» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... > »

Autor Treść
Pablo
Gość
hejka. ja także byłem na Słowacji w tym roku i nie będę już pisał co się tam wydarzyło bo już zostało wszystko napisane. Totalna klapa. W jednym się tylko nie pomylili , ze będzie to odlotowy wyjazd, śmiem powiedzieć ze przeszli samych siebie. Oj długo będę pamiętał o tym wyjeździe. A odnośnie maila skarginaois@prokonto.pl , na pewno to nie jest ściema bo założył to mój kolega Michał który razem ze mną był Vyznych Ruzbachach w San Andre III . Wczoraj czy przed wczoraj z nim rozmawiałem i powiedział mi że jest tego bardzo dużo, a przypomnę że osoba ta pracuje więc ciężko byłoby każdemu wysyłać potwierdzenie, a wybrał się z tym do gazety ogólnopolskiej,wiem jakiej ale niestety nie mogę powiedzieć, niech Michał o tym poinformuje.pewnie zejdzie im z 2 dni żeby to przeczytali, wiec wyluzujcie troszeczkę. Pozdrowienia dla ekipy z SAN ANDRE III Jacka, Kasi,Michała, Aśki, Grzesia,Łukasza,Piotra, Eweliny byliście zajebiści, takich ludzi warto spotykać na swej drodze !!!!No i oczywiście pozdrawiam Anię , która poznałem w autobusie w drodze powrotnej :P
IP: 87.205.48.6
Tomek
Gość
Tez mi sie wydaje ze moze to byc kolejna sciema z tym mailem chociaz napisze zawsze warto sprobwac
IP: 196.204.80.66
mat
Gość
Michal napisał
adres skarginaois@prokonto.pl nie jest sciema tylko trudno odpisywac wszystkim pojedynczo. ale maila grupowe sa wysylane. wczoraj wieczorem rozeslany zostal wzor reklamacji do wsystkich ktorzy odzywali sie na ten adres


ja wyslalem sprcjalnie z 3 roznych maili i nic nie dostalem a wysylalem wczoraj
IP: 77.252.121.2
Pablo
Gość
mat napisał
Michal napisał
adres skarginaois@prokonto.pl nie jest sciema tylko trudno odpisywac wszystkim pojedynczo. ale maila grupowe sa wysylane. wczoraj wieczorem rozeslany zostal wzor reklamacji do wsystkich ktorzy odzywali sie na ten adres


ja wyslalem sprcjalnie z 3 roznych maili i nic nie dostalem a wysylalem wczoraj



a ja wysłałem 5 i mam na skrzynce jak nie wierzysz podaj mi maila to ci to wyśle, nic nie dzieje się za dotknięciem czarodziejskiej różdżki , a przypominam jest to osoba pracująca!!!!!
IP: 87.205.48.6
tomek
Gość
ok to jeszcze raz wysle dzis wieczorem mam nadzieje ze tego maila nie kontroluje ois tak to bedzie mialo nas na talerzu
IP: 196.204.80.66
Michal
Gość
na pewno wszyscy ktorzy do wczoraj sie kontaktowali dostali wzor reklamacj. nie dostalem tez 3 takich samych wiadomosci z 3 roznych kont.
IP: 62.121.79.39
aurorka
Gość
Na ten mail została wysłana przez mnie nasza treść reklamacji, a wczoraj otrzymaliśmy od kolegi wiadomość, więc to nie jest żadna ściema. W mailu napisał też w jakiej gazecie ukarze się artykuł o naszym "wspaniałym" biurze OIS
IP: 83.21.1.71
mat
Gość
Michal napisał
na pewno wszyscy ktorzy do wczoraj sie kontaktowali dostali wzor reklamacj. nie dostalem tez 3 takich samych wiadomosci z 3 roznych kont.


z 3 roznych kont poszly wiadomosci nie takie same bo i po co

i na zaden nie doszla odpowiedz
IP: 77.252.121.2
aaa
Gość
UWAGA!!!

ois to oszusci!!!


Oszukaja was na kazdym kroku, termin wyjazdu ulegnie opoznieniu minimum o 1 dzien, jedzenie tragiczne, hotele tragiczne, brak jakiejkolwiek organizacji. Jak zapolacisz przestana odbierac telefony.
IP: 83.27.148.22
..I.. OIS
Gość
aurorka napisał
Na ten mail została wysłana przez mnie nasza treść reklamacji, a wczoraj otrzymaliśmy od kolegi wiadomość, więc to nie jest żadna ściema. W mailu napisał też w jakiej gazecie ukarze się artykuł o naszym "wspaniałym" biurze OIS


a może podasz po prostu tutaj informacje o gazecie ?
nie rozumiem twojego toku rozumowania
przecież jeśli podałeś maila to ktoś z ois po prostu wysłał Ci ściemniony mail i na niego wysłałeś te informacje
IP: 77.252.121.2
Michal
Gość
mat napisał
Michal napisał
na pewno wszyscy ktorzy do wczoraj sie kontaktowali dostali wzor reklamacj. nie dostalem tez 3 takich samych wiadomosci z 3 roznych kont.


z 3 roznych kont poszly wiadomosci nie takie same bo i po co

i na zaden nie doszla odpowiedz


to podaj swoj nick albo maila do polowy czyli do małpki to sprawdze , czy wysylalem :P
IP: 62.121.79.39
Marta
Gość
No to niezle... A byl tam jakis kompetentny pilot?


W sumie w tym całym bałaganie, jedyny pilot jaki cokolwiek wiedział i chętnie interesował się ludźmi których nawet nie był pilotem, zamieszkiwał w Smreku, taki czarny - ale nie pamiętam jak się nazywał...
IP: 83.10.246.33
Michal
Gość
jutro w gazecie wyborczej w dodatku stołecznym i na portalu gazeta.pl bedzie artykul o OIS mial byc dzis tylko ze dziennikarz ktory go pisal chcial tez skontaktowac sie telefonicznie z kims z oisu , co oczywiscie nie jest latwe , wiec dzis mial wybrac sie na Batorego osobiscie i jutro bedzie artykul
IP: 62.121.79.39
..I.. OIS
Gość
Michal napisał
jutro w gazecie wyborczej w dodatku stołecznym i na portalu gazeta.pl bedzie artykul o OIS mial byc dzis tylko ze dziennikarz ktory go pisal chcial tez skontaktowac sie telefonicznie z kims z oisu , co oczywiscie nie jest latwe , wiec dzis mial wybrac sie na Batorego osobiscie i jutro bedzie artykul


no to jeszcze w metrze niech napisza.
metro jest tez wyborczej wiec bedzie latwo
IP: 77.252.121.2
..I.. OIS
Gość
Michal napisał
jutro w gazecie wyborczej w dodatku stołecznym i na portalu gazeta.pl bedzie artykul o OIS mial byc dzis tylko ze dziennikarz ktory go pisal chcial tez skontaktowac sie telefonicznie z kims z oisu , co oczywiscie nie jest latwe , wiec dzis mial wybrac sie na Batorego osobiscie i jutro bedzie artykul


bo widzisz Michale ois robi tez przekret z ubezpieczeniami i to mozna do prokuratury podac
gospodynia przekretu jest pani Zalewska Joanna
wraz z synem
IP: 77.252.121.2
Marta
Gość
Po prostu katastrofa co oni w tym biurze wyczyniają!!!
IP: 83.10.246.33
gość
Gość
..I.. OIS napisał
Michal napisał
jutro w gazecie wyborczej w dodatku stołecznym i na portalu gazeta.pl bedzie artykul o OIS mial byc dzis tylko ze dziennikarz ktory go pisal chcial tez skontaktowac sie telefonicznie z kims z oisu , co oczywiscie nie jest latwe , wiec dzis mial wybrac sie na Batorego osobiscie i jutro bedzie artykul


bo widzisz Michale ois robi tez przekret z ubezpieczeniami i to mozna do prokuratury podac
gospodynia przekretu jest pani Zalewska Joanna
wraz z synem


przekret?
IP: 89.76.189.2
..I.. OIS
Gość
Marta napisał
Po prostu katastrofa co oni w tym biurze wyczyniają!!!


mozna sie zgadac na jakis dzien isc tam i zlac wszystkich i powybijac szyby oczywiscie w gofun tez to jedno i to samo biuro ale pani w ois mowi ze gofun to inna firma lol buhhhhahahahahahaha
IP: 77.252.121.2
..I.. OIS
Gość
gość napisał
..I.. OIS napisał
Michal napisał
jutro w gazecie wyborczej w dodatku stołecznym i na portalu gazeta.pl bedzie artykul o OIS mial byc dzis tylko ze dziennikarz ktory go pisal chcial tez skontaktowac sie telefonicznie z kims z oisu , co oczywiscie nie jest latwe , wiec dzis mial wybrac sie na Batorego osobiscie i jutro bedzie artykul


bo widzisz Michale ois robi tez przekret z ubezpieczeniami i to mozna do prokuratury podac
gospodynia przekretu jest pani Zalewska Joanna
wraz z synem


przekret?


ano tak
polisy nie sa imienne imiona sa dopisywane jesli sie cos stanie
nie wiedza nawet na kogo polisy zostaly wystawione
chcac zobaczyc swoje nazwisko mowia o ochronie danych osobowych ze niby nie moge zobaczyc bo sa tam inne osoby
tym samym lamia prawo bo ja mam pelny wglad we wlasne dane i posiadacz moich danych musi udostepnic mi wszystkie informacje
w biurze i u pani JZ nie ma takich danych
pokazala mi jakas stara polise i to na nie pelny wymiar dni znaczy od 27 do 2 a ja bylem 72-3
listy sa dopinane ewentualnie uzupelniane pozniej
dokonywana jest wtorna procedura ubezpieczenia
IP: 77.252.121.2
..I.. OIS
Gość
pytajcie sie o swoje ubezpieczenie
musza wyslac pelny akta
ustawa o ochronie danych osobowych naklada obowiazek we wglad we wlasne dane
tak samo mozecie zadac oryginalu lub kopi
w jakim celu to juz wasza sprawa czy to do akt czy poprostu pochwalic sie chcecie przed znajomymi
nie dajcie sie zbyc oszustwami
jak cos nie beda chcieli wam pokazac wzywajcie policje na miejsce przestepsta
a najlepiej isc z ukryta kamera lub dyktafonem za wprowadzanie w blad moga isc siedziec do ciupki
i kazcie im tez wszystko podpisywac jak nie to wzywajcie policje
IP: 77.252.121.2
gość
Gość
az tak sie na tym nie znam ale polisa moze byc wystawiona na grupe :) i tak jak czasmai w biurach dostaje sie jedynie karteczk z nr polisy bo nie jest imienna :p Przynajmniej ja sie z czyms takim spotkalam...
IP: 89.76.189.2
gosc
Gość
Marta napisał
No to niezle... A byl tam jakis kompetentny pilot?


W sumie w tym całym bałaganie, jedyny pilot jaki cokolwiek wiedział i chętnie interesował się ludźmi których nawet nie był pilotem, zamieszkiwał w Smreku, taki czarny - ale nie pamiętam jak się nazywał...



A spotkalas sie moze z innymi pilotami
IP: 89.76.189.2
Gość
Gość
Witam wszystkich uczestnikow wyjazdu Sylwestrowego do Rzymu...Naczytałam sie sporo tych negatywnych opini i czesciowo sie z nimi zgadzam a czesciowo nie..
Ja jechałam w autokarze do Rzymu z pilotka Ania, ktora była bardzo kompetentna osoba, znajaca sie na swojej pracy , biegle władajaca jezykiem włoskim, udzielała nam wszystkich niezbedych odpowiedzi.Hotel w którym spałam siviglia był taki jak na zdjeciach, było ciepło , jedzenie dobre i zadnych metalowych łozek..., nasz kierowca Pan Marcin super...
Mankamentem było zapewne chaotyczne organizowanie wycieczek fakultatywnych, ale wszyscy ktorzy chcieli zobaczyc rzym napewno go zobaczyli, jest piekny, ania pilotka pokazała nam wszystko co było w programie.
Forumowicze pisza ze nie byli na mszy w Watykanie, zastanawiam sie jak miało sie to odbyc gdy tylko 4 osoby chciały jechac reszta spała a kierowcy wrocili o godz 4 tej do hotelu, według mnie było to niemozliwe, jest przeciez jakis czas pracy kierowcow i pilotow..???A co do Wenecji to wszystko zobaczylismy i nie wyobrazam sobie stania w tym zimnie 9 godzin, NIE JESTEM PRACOWNIKIEM OIS ANI NIKIM Z NIMI SPOKREWNIONYM niemniej jednak rozumiem Wasze niezadowolenie , mysle ze kazdy musi miec swiadomosc ze jadac do włoch za 800 pln kokosow miał nie bedzie...
IP: 83.7.15.208
Oszukana
Gość
Gośka i Andrzej Świdnica napisał
Kto nas przebije? Trasa Wrocław Vysne Ruzbchy koło Popradu, pensjonat San Andre III. Trasa wg google erath 420km.
Planowany wyjazd 28 12 godzina 2:30-falstart,pomyłka biura a co i tam niech ludzie marzną.
29 12 godzina 2:30 wyjazd z Wrocławia przyjazd do pensjonatu no kto zgadnie???????????????????????????????????????????????????????
20:30 czyli 420 km w 18 godzin.
dodam że autobus się nie zepsuł, nie było wypadku ani innych katastrof,mieliśmy "wycieczki fakultatywne" - jechaliśmy przez Czechy.


My Was przebijemy - do swojego hotelu w Starej Lesnej dotarliśmy z Warszawy przez Katowice, Kraków, Katowice (nie pomyłka), Bielsko Białą, 10 różnych pensjonatów i hoteli już na Słowacji, w tym San Andre (czyli 30 km w jedną i 30 z powrotem...)... o 23.30...
A wyjazd z Warszawy planowo o 0.05 - godzina opóźnienia na wyjeździe była co prawda.
Ostatnia część trasy stopem (uprzejmy Słowak), bo autokar nie dał rady wjechać na przejazd- ale podziw dla kierowcy, cały czas jechał sam! nieźle go biuro wystawiło, dobrze że po drodze nie zarządził postoju - a miał prawo już po 11 h...
Czyli prawie 24 h z Warszawy na Słowację - w Dolomity nie pojechałam właśnie dlatego, że nie chciałam spędzać dnia w autokarze...
Zdaje się tym samym autokarem podróżowaliśmy...
O warunkach w pensjonacie nie wspomnę, chociaż właściciel zachwalał nam "widoki" - na ścianę sąsiedniego budynku.
Droga powrotna - ktoś opisał, w Katowicach autokar nie zaczekał i ludzie do Wrocławia wracali zatłoczonym pociągiem,... oczywiście nie biuro sprawdziło rozkład jazdy i znalazło rozwiązanie, a my sami...

ZEROWA organizacja, wygląda to naprawdę na oszustwo - ponoć nie zwracają też rzekomej "kaucji" - my nie zapłaciliśmy, jak było u innych? Przy paru tysiącach osób nieopodatkowane 60 zł od łebka to niezły przekręt... Warto może skarbówkę też powiadomić?....

Jeśli ktoś nie potrafi logistycznie zorganizować wyjazdu na taką skalę, to nie powinien się za to brać - bo to jest oszustwo, chociaż i dowieźli, i hotel był, i przywieźli - teoretycznie OK. A jednak nie w porządku....
IP: 195.187.136.3
gosc
Gość
czas pracy kierowców istnieje ale piloci pracuja 24/h :)
IP: 89.76.189.2

Strona: « < ... 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij