» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... > »

Autor Treść
ciekawski
Gość
ja mam takie pytanie do kogos z biura. Rozmawialem dzis telefonicznie z Pania z biura i sie pytalem o apartamenty w hotelu Bocian. I OIS sprzedaje 3 apartamenty 2 osobowe. A na oficjanej stronie hotelu jest napisane ze hotel posiada 2 apartamenty. Czy to oznacza ze 1 apartament 2 pary beda wspoldzielic :)?
IP: 62.121.79.39
gosc
Gość
a to ciekawe :P

Moze zadzwon do biura once again i sie zapytaj. hmm widze ze tez rozwazasz wyjazd do Liptovskiego Mukalaszu ;)
IP: 89.76.189.2
kasia
Gość
koszmar koszmar koszmar. w ubieglym roku w lutym z paczka znajomych postanowilismy z tym biurem wyjechac do wloch na desce. mielismy jechac do Solden ktore zapowiadalo sie na niezla miejscowke na snowboard, jednak na miejscu okazalo sie ze dotarlismy do Sulden zajebistej wiochy zabitej dechami z dwoma trasami na krzyz, dla rodzin z dziecmi i emerytow; ) wiecej dodawac chyba nie musze. powaznie przemyslcie decyzje o wyjezdzie.
IP: 212.180.168.60
trafiq
Gość
Chopok - Bobroviec - Doskonała zabawa na Chopoku !!!

Jedzie ktos?
IP: 91.150.223.157
A.M
Gość
a kto jedzie do hotelu San Andre III na sylwka z tej oferty www.ois.pl/ofertaDetails3,35 ? bo ja sie wlasnie zapisalem :]
IP: 62.121.79.39
Kasia
Gość
Jesli ktos chce zepsuc sobie wyjazd i zmarnowac pieniadze polecam wyjazd Sylwestrowy z biurem OIS. Brak organizacji, nigdy nic nie wiedzacy rezydent, Sylwester przy pustym stole, jedzenie to zlewki, ktore kelnerka bezczelnie przelewa przy Was. No co najwyzej mozecie sie popatrzec jak wlasciciel domu w ktorym mieszkacie zasponsorowal sobie Sylwka za Wasza kase. Pokoje z lazienkami? Jedna wielka sciema. Grzyb nad lozkiem. Rezydent ktory wie tyle samo co i przpadkiem napotkany czlowiek. Mozna by wymieniac godzinami. Jednym zdaniem ZYCIOWA PORAZKA. A i oczywiscie prosze nie liczyc na to ze biuro przejmie sie Waszymi skargami. Oni pobrali kase, a ze na miejscu bylo co innego niz gwarantowali w umowie to nie ich wina - taka odpowiedz otrzymacie.
OIS to najgorsze biuro z jakim mialam do czynienia.
IP: 86.63.143.139
gosc
Gość
no coz...

Ale z drugiej strony co biedny pilo rezydent moze wiedziec co jak gdzie gdy jedzie pierwszy raz, za bardzo nie zna jeszcze rejonu?, ale klocic sie o dobro turysty trzeba umiec...

o której się wyjeżdża na stoki?

Było jakies zebranko organizacyjne na początku wyjazdu?
IP: 89.76.189.2
m&m
Gość
My wybieramy się we czwórkę do Bańskiej Bystrzycy do hotelu Lux***. Jest to jeden z droższych wyjazdów( jak na wyjazd studencki) i zaczynam się obawiać po przeczytaniu tych negatywnych wpisów. Zadzwonię jutro do biura i spróbuję porozmawiać o moich wątpliwościach. Umowę podpisywałam w biurze OIS. Pracownik, który mi doradzał miał naprawdę dobre rozeznanie w ofertach, jednak ciężko nie myśleć o zarzutach opisanych na forum.
Ktoś jeszcze się wybiera w to samo miejsce?
IP: 77.112.101.213
turysta
Gość
byłem w hotelu lux 2 razy , z tym ze z innym biurem. Hotel jest spoko , i na kazdym pietrze ma fajne korytarze idealnie nadajace sie do integracji (przy windzie zaraz zawsze stoja fotele i stolik :).. na dole w hotelu jest night club. ale sylwestry organizowane sa na sali restauracyjnej na 1 poziomie. do centrum tez blisko, a i Billa jest niedaleko.
IP: 62.121.79.39
m&m
Gość
czy ktoś może zna więcej szczegółów zwłaszcza jeśli chodzi o bal sylwestrowy w hotelu lux? czy jedzenie jest dobre, muzyka itp. Wykupiłam wycieczkę z ois i się waham teraz.
IP: 77.112.27.9
turysta
Gość
w hotelu lux sa dobre sniadania- nie wiem ile kosztuja teraz ale jak bylem 3 lata temu na Sylwka to byly po 150sk. Muzyka to standard dj ktory puszcza to co ogole leci w radiu eska i radiostacji . Ale jak mu sie podrzuci jakas swoja muze to tez zarzuca. generalnie banska to calkiem spoko miejscowka z ladna starowka na ktora warto wyjsc o 12 w nocy w Sylwka. Wsyscy sie tam zbieraja i jest wesolo a z hotelu lux to jest moze 10 min . W lewo za hotelem potem po takich wysokich schodach i zaraz jest centrum
IP: 62.121.79.39
m&m
Gość
mógłbyś mi wysłać kontakt na maila magda-zgiep@wp.pl, mam sporo pytań.Dzięki
IP: 77.112.27.9
turysta
Gość
jak ktos ma pytania dotyczaca banskiej bystrzycy i nie tylko (bo bylem np w liptowskim mikulaszu w demanowce rowniez - ale demanowki akurat nie polecam bo to komuna i szama niedobra, wiec i tak sie nie je wykupioych posilkow tylko sie chodzi do centrum :)) to mozecie mnie lapac na borjaki@o2.pl
IP: 62.121.79.39
m&m
Gość
chyba jakiś błąd w tym adresie mailowym bo się nie wysyła:(
Ale już podjęłam decyzję ,ostatecznie wybrałam wyjazd do Zvolenia do Hotelu Polana. Mam nadzieję, że po sylwestrze będę mogła na forum same peany wylewać na biuro OIS:) Zachęcam osoby, które tez tam jadą do kontaktu i integracji ( my jedziemy we czwórkę).
IP: 77.114.205.171
turysta
Gość
my jedziemy do vyzne ruzbachy hotel san andre III , ze wzgledu tez takiego ze nie wraca sie od razu 1 stycznie po sylwestrze gdzie wszystkich boli glowa :) , tylko 3 stycznia :P
IP: 62.121.79.39
Biuro OIS
Gość
Mikołajki tuż tuż …
A biuro OIS już przygotowało MIKOŁAJKOWĄ PROMOCJĘ dla wszystkich naszych byłych uczestników
Wszyscy byli uczestnicy naszych wyjazdów którzy zapiszą się do 06.12.2008 na nasze wyjazdy sylwestrowe otrzymają mikołajkowy prezent w postaci 7% zniżki!!!
Takie prezenty rozdaje tylko OIS!!!
Nie zwlekaj i już dzisiaj się zapisz na nasz wyjazd!!!


Pozdrawiamy Serdecznie
IP: 62.233.203.150
ryba
Gość
Wybieram się za dwa tygodnie z OIS-em do Livigno. Czy ktoś z Was już tam był i może mi co nieco powiedzieć o tym wyjeździe.
Dodam tylko, że w lutym byłam z OIS-em na Chopoku, i oprócz tego, że mieliśmy słabego rezydenta, i kiepskie zakwaterowanie, było raczej spoko. Podzielam opinię przedmówców, że za takie pieniądze trudno spodziewać się Hiltona. To co mnie najbardziej interesuje, to czy stoki są blisko. Z resztą jakoś to będzie.
z góry dziękuję za wszelkie komentarze.
IP: 87.204.21.38
gosc
Gość
Hey ja ogólnie bylam w Livigno tylko ze nie z OIS. Tam jest wszędzie blizko :) Najlepsze stoki uwazam są na Carosello 3000, ,żółta linia tam jeździ chyba :) Miasteckzo samo z zsiebie jes malutkie ale b urocze i jakoże to całe miasto jest strefą bezcłowa to jest tanio :)

Trudno się tam zgubić są 3 lub lini autobusowe która hmm jeżdża w kółko....
IP: 89.76.189.2
Nie warto?
Gość
Tez się zastanawiam nad Livigno, ale po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi mam ogromne wątpliwości. Zwłaszcza, ze to chyba ich pierwszy wyjazd w tamto miejsce. Nie oczekuję Bóg wie czego i wiem na czym polega wyjazd zorganizowany, ale wiem tez ze trochę jednak od dobrej organizacji, autokaru i pilota/rezydenta zależy. Czułabym się dużo bardziej komfortowo wiedząc, że mogę liczyć na sprawny środek lokomocji i rozsądną osobę do kontaktu na miejscu.
IP: 83.144.66.51
Tomek
Gość
Byłem w lutym 2008 na Słowacji z OIS-em i zrobili nas w tak zwanego ch…a. To że zapisujesz się do apartamentu LUX nie znaczy ze faktycznie będzie tam dla ciebie miejsce ;) Za to kilka tygodni późnej pojechałem z nimi na zakończenie sezonu do Nauders i było REWELACYJNIE, jeżdżę na narty co roku od 20 lat i ten wyjazd był NAJLEPSZY!! Doskonała organizacja i super niska cena, jedno wielkie WOW! Wniosek: OIS, OISowi nie równy. Mam nadzieję że w tym roku też będzie Nauders na koniec sezonu, gdyby ktoś coś o tym wiedział bardzo proszę o informację!

Znajomi byli w ferie 2008 w Nauders i też byli zadowoleni.
IP: 134.93.57.193
gosc
Gość
sluchajcie jeszcze taka propozycja dla osob do Livigno. Zaproponujcie pilotowi/rezydentowi wypad do Cieplych źródeł z Bormio... To jest około 40 minut jazdy ale podobno warto.

Czego wymagacie od pilotów/rezydentów na wyjazdach, bo strasznie na nich narzekacie ?
IP: 89.76.189.2
dominika
Gość
ja jade z OIS do Zwolenia HOTEL POLANA na sylwestra, byl tam ktos? Prosze o opinie :D
IP: 83.29.209.11
m&M
Gość
ja tez tam jade ze znajomymi( 4 osoby), pierwszy raz z OIS, też się trochę niepokoję po opiniach, ale jak nie pojadę to się nie przekonam jak jest naprawdę. Mam nadzieje że wszystko wypali tak jak jest w ofercie. Jedziesz z Warszawy? My tak. Jakbyś miała jakieś wątpliwości czy wiadomości to będzie raźniej wspólnie( mój e-mail: magda-zgiep@wp.pl)
IP: 77.115.140.5
dominika
Gość
my jedziemy z katowic... a nie wiem jak to jest- te autobusy startuja w katowicach czy jadą z wawy wlasnie?
IP: 83.29.222.114
turysta
Gość
mam pytanie do ois z jakiego powodu wyjazd do san andrea III stanial o 130 zl ? jakies last minute ? kurcze to zaluje ze nie poczekalem bo placilem po ponad 1100 zl od osoby
IP: 62.121.79.39

Strona: « < ... 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij