» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... > »

Autor Treść
....?
Gość
Z ilu jeszcze miast zabiera autokar ludzi, ktory wyrusza z Wa-wy (do Biogradu)?
IP: 83.24.84.216
Lenka
Gość
A ja mam takie pytania:
- Czy ktoś wie, skąd jedzie autobus jadący przez Katowice? Czy wyrusza z Katowic, czy też przyjeżdża np. z Warszawy lub Wrocławia?

A może tak byli uczestnicy(lub przyszli, którzy już wrócą) zamieszczą na forum adresy wiili. W ten sposób możnaby odnaleźć je na mapce. Albo w razie przyjazdu do Biogradu rozeznać się gdzie się znajdujemy.

Proszę o odzew :-)
IP: 89.174.227.155
Agusia
Gość
edek z krainy kredek napisał
EM STARSI STUDENCI AWF I UAM to chyba opinia OIS a jeśli chodzi o wille to jeśli dwie osoby w podobnym czasie zamówią te same wille to powstaje problem tego typu że po pierwszym zamówieniu nie zostaje zablokowane drugie i powielają sie bynajmniej tak było to tłumaczone. Jeśli chodzi o rezydentów to młodzi spoko ludzie którzy jednak w dwie osoby nie mają szans ogarnąć wszystkich niedociągnięć biura nie wiadomo nawet jak się starając. Jechałem z Katowic a jeszcze jedna sprawa nie było w ogóle pilotów jechaliśmy z samymi kierowcami ... ale spoko dacie rade bo wyjazd naprawdę ciekawy - organizacja hej


EM STARSI STUDENCI AWF I UAM nie mają nic wspólnego z OIS no chyba tylko to że w dnich 9.07-19.07-08 podobnie jak ja z mężem, siostą i szwagierkiem spędzali miło czas w Chorwacji właśnie za pośrednictwem tego biura. Fakt nad organizacją powinni jeszcze popracować. Oczekiwanie 3 h po 22 godzinach podróży na zakwaterowanie nie jest njamilszym wspomnieniem z wyjazdu. Ale ogólnie super. Polecam. Willa Bozo w której mieszkaliśmy bardzo OK. Właściciele super ludziska.Nie wiem dlaczego czytam na tym forum jakieś negatywy na temat Krystka(rezydenta). Może to nie o nim mowa?? ;) Koleżka błyskotliwy, bystry,jajcarz,z odpowiednim dystansem do pierdół, z ciętym językiem, ale to chyba nie zarzuty?? ;) Karolina (rezydentka) - dla mnie bomba, ma dziewczyna energii!!!Zresztą jedno i drugie prostowało jak mogło niedociągnięcia organizacyjne.Ogólnie wszystkim którzy mają wyjazd jeszcze przed sobą bardzo zazdroszczę!!! SERDECZNIE POZDRAWIAM EM STARSZYCH STUDENTÓW AWF I UAM Z POZNANIA
PS. Autokar którym jechaliśmy super. Zupełna nówka. Wyjeżdżaliśmy z Poznania.
IP: 83.11.25.136
Agusia
Gość
kinia napisał
czy za wycieczki fakultatywne placi sie w euro czy kunach?:)
wawa 25.07,pozdrawiam:)

Za wycieczki płacisz w kunach.
IP: 83.11.25.136
Ania
Gość
Czytam te wszystkie wypowiedzi o wyjeździe do Biogradu i zastanawiam się, czy bylam na innych wakacjach. Byliśmy w Biogradzie w terminie 9-19 lipca. Wyjeżdżliśmy z Poznania. Piękny, pachnący jeszcze nowością autokar, świetni kierowcy. Pilot - równie dobrze mogło go nie być. Faktycznie, po przyjeździe do Biogradu musieliśmy poczekać w upale na taksówki. Pytaliśmy potem rezydentów, dlaczego nie podali nam po prostu adresu willi i nie dali nam szansy na dojście na nogach. Tłumaczyli, że zrobili tak, bo uczestnicy poprzednich turnusów narzekali, że musieli zmęczeni podróżą ciągnąć ciężkie walizki. No cóż, tak źle i tak niedobrze. Mieszkaliśmy w willi Bozo. Warunki przyzwoite, gospodarze przemili, ich rakija i wino pyszne. Rezydenci - Karolina i Krystian. Bardzo mili, kompetentni, biegle władający j. agielskim młodzi ludzie. Krystian na dodatek ma wyjątkowe poczucie humoru. Wycieczki - jedna wielka frajda. Ostatni dzień nie zaskoczył mnie, bo już przed wyjazdem na stronie ois znalazłam informację o konieczności wczesnego wykwaterowania się i późnego ( może nia tak) wyjazdu. Wykwaterowaliśmy się o ósmej, potem poszliśmy na plażę, zrobiliśmy zakupy, poszliśmy (jak wszyscy) na kolację pożegnalną. Potem wróciliśmy pod naszą willę. Nasza gospodyni pozwoliła nam wźąć prysznic przed wyjazdem, mogliśmy korzystać z toalety w willi. Siedzieliśmy u gospodarzy w ogrodzie, gospodarz poczęstował nas winem i sokiem z lodem. Jeden z nas grał fantastycznie na gitarze. Gospodyni pochwaliła, że byliśmy świetną grupą. Kiedy przyjechał po nas Krystek (padał na twarz ze zmęczenia), żałowaliśmy, że trzeba odjeżdżać. Teraz oglądamy zdjęcia, wspominamy i już przeglądamy inne oferty ois. A wiecznym malkontentom powiem, że na duuużo droższym wyjeździe do Egiptu trzeba się też wykwaterowć sporo przed wyjazdem. No i na koniec już, nie mam nic wspólnego z biurem ois i gorąco pozdrawiam starszych studentów z Pozniania.
IP: 83.8.87.162
Grzesiek
Gość
Lenka napisał
A ja mam takie pytania:
- Czy ktoś wie, skąd jedzie autobus jadący przez Katowice? Czy wyrusza z Katowic, czy też przyjeżdża np. z Warszawy lub Wrocławia?

A może tak byli uczestnicy(lub przyszli, którzy już wrócą) zamieszczą na forum adresy wiili. W ten sposób możnaby odnaleźć je na mapce. Albo w razie przyjazdu do Biogradu rozeznać się gdzie się znajdujemy.

Jak juz wczesniej było napisane mam mapkę Biogradu, mój mail grzecho1974@o2.pl

Proszę o odzew :-)
IP: 85.14.77.25
Gosia
Gość
Ania napisał
Czytam te wszystkie wypowiedzi o wyjeździe do Biogradu i zastanawiam się, czy bylam na innych wakacjach. Byliśmy w Biogradzie w terminie 9-19 lipca. Wyjeżdżliśmy z Poznania. Piękny, pachnący jeszcze nowością autokar, świetni kierowcy. Pilot - równie dobrze mogło go nie być. Faktycznie, po przyjeździe do Biogradu musieliśmy poczekać w upale na taksówki. Pytaliśmy potem rezydentów, dlaczego nie podali nam po prostu adresu willi i nie dali nam szansy na dojście na nogach. Tłumaczyli, że zrobili tak, bo uczestnicy poprzednich turnusów narzekali, że musieli zmęczeni podróżą ciągnąć ciężkie walizki. No cóż, tak źle i tak niedobrze. Mieszkaliśmy w willi Bozo. Warunki przyzwoite, gospodarze przemili, ich rakija i wino pyszne. Rezydenci - Karolina i Krystian. Bardzo mili, kompetentni, biegle władający j. agielskim młodzi ludzie. Krystian na dodatek ma wyjątkowe poczucie humoru. Wycieczki - jedna wielka frajda. Ostatni dzień nie zaskoczył mnie, bo już przed wyjazdem na stronie ois znalazłam informację o konieczności wczesnego wykwaterowania się i późnego ( może nia tak) wyjazdu. Wykwaterowaliśmy się o ósmej, potem poszliśmy na plażę, zrobiliśmy zakupy, poszliśmy (jak wszyscy) na kolację pożegnalną. Potem wróciliśmy pod naszą willę. Nasza gospodyni pozwoliła nam wźąć prysznic przed wyjazdem, mogliśmy korzystać z toalety w willi. Siedzieliśmy u gospodarzy w ogrodzie, gospodarz poczęstował nas winem i sokiem z lodem. Jeden z nas grał fantastycznie na gitarze. Gospodyni pochwaliła, że byliśmy świetną grupą. Kiedy przyjechał po nas Krystek (padał na twarz ze zmęczenia), żałowaliśmy, że trzeba odjeżdżać. Teraz oglądamy zdjęcia, wspominamy i już przeglądamy inne oferty ois. A wiecznym malkontentom powiem, że na duuużo droższym wyjeździe do Egiptu trzeba się też wykwaterowć sporo przed wyjazdem. No i na koniec już, nie mam nic wspólnego z biurem ois i gorąco pozdrawiam starszych studentów z Pozniania.


No na pewno byliście w innym autokarze niż my. To co się działo po awarii tego autokaru, nie widzieliście.
IP: 87.205.165.201
yneffer
Gość
Kasia i Kamil napisał
yneffer jedziesz do willi Bozo? Izulek:) - pewnie będzie kilka autokarów z różnych miast. Nie wiadomo czy z każdego miasta jedzie inny autokar, czy też w jednym autokarze jadą ludzie z dwóch, czy trzech miast. Trzeba by zapytać w biurze dokładniej o tą kwestię. Na forum pisała jeszcze Nikitka, że będzie z chłopakiem w willi Bozo:)


ja jadę z koleżanką do willi Tonko
IP: 83.24.10.96
Tech
Gość
Kamil napisał
Tech napisał
Kamil napisał
Witam:)!

Czy ktos moze mi napisac cos o willi DOZEN!? Jakie warunki, czy takie jak mowia w biurze czy mam sie juz psychicznie nastawiac na lipe:/!?

Bo nie wiem czy mam sie bac czy byc spokojny!?

Bardzo prosze o informacje!

Pozdrawiam!


Hej bylem w willi DOZEN od 9-19.07.08
jestem z niej zadowolony wszystko bylo na swoim miejscu, Pryszniczyk, kuchenka, garnuszki, talerzyczki, sztucczyki :-) telewizorek - ktorego nawet nie wlaczalismy bo po co .... mimo braku klimy upaly bardzo nie doskwieraly... szkoda tylko ze nie ma elektrycznego czajnika bo zeby zagotowac wode to trzeba troche podgrzac atmosfere kuchenka i garnuszkiem, ale to taki szczegolik... co do lokalizacji to podobnie jak pisza na stronce 10 min spacerkiem do plazy, do centrum podobnie - Biograd generalnie jest tak maly ze wszedzie jest ok 10-15 min spacerkiem :-) ... aha polecam zabrac cos na komary bo cholerstwa troche w nocy podgryzaja...


A powiedz mi jeszcze prosze w ktorym studio byles w DOZEN bo wiem ze chyba sa tam dwa!? I czy jest jakas roznica miedzy nimi jezeli wiesz!?

Dzieki WIELKIE za informacje i pozdrawiam serdecznie.

Kamil


Oba studia pod wzgledem wyposazenia i wielkosci sa jednakowe, jedno z nich ma okno na zachod (tam ja mieszkalem), za oknem jest fajne drzewko ktore blokuje sloneczko, przez co popoludniami nie ma tak goraco jakby moglo byc, meble sa porozmieszczane tak ze jest wiecej pustej przestrzeni na srodku tak ze moga jeszcze ze dwie trzy osoby kimac na ziemi jakby zaszla taka potrzeba (nam okazalo sie to pomocne), drugie studio natomiast nie ma okna ale za to drzwi na wspolny taras na wschod (drzwi te sa podwojne - jedno skrzydlo szklane a drugie drewniane - z takimi zaluzjami, wiec jest jak takie wieksze okno), oba studia maja drugie okno w kibelku coby se mozna bylo przeciag zrobic w nocy :-) ... niestety przewaznie niezbyt wydajny ... oba sa ok, nie ma potrzeby jakos specjalnie walczyc o ktores z nich ...
IP: 77.223.195.209
gosc
Gość
Hej ja mam pytanie do grupy jadącej do Biogradu z Poznania. Czy ktoś zdecydował sie zamówić kontrolę autobusu albo może ktos napisze jak to zrobić.
IP: 80.48.251.36
miś uszatek
Gość
yneffer napisał
my jedziemy z warszawy.Tez mam nadzieje ze ktos w wawie zalatwi kontrole.z wawy wyjazd jest o 6:30 a z wrocka o ktorej?w jakiej willi mieszkacie?

Witam,
Z Wawy wyjazd jest o 8:30 :)
IP: 212.2.96.100
gosc
Gość
Sorry nie napisałam którego. Chodzi o 18.08.

gosc napisał
Hej ja mam pytanie do grupy jadącej do Biogradu z Poznania. Czy ktoś zdecydował sie zamówić kontrolę autobusu albo może ktos napisze jak to zrobić.
IP: 80.48.251.36
miś uszatek
Gość
Tak sie zastanawiam, czy w Wawie też będzie ta kontrola??
Nikt nic nie pisze:(
IP: 212.2.96.100
nanula
Gość
izulek:) napisał
prosze niech odezwą się osoby (o ile takie były) któreazapłaciły za wille bozo a dostały inną. Ja z kolezanka mam zarezerwowany pokoj w willi bozo od 26.08 i zastanawiamy sie jakie jest prawdopodobienstwo ze dostaniemy to co chcemy:P


ja byłam w bralicu a miało byc bozo... bylo OK:) Bozo nawet nie widzialam:P
IP: 212.203.136.10
nanula
Gość
kinia napisał
czy za wycieczki fakultatywne placi sie w euro czy kunach?:)
wawa 25.07,pozdrawiam:)


placi sie w kunach:)
IP: 212.203.136.10
nanula
Gość
Lenka napisał
A ja mam takie pytania:
- Czy ktoś wie, skąd jedzie autobus jadący przez Katowice? Czy wyrusza z Katowic, czy też przyjeżdża np. z Warszawy lub Wrocławia?

A może tak byli uczestnicy(lub przyszli, którzy już wrócą) zamieszczą na forum adresy wiili. W ten sposób możnaby odnaleźć je na mapce. Albo w razie przyjazdu do Biogradu rozeznać się gdzie się znajdujemy.

Proszę o odzew :-)


Bralic jest na ulicy Splitska - numeru nie pamietam:P
IP: 212.203.136.10
nanula
Gość
Agusia napisał
edek z krainy kredek napisał
EM STARSI STUDENCI AWF I UAM to chyba opinia OIS a jeśli chodzi o wille to jeśli dwie osoby w podobnym czasie zamówią te same wille to powstaje problem tego typu że po pierwszym zamówieniu nie zostaje zablokowane drugie i powielają sie bynajmniej tak było to tłumaczone. Jeśli chodzi o rezydentów to młodzi spoko ludzie którzy jednak w dwie osoby nie mają szans ogarnąć wszystkich niedociągnięć biura nie wiadomo nawet jak się starając. Jechałem z Katowic a jeszcze jedna sprawa nie było w ogóle pilotów jechaliśmy z samymi kierowcami ... ale spoko dacie rade bo wyjazd naprawdę ciekawy - organizacja hej


EM STARSI STUDENCI AWF I UAM nie mają nic wspólnego z OIS no chyba tylko to że w dnich 9.07-19.07-08 podobnie jak ja z mężem, siostą i szwagierkiem spędzali miło czas w Chorwacji właśnie za pośrednictwem tego biura. Fakt nad organizacją powinni jeszcze popracować. Oczekiwanie 3 h po 22 godzinach podróży na zakwaterowanie nie jest njamilszym wspomnieniem z wyjazdu. Ale ogólnie super. Polecam. Willa Bozo w której mieszkaliśmy bardzo OK. Właściciele super ludziska.Nie wiem dlaczego czytam na tym forum jakieś negatywy na temat Krystka(rezydenta). Może to nie o nim mowa?? ;) Koleżka błyskotliwy, bystry,jajcarz,z odpowiednim dystansem do pierdół, z ciętym językiem, ale to chyba nie zarzuty?? ;) Karolina (rezydentka) - dla mnie bomba, ma dziewczyna energii!!!Zresztą jedno i drugie prostowało jak mogło niedociągnięcia organizacyjne.Ogólnie wszystkim którzy mają wyjazd jeszcze przed sobą bardzo zazdroszczę!!! SERDECZNIE POZDRAWIAM EM STARSZYCH STUDENTÓW AWF I UAM Z POZNANIA
PS. Autokar którym jechaliśmy super. Zupełna nówka. Wyjeżdżaliśmy z Poznania.


się zgadzam się w pełnie:) zazdroszczę tym co jadą:) oj tak:) było super:)
IP: 212.203.136.10
ja5
Gość
skoro w Biogradzie są w tym sezonie komary, najlepiej kupić np w rossmanie ten elektryczny odstraszacz z wkładkami. Wkładasz do gniazdka na noc i masz spokój:) Wiem co mówię bo kiedyś na Krymie bydlaki całe noce gryzły i obrzydziły pobyt:/
IP: 82.139.157.2
Damian
Gość
Czesc! czy wybiera sie ktos moze do Biogradu 2.08?
Ja wyjezdzam z Krakowa z oferty FORTUNA;P do zobaczenia!
IP: 78.131.162.5
ojejku
Gość
Czekamy z niecierpliwością na opinie jak bylo na KRYMIE!!!
IP: 80.51.253.102
Książę_Lolek
Gość
25.07.08 biograd hehehe bedzie sie działo :))))
IP: 81.219.73.2
Własny transport
Gość
Witam Wszystkich planujących wakacje wspólnie z Biurem Podróży OIS!

Razem z żoną szukamy osób chętnych do wspólnego wyjazdu do Chorwacji w ramach oferty OIS w dniach 02.08.2008 -17.08.2008r.
Posiadamy nowy samochód 9-cio osobowy. Dojazd własny pozwoliłby nam podróżować po Chorwacji zawsze gdzie i kiedy chcemy. W ramach turnusu planujemy wybrać się min. do Dubrownika. Dojazd własnym transportem umożliwi nam np przedłużenie wyjazdu o kilka dni, czyli równo do 2 tyg. pobytu w Chorwacji.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 505094200, gg 6275708 (Sebastian) 8)
IP: 82.177.9.202
Natalia
Gość
ojejku napisał
Czekamy z niecierpliwością na opinie jak bylo na KRYMIE!!!

Ciekawe dlaczego Miczi nic nie pisze?hm... może odsypia ciągłe imprezowanie:D Czekamy na wiadomości!!!:)
IP: 195.93.134.21
Miczi
Gość
Witam wszystkich ponownie:)Przyznam ,ze faktycznie odsypialam:)Zaczne moze od poczatku:Autokar niestety spoznil sie dwie godziny bez zadnej wczesniejszej informacji,a kiedy juz do niego wsiadlam dowiedzialam sie ze w planie jest 10 godzin zwiedzania Lwowa co mnie bardzo zdziwilo,poniewaz rowniez zadnej informacji na ten temat nie otrzymalam:)Nastepnie Pan pilot Grzegorz zaproponowal wszystkim obiad we Lwowie ktorego cena byla conajmniej wygorowana;pW kazdym razie ze zwiedzania samego Lwowa niewiele wynieslismy;D O 20 czekalismy juz na stacji na odjazd pociagu nasza grupa weszla bez przeszkod,ale grupa jadaca z Warszawy musiala biec za pociagiem,bo ktorys z pilotow bardzo kiepsko zadbal o ich bezpieczne dotarcie;/Na szczescie Pani (konduktor?)zatrzymala pociag uzywajac hamulca bezpieczenstwa i wszystko dobrze sie skonczylo.Po wejsciu do pociagu bylam nieco zaskoczona wielkoscia kuszetek(okolo2 na 2),ale juz nastepnego dnia po przebudzeniu okazalo sie ,ze jest wystarczajaca dla czterech osob:)Pociag jechal okolo 27 godzin,do sak i do jalty dowozily nas ze stacji w Symferopolu male busiki i okolo godziny 23-24 bylismy juz na miejscu w sakach.Pokoje w pensjonacie ku mojemu zaskoczeniu wygladaly swietnie lodowka telewizor czysto,schludnie,toaleta zadbana z prysznicem.ciepla woda w pensjonacie byla zawsze i nie zdazylo sie takze,zeby nie bylo wody.Baza Prioboj bo tak nazywa sie miejsce w ktorym znajdowal sie miedzy innymi nasz pensjonat i domki to calkiem fajne miejsce dookola restauracje,dyskoteki z wieczornymi wyjsciami nie ma problemow:)Ekipa na miejscu niesamowita swietni zabawni towarzyscy ludzie w wieku od 20 do 35 lat.Zwycieczek fakultatywnych w szczegolnosci polecam Sudak i Nowy siwiat,Jalta tez warta zobaczenia bo jakby nie patrzec wizytowka Krymu.Pobyt na miejscu dosyc intensywny ze wzgledu na wycieczki polaczone z nocnym balowaniem:);P Swietne miejsce dla nalogowcow papierosy L&M 1,5zlotego piwo w knajpie okolo 2-4 zlote.Jedzenie tluste i bardzo male porcje podawane w restauracjach,ale za to niedrogie(z nielicznymi wyjatkami)Plaza piaszczysta natomiast bezposrednio przy morzu znajduja sie male kamienie.Woda w morzu ma piekny blekitny kolor i jest ciepla,meduzy niewielkie nieszkodliwe.Pogoda na Krymie swietna w sam raz dla zwolennikow plazowania.Na miejscu mozna sie czuc bezpiecznie bardzo przyjaznie nastawieni ludzie,jesli ktos nie umie sie dogadac bardzo staraja sie pomoc.Ogolnie rzecz biorac swietne miejsce ,swietni ludzie .Organizacja biura na bakier,jednak nie bylo to w stanie zepsuc tego niezapomnianego wyjazdu.Ostatniego dnia z pensjonatu wykwaterowalismy sie o 11 godzinie ,a okolo 14 pojechalismy do Bakczysaraju,a z wycieczki prosto na dworzec w Symferopolu pociag odjechal cos po polnocy(niedziela) a w Polsce bylismy okolo 5 rano(wtorek)Podroz w druga strone mniej meczaca integracja w pelni:)I to chyba wszystko gdyby ktos mial jakies pytania to jestem do dyspozycji:)
IP: 77.114.58.194
Natalia
Gość
O to mnie trochę pocieszyłaś:) Mam nadzieję, że u nas obejdzie się bez takich "przygód", wyjazd za 1,5 tygodnia:)
A wiesz może jaki jest standard w domkach?jakie tam są warunki?
Pozdrawiam!!!
IP: 195.93.134.21

Strona: « < ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij