» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... > »

Autor Treść
Ania
Gość
Ania napisał
Kto wyjeżdża do Biogradu 25 lipca z Poznania
IP: 79.184.212.61
ania
Gość
ojejku napisał
Czy ktoś już wrócił z Krymu? podzielcie się jakimiś informacjami:) zwłąszcza cenne będa te z saki. A moze się ktoś tam wybiera 3 sierpnia??

ja wyjeżdżam w piątek:) jak wrócę, na pewno coś napiszę! miałam nadzieję, że ktoś sie odezwie do tego czasu i powie co i jak na miejscu ale.. niet;) no nic.. wszystkiego i tak trzeba doświadczyć na własnej skórze;)
IP: 83.5.173.38
ehh damir
Gość
kto wybiera sie to villi damir 02.08?
IP: 85.222.68.157
ojejku
Gość
do ania
wielkie dzieki mam nadzieje że zdążysz napisac zanim wyjadę:) no i miłego wypoczynku
IP: 80.51.253.102
maciek
Gość
a był może ktoś w willi Tonko?? jakieś opinie??:)
IP: 90.156.36.129
Biograd 17.07
Gość
Witam,
Wyjeżdżam 17.07 do Biogradu z Warszawy... moglibyście napisać jakim autokarem jedziemy np. jaki to przewoźnik i czy autokar przechodzi przed wyjazdem kontrolę sprawności. dosłownie chodzi mi o to czy jest na miejscu policja i kontroluje zarówno autokar jak i kierowców.
IP: 80.53.68.94
Biograd 17.07
Gość
Warto jeździć na wycieczki organizowane przez OIS czy lepiej skorzystać z miejscowych?
Czy na rafting w tym terminie też nie mogę liczyć?
IP: 80.53.68.94
emilka
Gość
Ja jadę do willi UGRI 28 sierpnia do apartamentu właśnie. Mam pewne obawy, ale generalnie nastawiam sie pozytywnie.
Proszę tylko o pytanie czy autokary podlegają dokładnej kontroli tuż przez odjazdem, oraz czy kontrolowani są także kierowcy?
tyle jest teraz tych wypadków, ze wydaje sie to najwazniejsze.

aa i oczywiście dokładnie opisze cały pobyt po powrocie :)
IP: 85.222.86.121
justi
Gość
Czarnogóra! Ktoś był albo będzie?
IP: 83.18.129.186
pinio
Gość
Grzesiek napisał
11.lipca wróciłem z Biogradu i powiem Wam, że wspominam to wspaniale.... Willa IVA jest najwspanialszym domkiem, właściciele są wyrozumiali i potrafią sie dogadywać po polsku:)za to +!!!
Rejs na Kornati był świetny, ale tu dużo zależy od grupy. Po ostatniej grupie pobiłem rekord o cztery kubki więcej wina :D (wypijcie więcej niż 25 kubków na takim słońcu...hehe), rezydenci sa ok, w każdej sytuacji pomagają, wiedzą co to zabawa;P Jeżeli chodzi o organizację przyjazdu i wyjazdu ze strony biura to powinni sie poprawić natomiast nie jest to wina rezydentów, ludziska się starali:) dzięki Krystek i Karola:) Wybierzcie sie na nocny rejs...polecam, naprawdę warto:) Jeżeli jesteście przebojową grupą i umiecie sie dobrze bawić. Ogólnie wyjazd był super:)


Kilka informacji:
Piwo w lokalu ok 15 kun za 0,5
gin z tonikiem 14 kun
wypożyczenie skutera na 7 dni to koszt 175 kun natomiast opel corsa z klima na 7 dni to koszt 350 kun... naprawdę warto:) Im mniej dni na wypożyczenie tym drożej:)
Rum z cola to koszt 13 kun
z dyskotekami jest marnie, są animacje hotelowe ale tylko góra do pierwszej w nocy i nie zawsze czasami krócej:( Przestrzegam przed płynięciem łodzią ze szklanym dnem do oglądania dna morskiego gdyz jest to naciaganie turysty koszt 80 kun od osoby, lepsze widoki sa przez maskę do nurkowania zaopatrzcie sie w nią a na pewno nie pożałujecie:)))
Frytki i hamburger koszt ok 20 kun. Zjeżdżalnie to 10 kun za 3 zjazdy od osoby:) Pozdrawiam i życzę udanych wakacji. Przekażcie od Grześka pozdrowiena dla Krystiana i karoliny:)


A gdzie wypozyczales samochod? jakie dokumenty sa potrzebne ?

pozdrawiam
IP: 83.16.122.10
piotrek79
Gość
Mam pytanko do osób które już wróciły - jak z postojami na strefach wolnocłowych ?
IP: 212.160.70.133
lala
Gość
czy z osób które były był ktoś w hotelu :Maria? Jeśli tak jak ze standardami??
IP: 212.76.46.161
konrad
Gość
Roberto napisał
Cytuj
miskuzi Roberto:) pozdrowionka dla Emilki
Jak tam Twoje dyskowce? Żyją jeszcze?? Czy mama zjadła?

siemka rybki zyją ale mama pomyliła żarcie i ugotowała na obiad :) a jak tam kunie:)?? dałeś im spróbować rakiji :lol:
Pozdrowionka dla Pauli :mrgreen:

rakija smakowała, ale moje konie to cholerne abstynenty:P
IP: 195.116.34.16
konrad
Gość
[quote=piotrek79]
Mam pytanko do osób które już wróciły - jak z postojami na strefach wolnocłowych ?
[/quote
był jeden postój w jedna i drugą stronę[/quote=piotrek79]
IP: 195.116.34.16
ewka
Gość
AUTOKARY Z WARSZAWY NIE BYŁY KONTROLOWANE!!!!!! Osobiście polecam zalatwienie wizyty policji, bo te które jechały 1 lipca były w opłakanym stanie
IP: 212.76.37.226
Drogi Konradzie
Gość
konrad napisał
[quote=piotrek79]
Mam pytanko do osób które już wróciły - jak z postojami na strefach wolnocłowych ?
[/quote
był jeden postój w jedna i drugą stronę


Witam
Znaczący taki postój na strefie wolnocłowej tj. Znojmo granica Czech - Austria postój trwa zazwyczaj do godz.kierowcy zawsze się tam zatrzymują w obydwie strony:)
Pozdrawiam Serdecznie[/quote=konrad]
IP: 62.233.203.150
ewka
Gość
był postój w Austrii gdzie można się zaopatrzyć w o wiele tańszy alkohol i taki z wyższej półki:) PŁACI SIĘ W EURO
IP: 212.76.37.226
ewka
Gość
Jakoś tak Pan Kamil z OIS się nie udziela,może on ma cos do powiedzenia na temat fatalnego stanu autokarów i zakwaterowywaniu ludzi do zupełnie innych miejsc niż te za które zapłacili albo na temat dziewczyy która cały pobyt spędziła w kuchni rezydentów, bo nie miała gdzie spać a biuro proponowało jej jedynie miejsca w pokoju z obcymi chłopakami... jakies słówko,albo dwa? hmm?? a zresztą, szkoda w ogóle gadać na ten temat na forum, taka sprawa to nadaje się od razu do sądu...
IP: 212.76.37.226
aga
Gość
mam pytanko - byl ktos w willi lilo lub milena?? pilnie potrzebne info... z gory wielkie dzieki!
IP: 83.5.28.238
monik
Gość
nie przesadzacie? to studenckie wyjazdy, a nie wyjazdy do 5 gwiazdkowego hotelu. atmosfera i ludzie się liczą, a nie to czy w pokoju beda luksusy, kto siedzi w domkach na wyjeździe? ja mam zamiar bardzo sobrze się bawic. jade do willi jurevic 17.07. nikt si enie wypowiedział o niej ale mam nadzieje że łóżko i szafa są;)
IP: 212.76.37.204
aric
Gość
tez jestem studentem i nie oczekuje luksusow, aczkolwiek sa pewne granice. Dla mnie nocleg w innym pokoju niz ten za ktory placilem, czy - jeszcze gorzej- z obcymi ludzmi, to cios ponizej pasa
IP: 194.54.17.239
kinia
Gość
jej juz nie moge sie doczekac:D a cos o willi Milena?
IP: 83.11.84.28
marta
Gość
Kto wybiera sie do Damiru 25.07? Czy oprócz włascicelki "villi" mógłby ktos napisac coś o warunkach jakie tam są? Jak są wyposazone pokoje, jak wygląda sprawa z łazienkami i kuchnią?
IP: 83.31.173.204
Sylwia
Gość
marta napisał
Kto wybiera sie do Damiru 25.07? Czy oprócz włascicelki "villi" mógłby ktos napisac coś o warunkach jakie tam są? Jak są wyposazone pokoje, jak wygląda sprawa z łazienkami i kuchnią?

Marta odpowiedź na Twije pytanie jest w poprzednich postach:) :P
IP: 212.76.46.161
Sylwia
Gość
ja wybieram się do Biogradu 02.08 :)
IP: 212.76.46.161

Strona: « < ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij