» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Autor Treść
Miczi
Gość
W domkach nie jest zle,standard moze gorszy niz w pensjonacie,czasami woda slabo leci,ale chyba zawsze jest.W domkach za to latwiej sie zintegrowac:)
IP: 77.114.58.194
Natalia
Gość
uff, mam nadzieję, że będzie ok:)
dzięki za informacje:)
IP: 195.93.134.21
Damian
Gość
Czy mógłby ktos napisac, gdzie w BIOGRADZIE najlepiej - sie pobawic (klub, pub, dyskoteka), gdzie najlepiej zjesc, gdzie najlepiej kupowac, wymieniac pieniadze, itepe, itede!
IP: 78.131.162.5
Miczi
Gość
W domku czy penskonacie i tajk spedza sie niewiele,bardzo niewiele czasu:)Wazne zeby ekipa dopisala i bedzie wporzadku:D
IP: 77.114.58.194
nanula
Gość
Damian napisał
Czy mógłby ktos napisac, gdzie w BIOGRADZIE najlepiej - sie pobawic (klub, pub, dyskoteka), gdzie najlepiej zjesc, gdzie najlepiej kupowac, wymieniac pieniadze, itepe, itede!


jedzenie najtansze przy piaszczystej plazy (9-20 pln) polecam knajpe Gajeta:) mila obsluga i smacznie. A co do zabawy-za duzego wyboru nie ma,jedyna dyskoteka to Marina czy jakos tak,typowe diskotrzasko,bylam tam chyba az raz wiec sie moze nie wypowiadam:) poza tym drinkownia poccolocco - milo mozna posiedziec przy drinkach lub piwku:) poza tym polecam winko na plazy lub domowe integracje:)
IP: 212.203.136.10
Maja
Gość
Mam parę pytań do Miczi.
Ile godzin trwa przejazd autokarem do Lwowa?
Jak długo staliście na granicy polsko-ukraińskiej?
Dlaczego jechaliście na Krym dopiero wieczorem? Mnie poinformowano, że do Lwowa przyjazd jest rano i wtedy również mamy pociąg do Symferpola?
Jakie są ceny w Jałcie?
Co warto zabrać ze sobą do pociągu?
Jaką walutę warto zabrać ze sobą?
IP: 83.6.115.204
izulek:)
Gość
[quote=Ania]
Czytam te wszystkie wypowiedzi o wyjeździe do Biogradu i zastanawiam się, czy bylam na innych wakacjach. Byliśmy w Biogradzie w terminie 9-19 lipca. Wyjeżdżliśmy z Poznania. Piękny, pachnący jeszcze nowością autokar, świetni kierowcy. Pilot - równie dobrze mogło go nie być. Faktycznie, po przyjeździe do Biogradu musieliśmy poczekać w upale na taksówki. Pytaliśmy potem rezydentów, dlaczego nie podali nam po prostu adresu willi i nie dali nam szansy na dojście na nogach. Tłumaczyli, że zrobili tak, bo uczestnicy poprzednich turnusów narzekali, że musieli zmęczeni podróżą ciągnąć ciężkie walizki. No cóż, tak źle i tak niedobrze. Mieszkaliśmy w willi Bozo. Warunki przyzwoite, gospodarze przemili, ich rakija i wino pyszne. Rezydenci - Karolina i Krystian. Bardzo mili, kompetentni, biegle władający j. agielskim młodzi ludzie. Krystian na dodatek ma wyjątkowe poczucie humoru. Wycieczki - jedna wielka frajda. Ostatni dzień nie zaskoczył mnie, bo już przed wyjazdem na stronie ois znalazłam informację o konieczności wczesnego wykwaterowania się i późnego ( może nia tak) wyjazdu. Wykwaterowaliśmy się o ósmej, potem poszliśmy na plażę, zrobiliśmy zakupy, poszliśmy (jak wszyscy) na kolację pożegnalną. Potem wróciliśmy pod naszą willę. Nasza gospodyni pozwoliła nam wźąć prysznic przed wyjazdem, mogliśmy korzystać z toalety w willi. Siedzieliśmy u gospodarzy w ogrodzie, gospodarz poczęstował nas winem i sokiem z lodem. Jeden z nas grał fantastycznie na gitarze. Gospodyni pochwaliła, że byliśmy świetną grupą. Kiedy przyjechał po nas Krystek (padał na twarz ze zmęczenia), żałowaliśmy, że trzeba odjeżdżać. Teraz oglądamy zdjęcia, wspominamy i już przeglądamy inne oferty ois. A wiecznym malkontentom powiem, że na duuużo droższym wyjeździe do Egiptu trzeba się też wykwaterowć sporo przed wyjazdem. No i na koniec już, nie mam nic wspólnego z biurem ois i gorąco pozdrawiam starszych studentów z Pozniania.
[/quotePrzyznam że ten post mnie pocieszył. Fajnie że są tacy którzy są zadowoleni i którzy nie przeżyli żadnych niespodzianek ze str ois:)[/quote=Ania]
IP: 79.186.116.194
Lenka
Gość
Do ludzi z Katowic:

- czy autobus odjeżdza z Centrum Międzynarodowej Komunikacji Autobusowej przy ul. Sądowej 1 ?????????

- czy wyrusza z Katowic, czy przyjeżdża z innego miasta
IP: 89.174.227.155
beta
Gość
jadę do Biogradu 02.08. do willi camber, czy ktoś może coś powiedzieć na jej temat?
a poza tym mam jeszcze pytanie odnośnie plaż.
Czy jest tam zwyczajny piasek czy jakiś żwirek, i czy da się wyleżeć na ręczniku czy lepiej zabrać jakąś karimatę?
IP: 89.77.215.61
Patrycja
Gość
Goga napisał
:P Hej my wyjeżdzamy do Biogradu z Poznania 18.08. Czy ktoś juz zamówił kontrolę autobusu? Po tych wszystkich opisach mamy niezłego stracha:) zwłaszcza, że jedziemy do Willi Damir z podobno niezrównoważoną i agresywną właścicielką. Może jedzie ktoś,kto będzie z nami dzielić ten bojowo nastawiony domek? Mamy nadzieję, ze nie odrezerwowaliście swoich pokoi:) W każdym razie mimo wszystkich opinii zamierzamy się cieszyc atmosferą wyjazdu. W końcu nie na to zbieraliśmy pieniążek do pieniążka. Pozdrawiamy wszystkich z turnusu 18.08.


Cześć, ja też jadę za znajomymi w tym terminie z Poznania ;) co do kontroli autokaru też się nad tym zastanawiałam, czy ktoś ja już zamawiał. My będziemy mieszkać w willi elic, a w ile osób jedziecie? my również liczymy na świetną zabawę ;) pozdrawiam
IP: 79.184.219.65
/goga
Gość
Hej my jedziemy we dwoje. Po tych wszystkich postach trzeba by sie zastanowić nad kontrolą. Tyle że może to opóźnic wyjazd. Co Wy na to pozostali uczestnicy wypadu do Biogradu :) 18.08 Poznań

Patrycja napisał
Goga napisał
:P Hej my wyjeżdzamy do Biogradu z Poznania 18.08. Czy ktoś juz zamówił kontrolę autobusu? Po tych wszystkich opisach mamy niezłego stracha:) zwłaszcza, że jedziemy do Willi Damir z podobno niezrównoważoną i agresywną właścicielką. Może jedzie ktoś,kto będzie z nami dzielić ten bojowo nastawiony domek? Mamy nadzieję, ze nie odrezerwowaliście swoich pokoi:) W każdym razie mimo wszystkich opinii zamierzamy się cieszyc atmosferą wyjazdu. W końcu nie na to zbieraliśmy pieniążek do pieniążka. Pozdrawiamy wszystkich z turnusu 18.08.


Cześć, ja też jadę za znajomymi w tym terminie z Poznania ;) co do kontroli autokaru też się nad tym zastanawiałam, czy ktoś ja już zamawiał. My będziemy mieszkać w willi elic, a w ile osób jedziecie? my również liczymy na świetną zabawę ;) pozdrawiam
IP: 91.94.215.144
marta
Gość
tak jak pisałam, jeżeli sytuacja się nie poprawi, jeśli chodzi o wrażenia grup wyjeżdżających do tej pory to ja zamawiam kontrolę na 18.08 do katowic (ten sam autokar jedzie przez wrocław). pozdrawiam ps. jedziemy w 12 osób z czego 8 willa Vera:)
IP: 194.146.219.174
ojejku
Gość
MICZI wielkie dzięki:) a jak będziesz mogła jeszcze co warto ze sobą wziąć "na drogę" i mniej więcej ile kasy, i czy do domków trzeba się zaopatrzyć w jakieś sztućce czy grzałkę, bo chyba tam nie ma nic takiego? moze ktoś kto tam mieszkał też
coś napisze
IP: 83.9.174.241
izka
Gość
Miczi-> wielkie dzięki!!!! jesteś wielka!!!
IP: 193.189.116.3
yneffer
Gość
znalazłąm w necie taką informację:
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie

ul. Generała Andersa 30
00-210 Warszawa
Tel: (022) 831-60-82, (022) 831-39-18
Fax: (022) 831-72-95

czy ktos się zajmie zamówieniem kontroli w Warszawie na 26.08? (planowany odjazd z Wawy jest o 8:30)
IP: 83.24.16.44
Miczi
Gość
oj wielkie dzieki:)wszyscy jestescie tay mili,a ja dalej jestem pod wrazeniem tego wyjazdu,bylo naprawde uper:)!Na podroz przede wszystkim warto wzias te nawilzane husteczki poniewaz to najlepszy sposob na utrzymanie higieny w pociagu.Ze lwowa do mnie(opole) w jedna strone jehlam 12 godzin a wdruga tak z 11.Owszem w domkach napewno grzalka sie przyda i warto miec jakis noz czy lyzke,zeby ewentualnie jakas zupke wtrynic,papier toaletowy tez wart miec bo nie zawsze miec ,a tak pozatym to wystarczy dobry humor:P W razie pytan jeszce przez pare dni jestem do dyspozycji:)Pozdrawiam i zazdroszcze:D
IP: 77.114.58.194
Miczi
Gość
sorrki za bledy;pale to juz nie moja pora;D
IP: 77.114.58.194
yneffer
Gość
WARSZAWA: Kontrolę należy zgłaszać do Dyżurnego Wydziału Ruchu Drogowego lub do Sekcji Organizacji Służby. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerem telefonu 022-603-73-34. Codziennie po godzinie 16:00 oraz w soboty i niedziele należy kontaktować się z Dyżurnym Wydziału Ruchu Drogowego pod numerem telefonu 022-603-77-55. Prośbę o kontrole autobusu należy w miarę możliwości zgłaszać z jednodniowym wyprzedzeniem. W zależności od ilości zgłoszeń drogówka wystawia dwa dodatkowe punkty kontrolne, pierwszy na parkingu przy warszawskim Torwarze, drugi ma ulicy Kijowskiej przy dworcu kolejowym PKP Warszawa Wschodnia, które wykonują kontrole w godzinach od 7:00 do 9:00.
IP: 83.24.16.44
Miczi
Gość
Aha a na granicy stalismy w tamta srtone krotko bo niecala godzine chyba,a w drodze powrotnej i tak wyjatkowo malo bo trzy godziny.Pieniedzy mialam 200 euro i 200 dolarow wydawalam na wsztstko na co mialam ochote i zostalo mi 100 euro:)
IP: 77.114.58.194
Patrycja
Gość
/goga napisał
Hej my jedziemy we dwoje. Po tych wszystkich postach trzeba by sie zastanowić nad kontrolą. Tyle że może to opóźnic wyjazd. Co Wy na to pozostali uczestnicy wypadu do Biogradu :) 18.08 Poznań

Patrycja napisał
Goga napisał
:P Hej my wyjeżdzamy do Biogradu z Poznania 18.08. Czy ktoś juz zamówił kontrolę autobusu? Po tych wszystkich opisach mamy niezłego stracha:) zwłaszcza, że jedziemy do Willi Damir z podobno niezrównoważoną i agresywną właścicielką. Może jedzie ktoś,kto będzie z nami dzielić ten bojowo nastawiony domek? Mamy nadzieję, ze nie odrezerwowaliście swoich pokoi:) W każdym razie mimo wszystkich opinii zamierzamy się cieszyc atmosferą wyjazdu. W końcu nie na to zbieraliśmy pieniążek do pieniążka. Pozdrawiamy wszystkich z turnusu 18.08.


Cześć, ja też jadę za znajomymi w tym terminie z Poznania ;) co do kontroli autokaru też się nad tym zastanawiałam, czy ktoś ja już zamawiał. My będziemy mieszkać w willi elic, a w ile osób jedziecie? my również liczymy na świetną zabawę ;) pozdrawiam

My jedziemy w 10. Ta kontrola to dobry pomysł, tyle że my nie mieszkamy w Poznaniu i nie za bardzo ktoś z nas ma jak się tym zająć, jeśli ktoś mieszka na miejscu i mógłby to zoorganizować to byłoby super, pozdrawiam
IP: 79.184.219.65
tati
Gość
yneffer napisał
czy ktos się zajmie zamówieniem kontroli w Warszawie na 26.08? (planowany odjazd z Wawy jest o 8:30)


tez jedziemy z przyjaciolka z Wawy w tym terminie (biograd, willa Milena). kontrole trzeba zalawic koniecznie - bo nie za bardzo pocieszajace sa posty na temat stanu autokaru warszawskiego. Bede w OIS w przyszlym tygidniu sprobuje dowiedzic sie jaki standard autokaru nas czeka - chociaz w dniu podpisania umowy bylam zapewniana ze bedzie luksus :mrgreen:
IP: 91.94.95.91
kędzior
Gość
czy jest ktoś kto jedzie w terminie 10.08 do Biogradu? I czy ktoś myślał o zamówieniu kontroli autokaru w tym terminie?
IP: 148.81.118.4
Emilia
Gość
hejka, a ja mam jeszce pare pytan odnosnie willi Ugri, niech ktos w koncu powie jak wyglada tam sprawa studio ile ich w koncu jest? Oraz an jakiej ulicy sie znajduje ta willa? moi mili czy było trzeba uwazac na te piekne zwierzatka zwane jeżowcami duzo ich było? ;)
Z góry dzieki za odp :P
IP: 85.221.185.232
Damian
Gość
CZY JEDZIE KTOS 2 SIERPNIA DO BIOGRADU?;) wyjezdzam z Krakowa, oferta FORTUNA ze znajomymi! 1620733 - gadu!
IP: 78.131.162.5
suma
Gość
Miczi napisał
oj wielkie dzieki:)wszyscy jestescie tay mili,a ja dalej jestem pod wrazeniem tego wyjazdu,bylo naprawde uper:)!Na podroz przede wszystkim warto wzias te nawilzane husteczki poniewaz to najlepszy sposob na utrzymanie higieny w pociagu.Ze lwowa do mnie(opole) w jedna strone jehlam 12 godzin a wdruga tak z 11.Owszem w domkach napewno grzalka sie przyda i warto miec jakis noz czy lyzke,zeby ewentualnie jakas zupke wtrynic,papier toaletowy tez wart miec bo nie zawsze miec ,a tak pozatym to wystarczy dobry humor:P W razie pytan jeszce przez pare dni jestem do dyspozycji:)Pozdrawiam i zazdroszcze:D

Byliśmy w domkach. Do dyspozycji (na 4 pokoje) jest lodówka i czajnik elektryczny. Jakieś naczynia też, ale proponuję zabrać swoje (przydadzą się też w pociągu).W pokojach są tylko łóżka i dwie nocne szafki.
IP: 80.54.33.3

Strona: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij