» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... > »

Autor Treść
Ania
Gość
Witam wszystkich ;) Mam prośbe jeśli ktoś był w Biogradzie w willi Milena to prosiłabym by zamieścił tu pare informacji na temat tej wiili.. jakie są warunki mieszkalne, jacy są właściciele, jak daleko jest do plaży.. ;) itp z góry serdecznie dziękuje
IP: 83.11.196.239
Kasia
Gość
hej :) czy wybiera się ktoś na żagle po mazurach z biurem OIS ?? bo jak dotąd nie widzę żadnych wpisów na ten temat :/
IP: 89.78.166.78
emilia
Gość
Damian napisał
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!

Witam cie Damianie , ja z chłopakiem jade w tym terminie tylko, ze do willi Ugri i z Poznania, napewno sie spotkamy pozdro :D
IP: 85.221.185.78
Natalia
Gość
suma napisał
Miczi napisał
oj wielkie dzieki:)wszyscy jestescie tay mili,a ja dalej jestem pod wrazeniem tego wyjazdu,bylo naprawde uper:)!Na podroz przede wszystkim warto wzias te nawilzane husteczki poniewaz to najlepszy sposob na utrzymanie higieny w pociagu.Ze lwowa do mnie(opole) w jedna strone jehlam 12 godzin a wdruga tak z 11.Owszem w domkach napewno grzalka sie przyda i warto miec jakis noz czy lyzke,zeby ewentualnie jakas zupke wtrynic,papier toaletowy tez wart miec bo nie zawsze miec ,a tak pozatym to wystarczy dobry humor:P W razie pytan jeszce przez pare dni jestem do dyspozycji:)Pozdrawiam i zazdroszcze:D

Byliśmy w domkach. Do dyspozycji (na 4 pokoje) jest lodówka i czajnik elektryczny. Jakieś naczynia też, ale proponuję zabrać swoje (przydadzą się też w pociągu).W pokojach są tylko łóżka i dwie nocne szafki.


Mam pytanie odnośnie łazienki, jak to jest ile jest tych łazienek w domku?
Pozdrawiam:)
IP: 195.93.134.21
Gość
Gość
emilia napisał
Damian napisał
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!

Witam cie Damianie , ja z chłopakiem jade w tym terminie tylko, ze do willi Ugri i z Poznania, napewno sie spotkamy pozdro :D


Ja też jadę w tym terminie z chłopakiem z Poznania :) Zatem do zobaczonka w autobusie :)
IP: 84.205.16.227
ona
Gość
Damian napisał
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!


hej ja z chłopakiem jedziemy w tym terminie ,ruszamy z Wawy-apartament MARIA
IP: 212.76.46.161
emilia
Gość
:P
Gość napisał
emilia napisał
[quote=Damian]
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!

Witam cie Damianie , ja z chłopakiem jade w tym terminie tylko, ze do willi Ugri i z Poznania, napewno sie spotkamy pozdro :D


Ja też jadę w tym terminie z chłopakiem z Poznania :) Zatem do zobaczonka w autobusie :)
[/quote
super do zobaczenia a ile macie latek i jak macie na imie?
Ja to Emilia a moj chłopak Krzys 28 i 29 lat[/quote=Gość]
IP: 85.221.185.78
diaaanka22
Gość
witam!polecam Grecje-Olimpic beach!! cudowne miejsce..dla ludzi chcących odpocząc..:) położone blisko Paralii..jakies 30 min spacerkiem..przepiekne krajobrazy...a niemiłe niespodzianki są wszędzie..:)
IP: 79.185.230.230
Gość
Gość
ona napisał
Damian napisał
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!


hej ja z chłopakiem jedziemy w tym terminie ,ruszamy z Wawy-apartament MARIA


My też apartament Maria :)
IP: 84.205.16.227
idzia
Gość
emilia napisał
:P
Gość napisał
emilia napisał
[quote=Damian]
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!

Witam cie Damianie , ja z chłopakiem jade w tym terminie tylko, ze do willi Ugri i z Poznania, napewno sie spotkamy pozdro :D


Ja też jadę w tym terminie z chłopakiem z Poznania :) Zatem do zobaczonka w autobusie :)
[/quote
super do zobaczenia a ile macie latek i jak macie na imie?
Ja to Emilia a moj chłopak Krzys 28 i 29 lat


hello:)
tez jedziemyz chlopakiem z wrocka 2 sierpnia:)[/quote=emilia]
IP: 83.16.146.10
miska
Gość
czesc:)

czy moze ktos byl w willi Tonko w Biogradzie?? to jest chyba nowa willa i jak narazie nei znalazlam zadnych opini na jej temat, jedyne co wiem ze pani w biurze poleca:P
IP: 83.16.146.10
suma
Gość
Natalia napisał
suma napisał
Miczi napisał
oj wielkie dzieki:)wszyscy jestescie tay mili,a ja dalej jestem pod wrazeniem tego wyjazdu,bylo naprawde uper:)!Na podroz przede wszystkim warto wzias te nawilzane husteczki poniewaz to najlepszy sposob na utrzymanie higieny w pociagu.Ze lwowa do mnie(opole) w jedna strone jehlam 12 godzin a wdruga tak z 11.Owszem w domkach napewno grzalka sie przyda i warto miec jakis noz czy lyzke,zeby ewentualnie jakas zupke wtrynic,papier toaletowy tez wart miec bo nie zawsze miec ,a tak pozatym to wystarczy dobry humor:P W razie pytan jeszce przez pare dni jestem do dyspozycji:)Pozdrawiam i zazdroszcze:D

Byliśmy w domkach. Do dyspozycji (na 4 pokoje) jest lodówka i czajnik elektryczny. Jakieś naczynia też, ale proponuję zabrać swoje (przydadzą się też w pociągu).W pokojach są tylko łóżka i dwie nocne szafki.


Mam pytanie odnośnie łazienki, jak to jest ile jest tych łazienek w domku?
Pozdrawiam:)

Jedna łazienka na górze - na 4 pokoje (u nas było to 9 osób) i jedna na dole.
IP: 80.54.33.3
aneccia
Gość
idzia napisał
emilia napisał
:P
Gość napisał
emilia napisał
[quote=Damian]
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!

Witam cie Damianie , ja z chłopakiem jade w tym terminie tylko, ze do willi Ugri i z Poznania, napewno sie spotkamy pozdro :D


Ja też jadę w tym terminie z chłopakiem z Poznania :) Zatem do zobaczonka w autobusie :)
[/quote
super do zobaczenia a ile macie latek i jak macie na imie?
Ja to Emilia a moj chłopak Krzys 28 i 29 lat


hello:)
tez jedziemyz chlopakiem z wrocka 2 sierpnia:)


hejka my również 2 sierpnia z Łodzi. Pozdrowienia dla wszystkich[/quote=idzia]
IP: 195.74.50.1
moiu
Gość
Czy był ktos ostatnio w willi Ugri? chcialabym sie dowiedziec, czy tym razem nie bylo juz problemow ze studiami :)
IP: 84.201.210.36
emilia
Gość
moiu napisał
Czy był ktos ostatnio w willi Ugri? chcialabym sie dowiedziec, czy tym razem nie bylo juz problemow ze studiami :)

sama bym chciała wiedziec ale jakos nikt mi na to nie odpisał :(
IP: 85.221.185.232
ona
Gość
Gość napisał
ona napisał
Damian napisał
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!


hej ja z chłopakiem jedziemy w tym terminie ,ruszamy z Wawy-apartament MARIA


My też apartament Maria :)


miło poznać współlokatorów:) Skąd ruszacie i ile macie lat?
IP: 212.76.46.161
Qbik
Gość
Witam :)
moglby ktos cos powiedziec o villi Camber?

pozdro
IP: 212.2.96.100
Ewa
Gość
ona napisał
Gość napisał
ona napisał
Damian napisał
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!


hej ja z chłopakiem jedziemy w tym terminie ,ruszamy z Wawy-apartament MARIA


My też apartament Maria :)


miło poznać współlokatorów:) Skąd ruszacie i ile macie lat?


Wzajemnie ;) My wyruszamy z Poznania, a lat mamy 21 i 23, a Wy?
IP: 84.205.16.227
ona
Gość
Ewa napisał
ona napisał
Gość napisał
ona napisał
Damian napisał
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!


hej ja z chłopakiem jedziemy w tym terminie ,ruszamy z Wawy-apartament MARIA


My też apartament Maria :)


miło poznać współlokatorów:) Skąd ruszacie i ile macie lat?


Wzajemnie ;) My wyruszamy z Poznania, a lat mamy 21 i 23, a Wy?


My 20 :)
IP: 212.76.46.161
Użytkownik
Posty: 1
Czesc. Czy mieszkal ktos w willi Bujevic? Jesli tak prosze o jakies informacje; jak wyposazona jest kuchnia, odleglosc od morza itp. Czy opis na stronie OIS ma odniesienie w rzeczywistosci:) A i jeszcze chcialabym sie dowiedziec cos na temat wycieczek czy bardziej oplaca sie jechac z OIS czy z innym organizatorem, bo slyszalam ze OIS jest drozszy a nie wiem czy to prawda. Z gory dziekuje
IP: 83.8.0.9
zuz
Gość
Aneta napisał
Czesc. Czy mieszkal ktos w willi Bujevic? Jesli tak prosze o jakies informacje; jak wyposazona jest kuchnia, odleglosc od morza itp. Czy opis na stronie OIS ma odniesienie w rzeczywistosci:) A i jeszcze chcialabym sie dowiedziec cos na temat wycieczek czy bardziej oplaca sie jechac z OIS czy z innym organizatorem, bo slyszalam ze OIS jest drozszy a nie wiem czy to prawda. Z gory dziekuje


podpisuje sie pod pytaniem o wille BUJEVIC.
czy naprawde nikt w niej nie byl?:(:(
IP: 85.222.86.69
M@ZuR
Gość
UNIKAĆ OIS.
Za chwilę powiem dlaczego.
Miałem dzisiaj jechac do Biogradu o 8.30 z czego autokar miał byc podstawiony o
godzinie 6.30 zatem pojawiłem sie niewiele po tej właśnie godzinie.
Pierwszy autokar pojawił sie przed 8.30 - ale tam sie nie załapałem
byłem na liście do drugiego autokaru. Po czym za chwilę okazuję się że drugiego autokaru nie ma bo jechał skądś tam (Radom, Lublin) nie wiem nie mozna było sie dowiedzieć
bo organizator cały czas walił ściemę ze głowa mała, że to autobus ma być o 10 później że o 11, później że jeszcze później i tak zmieniał co 15 minut...
W trakcie czekania (6 godzin pod pałacem kultury na słońcu, 30 stopni w cieniu) biuro niby zafundowało jakies picie, pizzę i na koniec jak już ludzie zaczęli naprawdę tracić cierpliwość to zafundowali po borwarze. Godzina 14:00 autobus podjechał - ale co się okazuje w autobusie jest tylko jeden kierowca - w przeciwieństwie do autokaru który zabrał pierwszą turę gdzie było ich trzech. Przyjechała policja skontorlowac 21 letni autokar i kontrola autobus przeszedł (jeden z uczestników zadzwonił po policję). Już nie chodzi o to że autokar był totalną porażką - na nogi mniej miejsca niż w samolocie, jakoś bym dojechał w nim (prawie doba jazdy), ale nie było drugiego kierowcy (policja na słowo uwierzyła organizatorowi, że w Częstochowie ma wsiąść drugi kierowca). Ja też w to uwierzyłem, że tak bedzie.
Ale co się okazuję ruszamy i do autobusu wskakuje jakiś 60 letni na oko koleś i pytam się go "Czy pan jest drugim kierowcą ?" a on odpowiada, że "Tak". a ja "Ale pan miał wsiąść w Częstochowie" i cisza. Ten oto drugi kierowca tłumaczy pierwszemu jak wyjechac z Warszawy, żeby jechac do Katowic (mega rotfl) do tego ten drugi wygląda jak wczorajszy (ten starszy - który nawiasem mówiąc moze celowo unikał kontroli i pojawił się w ogóle nie wiadomo skąd). Jak zobaczyłem to to po prostu mnie to przeraziło i wysiadłem bo to nie warte jest tej kasy. Utopiłem w tym trochę, straciłem wakacje i będe reklamował ten wyjazd.
Podsumowując NIE BIERZCIE UDZIAŁU W WYJEŹDZIE Z OIS, bo jeżeli nie ma się na dzień wyjazdu zarezerwowanego autokaru i wciska się kit, ze niby nie przeszedł przeglądu to nie wierzę w to po prostu. Od początku wiedzieli o co chodzi tylko nie chcieli sie przyznać...
Z DALA OD OIS
IP: 194.29.137.41
Biuro OIS
Gość
Po pierwsze na prosbe biura ois autokar który wyjezdzal z Lublina został skontrolaowany . Policja odmówiła jazdy ze względu na ryse na szybkie. (aptekarstwo ze względu na nagonkę w prasie)
Biuro po otrzymaniu tej informaci podjęło natychmiastową akcje poszukiwania autokaru. Niestety mimo starań biura trwało to kilka godzin. W tym czasie biuro zafundowało pizze dla uczesników i napoje a także zabrało do Hard Rock Cafe na zimnego browarka autokar miał 1998 rok z klima wc i dvd . Kierowca był jeden Drugi wsiadał w częstochowie. A ten Pan który miał 60 lat to doświadczony kierowca zawodowy z firmy przewozowej pojechał pojechał z nami żeby jak najsprawniej wyprowadzić autokar na trase katowicka (była godz 14 00 trzeba było uniknąć korków ) Grupa ma zaplanowany przyjazd na godz 13 00 tuz po przygotowaniu pokji (nie bedzie musiala czekac)
IP: 62.233.203.150
M@ZuR
Gość
Wyjazd był z Warszawy
IP: 194.29.137.41
Biuro OIS
Gość
Nie prawda 4 osoby wsiadały z Lublina
(zapewnilismy im przejazd Taksowka do Łodzi) (oczywiści za ją zapłaciliśmy)
IP: 62.233.203.150

Strona: « < ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij