» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... > »

Autor Treść
kasia łódź
Gość
ja podpisuję się pod tym co napisali poprzednicy, jedyne co mi nie odpowiadalo to droga do biogradu. Mieszkalam w willi elic- bardzo duze pokoje, cisza i spokoj oraz blisko do morza i centrum miasta. Co do rezydentow nie moge nic zlego powiedziec bo byli naprawde pomocni. a co do samego wyjazdu, to wszystko zalezy od was- czy bedziecie bawili sie swietnie czy marudzili w swoich pokojach:)
IP: 83.10.129.34
marta
Gość
czy ktoś z Was mieszkał w willi Vera? i czy naprawdę jest aż tak kiepsko z dyskotekami? ;(
i jeszcze jedno - jak wygląda przelicznik złotówki - kuny?
IP: 194.146.219.174
Karola
Gość
a jak Chorwaci? przystojni? rozmowni?
IP: 83.26.230.237
kat
Gość
emilia napisał
A czy ktos moze cos powiedziec o willi UGRI - czekam z niecierpliwoscia za opiniami i w jakiej cenie jest chlebek ? ;)


za mały chleb 6 kun a za duzy 11
IP: 85.14.77.25
bart
Gość
Karola napisał
a jak Chorwaci? przystojni? rozmowni?


Chorwaci przystojni i rozmowni, cytuję: "You see these are girls from Czech Republic, they came today, so we must fuck them"
konkretni:)
IP: 87.205.32.49
zula
Gość
Willa Elic bez zastrzezen! :) Duza, zadbana, wlascicielami sa starsi ludzie, ktorzy sa przesympatyczni, wyrozumiali i bezproblemowi :) Polozenie willi rowniez bardzo dobre (blisko do 2 innych willi oraz do centrum i plazy). Wyjazd mozna smialo ocenic na PLUS, choc faktycznie mozna bylo wyjechac pozniej z Polski, a tym samym jechac krocej do Biogradu z mniejszymi przerwami.
Podsumowujac: przyszle turnusy spijcie spokojnie, krzywda wam sie nie stanie! ;)
IP: 83.10.252.112
konrad
Gość
marta napisał
czy ktoś z Was mieszkał w willi Vera? i czy naprawdę jest aż tak kiepsko z dyskotekami? ;(
i jeszcze jedno - jak wygląda przelicznik złotówki - kuny?

2 kuny =1 złoty
100 eu=717 kun=350 zł to ceny (+,-) , resztę sprawdzicie w banku
IP: 195.116.34.16
Grzesiek
Gość
Hej jezeli ktos chce mapkę biogradu to przesyłajcie swoje maile grzecho1974@o2.pl
IP: 85.14.77.25
szczepan
Gość
wróciłem 11.07. poprawić trzeba przyjazdy i wyjazdy zeby było ok. jeśli ktoś chce imprezować i poznawać ludzi to na bank da radę ale jak ktoś chce zeby go ktoś bawił i zajmował nim jak dzieckiem to niech siedzi w domu. brakowało dyskoteki z normalna muzą ale to nie jest miasto młodzieżowe tylko miejsce gdzie przyjezdzaja rodziny z dziećmi. imprezowe jest wtedy kiedy wpada ekipa zgranych Polaków do lokalu i robią show:)dobrze jest być dziennie na dyżurach organizowanych przez rezydentów na basenie tam można poznać nowych ludzi i umówić się na wyjazd lub impreze. Przekażcie pozdrowienia dla Krystka i Karoliny którzy sa naprawde wporzo. pozdro dla wszystkich z wyjazdu w dniach 01-11.07.08 trzmajcie się wakacyjnie:)
IP: 82.177.126.37
emilia
Gość
kat napisał
emilia napisał
A czy ktos moze cos powiedziec o willi UGRI - czekam z niecierpliwoscia za opiniami i w jakiej cenie jest chlebek ? ;)


za mały chleb 6 kun a za duzy 11

Dziekuje za odpowiedz :D
IP: 85.221.185.78
zula
Gość
Szczepan dobrze mowi- polac mu! :D Basen jest miejscem, gdzie mozna poznac Polakow/ zintegrowac sie/ dowiedziec sie, ze mieszka sie w wilii na przeciwko ;)

Pozdrawiam ;)
IP: 83.10.252.112
Julka
Gość
Kasiula napisał
APEL DO ORGANIZATORÓW : Jak widzicie, każdy z wyjazdów (jak do tej pory) mial problem z trasą tzn. krótkie postoje, gnanie na łeb na szyje, a jak autobusy zajechały do biogradu to ludzie musieli czekać długo na kwaterunek__ przemyślcie tą sprawę, bo przed Wami jeszcze pare turnusów ! a nie jest to wielki problem żeby poprawić tą sytuację. Chyba w autobusach są PILOCI i to ich rolą jest odpowiednie sterowanie czasem. pozdrawiam !

P.S. aha - obiecywaliście zamieszczenie na stronce mapki Biogradu z willami.


Hej,
ja też właśnie wróciłam (11.07). Co do drogi do Biogradu - Kasiula, my jechaliśmy z dużą (o wiele za dużą) ilością przerw, robione one były na siłę, żeby zajechać na miejsce w godzinach 8-10 bo do 8 jest wykwaterowanie, potem sprzątanie pokojów, więc zakwaterować się można dopiero po 10. I co to dało? Dało to tyle, że podróż była dłuższa i dużo bardziej męcząca, więc 'sterowanie czasem' nie rozwiąże problemu. Należy po prostu póżniej wyjeżdżać z Polski (w moim przypadku była to Wawa, zbiórka o 6.30, wyjazd po 7 a można było spokojnie wyjechać o 10). Podróż byłaby krótsza, ludzie mniej zmęczeni, a dzięki temu i mniej wkurzeni, i później na miejscu może te zakwaterowanie wyglądałoby lepiej. A to chyba był największy minus, i główny zarzut przeciw OIS. Ja generalnie nie mam zarzutów co do zakwaterowania, mieszkaliśmy w willi Vera, w pokoju dwuosobowym, z małżeńskim łożem, tak jak miało być - tak było. Klimy nie było, była natomiast możliwość jej wykupienia - 5 euro za dobę ( na całe piętro, czyli na 6 osób). Kuchnia była, łazienka z wc plus oddzielnie jeszcze kibelek, salonik i taka niby jadalnia. Gospodarze uprzejmi, sympatyczni, pomocni, zaraz po przyjeździe częstowali nas figami, zaprowadzili męża w miejsce gdzie była tania rakija i wino :). Z wycieczek fakultatywnych byliśmy na Kornati i Krka (a po drodze Sibenik)- było cudnie, i w swoim zakresie autobusem z dworca w Biogradzie w Zadarze. Autobusem w ogóle można dojechać praktycznie wszędzie - Splitu, Zagrzebia, Dubrownika. A i z wycieczek można skorzystać z tych oferowanych przez biura na miejscu - są rzeczywiście tańsze, przykładowo Kornati z OIS kosztowało 230 kun a z biura miejscowego 170. Wiadomo, że musieli sobie procent naliczyć. Co do rezydentów i pilotów - rzeczywiście nie dowiedzieliśmy się od nich niczego zaskakującego o Biogradzie, wszystko to, co od nich usłyszeliśmy można spokojnie znależć na pierwszej lepszej stronce na necie. Więcej usłyszeliśmy od ludzi z poprzedniego turnusu i samych gospodarzy. A pilot - Kamil sorry, ale ty to tam chyba dla picu byłeś (jechałam z tobą autokarem), a co do rezydentów jeszcze raz nie zrobili na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia, najbardziej zorientowana jest Karolina (z nich wszystkich). Tyle ode mnie. Natomiast wiem, że było sporo zamieszania, że niektórzy rzeczywiście zostali pokrzywdzeni (wiem z rozmów z tymi ludźmi), nie dostali tego, czego chcieli (np zakwaterowania) i tak dalej, więc nie dziwię się ludziom, którzy tu negatywnie piszą, i rzeczywiście piszą, jak było (np post Marka). Wiem też, że przez jakiś czas w trakcie naszego pobytu był w Biogradzie szef OIS i opieprzał Karolinę i Krystka (rezydentów), więc chyba coś było nie tak.
Podsumowując - Chorwacja piękna, wyjazd udany, biuro nienajgorsze, ale z pewnością mają nad czym pracować. Pozdrawiam wszystkich z mojego turnusu.
IP: 80.54.36.18
tomek
Gość
Miałem zrezygnowac zwakacji nad morzem i wybrać jakąś wycieczkę z biurem OIS, dobrze, że nie zrezygnowałem, jedziemy ekipą do Mielna. Za rok chyba spróbujemy, tylko biuro musie się ptrzetrzeć bo komentarzah widzę że mają jeszcze co poprawić, pzdr..
IP: 79.163.169.129
tomek
Gość
srki za literowki
IP: 79.163.169.129
pe_
Gość
a był kto może w willi Jurevic? albo moze słyszał do innych jak tam jest...
IP: 212.76.37.204
Ewelina
Gość
A moglby ktos napisac cos o willi Ugri??Z gory dziekuje
IP: 89.78.127.52
OLL
Gość
a może powie ktoś pare miłych słów o willi BRALIC ?! dzieki wielkie !
IP: 212.160.71.84
Ferida
Gość
Nikitka napisał
yneffer napisał
halo halo! kto jedzie 26.08 do Biogradu?
ja jade z chlopakiem tez w tym terminie do willi Bozo :)
do zobaczenia, pozdrawiam

Hey ja też jade ale do willi lidia ale nie jestem pewna do jakiej jeszcze sie wacham może coś polecicie?
IP: 83.31.13.110
BIOGRAD 01-11.07
Gość
ja całkiem obiektywnie postaram ocenić się dla Was wycieczkę do Biogradu.

Na początku wspomnę, że dla mnie były to wspaniałe wakacje, ale na pewno NIE DZIĘKI BIURZE OIS!!!!

AUTOKAR Z WAWY którym jechaliśmy był najgorszym autokarem jaki kiedykolwiek widziałam a wyjeżdzałam za granicę autokarami już wiele wiele razy, nie było ani dvd ani nawet radia, fotele sie nie rozkładały a na dodatek w bielsko białej czekaliśmy dwie godziny bo autokar się popsuł i po prostu musiał zostać naprawiony.

PILOCI WYCIECZKI to sa ludzie urwani chyba z gruszki czy tam z pietruszki, w ogóle o niczym nie wiedzą i tak naprawdę to oni są tam w ogóle nie potezbni bo o wsyztskim i tak decydują kierowcy.

ZAKWATEROWANIE: w moim przypadku przebiegło bardzo sprawnie i nie mam nic do zarzucenia, bo mieszkałam w CAMBER i tak naprawde spodziewałam własnie tego co dostałam, niek natomiast nie wspomniał, że na naszym turnusi była pewna dziewczyna, która przez to że BIURO OIS JEST TAK MAŁO PROFESJONALNE przez cały pobyt w biogradzie MIESZKAŁA W KUCHNI!!!!!

BIURO OIS SPRZEDAJE PODWÓJNIE MIEJSCA W WILLACH I JAK LUDZIE DOJEZDZAJA NA MIEJSCE TO REZYDENCI DWOJĄ SIĘ I TROJĄ JAK LUDZI POROZDZIALAC, ŻEBY MIELI GDZIE SPAC!!!!!!TO JEST CZYSTA Ż E N A D A!!!!!!!!!!

To fakt, że po dwóch dnach ludzie zapominają, że zapłacili o 100 zł wiecej, żeby mieszkac w apartamencie, a dostali miejsce w małym pooiku, bo biograd jest naprawdę superowski i jak się trafi na fajnych ludzi to już w ogóle jest cudownie!!!

POKOJE ogolnie sa naprawde fajne, ale słyszałam o wielu przypadkach niezgodności pokoju czy tam apartamentu z opisem na stronie, w niektoryh willach nawet nie ma kuchni chociaż w opisie jasno jest napiasane , że kuchnia jest:)

WYKWATEROWANIE:tak jak pisali poprzednicy, wiec nie bede zanudzała.

REZYDENCI: ogólnie są OK:) ale Karolina czasami mogłaby się dzielić zeszytem z Krystkiem, bo Krystek na wszytsko ma odpowiedź "ja nie wiem bo zeszyt ma Karolina"hehehe gólnie sa bardzo fajni, a jak w ogóle przypomnę sobie wycieczkę na KORNATi to aż uśmiech mi się pojawia na ustach hehehe:)

podsumowując OIS JEST TO BARDZO BARDZO MAŁO PROFESJONALNE BIURO!!!!

Szczerze polecam wyjazd na własną rękę, pokoje sa bardzo tanie, pokój dwuosobowy blisko plaży z klimatyzacją kosztuje ok 35 euro za pokój za dobę, więc sami policzcie, że to biuro wcale nie wychodzi tak super tanio:)

mimo wszytsko, jak juz przyzyjecie podroż i okaże się , że jednak macie gdzie spać to przeżyjecie CUDOWNĄ PRZYGODĘ której Wam z całego serca życze:)
IP: 212.76.37.226
BIOGRAD
Gość
FERIDA--> willa Lidia jest bardzo fajna i bardzo blisko morza, także polecam:)
IP: 212.76.37.226
madziulekk
Gość
Cytuj
wypożyczenie skutera na 7 dni to koszt 175 kun natomiast opel corsa z klima na 7 dni to koszt 350 kun...


Mam pytanie.. Czy te skuterki są 2osobowe? I wystarczy mieć prawo jazdy kat. B czy chcą czegoś więcej? Z góry dziękuję za odpowiedź:)
IP: 217.173.194.11
Użytkownik
Posty: 23
Izak napisał
Witam,
Faktycznie nieco przerażające są wypowiedzi niektórych osób ;) Ja wybieram się 3 września do Biogradu (willa Tonko) i mam nadzieję, że nie będę żałować, nie wymagam jakichś super warunków, byle się "w miarę" zgadzały z opisem na stronie. Czy ktoś może wybiera się w tym samym terminie do Biogradu? Albo był już i może coś więcej powiedzieć o warunkach i willi Tonko?

Hej :) my się wybieramy 3 września i też do willi Tonko :) z tego co widziałam to chyba nikt nic nie pisał jeszcze o tej willi... skąd wyruszasz??
IP: 83.7.248.41
basieńka
Gość
hej. zastanawiam sie czy jechać. nie mam pary(jakolwiek by to nie brzmiało) jestem na trzecim roku na UJ, wiec jechałabym z Krakowa i mam pytanie czy wybiera sie ktoś z krakowa i również nie ma pary lub ma jakieś wolne miejsce dla jednej osoby. nie mam sprecyzowanego ternimu ani willi, ale myslałam o chorwacji w okolicach sierpnia.pozdrawiam i czekam na odpowiedź
IP: 77.253.9.168
kasia
Gość
Mam pytanko o co chodzi z tymi rejsami nocnymi? ;)
IP: 62.69.200.23
do kasi
Gość
rejsy nocne to po prostu rejsy stateczkiem od 20-23, kosztują 80 kun od osoby, alkohol we wlasnym zakresie, jak jest fajna ekipa to jest super zabawa:)
IP: 212.76.37.226

Strona: « < ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij