» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... > »

Autor Treść
Nusia
Gość
witam, był ktoś może w Biogradzie zakwaterowany w willi Milena? i może coś powiedzieć na jej temat? pozdrawiam
IP: 83.11.178.59
Nikitka
Gość
witam chcialabym sie dowiedziec wiecej o willi BOZO jak daleko jest do plazy, i do plazy piaszczystej, jak daleko do centrum. Jak pokoje dwu osobowe, z małżeńskimi łożem:)???
IP: 79.185.246.236
kamila
Gość
Tak czytam te opinie o damirze ijestem zalamana...wyglada na to ,ze to najgorsza willa ze wszystkich jakie są....
IP: 83.24.82.102
Kasia=)
Gość
Hej, mam pytanie odnośnie willi Bozo. Jaki jest faktyczny standard pokoi i łazienek? Czy w każdym pokoju jest klimatyzacja? Czy wszystkie dwuosobowe pokoiki są równie fajne?:) Czy w ogólnodostępnej kuchni znajdują się talerze, szklanki, sztućce itp? Czy właściciele willi są w porządku? Jaka jest odległość od plaży i morza? Z góry dziękuję za odpowiedź:)
IP: 88.156.237.192
Izak
Gość
Aga950 napisał
Izak napisał
Witam,
Faktycznie nieco przerażające są wypowiedzi niektórych osób ;) Ja wybieram się 3 września do Biogradu (willa Tonko) i mam nadzieję, że nie będę żałować, nie wymagam jakichś super warunków, byle się "w miarę" zgadzały z opisem na stronie. Czy ktoś może wybiera się w tym samym terminie do Biogradu? Albo był już i może coś więcej powiedzieć o warunkach i willi Tonko?

Hej :) my się wybieramy 3 września i też do willi Tonko :) z tego co widziałam to chyba nikt nic nie pisał jeszcze o tej willi... skąd wyruszasz??


Jedziemy z Wrocławia, a wy?:) Nam wille Tonko poleciły panie z biura, ponoć same sprawdziły i jest najlepsza :> Pokoje z łazienkami i balkonami, duży ogród..
IP: 82.143.149.135
...
Gość
kamila napisał
Tak czytam te opinie o damirze ijestem zalamana...wyglada na to ,ze to najgorsza willa ze wszystkich jakie są....


Mieszkałam w Damirze i muszę Cię zasmucić ale niestety to prawda...
Wakacje uważam za udane ale napewno nie dzięki biurze ois.
Jeżeli chodzi o sam domek to nie zgadza się z opisem i zdjęciami ale warunki są ok.
Klimatyzacja jest tylko w jednym pokoju a właścicielka podniosła jej cene do 3€ mimo tego że powinna kosztować 2€
Cisza nocna o 23 i co najlepsze ZAKAZ WPROWADZANIA INNYCH OS. DO WILLI... czyli nie możesz zaprosić znajomych do siebie bo czeka Cię wielka awantura...
Właścicielka ma moim zdaniem problemy psychiczne...
Za głupie trzaskanie drzwiami dostaje się taki opieprz że lepiej nie pisać :/
Kobieta która mieszkanka niedaleko powiedziała nam że w mieście właścicielka Damiru też nie ma dobrej opini i ona sama za nią nie przepada.
Moim zdaniem ta willa nie nadaje się do wynajmowania przez kogokolwiek ale mam nadzieje że dla innych turnusów atmosfera w Damirze będzie spokojniejsza.
IP: 62.233.164.27
Rafał
Gość
A jak tam ludzie z Wrocka? Jest ktoś na tym forum kto wybiera się 25.07 do Biogradu własnie z tego pięknego miasta:)?
IP: 87.99.18.16
kamila
Gość
a jak w damirze wyglada sprawa z pokojami, łazienkami, kuchnią? czy te wszystkie wille organizowane przez ois są blizko siebie zlokalizowane?
IP: 83.6.173.14
ewelina
Gość
Wlasnei mam pytanie czy daleko jest z willi Ugri do willi camber??
IP: 89.78.127.52
Użytkownik
Posty: 23
Izak napisał
Aga950 napisał
Izak napisał
Witam,
Faktycznie nieco przerażające są wypowiedzi niektórych osób ;) Ja wybieram się 3 września do Biogradu (willa Tonko) i mam nadzieję, że nie będę żałować, nie wymagam jakichś super warunków, byle się "w miarę" zgadzały z opisem na stronie. Czy ktoś może wybiera się w tym samym terminie do Biogradu? Albo był już i może coś więcej powiedzieć o warunkach i willi Tonko?

Hej :) my się wybieramy 3 września i też do willi Tonko :) z tego co widziałam to chyba nikt nic nie pisał jeszcze o tej willi... skąd wyruszasz??


Jedziemy z Wrocławia, a wy?:) Nam wille Tonko poleciły panie z biura, ponoć same sprawdziły i jest najlepsza :> Pokoje z łazienkami i balkonami, duży ogród..

Ooo...no proszę, czyli istnieje szansa że będzie fajnie :) My jedziemy z Krakowa
IP: 83.7.248.41
marta
Gość
a jak jest z odległością Very od morza i od centrum?
IP: 194.146.219.174
Użytkownik
Posty: 4
Cytuj
miskuzi Roberto:) pozdrowionka dla Emilki
Jak tam Twoje dyskowce? Żyją jeszcze?? Czy mama zjadła?

siemka rybki zyją ale mama pomyliła żarcie i ugotowała na obiad :) a jak tam kunie:)?? dałeś im spróbować rakiji :lol:
Pozdrowionka dla Pauli :mrgreen:
IP: 83.9.239.146
Marek
Gość
Damir odradzam ale jak już tam jedziecie to chwytajcie się za pokój z kuchnią chociaż żadnych mebli tam nie ma na ubrania to chociaż klima jest. A i jak tam już pojedziecie to kopnijcie właścicielkę w dupę ode mnie. Pozdro:)
Jako sprostowanie kamili - właścicielka wzięła za klimę 2E
Najlepsza jest willa UGRI bo ogólnie byłem tam zobaczyć i ogólnie wypas tyle że też tam komuś z opisem się coś nie zgadzało
IP: 213.17.151.30
kamila
Gość
... napisał
kamila napisał
Tak czytam te opinie o damirze ijestem zalamana...wyglada na to ,ze to najgorsza willa ze wszystkich jakie są....


Mieszkałam w Damirze i muszę Cię zasmucić ale niestety to prawda...
Wakacje uważam za udane ale napewno nie dzięki biurze ois.
Jeżeli chodzi o sam domek to nie zgadza się z opisem i zdjęciami ale warunki są ok.
Klimatyzacja jest tylko w jednym pokoju a właścicielka podniosła jej cene do 3€ mimo tego że powinna kosztować 2€
Cisza nocna o 23 i co najlepsze ZAKAZ WPROWADZANIA INNYCH OS. DO WILLI... czyli nie możesz zaprosić znajomych do siebie bo czeka Cię wielka awantura...
Właścicielka ma moim zdaniem problemy psychiczne...
Za głupie trzaskanie drzwiami dostaje się taki opieprz że lepiej nie pisać :/
Kobieta która mieszkanka niedaleko powiedziała nam że w mieście właścicielka Damiru też nie ma dobrej opini i ona sama za nią nie przepada.
Moim zdaniem ta willa nie nadaje się do wynajmowania przez kogokolwiek ale mam nadzieje że dla innych turnusów atmosfera w Damirze będzie spokojniejsza.


a jak w damirze wyglada sprawa z pokojami, łazienkami, kuchnią? czy te wszystkie wille organizowane przez ois są blizko siebie zlokalizowane?
IP: 83.6.173.14
Ergis84
Gość
emilia napisał
A czy ktos moze cos powiedziec o willi UGRI - czekam z niecierpliwoscia za opiniami i w jakiej cenie jest chlebek ? ;)

Biograd 1-11 lipca, willa Ugri
Warunki fantastyczne chodzi mi o apartament z dwoma 2os pokojami kuchnia i łazienka. W kuchni wszystko co trzeba, taras, czysciutkie schludne pokoje, możliwosc wykupienia klimy, TV sat. W odleglosci 100 metrów hipermarket KONZUM. Do plaży okolo 300m. Byloby jak w bajce gdyby nie właścicielka. Po zakwaterowaniu dowiedzieliśmy się o małych dzieciach śpiących nad nami. Pojechaliśmy do Biogradu imprezować więc było ciężko. Po nocnym kursie mała awanturka z właścicielka (jakieś teksty, że nastepnego dnia mamy się wynieść do godz 10), przy okazji pozdrowionka dla ekipy z nocnego kursu :), to była mega impreza! Ogólnie dzielnica gdzie znajduje się ta willa jest BARDZO spokojna. Zero imprez w willi oraz przyprowadzania znajomych.
Hmm teraz tak
1. Dojazd -> Jechaliśmy z Krakowa; autokar luksus, brak pilota za to super kierowcy. Po drodze 2 dłóższe postoje (ponad 1,5h), oraz co 2 godz. postój na "strzał z fajki w płuco" :)(wszystko do dogadania z kierowcami).
2. Pobyt -> Życie nocne ogólnie BRAK. Sklepy do godz 22. Jak chcecie imprezowac to polecam piwko z plastiku 2L za 16kun w KONZUMIE:). Jeśli lubicie vódke to nie patrzcie na etykiety to i tak jest Rakija. Bary różnie, "poco loco" zamykali jako ostatni okolo 1 (tej dyskoteki obok nie licze bo to porażka). Imprezki to kamienny basen przy Levanderze i pijace Polacco :) (pozdro Szczepan i cała reszta). Co do jedzenia to polecam zjeść coś przy plaży, my biegaliśmy przez całe miasto do "Rene Soline" (TUBORG 1,5L RULEZ). Bardzo dobre desery lodowe w cenie 30 kun (niestety nie pamietam jak sie nazywala lodziarnia ale szukajcie mega kolejki to bedzie na pewno ta:)). Pogoda super, cały czas słońce i ponad 30st.
3. Powrót -> Eksmisja z willi do godz 8. Toboły można bylo zostawić pod altanka tak wiec luksus. Kolacja o 19 potem szybko do domku bo autokary miały zbierać ludzi od godz 20. Hmm spoko tylko, że do autokaru udało nam sie zapakowac dopiero po 22!!! UWAGA bieżcie ze sobą paszporty!!!
Jeżeli coś bedziecie chcieli to pytajcie sie Kryska i Karolinki, wytłumaczą i załatwią wszystko o czym tylko pomyślicie:)
I na koniec pozdrowionka dla całego turnusu oraz dla Pawełka :)
IP: 77.254.140.138
emilia
Gość
Marek napisał
Damir odradzam ale jak już tam jedziecie to chwytajcie się za pokój z kuchnią chociaż żadnych mebli tam nie ma na ubrania to chociaż klima jest. A i jak tam już pojedziecie to kopnijcie właścicielkę w dupę ode mnie. Pozdro:)
Jako sprostowanie kamili - właścicielka wzięła za klimę 2E
Najlepsza jest willa UGRI bo ogólnie byłem tam zobaczyć i ogólnie wypas tyle że też tam komuś z opisem się coś nie zgadzało

no nareszcie cos o mojej willi Ugri, az mi ulzyło hhii, a moze ktos cos wiecej jeszce o niej powie np jakie koło niej sa inne wille i jak daleko jest do najlepszej plazy, i czy sa łóżka małżenskie ;)
IP: 85.221.185.78
kamila
Gość
Ergis84 napisał
emilia napisał
A czy ktos moze cos powiedziec o willi UGRI - czekam z niecierpliwoscia za opiniami i w jakiej cenie jest chlebek ? ;)

Biograd 1-11 lipca, willa Ugri
Warunki fantastyczne chodzi mi o apartament z dwoma 2os pokojami kuchnia i łazienka. W kuchni wszystko co trzeba, taras, czysciutkie schludne pokoje, możliwosc wykupienia klimy, TV sat. W odleglosci 100 metrów hipermarket KONZUM. Do plaży okolo 300m. Byloby jak w bajce gdyby nie właścicielka. Po zakwaterowaniu dowiedzieliśmy się o małych dzieciach śpiących nad nami. Pojechaliśmy do Biogradu imprezować więc było ciężko. Po nocnym kursie mała awanturka z właścicielka (jakieś teksty, że nastepnego dnia mamy się wynieść do godz 10), przy okazji pozdrowionka dla ekipy z nocnego kursu :), to była mega impreza! Ogólnie dzielnica gdzie znajduje się ta willa jest BARDZO spokojna. Zero imprez w willi oraz przyprowadzania znajomych.
Hmm teraz tak
1. Dojazd -> Jechaliśmy z Krakowa; autokar luksus, brak pilota za to super kierowcy. Po drodze 2 dłóższe postoje (ponad 1,5h), oraz co 2 godz. postój na "strzał z fajki w płuco" :)(wszystko do dogadania z kierowcami).
2. Pobyt -> Życie nocne ogólnie BRAK. Sklepy do godz 22. Jak chcecie imprezowac to polecam piwko z plastiku 2L za 16kun w KONZUMIE:). Jeśli lubicie vódke to nie patrzcie na etykiety to i tak jest Rakija. Bary różnie, "poco loco" zamykali jako ostatni okolo 1 (tej dyskoteki obok nie licze bo to porażka). Imprezki to kamienny basen przy Levanderze i pijace Polacco :) (pozdro Szczepan i cała reszta). Co do jedzenia to polecam zjeść coś przy plaży, my biegaliśmy przez całe miasto do "Rene Soline" (TUBORG 1,5L RULEZ). Bardzo dobre desery lodowe w cenie 30 kun (niestety nie pamietam jak sie nazywala lodziarnia ale szukajcie mega kolejki to bedzie na pewno ta:)). Pogoda super, cały czas słońce i ponad 30st.
3. Powrót -> Eksmisja z willi do godz 8. Toboły można bylo zostawić pod altanka tak wiec luksus. Kolacja o 19 potem szybko do domku bo autokary miały zbierać ludzi od godz 20. Hmm spoko tylko, że do autokaru udało nam sie zapakowac dopiero po 22!!! UWAGA bieżcie ze sobą paszporty!!!
Jeżeli coś bedziecie chcieli to pytajcie sie Kryska i Karolinki, wytłumaczą i załatwią wszystko o czym tylko pomyślicie:)
I na koniec pozdrowionka dla całego turnusu oraz dla Pawełka :)


Hmmm...a w czym te paszporty były przydatne??? To,ze włascicielka do d... w damirze to słyszłam, a jak wyglada sytuacja z łazienkami?
IP: 83.6.173.14
kędzior
Gość
a wybiera się ktoś może do willi Szaja 10.08? Ogólnie czy ktoś coś wie na temat tamtejszych warunków? Czy są zgodne z opisem? Z góry dzięki za odpowiedź:)
IP: 193.200.232.18
emilia
Gość
Ergis84 napisał
emilia napisał
A czy ktos moze cos powiedziec o willi UGRI - czekam z niecierpliwoscia za opiniami i w jakiej cenie jest chlebek ? ;)

Biograd 1-11 lipca, willa Ugri
Warunki fantastyczne chodzi mi o apartament z dwoma 2os pokojami kuchnia i łazienka. W kuchni wszystko co trzeba, taras, czysciutkie schludne pokoje, możliwosc wykupienia klimy, TV sat. W odleglosci 100 metrów hipermarket KONZUM. Do plaży okolo 300m. Byloby jak w bajce gdyby nie właścicielka. Po zakwaterowaniu dowiedzieliśmy się o małych dzieciach śpiących nad nami. Pojechaliśmy do Biogradu imprezować więc było ciężko. Po nocnym kursie mała awanturka z właścicielka (jakieś teksty, że nastepnego dnia mamy się wynieść do godz 10), przy okazji pozdrowionka dla ekipy z nocnego kursu :), to była mega impreza! Ogólnie dzielnica gdzie znajduje się ta willa jest BARDZO spokojna. Zero imprez w willi oraz przyprowadzania znajomych.
Hmm teraz tak
1. Dojazd -> Jechaliśmy z Krakowa; autokar luksus, brak pilota za to super kierowcy. Po drodze 2 dłóższe postoje (ponad 1,5h), oraz co 2 godz. postój na "strzał z fajki w płuco" :)(wszystko do dogadania z kierowcami).
2. Pobyt -> Życie nocne ogólnie BRAK. Sklepy do godz 22. Jak chcecie imprezowac to polecam piwko z plastiku 2L za 16kun w KONZUMIE:). Jeśli lubicie vódke to nie patrzcie na etykiety to i tak jest Rakija. Bary różnie, "poco loco" zamykali jako ostatni okolo 1 (tej dyskoteki obok nie licze bo to porażka). Imprezki to kamienny basen przy Levanderze i pijace Polacco :) (pozdro Szczepan i cała reszta). Co do jedzenia to polecam zjeść coś przy plaży, my biegaliśmy przez całe miasto do "Rene Soline" (TUBORG 1,5L RULEZ). Bardzo dobre desery lodowe w cenie 30 kun (niestety nie pamietam jak sie nazywala lodziarnia ale szukajcie mega kolejki to bedzie na pewno ta:)). Pogoda super, cały czas słońce i ponad 30st.
3. Powrót -> Eksmisja z willi do godz 8. Toboły można bylo zostawić pod altanka tak wiec luksus. Kolacja o 19 potem szybko do domku bo autokary miały zbierać ludzi od godz 20. Hmm spoko tylko, że do autokaru udało nam sie zapakowac dopiero po 22!!! UWAGA bieżcie ze sobą paszporty!!!
Jeżeli coś bedziecie chcieli to pytajcie sie Kryska i Karolinki, wytłumaczą i załatwią wszystko o czym tylko pomyślicie:)
I na koniec pozdrowionka dla całego turnusu oraz dla Pawełka :)

a czy studia tez miąły takie dobre warunki :)
IP: 85.221.185.78
kat
Gość
Willa IVA is the best:)
IP: 85.14.77.25
beata
Gość
hej mam pytanie do zuli lub kasi łódz mogly byscie napisac cos wiecej o willi elic chodzi mi dokladnie o kuchnie czy sa tam naczynia, sztućce, kubki, jakiś czajnik czy lepiej wziasc swoje? czy nie mialyscie problemow z pozostawieniem bagazy przed wyjazdem tak jak niektorzy? no i ogolnie moze macie jakies cenne rady?:-) z gory dziekuje za odpowiedz
IP: 89.230.197.188
Kajko
Gość
witam, był ktoś może w Biogradzie zakwaterowany w willi Milena? i może coś powiedzieć na jej temat? pozdrawiam
IP: 212.2.96.100
zula
Gość
beata napisał
hej mam pytanie do zuli lub kasi łódz mogly byscie napisac cos wiecej o willi elic chodzi mi dokladnie o kuchnie czy sa tam naczynia, sztućce, kubki, jakiś czajnik czy lepiej wziasc swoje? czy nie mialyscie problemow z pozostawieniem bagazy przed wyjazdem tak jak niektorzy? no i ogolnie moze macie jakies cenne rady?:-) z gory dziekuje za odpowiedz

Jesli wybralas ta wille to tylko pogratulowac!:) Nie powinnas miec ZADNYCH problemow ;) Kuchnia w pelni wyposazona (naczynia, sztucce, lodowka, zamrazalka, plyn do mycia naczyn, czajnik, kuchenka), w dodatku wlascicielka piekielnie wyrozumiala :) Raz tylko gdy bylismy za glosno przyszla i powiedziala "go to work tomorrow" co oczywiscie oznaczalo prosbe o troche spokojniejsze zachowanie, aby sie mogla przespac :))) Bagaze po wykwaterowaniu zostawilismy bez problemu w wilii ;) Z tych dobrych rad to chyba niewiele napisze bo nie ma przed czym przestrzegac, gdyz wszystko od strony wlascicieli willi bylo w jak najlepszym porzadku ;)

Udanego wyjazdu!;)
IP: 83.10.239.64
ojejku
Gość
Czy ktoś już wrócił z Krymu? podzielcie się jakimiś informacjami:) zwłąszcza cenne będa te z saki. A moze się ktoś tam wybiera 3 sierpnia??
IP: 80.51.253.102
Ania
Gość
kto wyjeżdża do Biogradu 25 lipca z Poznania
IP: 79.184.212.61

Strona: « < ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij