» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... > »

Autor Treść
...
Gość
wszyscy tak pisza a jak dojdzie co do czego to nikt nie zalatwi zadnej kontroli, po co to pisac - lepiej dzialac. ja akurat nie mam na to czasu, tak wiec zalatwcie kontrole na 25.07 w warszawie,ale wczesniej.
IP: 79.188.45.2
Sylwia
Gość
lullaby napisał
Witam, mam pytanie do osób jadących do Biogradu 2.07: Czy ktoś z Warszawy zamawia wcześniej kontrole autokaru? My jedziemy z Łodzi w 6 osób, jeśli w Warszawie nie bedzie kontroli pojazdu, to na pewno wezwiemy ją w Łodzi, tylko chcemy zrobic to odpowiednio wcześniej, zeby nie opóźniac odjzdu, ktory i tak chyba bedzie (z tego co mi wiadomo) 2 godz w plecy. Zatem jak nikt nie zamawia w Wawie, to damówimy ją w Łodzi, ale pamiętajcie z Warszawy do Łodzi trzeba jakoś dojechac ;) Czekamy zatem na odpowiedż osob jadących w tym terminie z Warszawy. a tak notabene, ma ktos jakies info nt willi Ive?


ja w tym terminie na pewno będę zamawiała kontrole dla Warszawy.Zrobie to 2 dni wcześniej.Pozdrawiam mój turnus:)
IP: 212.76.46.161
wychowany_na _nalewce
Gość
Kontrola w Wawie 25/07 też na pewno będzie. Problemem może być to, że Policja nie dojeżdza na miejsce odjazdu, a trzeba samemu podjechać autokarem, np pod Torwar. zAmawia się kontrolę 3 dni przed planowanym odjazdem.
IP: 212.2.96.100
marta
Gość
Czy osoby, które niedawno wróciły z Biogradu mogą powiedzieć coś o właścicielce Damiru...czy rzeczywiście jest z nią coś nie tak? ;/ Z góry thx :P
IP: 79.188.45.2
Własny Transport
Gość
PS: Po Waszych wypowiedziach dot. kontroli autokaru powinienem chyba dodać, iż jestem raczej doświadczonym i rozsądnym kierowcą a samochód ma rok produkcji 2008 (!!!) i zapewniony pełny pakiet Assistance Europa. ;)



Uwaga!!!

Witam Wszystkich planujących wakacje wspólnie z Biurem Podróży OIS!

Razem z żoną szukamy osób chętnych do wspólnego wyjazdu do Chorwacji w ramach oferty OIS w dniach 02.08.2008 -17.08.2008r.
Posiadamy nowy samochód 9-cio osobowy. Dojazd własny pozwoliłby nam podróżować po Chorwacji zawsze gdzie i kiedy chcemy. W ramach turnusu planujemy wybrać się min. do Dubrownika. Dojazd własnym transportem umożliwi nam np przedłużenie wyjazdu o kilka dni, czyli równo do 2 tyg. pobytu w Chorwacji.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 505094200, gg 6275708 (Sebastian) 8) Sebastian) 8)
IP: 82.177.9.202
rob.w.
Gość
[quote=Własny Transport]
PS: Po Waszych wypowiedziach dot. kontroli autokaru powinienem chyba dodać, iż jestem raczej doświadczonym i rozsądnym kierowcą a samochód ma rok produkcji 2008 (!!!) i zapewniony pełny pakiet Assistance Europa. ;)


A jedzie Pan też 25.07 do Chorwacji (z Wa-wy) ???[/quote=Własny Transport]
IP: 79.188.45.2
Własny Transport
Gość
Niestety nie. Startujemy w sobotę 02.08.2008. Termin ten możemy przesunąć ewentualnie o 1 lub max 2 dni jeżeli zajdzie taka potrzeba.

PZDR

PS: Oczywiście jeżeli nie zbierzemy ok 8 osób łącznie do kompletu wtedy pozostanie nam dojazd Autokarem z OIS :(

Prosta kalkulacja: 3000 km to koszt ok 1000 zł. Jeżeli podzielimy to na 8 osób to wyjdzie nam 125 zł na osobę a więc tyle ile dostaniemy zniżki za dojazd własny w OIS ( no prawie tyle -100 zł ). Całkiem opłacalne jeśli spojżymy pod kątem niezależności podczas podróży.
IP: 82.177.9.202
rob.w.
Gość
to pytanie bylo do kierowcy autokaru.....bo wczesniejszy turnus jedzie wlasnie 25.07
IP: 79.188.45.2
Grzesiek
Gość
lullaby napisał
Witam, mam pytanie do osób jadących do Biogradu 2.07: Czy ktoś z Warszawy zamawia wcześniej kontrole autokaru? My jedziemy z Łodzi w 6 osób, jeśli w Warszawie nie bedzie kontroli pojazdu, to na pewno wezwiemy ją w Łodzi, tylko chcemy zrobic to odpowiednio wcześniej, zeby nie opóźniac odjzdu, ktory i tak chyba bedzie (z tego co mi wiadomo) 2 godz w plecy. Zatem jak nikt nie zamawia w Wawie, to damówimy ją w Łodzi, ale pamiętajcie z Warszawy do Łodzi trzeba jakoś dojechac ;) Czekamy zatem na odpowiedż osob jadących w tym terminie z Warszawy. a tak notabene, ma ktos jakies info nt willi Ive?

Willa Ive jest odjazdowa, 3 pokoje, w każdym pokoju łóżko małżeńskie + pojedyńcze. Kuchnia w pełni wyposażona, w kuchni tv z satelitą, łazienka na korytarzu, ogólnie willa czysta i zadbana. Właściciele są fantastyczni.
IP: 85.14.77.25
wrobel
Gość
jade z kolegą 25.07 do biogradu z łodzi... Fajnie jakby ta kontrola autokarów była przed wycieczką żeby poprostu jak najmniej czasu tracić na wypoczynek... A co do spraw organizacyjnych na miejscu mam wyjebane na to :) jak bedzie kumata grupa to bedzie elegancko sami sobie czas zorganizujemy... a czy bede mieszkał w willi szaja, maja?, czy może baja? w dupie mam to ważne żeby sie gdzies przekimać i coś zjeść... wiem tylko jedno że nie mam zamiaru zamulać i płakać hehe pozdro dla wyjazdowiczów i do zobaczenia w piątek ;)
IP: 85.89.189.185
Sylwia
Gość
wrobel napisał
jade z kolegą 25.07 do biogradu z łodzi... Fajnie jakby ta kontrola autokarów była przed wycieczką żeby poprostu jak najmniej czasu tracić na wypoczynek... A co do spraw organizacyjnych na miejscu mam wyjebane na to :) jak bedzie kumata grupa to bedzie elegancko sami sobie czas zorganizujemy... a czy bede mieszkał w willi szaja, maja?, czy może baja? w dupie mam to ważne żeby sie gdzies przekimać i coś zjeść... wiem tylko jedno że nie mam zamiaru zamulać i płakać hehe pozdro dla wyjazdowiczów i do zobaczenia w piątek ;)


nawet jeżeli kontrola się opóźni to i tak jest na wasz plus dlatego,że obecne turnusy były za 2-3 godziny za wcześnie nawet po przesunięciu godzin odjazu więc tym się nie martwcie.
IP: 212.76.46.161
xxxx
Gość
Kilka dni temu wróciłam z wyjazdu z OIS do Biogradu. Ludziom, którzy mają przed sobą wyjazd z tym biurem polecam żeby "zaopatrzyli się" w duży zapas cierpliwości i dystansu do wszystkiego co może Was spotkać...Chodzi przede wszystkim o przedłużające się w nieskończoność czekanie na zakwaterowanie oraz koczowanie kilkanaście godzin w ostatni dzień czekając na wyjazd (do 8 należy opuścić pokoje,w naszym przypadku wyjazd nastąpił o 23)często bez możliwości wykąpania się w łazience w willi przed podróżą...Do tego dochodzi jeszcze podróż..I tu także należy się spodziewać różnych "atrakcji" w postaci np. kilkunastogodzinnego oczekiwania przy autostradzie na transport w wyniku kłopotów z jednym z autokarów mniej więcej po godzinie wyruszenia z Biogradu...Tak więc jeśli chodzi o organizację całkowita lipa, sytuacje, które najlepiej testują kompetencje biura udowodniły, że nie ma co na nich liczyć. Co do rezydentów, to Karolina w miarę możliwości sobie radzi, jest konkretna i przynajmniej stara się to wszystko ogarnąć, natomiast Krystek to moim zdaniem człowiek zupełnie niekompetentny, próbujący zatuszować to zgrywaniem luzaka (co wydaje się dość nie na miejscu biorąc pod uwagę jako rolę powinien pełnić).Na pocieszenie muszę dodać, że mimo wszystko pobyt poza pierwszym i ostatnim dniem wspominam miło (przyjemne miejsce, warunki zakwaterowania w porządku), jednak nikły w tym udział OIS. Tak więc- życzę dużej dozy optymizmu i przygotowania na rozmaite sytuacje a powinno być ok!!;)
IP: 77.223.194.113
Ania
Gość
kolt napisał
Tak z Wawy i z tego co się orientuje to można chyba na miejsce wyjazdu zamówić kontrolę, normalne, że co najmniej godzinę przed odjazdem, ale to też trzeba się dowiedzieć na ile wcześniej podstawią autokar-wiem, że więcej pewnie z tym jest zamieszania i nabiegania się czy nadzwonienia by to załatwić, ale o ile lepsze samopoczucie, że jedzie się sprawnym technicznie autokarem (dodam, że na żadnym dvd czy innych pierdołąch mi nie zależy)



Czy w takim razie można liczyć na Ciebie, że załatwisz tą kontrolę? Zgadzam się, że autokar koniecznie musi być sprawdzony, a nie ma sensu, żeby 10 osób załatwiało tą samą sprawę.
IP: 83.31.206.205
lullaby
Gość
Może lepiej 3 dni? Jeśli nie uda Ci się zamówic, daj znac na forum, to my wezwiemy z Łodzi.


Sylwia napisał
lullaby napisał
Witam, mam pytanie do osób jadących do Biogradu 2.07: Czy ktoś z Warszawy zamawia wcześniej kontrole autokaru? My jedziemy z Łodzi w 6 osób, jeśli w Warszawie nie bedzie kontroli pojazdu, to na pewno wezwiemy ją w Łodzi, tylko chcemy zrobic to odpowiednio wcześniej, zeby nie opóźniac odjzdu, ktory i tak chyba bedzie (z tego co mi wiadomo) 2 godz w plecy. Zatem jak nikt nie zamawia w Wawie, to damówimy ją w Łodzi, ale pamiętajcie z Warszawy do Łodzi trzeba jakoś dojechac ;) Czekamy zatem na odpowiedż osob jadących w tym terminie z Warszawy. a tak notabene, ma ktos jakies info nt willi Ive?


ja w tym terminie na pewno będę zamawiała kontrole dla Warszawy.Zrobie to 2 dni wcześniej.Pozdrawiam mój turnus:)
IP: 83.10.5.61
marta
Gość
witam, moze to za wczesnie, ale my wyjezdzamy 18.08 z katowic, w sumie 9 osob a pozniej dosiadaja 3 we wroclawiu, wiec rowniez zamierzam zamowic kontrole. jesli ktos potrzebowalby nr :
Województwo Śląskie
wojewódzki inspektor Jerzy Śliwiński
ul. Powstańców 41 A, 40-024 Katowice
tel.: (0-32) 20 77 961
fax: (0-32) 20 77 962
e-mail: biuro@katowice.uw.gov.pl

no i cóż... faktycznie pan Kamil z OIS coś się nie odzywa. trudno jakoś damy radę sami:) pozdrawiam
IP: 194.146.219.174
marta
Gość
tfu... oczywiście we wrocławiu wsiadają wcześniej;) przynajmniej tak mi pani powiedziała w biurze. niedługo też idę wpłacić całość pieniążków więc zapytam co i jak. o ile cokolwiek będą wiedzieć...
IP: 194.146.219.174
Tech
Gość
Kamil napisał
Witam:)!

Czy ktos moze mi napisac cos o willi DOZEN!? Jakie warunki, czy takie jak mowia w biurze czy mam sie juz psychicznie nastawiac na lipe:/!?

Bo nie wiem czy mam sie bac czy byc spokojny!?

Bardzo prosze o informacje!

Pozdrawiam!


Hej bylem w willi DOZEN od 9-19.07.08
jestem z niej zadowolony wszystko bylo na swoim miejscu, Pryszniczyk, kuchenka, garnuszki, talerzyczki, sztucczyki :-) telewizorek - ktorego nawet nie wlaczalismy bo po co .... mimo braku klimy upaly bardzo nie doskwieraly... szkoda tylko ze nie ma elektrycznego czajnika bo zeby zagotowac wode to trzeba troche podgrzac atmosfere kuchenka i garnuszkiem, ale to taki szczegolik... co do lokalizacji to podobnie jak pisza na stronce 10 min spacerkiem do plazy, do centrum podobnie - Biograd generalnie jest tak maly ze wszedzie jest ok 10-15 min spacerkiem :-) ... aha polecam zabrac cos na komary bo cholerstwa troche w nocy podgryzaja...
IP: 77.223.195.209
Kamil
Gość
Tech napisał
Kamil napisał
Witam:)!

Czy ktos moze mi napisac cos o willi DOZEN!? Jakie warunki, czy takie jak mowia w biurze czy mam sie juz psychicznie nastawiac na lipe:/!?

Bo nie wiem czy mam sie bac czy byc spokojny!?

Bardzo prosze o informacje!

Pozdrawiam!


Hej bylem w willi DOZEN od 9-19.07.08
jestem z niej zadowolony wszystko bylo na swoim miejscu, Pryszniczyk, kuchenka, garnuszki, talerzyczki, sztucczyki :-) telewizorek - ktorego nawet nie wlaczalismy bo po co .... mimo braku klimy upaly bardzo nie doskwieraly... szkoda tylko ze nie ma elektrycznego czajnika bo zeby zagotowac wode to trzeba troche podgrzac atmosfere kuchenka i garnuszkiem, ale to taki szczegolik... co do lokalizacji to podobnie jak pisza na stronce 10 min spacerkiem do plazy, do centrum podobnie - Biograd generalnie jest tak maly ze wszedzie jest ok 10-15 min spacerkiem :-) ... aha polecam zabrac cos na komary bo cholerstwa troche w nocy podgryzaja...


A powiedz mi jeszcze prosze w ktorym studio byles w DOZEN bo wiem ze chyba sa tam dwa!? I czy jest jakas roznica miedzy nimi jezeli wiesz!?

Dzieki WIELKIE za informacje i pozdrawiam serdecznie.

Kamil
IP: 194.165.48.1
Goga
Gość
:P Hej my wyjeżdzamy do Biogradu z Poznania 18.08. Czy ktoś juz zamówił kontrolę autobusu? Po tych wszystkich opisach mamy niezłego stracha:) zwłaszcza, że jedziemy do Willi Damir z podobno niezrównoważoną i agresywną właścicielką. Może jedzie ktoś,kto będzie z nami dzielić ten bojowo nastawiony domek? Mamy nadzieję, ze nie odrezerwowaliście swoich pokoi:) W każdym razie mimo wszystkich opinii zamierzamy się cieszyc atmosferą wyjazdu. W końcu nie na to zbieraliśmy pieniążek do pieniążka. Pozdrawiamy wszystkich z turnusu 18.08.
IP: 80.48.251.36
gość
Gość
hej!!!! kto wybeira sie 2 .08 do biogradu? do willi fortuna? wie ktos wogole jak tam jest? napiszcie cos? pozdrówki
IP: 78.131.162.5
plm
Gość
gość napisał
hej!!!! kto wybeira sie 2 .08 do biogradu? do willi fortuna? wie ktos wogole jak tam jest? napiszcie cos? pozdrówki


Już wielokrotnie było pisane na forum,iż fortuna to nie nazwa żadnej willi, domku,czy kwatery - tylko to co się trafi. Ona na miejscu coś Ci wybiorą-zapewne nie bedzie to mialo db. warunków...
IP: 79.188.45.2
gość
Gość
może i było pisane ale tyle jest tutaj wpisów a ja nie miałem czasu tego wszystkiego czytac, ale mimo wszystko dzieki za informacje miły człowieku;) zobaczymy co sie trafi.
IP: 78.131.162.5
żaneta ois
Gość
Witam wszystkich.....poszukuję koniecznie i szybko pilota wycieczek bardzo fajna wycieczka z miłymi uczestnikami....Potrzebuję na 3 dni pilota za dogodnym wynagrodzeniem Proszę o kontakt z biurem w warszawie....Pozdrawiam...:):)
IP: 62.233.203.150
Mimi
Gość
Czy ktoś był w Jałcie? Jakie są warunki noclegowe? Czy rzeczywiście jest drożej niż w innych miejscach na Krymie? Czy dojazd był ok?
IP: 83.6.199.247
02.08
Gość
a propopo czegos na komary co jeszcze z takich bajerów moze ułatwić życie w biogradzie??
IP: 85.222.68.157

Strona: « < ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij