» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

ok services spoko grecja

Grecja wakacje Grecja opinie o hotelach

Strona: « < ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... > »

Autor Treść
arko
Gość
Analizując wszystkie wypowiedzi na wczasy w przyszłym roku wybieram się na wyspę Thassos apartamenty Angelika. Bardzo blisko morza, w centrum, a i wyspa wydaje się atrakcyjna.
IP: 82.177.200.1
miętki
Gość
arko a w jakim terminie bo ja też planuje angelike około 10 lipca
IP: 77.253.181.109
Andy
Gość
do Arko i Miętki
jeśli nie byliście na Thassos to nie zastanawiajcie się za dużo - jak pisałem już we wcześniejszych postach wyspa jest piękna, a Agelika - najlepiej położonym obiektem ! (byłem w okolicach wszystkich hoteli oferowanych przez OK na spacerach wiec wiem co piszę :))
W poprzednich postach napisałem już sporo ale jesli ktoś miałby pytanie nt. Thassos czy apartamentów Agelika niech pyta - na ogól zaglądam tu co kilka dni więc postaram się odpowiedzieć

dodam jeszcze trzy rzeczy w tym miejscu -
- w Agelice sa strasznie ale to strasznie twarde poduszki jesli ktos tego nie lubi to niech weźmie z domu chociaż małą , miękka poduszkę , bo bedzie sie meczył
- wszystkie pokoje sa na pietrze a na parterze jest wypozyczalnia samochodów oraz knajpka - knajpka wyglada tak sobie (dlatego zawitalismy do niej dopiero po tygodniu pobytu) tymczasem okazalo sie, że mają super gyrosy - duzo lepsze niz w innych okolicznych knajpkach - polecam (gyrosa mozna wziasc też na wynos i zjesc np. na balkonie swojego pokoju co wymaga przeniesienia gyrosa o jakies 10 metrow :))
- jeśli ktoś lubi nie tylko lezec na plazy polecam wejscie na najwyzszy szczyt wyspy, wznoszacy sie nad Skalą Potamia - Ipsarion - na wejscie i zejscia z odpoczynkami , podziwianiem widokow i robieniem zdjec trzeba liczyc 8-9 godzin , na drodze mozna spotkac stadka kóz, jaszczurki a wokol ogladac przepiekne widoki, wchodzenie podobne jak na Babią Górę (o ile ktos sie orientuje) tyle, że polecam wziąść duuuuuzo picia :)
IP: 95.48.7.114
arko
Gość
na thassos wybieram się w sierpniu..
IP: 82.177.200.1
kama
Gość
do Andy,
my w przyszłym roku roku też planujemy wyjazd do Angeliki. Będzimy jechać z naszym szkrabem. Prosze napis jak daleko jest do morza? Na mapie widze same porty a plaża jest gdzieś daleko... tak przynajmniej na mapie widać...
IP: 93.154.160.115
Andy
Gość
Kama do morza jest "strasznie" daleko - ok. 50 metrow, no moze 55 :) A tak całkiem poważnie - wychodzisz z pokoju i wchodzisz w 50 metrową uliczke wzdłuż ktorej sa sklepiki, tawerny - dochodzisz do deptaka przy samej plaży - skrecasz w lewo lub prawo jesli interesuje cie jeszcze wiecej sklepikow i tawern lub wchodzisz na plazę :) Port jest ok 150-200 metrow w lewo , a własciwie to porcik jachtowy z malutkim falochronem i czysta i plytka wodą - bawiac sie z corka w wodzie kilka razy weszlismy do tego portu droga wodna :) - kazdy ma oczywiscie wlasny gust ale ja szczerze polecam Agelike :)
IP: 83.10.147.11
kama
Gość
bardzo dziękuje Andy za odpowiedź :-) bardzo dużo mi to pomogło i jesteśmy zdecydowani na 100%
IP: 93.154.192.69
adax
Gość
napiszcie coś o hotelach Ioannis i ellas na Thassos
chcę dopiero wykupić wczasy i pierwszy raz z ok serwis doradcie :)
IP: 87.205.182.183
Andy
Gość
do Adax:
Byłem z rodzinką w tym roku z OK Servicec na Thassos - przępiekna wyspa, a zatoka Golden Beach to moim zdaniem najlepsze miejsce na wyspie na spędzenie wakacji.
Hotele:
Ioannis - przechodziłem obok niego będac na spacerze - znajduje się na jednym z końców zatoki Golden Beach (na drugim końcu jest Skala Potamia) - realna odległość od plazy to ok. 150-200 metrów, plaża wąska ale ładna, piaszczysta. Sam hotel fajny, z basenem, osoby ktore tam były, były zadowolone, jedzenie podobno ok (pamiętaj jednak, zę to hotel 3 gwiazdkowy a nie 5 gwiazdkowy). W okolicy są ze 2 sklepy z pamiątkami, 2 markety, kilka tawern czyli ok jeśli lubisz spokój, gorzej jeśli lubisz gwar wakacyjnej miejscowości - życie koncentruje się wieczorami w Skala Potamii odległej o ok. 3 km - wszyscy z okolic Ioannisu tam idą lub jadą taką kolejką.
Ellas to nowa oferta OK Services - na zdjęciach wygląda fajnie , ale nie kojarzę go, biorąc pod uwagę lokalizację - 1200 metrów od centrum Skala Potamia czyli ok 10-15 minut deptakiem, pierwsze tawerny powinny być już w okolicach hotelu (ciągna się ok. kilometra od centrum Skali Potamii wzdłuż deptaka przy plaży). Uwaga - na środku zatoki Golden Beach (czyli mniej więcej w okolicach Ellasa) jest bardzo kiepska plaża - wąska, kamienista, więc jeśli plaża to dla ciebie bardzo istotny czynnik to weź to pod uwagę.
Radzę zastanowić się również nad apartamentami Agelika (tam byłem) - centrum Skala Potamii , wokół sklepiki, tawerny i wakacyjny gwar, do plaży 50 metrów - najładniejszy odcinek plazy w całej zatoce, apartamenty nie mają ogrody i basenu (moim zdaniem zbedna rzecz mając piekną plazę w odleglości 30 sekund spaceru ale dla niektórych osob to ważne) no i nie ma tam wyżywienia - oczywiście wokoł knajpek i tawern do wyboru do koloru ale rowniez w tym przypadku są osoby , ktore wola wyzywienie na miejscu.
To tyle - moze choć trochę pomogłem , a to, czy wolisz ciszę, czy gwar, centrum czy ubocze to już wybierz sam zgodnie z twoim gustem.
IP: 95.48.7.114
kama
Gość
do Andy Proszę napisz jaka jest plaża przy Andzelice. Piaszczysta czy raczej kamienista?
IP: 93.154.173.186
Andy
Gość
Kama - drobny piasek, zero kamieni, bardzo szeroka - najładniejszy odcinek w całej zatoce Golden Beach, idąc w kierunku drugiego krańca zatoki plaża po ok. 200 metrach robi sie wąska i kamienista, nastepnie - im blizej drugiego kranca zatoki znow robi sie piaszczysta ale juz znacznie węzsza niz w Skala Potamii.
IP: 79.191.234.229
michałł
Gość
Pytanie, chyba do Kerkyry?

jak funkcjonuje komunikacja autobusowa (KTEL) na Korfu? Czy są wywieszone na przystankach rozkłady jazdy? O której godzinie mniej więcej odjeżdża w sezonie ostatni autobus z miasta Korfu w kierunku północnym, czy północno-zachodnim, do Sidari? Ile może kosztować wieczorem taksówka z Korfu do Sidari? Wszystkie te szczegółowe pytania zmierzają do tego, czy da się zwiedzać wyspę, przynajmniej najważniejsze jej punkty na własną rękę, ale bez pożyczania samochodu? Byłbym wdzięczny za informacje.
IP: 149.156.30.10
bozenaa62
Gość
do adax: jakis czas temu pisałam na tym forum, że w tym rou byłam na Thassos w Skala Potamii. Co prawda byłam z krakowskiego biura Olimp w hotelu Willa Herich, po sąsiedzku z Ellasem. W hotelu tym stołowały się osoby z mojego turnusu, które wykupiły wyżywienie. Hotel bardzo przyjemny, ładne pokoje i łazienki, byłam w nim, bo zakwaterowani byli w nim znajomi z naszego turnusu.Ma bardzo dobrą lokalizację. Do plaży jakieś 80-100 metrów. Do przystanku autobusowego jakieś 50 m. Sklepy i knajpy też pod ręką. Szczerze polecam :)
IP: 77.253.243.181
bozenaa62
Gość
Do Adax: a propos plaży przy Ellasie: prawdą jest, że Ellas jest położony mniej wiecej na środku zatoki, ale nie zgodzę sie z opinią, że przynależy do niego kamienista część plaży. Odległość do plaży, o której pisałam dotyczy piaszczystej plaży, mniej zatłoczonej niz na początku Skala Potamii. Myslę, że to kolejna zaleta Ellasa
IP: 77.253.243.181
bozenaa62
Gość
Do KERKYRY : witam Panią i bardzo proszę o odpowiedż na moje pytanie :) . W pażdzierniku zarezerwowałam wczasy w Acharavi w Panosie na wrzesień 2013. Już nie mogę sie doczekać tego wyjazdu, w związku z tym ciągle szukam w internecie wiadomości na temat wyspy. Dzisiaj wyczaiłam w necie fajną stronkę , którą ktoś utworzył po pobycie na Korfu. Opisał wycieczki, jakie zakupili. Otóż ciekawie pisał o rejsie na Paxos i Antipaxos. Proszę mi napisać, czy na miejscu, na początku września jest jeszcze możliwośc zakupienia takiej wycieczki w miejscowym biurze podróży. A może pocz. września to już czas po sezonie, jak w wielu miejscach w Grecji. Jeden z tegorocznych wczasowczów napisał mi, że z biura były organizowane wycieczki do Kerkyry i rejs statkiem. Obie kupimy napewno , ale chętnie wykupiłabym też taki rejs na te wspomniane wysepki. I czy Pani ewentualnie obsługuje taki rejs jako polski przewodnik, bo autor tej stronki wspominał o możliwości zakupu wycieczki z polskim przewodnikiem :)
Jako, że piszę ten post w przeddzień Sylwestra to z tej okazji składam Pani i wszystkim forumowiczom życzenia szczęśliwego Nowego Roku, szampańskiej zabawy jutro i żeby czas do następnych, wyczekiwanych wakacji upłynął nam szybko :)
IP: 77.255.90.33
miętki
Gość
do kerkyry- witam witam ależ mnie ucieszyło moje zdjęcie na fejsie. wielkie pozdrowienia na nowy rok dla ciebie i całej rodzinki
IP: 77.255.85.94
Użytkownik
Posty: 5
W ubiegłym roku miałem wybrać się na wyspę Thassos, ale niestety plany się pozmieniały i planuję odwiedzić to miejsce dopiero w lipcu :)
IP: 77.254.80.232
Użytkownik
Posty: 10
Καλημέρα! Dzień dobry!
Witam Wszystkich serdecznie, przepraszam za opóźnienie, obiecuję poprawę :) Piszcie, pytajcie i zadawajcie pytania byle nie podchwytliwe ;) Wszystkiego Najlepszego życzę Wszystkim w Nowym Roku - ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ i dziękuję za życzenia.

@bozenaa62 Bardzo się cieszę że przyjedzie Pani na Korfu, do Acharavi i wiem że będzie Pani zachwycona tak hotelem jak i wyspą.
Kwestia wycieczek. Faktycznie, okservices organizuje wycieczkę do najpiękniejszych miejsc na wyspie jak również rejs z BBQ, od początku sezonu do połowy października można popłynąć również na Paxos i Antipaxos. W zeszłym roku uczestniczyłam w tych wycieczkach kilka razy jako przewodnik od końca września do zamknięcia sezonu ale wydaje mi się to zbędne. Wycieczka jest typowo rekreacyjna, atrakcją jest rejs który jest stosunkowo długi, kąpiel na Antipaxos, a później pobyt na wyspie Paxos i powrót na Korfu. Wymyśliłam, że każdemu zainteresowanemu podam dokładny program tej wycieczki tak aby nikt nie czuł się niekomfortowo.

@michałł-> http://www.ktelkerkyras.gr/?module=default&pages_id=7&lang=el

Jeśli chodzi o autobusy, wklejam rozkład jazdy na którym mogą wszyscy sprawdzić godziny odjazdu autobusów. Oczywiście rozkład się zmienia wraz z porami roku i zapotrzebowaniem. Latem ostatni autobus z Korfu miasta do Rody i Acharavi odjeżdża o godz 20:00. Rozkłady jazdy są nie tylko na przystankach, zawsze dbamy o to aby były też w hotelach. Oczywiście bywa też tak ;) że ktoś zamiast sobie godzinę spisać z tablicy info „pożycza” sobie rozkład...Powiem tak, do połowy sierpnia starcza mi powera i cierpliwości na dodrukowywanie potem już nie :-D Taksówki są ogólnie drogie, koszt przejazdu ze stolicy na płn wyspy to wydatek ok 40 EUR.
Oj wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem zwiedzenia wyspy swoim wymarzonym szlakiem będzie wynajęcie auta.

@ miętki. Dziękuję za serdeczność. Ślę gorące pozdrowienia i mnóstwo całusów. Dimitris też. FILAKIA :*
IP: 85.75.147.241
bozenaa62
Gość
Do Kerkyry
Witam, dziękuję bardzo za odpowiedź na moje pytanie. Cieszę się bardzo, że mam szansę zobaczyć te wysepki. Trzymam kciuki, aby było na tyle dużo chętnych osób, żeby się taki rejs odbył :)
IP: 77.255.76.213
michałł
Gość
Kerkyro,

wielkie dzięki za rozkład jazdy KTELa. Samochodem boję się po wyspie jeździć. Nie ma już zresztą takich Citroenów, jak te, którym tak zręcznie po wyspie poruszał się agent Jej Królewskiej Mości.
IP: 89.74.118.26
fryncita
Gość
Witam serdecznie , w ubiegłym roku byłam na OB z Ok service , i wczasy wspominam bardzoooo dobrze. w tym roku zakochana w Grecji planuję wybrać się na Korfu. Mam upatrzony pobyt w Panos , ale najpierw kilka pytań , więc bardzo!!!! proszę o rzetelną odpowiedź osób które tam były:
1. Czy pokoje 2 osobowe wszytskie mają aneks kuchenny?
2. Czy pokoje 2 osobowe wszystkie są z balkonami ?
3. Ile kosztują leżaki na plaży i czy wygląda to tak jak w OB, że kupuje się np. kawę za 3 euro i leżak ma się na cały dzień ?
4. Jaka wycieczka jest najlpepsza?
5. Jak wyglądają ceny w sklepie i w knajpkach <przykładowe produkty>?

To chyba póki co na tyle , bardziej szczegółowe inf. będę potrzebowąła pewnie później.:)
IP: 89.77.160.137
miętki
Gość
do frincita- no cześć ja co prawda byłem w marii ale na coś ci tam pdpowiem. wycieczki rezydentka p. ania organizuje 2 wycieczki 1-BBQ, czyli wycieczka statkiem następnie jedyna taka plaża z posiłkiem. oj warto
2- wycieczka po lądzie i zwiedzanie najciekawszych miejsc a jest ich troszkę. zresztą na tej stronce jest kerkyra i ona wszystko podpwie.
pod względem cen wyspa jest droższa jednak od lądu o jakieś 10%. ale nie patrz na to wakacje są tylko raz w roku.pozdawiam
IP: 213.238.94.30
Użytkownik
Posty: 10
@fryncita
1. tak, wszystkie pokoje mają aneks kuchenny
2. wszystkie pokoje mają balkon i wszystkie mają widok na morze
3. za leżaki na plaży trzeba płacić, ceny powiedzmy od 5 EUR do 10 EUR. Plaża jest publiczna i nawet tam gdzie są porozkładane leżaki można swobodnie plażować na swoim prywatnym " 8) posłaniu"
4. wycieczki: dookoła wyspy i BBQ
5. :roll: ceny są zbliżone do cen w każdym innym zakątku Grecji (miętki ma rację, ok 10 % drożej niż na kontynencie)

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam filmik który otrzymałam od jednej z moich turystek. Rewelacyjny! Migawki z Korfu+ BBQ.
Mieszkała w Blue Lagoone i część zdjęć jest zrobiona w basenie ze słynnym wodospadem. Życzę miłego oglądania. Buziole :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=s5nuhwX0eSs
IP: 85.75.141.56
fryncita
Gość
Dziękuje za odpowiedz Wam :) Pomogło mi to w podjęciu decyzji...załatwiam urlop i zamawiam wczasy , pozdrawiam :)
IP: 89.77.160.137
bozenaa62
Gość
Witam, moje pytanie skierowane jest ponownie do KERKYRY :) . Czy podczas którejś z oferowanych wycieczek odwiedza się Kanał Miłości w Sidari? A może to miejsce jest dostępne tylko w ramach własnego transportu bądź lokalnych autobusów? Z góry dziękuję za odpowiedź i cierpliwość do mojej ciekawości :)
IP: 77.253.251.149

Strona: « < ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... > »

Forum turystyczne » Grecja » ok services spoko grecja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij