodniowego urlopu -pierwszego dnia pobytu katastrofa samolotu prezydenta a ostatniego planowego dnia pobytu wybuch wulkanu uniemożliwiający powrót do europy przez kolejne 7 dni, jednak biuro zadbało o to by te wakacje w Egipcie były wspaniałe i jak najbardziej udane i tak też w tym przypadku było. Klienci Wezyra i Alfa Star nie mieli tyle szczęścia.
Egipt jest dla ludzi normalnych, niezmanierowanych, lubiących upały, odmienną kulturę i kuchnię, jest dla ludzi tolerancyjnych oraz potrafiących znosić trudy przygody, wszyscy inni niech wybiorą Ciechocinek lub Ustkę.
Pozdrawiam wszystkich uczestników oraz biuro Sun & Fun za udane wakacje.
IP: 83.19.188.173
Gość
Gość
Byłam z mężem w Hurghadzie w terminie 02.04-23.04.2010 7 dni ponad termin z powodu wybuchu wulkanu. Biuro SUN&FUN wywiązało się super. Rezydentka Ania informowała nas na bieżąco co się dzieje, miałam z nami kontakt telefoniczny ze wszystkimi turystami. Biuro wzieło na siebie cała odpowiedzialność za nasz pozaterminowy pobyt w Hurghadzie. Na poczatku w okresie naszego planowanego pobytu bylismy w Hotelu Royal Palace :) all inclusive. Jedzenia dużo i każdy znajdzie coś dla siebie, plaża rewelacja :) własne molo i statki. Przez cały dzień animacje. Pokój mieliśmy w nowym budynku oczywiście za dogadaniem się z recepcjonistą. Wszystko można z nimi załatwic bezproblemowo. Jestes dla nich mily to i oni sa dla Ciebie. Obsługa tez super. Hotel ma 4 gwiazdki i calkowicie na nie zasługuje. Jest on dla malo wymagajacych. Mysmy przez te 2 tyg. odpoczeli. Ale z powodu wybuchu wulkanu musielismy wydluzyc pobyt o kolejny tydzien. Biuro przenioslo nas do lepszego hotelu 4,5 gwiazdkowego Sunny Days El Palacio i dali nam all inclusive. Wiec nie musielismy sie o nic martiwc. Wszystko mielismy zapewnione. Animacje, imprezy wieczorne itd. Było super. Jedynym minusem tego hotelu jest kamienista plaża a raczej jej brak. Biuro zasługuje na wielki szacunek i ogromne podziekowania dla niego jak sie nami zajelo. Pełen podziw, bo to co inne znane biura zrobily z ludzmi to...
Dziekujemy Wam bardzo za miły i bezpieczny pobyt w Hurghadzie. Pozdrawiam SUN&FUN w Egipcie :)
IP: 83.18.50.218
Milano
Gość
Oj coś mi się wydaje, że biuro S&F pisze samo o sobie. Dwa posty podpisane gość i Gość pisała ta sama osoba tylko data wyjazdu jest zmieniona. Biuro S&F faktycznie musi mieć problemy jeśli ucieka się do takich chwytów. Ja osobiście odradzam korzystanie z ich ofert. Totalna porażka.
IP: 83.4.63.111
Mariusz & Dorota
Gość
Milano napisał
Oj coś mi się wydaje, że biuro S&F pisze samo o sobie. Dwa posty podpisane gość i Gość pisała ta sama osoba tylko data wyjazdu jest zmieniona. Biuro S&F faktycznie musi mieć problemy jeśli ucieka się do takich chwytów. Ja osobiście odradzam korzystanie z ich ofert. Totalna porażka.

Myślę że jest to krzywdząca ocena, trzeba było tam być z tym biurem gdy wulkanik pokazał pazur i zobaczyć rodaków którzy nie mieli tyle szczęścia.
IP: 83.19.188.173
Milano
Gość
Wystarczy, że byłem z nimi w grudniu zeszłego roku. Dziękuję, więcej nie skorzystam. Większego chamstwa jakiego doznaliśmy od nich w życiu nie widziałem. Powtarzam: UWAGA NA OSZUSTÓW. TO JEST NIESOLIDNA FIRMA!!!!!!!!!
IP: 83.27.143.132
Mariusz & Dorota
Gość
Milano napisał
Wystarczy, że byłem z nimi w grudniu zeszłego roku. Dziękuję, więcej nie skorzystam. Większego chamstwa jakiego doznaliśmy od nich w życiu nie widziałem. Powtarzam: UWAGA NA OSZUSTÓW. TO JEST NIESOLIDNA FIRMA!!!!!!!!!

W takim razie które biuro byś polecił, bo na sylwestra chcemy ponownie tam polecieć.
IP: 83.19.188.173
Milano
Gość
Myślę, że najbardziej godne polecenia są biura Tui, Alfa Star, Reinbow Tours. Piszę to z pełnym przekonaniem. Wydaje mi się, że mogę, obiektywnie spojrzeć na problem, gdyż z racji swojego zawodu bardzo dużo podróżuję po świecie. Jasną rzeczą jest, że niekiedy zdarzają się przypadki losowe niezależne od tour operatora, ale jest i tak, że biuro podróży ze swojej strony wykazuje wiele zaniedbań. Akurat w tej kwestii biuro SUN&FUN jest mistrzem. Dlatego więc śmiem twierdzić, że pomimo faktu iż niektórzy klienci są zadowoleni z ich usług { naprawdę jest to znakomita mniejszość } jest to biuro, które poważnie powinno się zastanowić nad swoim działaniem wobec klientów, którzy przecież jakby nie było utrzymują je przy ,,życiu,,.
IP: 83.4.241.124
Mariusz & Dorota
Gość
Alfa Star po kwietniowej wpadce raczej nie wróżę świetlanej przyszłości, co najwyżej pozew zbiorowy. TUI i Rainbow Tours nie mieliśmy jeszcze okazji testować. Tak na prawdę każde biuro ma wpadki większe i mniejsze, pytanie zasadnicze czy takie biuro później pracuje nad poprawą wizerunku i jakości świadczonych usług. Nas Sun & Fun nie zawiódł co nie znaczy że będzie tak zawsze.
IP: 83.19.188.173
Milano
Gość
No to proszę dalej korzystać z ich usług, ale jak widać to jedna wielka loteria. Ja się na nich sparzyłem, co nie podlega dyskusji i bez wątpienia nie zrobię tego drugi raz.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
IP: 83.4.61.91
Madzia
Gość
Gość napisał
Byłam z mężem w Hurghadzie w terminie 02.04-23.04.2010 7 dni ponad termin z powodu wybuchu wulkanu. Biuro SUN&FUN wywiązało się super. Rezydentka Ania informowała nas na bieżąco co się dzieje, miałam z nami kontakt telefoniczny ze wszystkimi turystami. Biuro wzieło na siebie cała odpowiedzialność za nasz pozaterminowy pobyt w Hurghadzie. Na poczatku w okresie naszego planowanego pobytu bylismy w Hotelu Royal Palace :) all inclusive. Jedzenia dużo i każdy znajdzie coś dla siebie, plaża rewelacja :) własne molo i statki. Przez cały dzień animacje. Pokój mieliśmy w nowym budynku oczywiście za dogadaniem się z recepcjonistą. Wszystko można z nimi załatwic bezproblemowo. Jestes dla nich mily to i oni sa dla Ciebie. Obsługa tez super. Hotel ma 4 gwiazdki i calkowicie na nie zasługuje. Jest on dla malo wymagajacych. Mysmy przez te 2 tyg. odpoczeli. Ale z powodu wybuchu wulkanu musielismy wydluzyc pobyt o kolejny tydzien. Biuro przenioslo nas do lepszego hotelu 4,5 gwiazdkowego Sunny Days El Palacio i dali nam all inclusive. Wiec nie musielismy sie o nic martiwc. Wszystko mielismy zapewnione. Animacje, imprezy wieczorne itd. Było super. Jedynym minusem tego hotelu jest kamienista plaża a raczej jej brak. Biuro zasługuje na wielki szacunek i ogromne podziekowania dla niego jak sie nami zajelo. Pełen podziw, bo to co inne znane biura zrobily z ludzmi to...
Dziekujemy Wam bardzo za miły i bezpieczny pobyt w Hurghadzie. Pozdrawiam SUN&FUN w Egipcie :)


Dałam gość i nie jestem pracownikiem biura. Napisałam jak było a każdy ma swoje zdanie. Pozdrawiam
IP: 109.243.49.139
Krystian
Gość
Byłem z dziewczyną w Turcji we wrześniu. Masakra.
IP: 193.0.95.129
-szpak-
Gość
Zawsze jeżdżę z sun&fun do Egiptu i nigdy nie mogłam powiedzieć złego słowa , świetne byliśmy zawsze poinformowani , przedłużony pobyt w hotelu gdy jedziemy z dziećmi , same superlatywy (nie licząc niezbyt sympatycznej ale fachowej rezydentki , ale to kwestia charakteru a nie kompetencji ) , tym razem postanowiliśmy pojechać z Alfa-Star (09.04-16.04) pobyt przedłużony z powodu wulkanu. Rezydent może i sympatyczny ale zupełnie nie kompetentny , brak informacji o wylocie mimo że lecieliśmy czarterem tym samym co sun&fun i oni mieli info 48h wcześniej . Oczywiście koczowaliśmy w slamsach a na każde nawet najprostsze pytanie odpowiedzią rezydenta było "jak bóg pozwoli, ale nic nie wiem" . W tym roku mam już zarezerwowany jeszcze jeden wyjazd tym razem na szczęście z Sun&fun więc jestem spokojna , szczególnie że jedziemy z dziećmi. Gdybym miała zarezerwowane znowu z Alfą to zdecydowanie wycofała bym rezerwację po ostatnim pobycie.
IP: 80.51.37.186
turystka
Gość
Tak na Sun&fun nie można narzekać, zawsze profesjonalni, moi drodzy zawsze są różne opinie, bo co człowiek to inne zdanie, jednak mi osobiście wielokrotnie zdarzało się wybierać hotele które nie miały samych pozytywnych opinii, i zawsze byłam miło zaskoczona.
Zastanówcie się przez chwilę czego tak naprawdę chcecie, przecież jestescie na wakajach, postawcie się tez czasami w roli tego rezydenta, czy tak naprawdę bylibyście cały czas opanowani, i co 5 min odpowiadali na te same pytania.
Śmieszą mnie tacy ludzie którzy kupują sobie hotel 3 gwiazdkowy i narzekają to nie tego nie ma czy tamtego....niech sobie kupia 5, a tak naprawdę to w tych pokojach tylko się nocuje bo cały dzień spedza sie na terenie hotelu.

Biura które mogę jeszcze polecić , które mnie nie zawiodły to Exim Tour, Selec Tour
IP: 89.200.162.193
mac.pl
Gość
Lecę z s&f 20 maja do hotelu Ruspina, Monastir, Tunezja. Czy ktoś ma doświadczenia dotyczące tej oferty z tym biurem?
IP: 77.115.1.170

Strona: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Forum turystyczne » biuro podróży SUN & FUN

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij