» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 105 106 107 108 109 110 111 112 113 ... > »

Autor Treść
gość
Gość
aha... to lipnie.... A kto był twoim pilotem opiekunem? Bo slyszalam ze malo bylo ogarnietych pilotów.
IP: 89.76.189.2
Martyna
Gość
Marcin był u mnie w Smreku, on był ok, ale i tak nie tego oczekiwałam, zreszta nie podlegałam pod niego więc i tak mało mi to pomogło, ale był w przeciwieństwie do innych...
IP: 83.3.58.226
gość
Gość
Marcin tylko był w smreku? Ja myslalam ze ktoś jeszcze :D A komu podlegalas ?
IP: 89.76.189.2
żrdw
Gość
żrdw napisał
rzym piękny wenecja też ale bez biura ois, tragedia!!! kolesie nie przyznawali sie ze są z tego biura nikt nic nie mówił ze jest pracownikiem czy kims innym z biura, na zbiórce po imprezie sylwestrowej jakis pijany marcin czy michał z tego biura chucha mi w twarz i pyta czy sylwester ok??? juz go miałem trzaskać kmiota ale go jakieś dziewuchy do autokaru wciągnęły i uratowały przed łomotem, BIURO TRAGEDIA UNIKAJCIE LUDZIE!!! 3/4 w opisie wycieczki to kłamstwo!!!!


nawet sie nie przyznawaj ze go wypusciles !!!!
gdzie to bylo na slowacji w ktorym miejscu ?

wycieczka do rzymu,a to działo sie na zbiórce po imprezie sylwestrowej, a drugi koleś któremu szykował sie lomot, jest na zdjęcich na pierwszej stronie zdjęć ois w rogu, taki misiowaty z usmiechniętą dziewczyną, tylko że chyba w tym wypadku to ona jet prawcownicą biura a on był jako osoba towarzysząca, ale strasznie się mądrzył i też zasłużył na oklep!!!!
IP: 83.31.134.66
Martyna
Gość
w tym problem, że nikomu... taka organizacja taki burdel...
IP: 83.3.58.226
gość
Gość
a inni piloci ? Ktos opiekowal sie przeciez innymi hotelami.?
IP: 89.76.189.2
Anty OIS!
Gość
OIS-Oszukasz I Spiepszyć..
IP: 83.5.171.93
gość
Gość
Witajcie,

czy macie moze numer polisy ubezpieczeniowej na wycieczke na Słowację, Mengusovce, pensjonat Rogalo, symbol imprezt S/ME+. 27.12.2008 - 02. 01.2009

Moja kolezanka lezy z urazem kregoslupa w szpitalu w Popradzie, a na umowie nie ma buemru polisy ani telefonu do ubezpieczyciela, a biuro OIS nie odbiera zadnych teleffonow, nawet alarmowych.

Jesli macie numer polisy lub numer teefonu do tzw. pilota, prosze Was o maila lub sms. Spraw pilna, bo lekarze sie dopytują o ubezpieczenie, a bez numeru polisy nikt nie zorganizujemy transportu do Polski.


Ania
tel. 696 423 265


Dnia 3 stycznia 2009 21:40 "Jakub" <schenron@poczta.fm> napisał(a):

> Czy Wy też dostaliście błędne adresy dojazdu do hoteli?
>
>
> Gdy zajechałem pod wskazany adres na Słowacji, okazało się, że budynek jest
> zamknięty na 4 spusty. Nie było w nim ani recepcji ani żadnych numerów
> kontaktowych. Próby dodzwonienia się do biura OIS też nic nie dały - bo w
> kółko nikt nie odbierał albo było zajęte. Wszystko wyglądało jak w czeskim
> filmie.
> Po godzinie prób udało mi się dodzwonić na numer stacjonarny do OIS.
> Sekretarka obiecała, że się tym zajmie. Ale chyba olała mój telefon, bo do
> dnia dzisiejszego nikt się do mnie nie odezwał.
>
> Okazało się, że w Koszycach są 2 pensjonaty o tej samej nazwie. Gdybym sam
> nie znalazł drugiego pensjonatu (tego właściwego), to pewnie spałbym pod
> gołym niebem.
>
> Czy Wy też spotkaliście się z takim standardem obsługi w biurze OIS?
>
>
IP: 85.222.86.86
gość
Gość
no a poza tym wiesz zawsze chyba jakies autokary podjezdzaly pod hotel nie? Kurde to kiepawo widze organizacyjnie.
IP: 89.76.189.2
gość
Gość
Sylwester w Lesanie (Najlepszy był stół szwedzki w sylwestra kilka plastrów sera i wędliny a na koniec paskudna zupa).
IP: 85.222.86.86
gosc1
Gość
ois podal pilotom informacje iz wszyscy byli ubezpieczeni w Warcie. na okres 27.12.2008 - 02. 01.2009 jest az 5 polis - nie wiem jak ustalic kto jest przypisany do ktorej, ale podaje poszczegolne numery:
902550231847
902550231829
002550231843
902550231842
902550231844

nr alarmowy do warty: +48 601 311 311
info: 0-801 311 311
nr do ubezpieczyciela: +48 608 470 807

mam nadzieje, ze to cos pomoze
IP: 77.254.145.227
uczestnik-rzym
Gość
żrdw napisał
wycieczka do rzymu,a to działo sie na zbiórce po imprezie sylwestrowej, a drugi koleś któremu szykował sie lomot, jest na zdjęcich na pierwszej stronie zdjęć ois w rogu, taki misiowaty z usmiechniętą dziewczyną, tylko że chyba w tym wypadku to ona jet prawcownicą biura a on był jako osoba towarzysząca, ale strasznie się mądrzył i też zasłużył na oklep!!!!

Też tam byłem, a gość o którym mówisz to zapewne Jacek N., współwłaściciel biura OIS. Na pewno śmiał się w duchu patrząc na Nas, ileż to kasy zarobi na frajerach :)
IP: 203.124.102.72
piotrek
Gość
Znalazłem w Googlach ciekawe info:
niesławne biuro OIS ma za współudziałowca właścicieli portalu O2.pl.
Zobaczcie na stronę www.sailfund.org

Niesamowite że ludzie, którzy mają już mnóstwo pieniędzy, bez skrupułów zarabiają jeszcze więcej kosztem młodych ludzi.
IP: 216.224.124.124
gość
Gość
a ja mam pytanie czy ktoś podróżował z was autokarem od 30 do 34 ? Jak oceniacie organizacje i pilotów - Liptvski Hradok i Mikulasz ???

Jak dla mnie niektórzy piloci sie starali jakoś nadciągnąc niedoróbki jakie zrobiło biuro...
IP: 89.76.189.2
praha
Gość
gość napisał
Martyna napisał
gość napisał
a ci co byli w litpovskim hradoku jak wy ocniacie wyjazd? Jak piloci i jak organizacja?


To wszystko to jakaś masakra jest organizacja żadna i róbcie wszystko by im tego nie odpuścic, bylo stasznie!!!!!!!!!!!


A możesz dokładniej?


co chcesz dokładniej ?
kolesie z pragi juz wiedza co robic.
umieszcze fotki z ich poobijanymi gebami
IP: 77.252.121.2
praha
Gość
uczestnik-rzym napisał
żrdw napisał
wycieczka do rzymu,a to działo sie na zbiórce po imprezie sylwestrowej, a drugi koleś któremu szykował sie lomot, jest na zdjęcich na pierwszej stronie zdjęć ois w rogu, taki misiowaty z usmiechniętą dziewczyną, tylko że chyba w tym wypadku to ona jet prawcownicą biura a on był jako osoba towarzysząca, ale strasznie się mądrzył i też zasłużył na oklep!!!!

Też tam byłem, a gość o którym mówisz to zapewne Jacek N., współwłaściciel biura OIS. Na pewno śmiał się w duchu patrząc na Nas, ileż to kasy zarobi na frajerach :)


oto oni

Marcin Kopyś
Marcin Moździerewski (Marcin Moździerski)?
Jacek Nowak
Tomasz Jagiełło
IP: 77.252.121.2
Oszukana
Gość
gość napisał
Sylwester w Lesanie (Najlepszy był stół szwedzki w sylwestra kilka plastrów sera i wędliny a na koniec paskudna zupa).


Nie przesadzaj, w Lesnej (też Stara Leśna) były ... słone paluszki, a po północy kapuśniak... Cena ta sama...

Od innych uczestników słyszałam, że w Lesanie nie było tak źle, trzeba też znać proporcje - dobry Sylwester w restauracji to kilkaset złotych, tu cały wyjazd kosztował niecałe 800...

Na co można narzekać to trzeba, nawaliła przede wszystkim organizacja - o naszych przygodach napiszę innym razem, dobrze że wróciliśmy cali i żywi (bo nawet nie zdrowi...)
IP: 195.187.136.3
żrdw
Gość
chętnie bym sie z nimi spotkał i im podziekował za doskonała organizacje czasu i całego wyjazdu, nigdy wiecej wyjazdu z ois.
IP: 83.6.144.52
Natalia
Gość
czytając posty, cieszę się, że zdecydowałam się na sylwester we Lwowie, a nie ma Słowacji.... Miasto piękne, cudowna pogoda, hotel w porządku, chociaż mogłoby być w nim cieplej. za to pani pilot Ewelina i impreza sylwestrowa - rewelacja. Jasne, dałoby się to zrobić lepiej i taniej, ale-ekipa była fajna, więc i ja bawiłam się dobrze:) pozdrawiam wszystkich uczestników wyjazdu!
IP: 193.138.143.42
ania
Gość
Ludzie nie przesadzajmy, że 800 zł to mało! My spedzalismy w tym roku sylwestra w Tatrzańskiej Łomnicy w osiem osób w hotelu Tatranec, co do "atrakcji" zafudowanych przez biuro Oszukujące I Studentów wszytstko zostało juz opisane w poscie przez piotra (to naszą ekipę okradli w domku, w dzień przyjazdu), wiec nie bede sie powtarzac.
800 zł za 5 noclegów, to wychodzi po 160 zł za dobę od osoby i to w pokoju lub domku kilkuosobowym!!! Proszę nie piszcie, że nie ma co oczekiwac za takie pieniadze, bo to zart, za te pieniadze mozna by znalezc nocleg w naprawde dobrym hotelu! Wiec jesli nie oczekujemy standardu w hotelu, przymykamy oko na jedzenie, to chociaz sylwester powinien byc wypasiony, a z tego co czytam, to i z tym bylo kiepsko, to na co poszly te pieniadze - pytam??
U nas do samej imprezy sylwestrowej czepiac sie nie mozna, bo poza tym z czego nie wywiązało się biuro, wszystko było ok. W prawdzie sylwester odbył sie w innym niz gwarantowano w umowie miejscu, nie bylo dja i wszystko bylo inaczej zorgazniowane niz mowilo biuro, ale moze to i lepiej. My akurat trafilismy na bardzo mila obsluge hotelu, ktora bardzo sie starala i to bylo widac przy kolacji sylwestrowej.
Wiec prosze nie piszcie takich bzdur - ze za 800 zł, to nie ma co spodziewac sie czegos wiecej niz slonych paluszków. Dla porównania cały wyjazd z dojazdem i skipassami kosztował nas 1500 zł - za to mozna bylo spokojnie pojechac w Alpy (o bardzo dobrym standardzie), wiec jak? - dalej uwazacie, ze OIS organizuje bardzo tanie wyjazdy ??
Uwazam, ze to dranie i oszusci zerujacy na ludzkiej naiwnosci. TOTALNIE ODRADZAM!!!
IP: 81.190.210.223
tomek
Gość
ludzie czytam to i nie moge wyjsc ze zdziwienia. Placicie po 500-800 zl a oczekujecie kawioru. Chryste ja jestem na wycieczce z alfa star za 4000/osoba i szczerze to w ogole tu nie ma opieki i wszyscy ufaja ze jestesmy dorosli. Gdybym zaplacil 600 zl za impreze ze spaniem, wyzywieniem zabawa i dojazdem to nic wiecej bym nie oczekiwal. Ludzie gdzie wy macie rozsadek. Jezdzijcie z Triada lub Alfa star za 4000 tys to zobaczycie jak was mozna za takie pieniadze wyrolowac. Jestem pelen podziwu dla chlopakow ze za te pieniadze was w ogole gdzies poza gorke szczesliwicka wywiezli
IP: 196.204.80.66
kuśka
Gość
eh padaka z tymi biurami ale coz im drozej tym lepsze warunki nie mozna sie spodziewac luxusu za 400 zl widzialy gały co brały
IP: 84.201.211.11
kuśka
Gość
tomek napisał
ludzie czytam to i nie moge wyjsc ze zdziwienia. Placicie po 500-800 zl a oczekujecie kawioru. Chryste ja jestem na wycieczce z alfa star za 4000/osoba i szczerze to w ogole tu nie ma opieki i wszyscy ufaja ze jestesmy dorosli. Gdybym zaplacil 600 zl za impreze ze spaniem, wyzywieniem zabawa i dojazdem to nic wiecej bym nie oczekiwal. Ludzie gdzie wy macie rozsadek. Jezdzijcie z Triada lub Alfa star za 4000 tys to zobaczycie jak was mozna za takie pieniadze wyrolowac. Jestem pelen podziwu dla chlopakow ze za te pieniadze was w ogole gdzies poza gorke szczesliwicka wywiezli


dobra Tomek suuuper ze jestes z ALFA STAR za 4000 zl idz jeszcze na ulice i powiedz to wszystkim nadęty snobie hehe
IP: 84.201.211.11
Maciej
Gość
Witam. My tez mielismy przeboje. W umowie byla data wyjazdu 27.12.08 o godz. 21.00. Wycieczka Namestovo- Zuberec - Slowacja- Sylwester. Najpierw telefonicznie powiedziano nam ze wyjazd przesuniety na 23. Po 2 godzinach stania nie bylo nas na liscie w zadnym autokarze. (13osob). Po 24.00 dowiedzielismy sie ze " wyjazd jezeli wogole bedzie to bedzie jutro o 20.00". Totalna masakra. I co teraz... Wyjazd mial byc z Poznania a my nie mieszkamy w Poznaniu. Na szczescie mamy kilku znajomych i udalo nam sie przenocowac tam. O 20.00 dnia nastepnego tj. 28.12.08 stawilismy sie w miejscu wyjazdu. Powiedziano nam telefonicznie ze wyjazd jest o 21. Wiec poczekalismy do 21 a koncowo wyjechalismy o 23. Nie wspominajac o tym ze nie bylo miejsca na bagaze dla osob ktore wsiadaly we Wroclawiu, w Katowicach stalismy 2h prawie bo nie bylo wiadomo kto gdzie sie przesiada. Na miejsce dotarlismy po 14-15 h podrozy w autobusie gdzie toaleta byla nieczynna i ogrzewanie bylo zepsute( raz chodzilo raz nie). Pobyt byl ok pozatym ze minal to byc hotel a byl pensjonat w ktorym musielismy wymienic na koncu worki ze smieciami i wsadzic nowe. Sniadania i obiady porazka kompletna!!!!!!! Przy powrocie bylo lepiej ale w Katowicach czekalismy 3 h na jakis autobus zeby sie przesiedli. Koncowo powiedziano nam jeszcze ze autobus ma opoznienie 2 h. Oczywiscie biuro OIS nie odbieralo telefonow. Kierowca sie zdenerwowal i naklonilismy go ze ma zadzwonic do swojego szefa(firmy wynajmujacej autokary) i dostal od niego pozwolenie na to zeby jechac. Wiec nie czekalismy. Dalsza podroz bez zarzutow. We Wroclawiu doslownie 10 min. W Poznaniu o 2 w nocy dnia 4.01 (wyjechalismy o 11 przed poludniem tym samym autobusem bez WC i zepsute ogrzewaine). Jednym slowem to biuro to totalna porazka, zalosna jest ta cala ich organizacja. A no i oczywiscie bez pilota. Jeden pilot na 4 autobusy ktore wyjezdzaly. Sami sprawdzalismy czy jestesmy na liscie obecnosci i szukalismy wlasciwego autobusu. Kierowca nic nie wiedzial- gdzie jedzie i tak dalej- to normalne bo nie dostal zadnej informacji. Po przyjezdzie na Slowacje pytalismy sie ludzi gdzie jechac, jak dojechac do hotelow. PORAZKA TOTALNA NIGDY WIECEJ TO BIURO
IP: 79.190.156.170
Michał
Gość
tomek napisał
ludzie czytam to i nie moge wyjsc ze zdziwienia. Placicie po 500-800 zl a oczekujecie kawioru. Chryste ja jestem na wycieczce z alfa star za 4000/osoba i szczerze to w ogole tu nie ma opieki i wszyscy ufaja ze jestesmy dorosli. Gdybym zaplacil 600 zl za impreze ze spaniem, wyzywieniem zabawa i dojazdem to nic wiecej bym nie oczekiwal. Ludzie gdzie wy macie rozsadek. Jezdzijcie z Triada lub Alfa star za 4000 tys to zobaczycie jak was mozna za takie pieniadze wyrolowac. Jestem pelen podziwu dla chlopakow ze za te pieniadze was w ogole gdzies poza gorke szczesliwicka wywiezli


Alfa Star i Triada to jedne ze slabszych biur podróży, wiec nie ma sie czym ekscytowac.
Widac ze Tomek chce tu zrobic FLAME , wiec nie dajcie sie wyprowadzic. a jak ktos nie umie odroznic wyjazdu na Dominikane All incl od wyjazdu na narty na Slowacje to wypada mu tylko wspolczuc :)
IP: 62.121.79.39

Strona: « < ... 105 106 107 108 109 110 111 112 113 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij