» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 100 101 102 103 104 105 106 107 108 ... > »

Autor Treść
bandzior
Gość
turysta- cos wiadomo z twoim wyjazdem?
IP: 83.9.30.190
turysta
Gość
no wiem tylko ze mam odjazd w niedziele o 0:05 z Torwaru. Ale na GG mnie zapewnili ze do wczoraj wyślą info z numerami telefonow do rezydentow jak by cos sie dzialo i info na temat postawiania autokarow. A na razie na mailu zadnych wiadomosci od nich nie ma.
Troche mnie tym zdenerwowali. Zawsze jak wyjezdzalem na takie wyjazdy Sylwestrowe z innymi biurami to dostawalem 2 tyg przed rozpiske nawet z numerem rejestracyjnym jaki bedzie mial moj autokar . A tutaj nic zero cisza.
IP: 62.121.79.39
trafiq
Gość
Ja jade autem.

Tez czekam na blizsze informacje odnosnie adresu dokladnego, nr do rezydenta itp narazie cisza :] mam nadzieje ze piatek/sobota dosla :>
IP: 83.18.63.100
liza
Gość
Biuro OIS ma fatalna obsluge klientow. Nie sposob sie z nimi dogadac. Bynajmniej ja sama rozmawialam z jakimis niekompetentnymi pracownikami biura. Zadzwonilam i zapytalam sie o cos i obiecali ze odzwonia, no i do dzis nie odzwonili. Na maile nie dpowiadaja. Chcialam wykupic Sylwka na Slowacji w Kezmarok, i jestem b. szczesliwa ze tego nie zrobilam, gdyz weszlam sobie na takie forum jak to i przeczytalam wiele fatalnych opinii o tym biurze. Jestem wdzieczna ze istnieja takie fora, dzieki temu takie osoby jak ja moga uniknac ryzyka bycia ogoloconym z kasy. Drodzy internauci, studenci. Kazdy chcialby wyjechac za male pieniadze. Jestem zdania ze Wyjazd mozna zorganzowac sobie tez samemu. Ja jade w tym roku do Kezmaroku na Slowacje. Wynajelam pokoj w akademiku 2 osobowy (10 euro na os.). Dojade sobie pociagiem, polaczenia nie sa zle. Wiec wyjazd bedzie mni etaniej kosztowac i nie beda narazona na zadne niespodzianki (takie o ktorych pisza uczestnicy tego forum). Pozdrawiam
IP: 213.92.154.171
liza
Gość
to ze sie nie dostaje odpowiedzi na maile od OIS to normalka :P pozdrawiam
IP: 213.92.154.171
Rafal
Gość
Czy ktos sie wybera z biurem OIS na Chopok (w terminie sylwestrowym)?
IP: 84.10.121.251
turysta
Gość
@liza akurat co do taniosci wyjazd OIS to bym polemizowal. Ja za swoj Sylwestrowy zaplacilem ponad 1100 zl od osoby. A za taka cene spokojnie mozna wykupic tez wyjad na Slowacje w wiekszych biurach podrozy :P. Dlatego nie podoba mi sie podejscie typu "wyslemy info we wtorek" a ja nic nie dostaje , a jak wczoraj zadalem pytanie co z tym info to mimo iz konsultanci byli dostpni na gg do 15 to nie odpisali na moje zapytanie ani slowa. A ponawialem pytanie 2 razy i na 2 rozne numery GG ktore byly widoczne jako dostepne. Czyli po prostu mieli mnie w dupie :P. I to mnie najbardziej wkurza , bo przeciez mozna odpisac ze cos wypadlo ze info zostanie rozeslane w pozniejszym terminie , a nie tak ze totalna zlewka. Telefony czywiscie tez niedostepne bo ciagle zajete.
IP: 62.121.79.39
trafiq
Gość
Rafal. Tak ja :>
IP: 83.18.63.100
Rafal
Gość
oo to super ;-)

wymieniasz euro czy korony?
IP: 84.10.121.251
trafiq
Gość
Euro na karnet 5 dniowy na Chopok chyba i 5 euro zeby deche nasmarowac ;-)

A reszte mysle w koronach. Chociaz jeszcze musze przejrzec po kursach jak to tam wychodzi ;-)

Aha dokladniej na oferte Chopok - Bobrovec jade :] Oczywiscie o ile dostane dane adresowe itp od biura ^.-
IP: 83.18.63.100
gość
Gość
jesli chodzi o euro to bedzie można nimi płacić dopiero od 1 do 16 stycznia :P Ceny które podają są jedynie informacyjne. Ja też czekam na onfo co do autokaru :)
IP: 89.76.189.2
liza
Gość
czy ktos wie jak najtaniej dojechac z Poznania na Slowacje? Chodzi mi o polaczenia pociagowe.
IP: 213.92.154.171
gość
Gość
a na chopoku można płacić jedynie nominałami papierowymi do 1 stycznia, potem juz normalnie... więc lepiej w koronach :)
IP: 89.76.189.2
heh
Gość
Ta ale bylem juz na slowacji na chopoku wiec normalnie papierkiem zaplacisz w euro ;-) reszte i tak Ci wydadza w koronach wiec bez problemu ;)

Ale tak jak mowie jabiore tyle euro zo na karnet 5 dniowy - 102 euro i 5 euro zeby zaplacic za smarowanei dechy.

reszte w koronach.
IP: 83.18.63.100
Rafal
Gość
hm, jakis koles napisal ze na polodniowym przyjmuja tylko korony,

niemoge wkleic tu linka ale jak ktos jest zainteresowany to:
snowboard.pl >> forum >> miejscowki >> "miejsscowki -Chopok" (ostatnia strona)
IP: 84.10.121.251
turysta
Gość
o to ciekawe rzeczy piszecie , bo ja chcialem np brac juz tylko Euro... Nie orientujecie sie moze czy w restauracjach tez juz mozna placic w Euro ?
IP: 62.121.79.39
gość
Gość
to trudno określić... Lepiej weź korony i euro.. W wielu miejscach piszą że przyjmuja tylko korony a ceny w euro są tylko orientacyjne. I wtedy człek glupieje :P Bo dopiero od stycznia niby jest ten okres przejściowy no ale mogliby juz przyjmowac w euro....
IP: 89.76.189.2
Magda
Gość
cześć , czy ktoś z Was wyjeżdza z Ois na sylwestra na Słowacje z Krakowa?
IP: 195.78.237.209
Magda
Gość
a może ktoś do Pensjonatu Koliba? próbowalam skontaktowac sie od poniedziałku z biurem Ois zeby otrzymac tel. do rezydenta ale niestety bezskutecznie...
IP: 195.78.237.209
trafiq
Gość
Magda tych wycieczek z Krakowa do Slowacji z OIS jest pewnie kilka predzej sie dowiesz jak podasz konkretny wyjazd tzn gdzie :>
IP: 83.18.63.100
Magda
Gość
Tatrzańska Kotlina. Jedzie ktoś z Krakowa?
IP: 195.78.237.209
Magda
Gość
Tarzanska Kotlina, jedzie ktoś ?
IP: 195.78.237.209
Monte
Gość
Witak będzie ktoś w wiśle od 30 12 08 d0 03 01 09 <Turnia> ?? jak coś to pisać kwiatkowski1984@wp.pl Pozdro :)
IP: 78.154.64.200
Monte
Gość
ewus napisał
Witam witam! ;)

Czy jest na tym forum może ktoś kto wybiera się z OiS na Sylwka do Wisły, a w szczególności do ośrodka Turnia? Jeśli tak to mam pytanko gdzie ogarnęliście sobie imprezę sylwestrową, bo jadę z małą ekipą i mamy problem z tym żeby na odległość coś sobie załatwić, a obawiam się, że w dniu przyjazdu może już być wszystko poobstawiane;/ Jeśli ktoś może podrzucić jakiś dobry pomysł/lokal/miejsce to śmiało, śmiało=D
pzdr.

Ewus nie martw siem,.... będziemy bawić sie czadowo ....
IP: 78.154.64.200
trafiq
Gość
Powiem tak jak mi zaraz nie odpsiza na to gg z adresem nr rezydenta itp - jutro wyjazd to sie wkurwie :>
IP: 83.18.63.100

Strona: « < ... 100 101 102 103 104 105 106 107 108 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij