» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... > »

Autor Treść
gosc
Gość
autokary wyjezdzaja z roznych miast :) przy umowie zaznacza sie preferowane miejsce wyjazdu... Duzo autokarow jedzie z warszawy lub przez warszawe :)
IP: 89.76.189.2
Kamil OIS
Gość
Witamy Was bardzo serdecznie!!!
Biuro turystyczne O.I.S. ma dla Ciebie Specjalną Promocję Mikołajkową - 7% dla byłych klientów O.I.S.
Oferta promocyjna trwa do 6 grudnia 2008 roku. Bardzo gorąco zachęcamy Was do spędzenia Sylwestra na Słowacji (37 ofert), …, Zrób niespodziankę sobie i swoim najbliższym - to idealny prezent Mikołajkowy i Świąteczny.
Szalony Sylwester, świetna zabawa, białe szaleństwo… !!!
Więcej ofert i informacji na stronie internetowej www.ois.pl
Dokonując rezerwacji powołaj się na "Zniżkę Mikołajkwą - 7%"
Gorąco pozdrawiam
Kamil
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Witam serdecznie państwo
Jeżeli ktoś ma jakiś problem np.nie wie skąd i o której odjeżdża. Wszelkie pytania dotyczące państwa wyjazdów też proszę kierować do mnie i pytać na się na forum postaram się na wszystkie pytania jak najlepiej odpowiedzieć.

Pozdrawiam Serdecznie
Kamil OIS
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Drogi Turysto

Spadek ceny w san andrea III jest spowodowane tym, że są to już ostatnie pokoje a więc stąd ten spadek ceny jeżeli ma pan znajomych którzy by mogli jechać jeszcze z naszym biurem to proszę ich poinformować o tej ofercie promocyjnej. Trzeba korzystać bo w każdej chwili może się skończyć dana promocja.
Zachęcam wszystkich do śledzenia naszych ofert na www.ois.pl każdy znajdzie na pewno coś dla siebie ciekawego i po naprawdę atrakcyjnych cenach.

Pozdrawiam Serdecznie
Kamil OIS
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Droga Dominiko
To skąd autobus będzie jechała jest zależne od tego ile osób jedzie z danego miasta na dany wyjazd,a więc jeżeli z katowic będzie dużo osób to na pewno będzie startował z Katowic jeżeli będzie mało osób np. 5 to będzie zabierał was autokar np. z Warswzawy

Pozdrawiam Serdecznie
Kamil OIS
IP: 62.233.203.150
turysta
Gość
yhym , a jeszcze mam takie pytanie, bo na stronce o san andre nie jest napisane jednoznacznie , czy w tych dwojkach jest tv :) ? bo w sumie 1 stycznia po sylwestrze by sie przydal do obejrzenia turnieju 4 skoczni i malysza :)
IP: 62.121.79.39
Misiek
Gość
Ja ze znajomymi wykupiliśmy w tym roku wycieczkę Sylwestrowa z OIS-u na Słowacje do Koszyc i śpimy w hotelu K2. Jedziemy z Warszawy :-D Jedzie ktoś może tam???, albo już kiedyś był i może nam cos opowiedzieć jak było :-D Pozdrawiam…
IP: 89.77.156.244
dominika
Gość
a mam pytanie: o ktoerej godzinie jezdzi sie na stoki i o ktorej sie z nich wraca???
IP: 83.29.233.232
karol
Gość
Nie polecam tego biura. Niby tyle dni ale wyjazd o 23:00. Lipna organizacja. ludzie spoko ale nie sadze żebym jeszcze raz się z nimi wybrał.
IP: 83.6.251.63
rafal
Gość
czy w zeszylym roku byl ktos moze na Mengusovcach koło Popradu?jezeli tak to poprosze o opinie, bo planuje wyjazd lutym, ale po przeczytaniu forum mam mieszane uczucia...
IP: 194.187.55.130
Kamil OIS
Gość
Witam Panie Karolu
Odnośnie pana stwierdzenia co do godziny odjazdu z naszego biura. Zadam panu proste pytanie czy lepszy jest wyjazd w dzień i tłuc się przez zatłoczone i zakorkowane miasta i dojechać w późne godziny?Kto pana zakwateruje o 1 czy 2 w nocy?A nie lepszym rozwiązaniem jest wyjazd o 23 gdzie drogi nei są już pełne samochodów miasta nie są zakorkowane a wszyscy sobie mogą smacznie spać w autokarach (w nocy uważam że lepiej się śpi) i dojechać na miejsce w godzinach południowych i być bez problemu zakwaterowanym?Proszę sobie samemu odpowiedzieć która opcja jest lepsza.

Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
dzingsi
Gość
nie polecam tego biura, jedna wielka masakra brak organizjacji, zle hotele, sylwester z nimi to porazka, organizatozy nie maja pojecia o niczym, naprawde szkoda pieniedzy na nich, nie wiem wogole oni jeszcze funkcjonuja....
IP: 83.31.210.196
Ski
Gość
Cześć

Na przełomie lutego i marca chcielibyśmy wybrać się na Słowację na narty.
Czy ktoś się orientuje jak długo utrzymuję się tam śnieg? Czy będzie na czym jeździć?

z góry dzięki
IP: 194.181.198.23
trafiq
Gość
Jedzie ktos wkoncu do tego BOBROVEC na Slowacji ?;-)
IP: 91.150.223.157
turysta
Gość
a do San Andre ?:)
IP: 62.121.79.39
ipkis
Gość
po przeczytaniu kilku postów oczywiscie nie wszystkich stwierdzam ze biuro to biuro a ludzie to ludzie czyli wina lezy po srodku ludzie nie potrafia sie integrowac i godzic a jak jest mały problem to od razu ura bura wiec jezde ze znajomymi na własna reke bo jak mam ochote isc srac to ide jak ide jezdzic na nartach to ide przy tak duzej zbieraninie zawsze sie znajszie pare osób co spierdola wyjazd wszystkim a co do słowacij jadac na własna reke wyporzyczajac sprzet i to dwa dni podwójnie bo deche z butami dorzuciłem nocleg w zajebistych warunkach w pensjonacje kosztował 250 koron na głowe za tydzie było nas 6 osób plus jakas smieszna kaucja 250 koron jezdziłem skuterem i takie tam a i instruktor 500 koron za godzine indywidualnie podsumowywujac kosztowało mnie to 1500 zł było zajebiscie w tym roku mam zamiar zmiescic sie w tysiaku i jade na własna reke bo jak mam słuchac lamentów itd to to pier..dole moze za rok w alpy sie skusze na taniosc z biurwem podrózy pozdrawiam i za błedy ortograficzne przepraszam
IP: 87.205.192.47
ipkis
Gość
do ski
snieg na słowacij jest jeszcze na poczatku maja przy odpowiedniej pogodzie w tamtym roku byłem w wielki tydzien i sniegu było metr tylko ze to było na strabskim a na łomnicy jest ponoc jeszcze dłuzej niewiem ale na strabskim sa fajne trasy freeraidowe
IP: 87.205.192.47
ewus
Gość
Witam witam! ;)

Czy jest na tym forum może ktoś kto wybiera się z OiS na Sylwka do Wisły, a w szczególności do ośrodka Turnia? Jeśli tak to mam pytanko gdzie ogarnęliście sobie imprezę sylwestrową, bo jadę z małą ekipą i mamy problem z tym żeby na odległość coś sobie załatwić, a obawiam się, że w dniu przyjazdu może już być wszystko poobstawiane;/ Jeśli ktoś może podrzucić jakiś dobry pomysł/lokal/miejsce to śmiało, śmiało=D
pzdr.
IP: 91.94.128.5
Ski
Gość
Dzięki Ipkis za dobre info.

pozdrawiam
IP: 194.181.198.23
marharas
Gość
Wejdzcie tez na forum-ois.pl i poczytajcie o nich
IP: 212.160.143.82
sad but true
Gość
wszedłem. wzruszyła mnie twoja historia. czy mozna ci jakoś pomóc?
IP: 62.233.203.150
arek
Gość
Czy ktoś wybier się na sylwestra do Lwowa?
IP: 83.24.210.117
Arek
Gość
ja jeszcze nie pojechalem a juz mam problemy z biorem...
1) brak kontaktu- placilem przez DOTPAY, potem dzwonielm i sie pytalem czy wszytko ok, bo nikt mnie nie poinformowal . Okazalo sie ze moj przelew wogole nie doszedl. Pan Marcin poprosil mnie zebym mu wyslal potwierzdenie przelewu na e-maial. Tak wiec uczynulem. Powideizal mi przez telefon ze da mi odpwiedz. Tak sie nie stalko wiec dzwonie po godzinie i okazalo sie ze pana Marcina nie ma teraz w biorze wiec swoja sparwe przedstawiam jecsze raz komus. Osoba ta powiedziala ze mam sie nie martwic i zadzwonic za jakis czas... po paru godzinach znow dzwonie i wszytko odpoczatku -o co mi chodzi. Wiec znow dostalem odpowiedz ze bioro sparwdzi dlaczego nie doszedl przelew i da mi odpowiedz. Brak odpowiedz. Po paru dniach dzwonie i wkoncu jakas pani mnie poinformowala ze ja sie nie musze tym martwic ze to oni zlatawia skoro mam potwierdzenie ze wplacilem calosc. Pomyslalem no ze naresczcie cos sie wyjanilo....Tylko ze dzwonilem tam z 10 razy i nikt odbiecanej odpowiedzi mi nie dal.

Nastepna sprawa. Za 3 dni wyjezdzam ze szczecina do Koszyc na Slowacje i miejsce zbiorki jest jasno opisane "teatr lalek pleciuga" jest taki problem ze akurat teraz teatr zostal przeniesiony i stary jest w rozbiorce i cala ulica jest zamknieta. w miejscu przenieisenia teatru gdzie trwa jecsez jego budowa brak jest miejsca na parking dla autokaru. wiec dzis dzwonie...nikt nie odbiera...dzwonie przez skype...zostaje rozlaczony...wiec probuje przez gadu-gadu i wkoncu po godzinie walki dostaje odpowiedz z gg ze wiedza o rozbiorce ulicy i mnie poinformuja o miejscu zbiorki......... LUDZIE ja za 3 dni wyjezdzam i jezceli tak mnie poinformuja jak z przelewami to nawet nie bede wiedzial gdzie mam wsiąść do autobusu.
Po waszych opiniach ja jecsez nie pojechalem na sylwka a juz sie boje i czuje ze to bedzie pierwszy i ostatni raz z OIS.... obym sie mylil...


Napisalem takze e-maila z prosba o przyslanie mi polisy ktora zostala wykupiona -ubezpieczenie...bo czytalem wczesniej komentarze ze tak naprawde zadnych polis bioro nie wykupowalo... nie wiem co mam o tym myslec....
IP: 62.69.202.45
Arek
Gość
a reszte opini napisze po powrocie jak wroce i mam nadzieje ze beda bardziej pozytywne niz te jescze przed wyjazdem...
IP: 62.69.202.45
turysta
Gość
mi na GG napisali ze do wtorku wieczorem wysla na maila info dotyczace wyjazdu z nr do rezydenta itp. mail oczywiscie nie dotarl i mam przeczucie ze juz nie dotrze :P
IP: 62.121.79.39

Strona: « < ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij