» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... > »

Autor Treść
Sylwia
Gość
lidka napisał
Witam. Może powiecie mi przez jakie kraje jechaliście do Biogradu?Ja wyjeżdzam w ten czwartek i nie wiem w jakiej walucie wziąć drobne np. na wc ? :)


Do Chorwacji autokary jadę przez Czechy,Austrię,Słowenię
IP: 212.76.46.161
Natalia
Gość
nikt o tym Saky na Krymie nie pisze:(
IP: 195.93.134.21
Izak
Gość
Outlaw napisał
Izak napisał
Aga950 napisał
Izak napisał
Witam,
Faktycznie nieco przerażające są wypowiedzi niektórych osób ;) Ja wybieram się 3 września do Biogradu (willa Tonko) i mam nadzieję, że nie będę żałować, nie wymagam jakichś super warunków, byle się "w miarę" zgadzały z opisem na stronie. Czy ktoś może wybiera się w tym samym terminie do Biogradu? Albo był już i może coś więcej powiedzieć o warunkach i willi Tonko?

Hej :) my się wybieramy 3 września i też do willi Tonko :) z tego co widziałam to chyba nikt nic nie pisał jeszcze o tej willi... skąd wyruszasz??


Jedziemy z Wrocławia, a wy?:) Nam wille Tonko poleciły panie z biura, ponoć same sprawdziły i jest najlepsza :> Pokoje z łazienkami i balkonami, duży ogród..

Ja z dziewczyną też będziemy w Tonko w tym terminie, wyruszamy z Poznania. Pozdrawiamy :P


My jednak zmieniliśmy willę na Elic (ponoć mili właściciele są) ale na pewno będziemy blisko więc nie ma problemu :) Pozdrawiam:*
IP: 82.143.149.135
kinia
Gość
a o willi Milena ktos cos wie?:D
IP: 83.6.123.222
ojejku
Gość
Natalia napisał
nikt o tym Saky na Krymie nie pisze:(


Natalia nie martw się za 1,5 tygodnia ma być opinia to już coś:) ja też czekam z niecierpliwością
IP: 80.51.253.102
ewka
Gość
czechy, austria, słowenia
IP: 212.76.37.226
Użytkownik
Posty: 23
Izak napisał
Outlaw napisał
Izak napisał
Aga950 napisał
Izak napisał
Witam,
Faktycznie nieco przerażające są wypowiedzi niektórych osób ;) Ja wybieram się 3 września do Biogradu (willa Tonko) i mam nadzieję, że nie będę żałować, nie wymagam jakichś super warunków, byle się "w miarę" zgadzały z opisem na stronie. Czy ktoś może wybiera się w tym samym terminie do Biogradu? Albo był już i może coś więcej powiedzieć o warunkach i willi Tonko?

Hej :) my się wybieramy 3 września i też do willi Tonko :) z tego co widziałam to chyba nikt nic nie pisał jeszcze o tej willi... skąd wyruszasz??


Jedziemy z Wrocławia, a wy?:) Nam wille Tonko poleciły panie z biura, ponoć same sprawdziły i jest najlepsza :> Pokoje z łazienkami i balkonami, duży ogród..

Ja z dziewczyną też będziemy w Tonko w tym terminie, wyruszamy z Poznania. Pozdrawiamy :P


My jednak zmieniliśmy willę na Elic (ponoć mili właściciele są) ale na pewno będziemy blisko więc nie ma problemu :) Pozdrawiam:*

Oj... coś ludzie powoli ubywają z tej, tak nielicznej listy willi Tonko :) ...podejrzana sprawa :)
IP: 83.175.177.217
Outlaw
Gość
Czy ktoś był zakwaterowany w Tonko??? Proszę o informacje na temat tej willi.
IP: 83.23.53.26
Sylwia
Gość
Outlaw napisał
Czy ktoś był zakwaterowany w Tonko??? Proszę o informacje na temat tej willi.


We wcześniejszych stronach masz odpowiedź na swoje pytanie,poszukaj.Warunki w Tonko podobno bardzo dobre więc nie masz co się martwić:)
IP: 212.76.46.161
karol
Gość
a o willi Milena ktos cos wie?
IP: 212.2.96.100
dominik
Gość
mozecie napisac cos o willi Madić? byl juz ktos z Was tam? jak wyglada sprawa z wlascicielami??
IP: 83.16.122.10
Anka
Gość
Grzesiek napisał
Hej jezeli ktos chce mapkę biogradu to przesyłajcie swoje maile grzecho1974@o2.pl


Panie Grzechu - mapka biogradu z zaznaczonymi willami ?!?!?!?!?
IP: 89.76.195.75
Kasia
Gość
czesc wszystkim. Nie bede powtarzac wszystkiego zlego co zostalo juz napisane o biurze OIS, jedynie potwierdze, a od siebie dodam, ze mialam wykupiony pokoj w willi bozo, na miejscu okazalo sie, ze ten sam pokoj wykupily jeszcze dwie inne osoby (powod: balgan w papierach i rezerwacjach biura OIS).. mialo to byc studio 2osobowe z kuchnia i lazienka. na prosbe ludzi z bozo i rezydentki przenieslismy sie do willi ugri, zapewnieni ze pokoj bedzie mial ten sam, a nawet wyzszy standard. w ugri dostalismy pokoj (a nie studio!) bez kuchni, co gorsza w calej willi nie ma ogolnodostepnej kuchni.. w podobnej sytuacji byla jeszcze jedna para+malzenstwo, ktore wprawdzie wykupilo pokoj bez kuchni, ale byli pewni ze jest ogolnodostpena kuchnia w domku.. mozecie sobie wyobrazic jak bardzo irytujace to bylo, bo nie wzielismy z polski nawet talerza czy kubka, nie wspominajac o jedzeniu, ktore sobie przywiezlismy i ktore musialo z nami wrocic do polski. prosilismy rezydentow chociaz o czajnik, ale sie nie doprosilismy i w koncu kupilismy go na miejscu.. jako rekompensate dali nam na miejscu kase na obiady, ale nie zmienia to faktu, ze wszystko bylo nie tak jak byc powinno. podsumowujac ostrzegam wszystkich ktorzy jada do ugri: nie ma tam 4 studio + 1 pokoju (tak jak jest napisane na stronie OIS), ale 2 studio + 3 pokoje (bez kuchni). wiec od szczesliwego (badz nie) trafu zalezy na co traficie.. radze wziac swoje naczynia, czajnik i nastawic sie na ewentualny brak kuchni..
IP: 78.131.137.50
Użytkownik
Posty: 23
Aga950 napisał
Izak napisał
Outlaw napisał
Izak napisał
Aga950 napisał
[quote=Izak]
Witam,
Faktycznie nieco przerażające są wypowiedzi niektórych osób ;) Ja wybieram się 3 września do Biogradu (willa Tonko) i mam nadzieję, że nie będę żałować, nie wymagam jakichś super warunków, byle się "w miarę" zgadzały z opisem na stronie. Czy ktoś może wybiera się w tym samym terminie do Biogradu? Albo był już i może coś więcej powiedzieć o warunkach i willi Tonko?

Hej :) my się wybieramy 3 września i też do willi Tonko :) z tego co widziałam to chyba nikt nic nie pisał jeszcze o tej willi... skąd wyruszasz??


Jedziemy z Wrocławia, a wy?:) Nam wille Tonko poleciły panie z biura, ponoć same sprawdziły i jest najlepsza :> Pokoje z łazienkami i balkonami, duży ogród..

Ja z dziewczyną też będziemy w Tonko w tym terminie, wyruszamy z Poznania. Pozdrawiamy :P


My jednak zmieniliśmy willę na Elic (ponoć mili właściciele są) ale na pewno będziemy blisko więc nie ma problemu :) Pozdrawiam:*
[/quote=Aga950]
IP: 83.175.177.217
magda
Gość
jak oceniacie autokary??-pytanie do tych co juz wrócili.. moze ktos byl w grecji?i sie wypowie jak bylo?
IP: 193.138.140.17
Grzesiek
Gość
Anka napisał
Grzesiek napisał
Hej jezeli ktos chce mapkę biogradu to przesyłajcie swoje maile grzecho1974@o2.pl


Panie Grzechu - mapka biogradu z zaznaczonymi willami ?!?!?!?!?


Tylko z trzema( IVA, BOZO I CAMBER)
IP: 85.14.77.25
Senior
Gość
niektórzy z Was w biogradzie mogą mieć inne zakwaterowanie niż to na umowie, więc się nie zdziwcie, jeśli po przyjeździe na miejsce zamiast willi "A" ( która wybraliście) dostaniecie wille "X" której nawet nie było na stronie. Standard ten od podanego na stronie też będzie się różnił.
jeśli Was będą chcieli wyrolować, pamiętajcie co macie napisane na umowie.

dla mnie to chamstwo bo każdy z Was który sie tam wybiera chce przede wszystkim wypocząć, w spokoju, dodam jeszcze raz w SPOKOJU wypocząć. A nie już na wstępie prowadzić walkę o pokój, o kuchnię której nie będzie.

To paranoja,
Pamiętajcie co macie napisane na umowie....


pozdrawiam wszystkich
IP: 217.75.52.167
emilia
Gość
Ania napisał
aneccia napisał
Sylwia napisał
aneccia napisał
Sylwia napisał
ja wybieram się do Biogradu 02.08 :)


hej Sylwia ja również ze znajomymi 2.08 do zobaczenia:) :)


skąd ruszacie i do jakiego pensjonatu jedziecie? My z Wawy:D Pozdrawiam


My z Łodzi, nocleg w Elic pozdrawiam cieplutko:)

hej;) ja jadę z chłopakiem z Wawy, willa Ugri;) 2.08;)

My z Poznania 02.08 willa ugri Pozdrawiam :mrgreen:
IP: 85.221.185.78
emilia
Gość
Kasia napisał
czesc wszystkim. Nie bede powtarzac wszystkiego zlego co zostalo juz napisane o biurze OIS, jedynie potwierdze, a od siebie dodam, ze mialam wykupiony pokoj w willi bozo, na miejscu okazalo sie, ze ten sam pokoj wykupily jeszcze dwie inne osoby (powod: balgan w papierach i rezerwacjach biura OIS).. mialo to byc studio 2osobowe z kuchnia i lazienka. na prosbe ludzi z bozo i rezydentki przenieslismy sie do willi ugri, zapewnieni ze pokoj bedzie mial ten sam, a nawet wyzszy standard. w ugri dostalismy pokoj (a nie studio!) bez kuchni, co gorsza w calej willi nie ma ogolnodostepnej kuchni.. w podobnej sytuacji byla jeszcze jedna para+malzenstwo, ktore wprawdzie wykupilo pokoj bez kuchni, ale byli pewni ze jest ogolnodostpena kuchnia w domku.. mozecie sobie wyobrazic jak bardzo irytujace to bylo, bo nie wzielismy z polski nawet talerza czy kubka, nie wspominajac o jedzeniu, ktore sobie przywiezlismy i ktore musialo z nami wrocic do polski. prosilismy rezydentow chociaz o czajnik, ale sie nie doprosilismy i w koncu kupilismy go na miejscu.. jako rekompensate dali nam na miejscu kase na obiady, ale nie zmienia to faktu, ze wszystko bylo nie tak jak byc powinno. podsumowujac ostrzegam wszystkich ktorzy jada do ugri: nie ma tam 4 studio + 1 pokoju (tak jak jest napisane na stronie OIS), ale 2 studio + 3 pokoje (bez kuchni). wiec od szczesliwego (badz nie) trafu zalezy na co traficie.. radze wziac swoje naczynia, czajnik i nastawic sie na ewentualny brak kuchni..

te osoby które jada 02.08 do willi UGRI prosze niech napisza dla jasnosci jakie pokoje maja wykupione - Ja zchłopakiem mamy wykupione studio wiec z tego co czytam powinno byc jeszce tylko 1 studio wolne prosze o odpowiedzi z góry dziekuje ;)
IP: 85.221.185.78
Sylwek
Gość
mozecie napisac cos o willi Madić? jedziemy 26 sierpnia!!!
IP: 82.139.16.215
Lara
Gość
marta napisał
Lara napisał
marta napisał
Kto wybiera sie do Damiru 25.07? Czy oprócz włascicelki "villi" mógłby ktos napisac coś o warunkach jakie tam są? Jak są wyposazone pokoje, jak wygląda sprawa z łazienkami i kuchnią?


Ja wybieram się w tym terminie do Damiru z chłopakiem i 3 znajomych. Jestem trochę przerażona tą właścicielką, ale mam nadzieję, że damy rade. A Ty jedziesz sama, czy z kimś? I skąd wyjeżdżasz?


Z Wawy, a wy? Wszyscy do damiru? Po ile macie lat? :)


Tak, wyjeźdżamy z Wawy i wszyscy do Damiru. Mamy po 23, a reszta 25 lat. A Ty? Sama się wybierasz czy z kimś? Pozdrawiam :D
IP: 83.31.247.56
izka
Gość
o informacji o krymie jak nie ma tak nie ma ;( ja wyjezdzam w terminie 19-31,08
IP: 193.138.110.138
Kasia
Gość
Emilio, nie chce Cie martwic, ale problem tkwi wlasnie w tym, ze biuro OIS sprzedaje 4 studia chociaz ich tam nie ma.. my bylismy pierwszym turnusem, ktory w ogole mieszkal w UGRI i rezydenci tez o tym nie wiedzieli..biuro ma podpisana umowe na 4 studia, a w domku sa tylko 2. klocic sie mozna nawet non stop z nimi wszystkimi, efekt byl taki, ze dali nam wybor: albo mieszkamy w pokoju, a po powrocie mozemy sie klocic z biurem, albo mozemy wrocic odrazu do polski i zadac zwrotu pieniedzy+rekompensaty..
IP: 78.131.137.50
marta
Gość
Lara napisał
marta napisał
Lara napisał
marta napisał
Kto wybiera sie do Damiru 25.07? Czy oprócz włascicelki "villi" mógłby ktos napisac coś o warunkach jakie tam są? Jak są wyposazone pokoje, jak wygląda sprawa z łazienkami i kuchnią?


Ja wybieram się w tym terminie do Damiru z chłopakiem i 3 znajomych. Jestem trochę przerażona tą właścicielką, ale mam nadzieję, że damy rade. A Ty jedziesz sama, czy z kimś? I skąd wyjeżdżasz?


Z Wawy, a wy? Wszyscy do damiru? Po ile macie lat? :)


Tak, wyjeźdżamy z Wawy i wszyscy do Damiru. Mamy po 23, a reszta 25 lat. A Ty? Sama się wybierasz czy z kimś? Pozdrawiam :D


Hmm...to ciekawe,bo Damir ma 4czy 5 pokoi,a ze mną jedzie 6 osob...podaj mi swoje gg, jesli mozesz..
IP: 83.31.199.206
marta
Gość
marta napisał
Lara napisał
marta napisał
Lara napisał
marta napisał
Kto wybiera sie do Damiru 25.07? Czy oprócz włascicelki "villi" mógłby ktos napisac coś o warunkach jakie tam są? Jak są wyposazone pokoje, jak wygląda sprawa z łazienkami i kuchnią?


Ja wybieram się w tym terminie do Damiru z chłopakiem i 3 znajomych. Jestem trochę przerażona tą właścicielką, ale mam nadzieję, że damy rade. A Ty jedziesz sama, czy z kimś? I skąd wyjeżdżasz?


Z Wawy, a wy? Wszyscy do damiru? Po ile macie lat? :)


Tak, wyjeźdżamy z Wawy i wszyscy do Damiru. Mamy po 23, a reszta 25 lat. A Ty? Sama się wybierasz czy z kimś? Pozdrawiam :D


Hmm...to ciekawe,bo Damir ma 4czy 5 pokoi,a ze mną jedzie 6 osob...podaj mi swoje gg, jesli mozesz..


jesli nie chcesz podawac na forum to wyslij mi na maila m1119@wp.pl
IP: 83.31.199.206

Strona: « < ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij