» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Grecja - Paralia

                                Paralia wczasy Opinie o hotelach w Parali

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Treść
gość
Gość
gosiaczek68 napisał
Gosia napisał
Gosiaczek68,z jakiego biura jedziesz i jak to możliwe że przed wyjazdem nagle zmieniają hotel?bo ja jade za miesiąc i aż sie boje że mnie może spotkać to samo.


ja jade z Biurem REGO-BIS z Katowic :( jade juz 21 czerwca.br mam nadzieje że niebede zawiedziona .Po powrocie wam napisze :) :lol:


Witaj,

czy już wróciłaś?
nam też REGOBIS zmieniło hotel
możesz coś wiecej napisać?
IP: 95.49.163.97
Lenyks
Gość
Stan napisał
Prośba do Lenyks. Jeżeli możesz to opisz podróż z Katowic z transferem do hotelu i powrót czy czasy zbiórek ustawione dobrze, czy nie trzeba czekać zbyt długo? Ja lecę z rodziną w następny wtorek. Z góry Wieeelkie Dzięki. :)

Stan

Ja do Katowic pojechałam własnym autem i tam na strzeżonym, parkingu je zostawiłam.Własciciel parkingu zawiózł nas na lotnisko .Biura podróży,Ok Services też,mają na lotnisku swoje punkty,tam się trzeba zgłosić.Dostaniesz tam kopertę ze wszystkim czego potrzebujesz.Póżniej odprawa i lot.W Salonikach autokary były już podstawine(była noc).Do hotelu jechalismy jakieś 40-50 minut dość wygodnym autokarem.Po przyjeździe dostalismy klucze-karty natychmiast ale słyszałam,że w innych hotelech były problemy z zakwaterowaniem.W Principal było ok.generalnie jakoś to wszystko było dobrze zorganizowane.W dniu wyjazdu musieliśmy oddać klucze do 13stej.Rano poszliśmy jeszcze nad morze,później na ostatnie zakupy,szybki prysznic przed podróżą i o 13stej byliśmy w holu.na autokar czekalismy jakies 30 minut.Znowu podróż do Salonik- ok 40-50 min i tam .......... kilka godzin koczowania i samolot opóźniony o ponad dwie godziny.To było męczące,przyznam.Powinni nas na to lotnisko zawieźć kilka godzin później ale ... trzeba było opuścić hotel;) Tak to wszystko wygladało.Tragedii nie ma ;)
Pozdrawiam.
IP: 83.13.222.250
Patrycja
Gość
czy ktoś jedzie autokarem z ok services do hotelu principal-Parlia- wyjazd 30 lipiec?? mam jeszcze pytanie odnoście komarów w Grecji,potrzebuuję coś przeciwko nim??
IP: 87.207.131.253
Użytkownik
Posty: 26
Goka Ty jedziesz 18 lipca do Parali?
IP: 79.163.177.151
Lenyks
Gość
patrycja,przez 11 dni spędzonych w Grecji nie widziałam i nie słyszałam ani tez nie poczułam ani jednego komara.za to są świerszcze i jak się taki dostanie do pokoju(mieszkałam na parterze) to noc nieprzespana albo polowanie ;)
Przed wyjazdem też czytałam na forum o komarach,na szczęście zapomniałam wziąć czegokolwiek ;)
IP: 83.13.222.250
Lenyks
Gość
Goka,wysłałam Ci na skrzynkę kilkanaście fotek z Grecji,jakiś obraz to tworzy ;)
IP: 83.13.222.250
Użytkownik
Posty: 26
ktoś jedzie 18 lipca do Parali?
IP: 79.163.177.151
Użytkownik
Posty: 26
Lenyks a mi też możesz?.... wysłać sorki ale ja tez jade do Paralii
IP: 79.163.177.151
Użytkownik
Posty: 42
Skąd: Kraków
Goka napisał
Wiola a Ty w tym roku jedziesz do Parali?;)

Niestety nie .W tym roku od iks czasów zmieniamy kierunek i jedziemy na wyspę Alonissos .Też pierwszy raz ,ale tak nas urzekła że nie moglismy się oprzeć i jedziemy 15 sierpnia..
Ja dawniej jeździłam do miejscowości obok do Olimpic Beach ,poniewaz to taka sypialnia .
Ale jak będziecie w Paralii zróbcie sobie przejażdżkę do Kateriny autobusem do parku (cudowny ) i na targ (jeśli będziecie miały ochotę).Owoce kupujcie u gospodarzy przy plaży na trasie Paralia -Olimpic .Mają zawsze świeże i przepyszne
IP: 83.9.136.223
Lenyks
Gość
ewela24 napisał
Lenyks a mi też możesz?.... wysłać sorki ale ja tez jade do Paralii


Znalazłam link gdzie jakaś rodzina zamiesciła całe mnóstwo zdjęć z Paralii,Skiathos i z Meteorów.Skoro ci ludzie zamiescili fotki w necie,pewnie nie mają nic przeciwko ich oglądaniu.Niestety,tutaj nie mozna zamieszczać linków jeśli nie jest się zarejestrowanym użytkownikiem.Podaj adres mailowy to Ci go wyślę.
IP: 83.13.222.250
Patrycja
Gość
to super,że nie ma ich tak ja u nas:):):) a mam jeszcze jedno pytanie,czy z ciuchów przyda mi się/jest konieczne zabranie jakiś grubszych??w sensie jeansy,bluzy, czy pogoda jest tak pewna,że same letnie i klapeczki?? niestety miałam tego pecha,że będąc we Włoszech padało,więc wolę się upewnić jak w Grecji z klimatem...
IP: 193.91.28.70
Lenyks
Gość
Trzeba jednak mieć jakieś długie spodnie np jeansy i jedną czy dwie bluzy.
IP: 83.13.222.250
Patrycja
Gość
a czy ktoś nie orientuje się ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Paralii??
IP: 193.91.28.70
Goka
Gość
Patrycja a co wkładasz na podróż,bo ja pierwszy raz tak jade też do Grecji za dwa tyg...i nie wiem w co sie ubrać mam tylko trampki.Doradź mi coś plis...i dziękuje:)Życze wspaniałych wrażeń i cudownych wakacji
IP: 95.160.252.100
Moniqe29
Gość
Stan, my tez wyjeżdzamy w następny wtorek do Paralii. Jeśli jedziesz z dziećmi, to powiedz jak jest z paszportami, czy zdjęcia dzieci masz aktualne w paszportach?
IP: 213.25.175.17
Stan
Gość
Moniqe29 tak jadę z dziećmi 12 i 14 lat ale wyrośnięte i np. pani na basenie nie wierzyła że córka ma 12 lat. Zdjęcia w paszportach mają z poprzedniego roku bo jechaliśmy do Turcji, więc miałem obawy że będą się czepiać na granicy przy wykupie wiz. Ale w Grecji to strefa Schengen więc jeżeli dzieciaki są podobne do zdjęć w paszportach to powinno być OK. Dwa lata temu podróżowaliśmy samochodem do Chorwacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, kilkakrotnie przez granice a zdjęcia dzieci miały w starych paszportach chyba z 2002 roku i nikt na to nie zwracał uwagi.

Do jakiego hotelu jedziecie, my do Principal

Pozdrawiam i do zobaczenia
Stan
IP: 194.120.16.101
Moniqe29
Gość
Do Stana - hmmmm, my jedziemy z 9 letnią córką, twoje dzieci są trochę starsze. Jesli chodzi o paszport to zdjęcie w paszporcie ma zrobione jak miała 1,5 roku więc się trochę denerwuję, ale zamierzam wziąć jeszcze akt urodzenia, podobna troche jest , ale wiadomo, ze dziecko się zmienia. dzwoniłam do strazy granicznej w Pyrzowicach i na lotnicku powiedzieli, że własnie jesteśmy w schengen więc nie powinno byc problemów. Ale słyszałam, ze ludzie jeżdżą ze zdjęciami pociech, które miały 3 mies a maja kilka lat obecnie i ze to moze być problemem.
Mam nadzieję, ze będzie ok. My jedziemy do aparthotelu Morfeas.

Pozdrowienia,
mimo, że ludzi jest dużo może dzieci pobawią się razem :)
Moniqe29
IP: 213.25.175.17
Lenyks
Gość
Stan napisał
Moniqe29 tak jadę z dziećmi 12 i 14 lat ale wyrośnięte i np. pani na basenie nie wierzyła że córka ma 12 lat. Zdjęcia w paszportach mają z poprzedniego roku bo jechaliśmy do Turcji, więc miałem obawy że będą się czepiać na granicy przy wykupie wiz. Ale w Grecji to strefa Schengen więc jeżeli dzieciaki są podobne do zdjęć w paszportach to powinno być OK. Dwa lata temu podróżowaliśmy samochodem do Chorwacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, kilkakrotnie przez granice a zdjęcia dzieci miały w starych paszportach chyba z 2002 roku i nikt na to nie zwracał uwagi.

Do jakiego hotelu jedziecie, my do Principal

Pozdrawiam i do zobaczenia
Stan

Stan,
Wyczytałam,że byłeś w Czarnogórze autem ale także,że byłeś w Grecji.Moja prośba-nie możemy się zdecydować-właśnie do Czarnogóry autem na 10-14 dni,czy do Turcji samolotem na tydzień? Jeżdziliśmy już autem do Chorwacji,byliśmy w Dubrownieku i nawet w samej Czarnogórze ale zaraz za granicą, tylko na obiedzie,no i byliśmy sami.W tym roku jedziemy z dziećmi(17 i 11)Może możesz polecić jakieś fajne miejsce,może jakiś dobry apartament,ładną plażę?
Drugą opcją,jak już napisałam jest zorganizowany przez jakieś biuro wypad tygodniowy do Turcji albo do Tunezji.Szukam jakiejś fajnej oferty,może coś polecisz?Może jakieś fajne miejsce albo hotel czy sprawdzone biuro podróży?
Zgóry bardzo dziękuję.
IP: 83.13.222.250
Lenyks
Gość
z góry;) spacja się zbuntowała ;))
IP: 83.13.222.250
Lenyks
Gość
nie w Grecji tylko w Turcji... przepraszam,chyba już lekko przysypiam;)
IP: 83.13.222.250
Stan1
Gość
Lenyks podróż do Czrnogóry i Chorwacji organizowaliśmy sobie sami, kwaterę prywatną rezerwowałem przez internet i telefon przez Polkę która mieszka w Ulcini, sam koniec Czarnogóry pod granicą z Albanią (kontakt wyczytałem w piśmie Vojager). Jechaliśmy tylko sami (4 os. rodzinka samochodem). Do Turcji pojechaliśmy z biurem EximTours (eximtours.pl) kupowane w biurze internetowym. Wyjazd był też z Katowic, wszystko OK i o czasie w obie strony, dla nas fajnie spędzone wakacje ale jak wszędzie byli też trochę niezadowoleni.
Jak będę miał więcej czasu to mogę napisać coś jeszcze ale chyba nie na tym forum bo tu o Paralii może na maila? :)

Musiałem dodać jedynkę (Stan1) bo chyba jak piszę z innego dostępu do internetu to nie chce przyjąć tego samego użytkownika.

Pozdrawiam,
Stan
IP: 188.146.1.15
Lenyks
Gość
Stan,
Wielkie dzięki.gdybyś znalazł trochę czasu,bardzo proszę o info na temat Turcji właśnie.
beatamc@wp.pl
Chyba bardziej skłaniam się ku wygodnemu lenistwu ;)Do Czarnogóry jednak kawał drogi a moja 11latka słabo znosi podróżowanie autem.
IP: 83.13.222.250
anusia
Gość
ktos wyjeżdża 30 lipca do Parali? autokarem oczywiście :)
IP: 83.13.58.202
Patrycja
Gość
ja jadę 30 lipca autokarem z Katowic, do principala:)
IP: 193.91.28.70
anusia
Gość
to pojedziemy pewnie razem,bo też wyjeżdżamy z katowic :)
IP: 83.13.58.202

Strona: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » Grecja - Paralia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij