» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Autor Treść
Aga
Gość
Cześć!

Mam pytanie: wybiera się ktoś może do Biogradu w czwartek 17-go lipca...? Bo my z koleżanką jedziemy z Katowic i poszukujemy towarzyszy podróży :D
IP: 83.143.101.193
aneccia
Gość
Sylwia napisał
ja wybieram się do Biogradu 02.08 :)


hej Sylwia ja również ze znajomymi 2.08 do zobaczenia:) :)
IP: 195.74.50.1
Wiśnia
Gość
Jedzie może ktoś na Krym- Saky w terminie 09.09-21.09.2008? Jadę sama i jestem ciekawa, czy więcej tu takich osób :)
IP: 83.15.235.59
Sylwia
Gość
aneccia napisał
Sylwia napisał
ja wybieram się do Biogradu 02.08 :)


hej Sylwia ja również ze znajomymi 2.08 do zobaczenia:) :)


skąd ruszacie i do jakiego pensjonatu jedziecie? My z Wawy:D Pozdrawiam
IP: 212.76.46.161
Lara
Gość
marta napisał
Kto wybiera sie do Damiru 25.07? Czy oprócz włascicelki "villi" mógłby ktos napisac coś o warunkach jakie tam są? Jak są wyposazone pokoje, jak wygląda sprawa z łazienkami i kuchnią?


Ja wybieram się w tym terminie do Damiru z chłopakiem i 3 znajomych. Jestem trochę przerażona tą właścicielką, ale mam nadzieję, że damy rade. A Ty jedziesz sama, czy z kimś? I skąd wyjeżdżasz?
IP: 83.31.210.148
Lara
Gość
Fajnie, że wreszcie ktoś z naszego terminu się odezwał, no i w dodatku nasza sąsiadka ;)
IP: 83.31.210.148
aneccia
Gość
Sylwia napisał
aneccia napisał
Sylwia napisał
ja wybieram się do Biogradu 02.08 :)


hej Sylwia ja również ze znajomymi 2.08 do zobaczenia:) :)


skąd ruszacie i do jakiego pensjonatu jedziecie? My z Wawy:D Pozdrawiam


My z Łodzi, nocleg w Elic pozdrawiam cieplutko:)
IP: 195.74.50.1
marta
Gość
Lara napisał
marta napisał
Kto wybiera sie do Damiru 25.07? Czy oprócz włascicelki "villi" mógłby ktos napisac coś o warunkach jakie tam są? Jak są wyposazone pokoje, jak wygląda sprawa z łazienkami i kuchnią?


Ja wybieram się w tym terminie do Damiru z chłopakiem i 3 znajomych. Jestem trochę przerażona tą właścicielką, ale mam nadzieję, że damy rade. A Ty jedziesz sama, czy z kimś? I skąd wyjeżdżasz?


Z Wawy, a wy? Wszyscy do damiru? Po ile macie lat? :)
IP: 83.31.173.204
ewka
Gość
monik napisał
nie przesadzacie? to studenckie wyjazdy, a nie wyjazdy do 5 gwiazdkowego hotelu. atmosfera i ludzie się liczą, a nie to czy w pokoju beda luksusy, kto siedzi w domkach na wyjeździe? ja mam zamiar bardzo sobrze się bawic. jade do willi jurevic 17.07. nikt si enie wypowiedział o niej ale mam nadzieje że łóżko i szafa są;)


ja nie przesadzam, mój pokój był zgodny z opisem, malutki i ciaśniutki, na poddaszu i naprawdę jestem z niego zadowolona, bo DOSTAŁAM TO CZEGO OCZEKIWAŁAM:)

ale nie wierzę, że Ty byłabys taka szczęśliwa jakbyś nie miała nawet swojego prywatnego kąta gdzie swobodnie mogłabyś spać w koszulce bez obawy, że wszyscy korzystający z kuchni będą oglądać Twój tyłek:P, albo gdybyś drżała ze strachu czy do tej chorwacji w ogóle dojedziesz,bo autokar w bielsku białej się popsuł i czekać trzeba było 3 godziny na jego naprawe..

ja naprawdę uważam, że pobyt był CUDOWNY, wręcz przeciwnie proporcjonalny do biura OIS:):):)
IP: 212.76.37.226
Ania
Gość
aneccia napisał
Sylwia napisał
aneccia napisał
Sylwia napisał
ja wybieram się do Biogradu 02.08 :)


hej Sylwia ja również ze znajomymi 2.08 do zobaczenia:) :)


skąd ruszacie i do jakiego pensjonatu jedziecie? My z Wawy:D Pozdrawiam


My z Łodzi, nocleg w Elic pozdrawiam cieplutko:)

hej;) ja jadę z chłopakiem z Wawy, willa Ugri;) 2.08;)
IP: 83.31.220.152
monika
Gość
hej wybieram sie do Grecji - Olimpic Beach - ktoś już był? Opinie? Pozdr.
IP: 148.81.172.234
Sylwia
Gość
Ania napisał
aneccia napisał
Sylwia napisał
aneccia napisał
Sylwia napisał
ja wybieram się do Biogradu 02.08 :)


hej Sylwia ja również ze znajomymi 2.08 do zobaczenia:) :)


ja też z chłopakiem, willa Maria:)

skąd ruszacie i do jakiego pensjonatu jedziecie? My z Wawy:D Pozdrawiam


My z Łodzi, nocleg w Elic pozdrawiam cieplutko:)

hej;) ja jadę z chłopakiem z Wawy, willa Ugri;) 2.08;)


ja z chłopakiem jade do willi Maria:D już nie mogę się doczekać
IP: 212.76.46.161
Tomek
Gość
Ewo chyba przesadzasz ja bylem z nimi w czerwcu spalem w willi lidi i bylo naprawde spoko
Bylem z nimi juz trzeci raz (wczesniej narty i rejs)
jade jeszcze raz we wrzesniu termin od 03 wrzesnia tym razem do Tonko
pozdrawaim
IP: 62.233.203.150
heyka
Gość
Kurna trochę się przestaszyłem czytając forum od deski do deski. właśnie dzisiaj zarezerwowałem i zapłaciłem za pobyt z oferty fortuna 1os wyjazdy wakacyjne do Biogradu. Zaryzykuję i pojadę bo niestety zapłaciłem już całą kwotę za wyjazd. Mam nadzieję, że bedzie wszystko OK, a chyba z moim wiekiem potrafię się "dograć" z ludzmi
IP: 87.205.176.195
elo!
Gość
heyka napisał
Kurna trochę się przestaszyłem czytając forum od deski do deski. właśnie dzisiaj zarezerwowałem i zapłaciłem za pobyt z oferty fortuna 1os wyjazdy wakacyjne do Biogradu. Zaryzykuję i pojadę bo niestety zapłaciłem już całą kwotę za wyjazd. Mam nadzieję, że bedzie wszystko OK, a chyba z moim wiekiem potrafię się "dograć" z ludzmi


tak zupelnie sam sie wybierasz;p ? A w jakim terminie?:)
IP: 83.31.173.204
monika
Gość
co tam sie bedziemy przejmowac kwaterami i panujacymi w nich warunkami! Przeciez to w nich najmniej czasu bedzięmy spędzać! :)
IP: 83.31.173.204
Sylwia
Gość
w ZWIąZKU Z TYM żE PIERWSZE TURNUSY BYł ZA WCZEśNIE NASTęPNE WYRUSZą DOPIERO O 8.30 RANO.
IP: 212.76.46.161
ewka
Gość
Tomek napisał
Ewo chyba przesadzasz ja bylem z nimi w czerwcu spalem w willi lidi i bylo naprawde spoko
Bylem z nimi juz trzeci raz (wczesniej narty i rejs)
jade jeszcze raz we wrzesniu termin od 03 wrzesnia tym razem do Tonko
pozdrawaim


Tomku naprawdę nie przesadzam :| , pisze po prostu jak było i nie wiem czy zauważyłeś, ale pisze również, że mi się podobało!! 8) bo jednak dojechałam cała i zdrowa na miejsce, miałam taki pokoik za jaki zapłaciłam i dzięki wspaniałym ludziom i cudownej aurze Biogradu bawiłam sie rewelacyjnie:) :P mimo wszystko sytuacje opisane przeze mnie naprawdę miały miejsce:) :roll:

Istnieją na pewno również tacy szczęściarze, którzy np. jechali z poznania ekstra autokarem, zostali zakwaterowani do pokoju który sobie wybrali a o takich sytuacjach które ja opisuje po prostu nie słyszeli:) i już
IP: 212.76.37.226
i_RAKIJ_czyk
Gość
Sylwia napisał
w ZWIąZKU Z TYM żE PIERWSZE TURNUSY BYł ZA WCZEśNIE NASTęPNE WYRUSZą DOPIERO O 8.30 RANO.


i prawidłowo... zawsze to 2 godz snu więcej ZzzzZZZzZZzz ...pozdrowienia dla wszystkich wyruszających z warszawy 17.07 o 8.30 _____tO miaSto BędziE NaSzeeEEee ____ dozobaczenia !
IP: 212.160.70.133
monik
Gość
si si do zobaczonka:)
IP: 212.76.37.204
Outlaw
Gość
Izak napisał
Aga950 napisał
Izak napisał
Witam,
Faktycznie nieco przerażające są wypowiedzi niektórych osób ;) Ja wybieram się 3 września do Biogradu (willa Tonko) i mam nadzieję, że nie będę żałować, nie wymagam jakichś super warunków, byle się "w miarę" zgadzały z opisem na stronie. Czy ktoś może wybiera się w tym samym terminie do Biogradu? Albo był już i może coś więcej powiedzieć o warunkach i willi Tonko?

Hej :) my się wybieramy 3 września i też do willi Tonko :) z tego co widziałam to chyba nikt nic nie pisał jeszcze o tej willi... skąd wyruszasz??


Jedziemy z Wrocławia, a wy?:) Nam wille Tonko poleciły panie z biura, ponoć same sprawdziły i jest najlepsza :> Pokoje z łazienkami i balkonami, duży ogród..

Ja z dziewczyną też będziemy w Tonko w tym terminie, wyruszamy z Poznania. Pozdrawiamy :P
IP: 83.23.81.35
Będzie super!:))
Gość
Hej!

Wybiera się ktoś do Biogradu 17 lipca? Dajcie znać!
IP: 83.143.101.193
ewelina
Gość
Będzie super!:)) napisał
Hej!

Wybiera się ktoś do Biogradu 17 lipca? Dajcie znać!


hej ja z chlopakiem jedziemy 17 do biogradu bedziemy w willi ugri.Z jakiego miasta jedziesz??
IP: 89.78.127.52
!!!!!!WRM!!!!!
Gość
Witajcie!
Może odezwie się ktoś kto był na WRM lub na rejsie szkoleniowym.
Jestem ciekawa Waszych opinii.
BTW wybieram sie 26.07 na tygodniowy rejs, może też ktoś jedzie?
Poradźcie w co najlepiej sie zaopatrzyć :)

Z góry dziekuję i pozdrawiam
Aga
IP: 195.8.101.3
lidka
Gość
Witam. Może powiecie mi przez jakie kraje jechaliście do Biogradu?Ja wyjeżdzam w ten czwartek i nie wiem w jakiej walucie wziąć drobne np. na wc ? :)
IP: 79.188.45.2

Strona: « < ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij