» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... > »

Autor Treść
gość
Gość
hej też wykupilismy tę oferte, zobaczymy jak bedzie ;) skad jedziecie? ile macie lat? :0 pozdrawiam
ona napisał
witam,wybieram się do Biogradu 2.08 i wykupiłam ofertę Fortuna (2 os).Czy mam pewność że nie dokwaterują mi kogoś do pokoju,albo że nie będę spać w jakimś salonie z 2 dostawianymi łóżkami???
IP: 78.131.162.5
ojejku
Gość
czekamy na opinie o krymie, miczi dzisiaj wraca
IP: 80.51.253.102
Natalia
Gość
ojejku napisał
czekamy na opinie o krymie, miczi dzisiaj wraca

tak pamiętam:) obiecała napisać wszystko w szczegółach:) mam nadzieję, że było ok:)
A co do Jałty, to koleżanka była w maju i mówiła, że w jest tam baaaardzo drogo...
IP: 195.93.134.21
Gość
Gość
Jeżeli ktos wrócił teraz z Biogradu i mieszkał w willi Damir lub słyszał cokolwiek, to prosze piszcie. Chcę wiedzieć, czy mam rzucac się z okna, czy może jest jakoś znośnie)Proszę o info. Mam jeszcze czas do zmiany willi ale moze strach ma wielkie oczy.
IP: 80.48.251.36
ojejku
Gość
NO to pocieszjace bo ja do saky jade, ale stamtad do wszelkich miejsc dalej niż z jałty:)
IP: 80.51.253.102
marta
Gość
Gość napisał
Jeżeli ktos wrócił teraz z Biogradu i mieszkał w willi Damir lub słyszał cokolwiek, to prosze piszcie. Chcę wiedzieć, czy mam rzucac się z okna, czy może jest jakoś znośnie)Proszę o info. Mam jeszcze czas do zmiany willi ale moze strach ma wielkie oczy.


A kiedy jedziesz do Biogradu? Ja 25.07 więc jak wrócę to napewno zdam relacje :)
IP: 79.188.45.2
Gość
Gość
Dzięki piękne. Ja jade na początku września. Każda informacja mogąca mnie doprowadzić do frustracji lub wycofania się z wyjazdu będzie ważna:) informacje zachęcające też beda mile widziane)
IP: 80.48.251.36
Natalia
Gość
ojejku napisał
NO to pocieszjace bo ja do saky jade, ale stamtad do wszelkich miejsc dalej niż z jałty:)
ja też jadę do Saki:D
IP: 195.93.134.21
ojejku
Gość
Natalia!! nawet w jednym terminie jedziemy;) mam nadzieję, że domek będzie ok i cała reszta też:)
IP: 80.51.253.102
kasia
Gość
Ewelina napisał
Mam pytanie: Kto jedzie 19 sierpnia do Saki??


Jedziemy z koleżanką w tym terminie a bedziesz w domkach czy w pensjonacie?
IP: 83.6.86.230
ona
Gość
Gość napisał
Jeżeli ktos wrócił teraz z Biogradu i mieszkał w willi Damir lub słyszał cokolwiek, to prosze piszcie. Chcę wiedzieć, czy mam rzucac się z okna, czy może jest jakoś znośnie)Proszę o info. Mam jeszcze czas do zmiany willi ale moze strach ma wielkie oczy.


po pierwsze odpowiedź na Twoje pytanie padała już kilka razy,po 2 po co zadawać takie głupie pytania,które i tAk niczego nie zmienią,pojedziesz to zobaczysz jak tam jest.
IP: 212.76.46.161
Natalia
Gość
też mam nadzieję:) a tam, musimy być dobrej myśli, będzie fajna zabawa, NAPEWNO!!!! :D:D
IP: 195.93.134.21
Gość
Gość
Nie rozumiem tak nieprzyjemnego tonu Twej wypowiedzi. Chyba to forum jest po to by sobie pomagać. Jak nie masz ochoty to nikt Cie do tego nie zmusza i nie musisz nic pisać. Może są jacyś wspaniałomyslni ludzie, którzy bardziej życzliwie odpowiedzą na nurtujące nas problemy. A tak poza tym sytuacja zawsze może się zmienić i posty sprzed miesiąca wcale nie musza byc aktualne. mogą np zamknąc te wille i ludzi lokowac gdzie indziej. To oczywiście tylko hipootetycznie. pozdro
ona napisał
Gość napisał
Jeżeli ktos wrócił teraz z Biogradu i mieszkał w willi Damir lub słyszał cokolwiek, to prosze piszcie. Chcę wiedzieć, czy mam rzucac się z okna, czy może jest jakoś znośnie)Proszę o info. Mam jeszcze czas do zmiany willi ale moze strach ma wielkie oczy.


po pierwsze odpowiedź na Twoje pytanie padała już kilka razy,po 2 po co zadawać takie głupie pytania,które i tAk niczego nie zmienią,pojedziesz to zobaczysz jak tam jest.
IP: 80.48.251.36
izulek:)
Gość
prosze niech odezwą się osoby (o ile takie były) któreazapłaciły za wille bozo a dostały inną. Ja z kolezanka mam zarezerwowany pokoj w willi bozo od 26.08 i zastanawiamy sie jakie jest prawdopodobienstwo ze dostaniemy to co chcemy:P
IP: 79.186.103.141
Kamil
Gość
Ok, ja też mam zarezerwowany pokój w willi bozo na termin 26.08 i proponuję aby odezwały się raczej osoby które mają termin właśnie na 26.08 ;]
IP: 88.156.237.192
kinia
Gość
czy za wycieczki fakultatywne placi sie w euro czy kunach?:)
wawa 25.07,pozdrawiam:)
IP: 83.6.205.156
Kasia
Gość
izulek:) napisał
prosze niech odezwą się osoby (o ile takie były) któreazapłaciły za wille bozo a dostały inną. Ja z kolezanka mam zarezerwowany pokoj w willi bozo od 26.08 i zastanawiamy sie jakie jest prawdopodobienstwo ze dostaniemy to co chcemy:P


Ja już pisałam gdzieś tam wcześniej na forum, że miałam zarezerwowaną willę bozo, a mieszkałam w innej.
IP: 78.131.137.50
yneffer
Gość
a ktoś zamowi kontrolę do warszawy na 26.08 ?
IP: 62.233.204.82
yneffer
Gość
a ktoś zamowi kontrolę do warszawy na 26.08 ?
IP: 62.233.204.82
yneffer
Gość
a ktoś zamowi kontrolę do warszawy na 26.08 ?

Kamil ja sie odywam jedziemy z kolezanka 26.08
IP: 62.233.204.82
izulek:)
Gość
no to jest nas 6 osob które jadą 26.08 a skąd jedziecie? my z wrocławia:) no ja mam nadzieje że ktoś we wcześniejszych miastach załatwi kontrole autokaru.
IP: 79.186.103.141
yneffer
Gość
my jedziemy z warszawy.Tez mam nadzieje ze ktos w wawie zalatwi kontrole.z wawy wyjazd jest o 6:30 a z wrocka o ktorej?w jakiej willi mieszkacie?
IP: 62.233.204.82
Kasia i Kamil
Gość
yneffer jedziesz do willi Bozo? Izulek:) - pewnie będzie kilka autokarów z różnych miast. Nie wiadomo czy z każdego miasta jedzie inny autokar, czy też w jednym autokarze jadą ludzie z dwóch, czy trzech miast. Trzeba by zapytać w biurze dokładniej o tą kwestię. Na forum pisała jeszcze Nikitka, że będzie z chłopakiem w willi Bozo:)
IP: 88.156.237.192
justi
Gość
czy ktoś wybiera się do Czarnogóry 5 września?
IP: 79.173.9.125
izulek:)
Gość
Jak pójdziemy zapłacić ostatnią część pieniędzy to sie wszystkiego wypytamy w biurze i się okaże czy z wrocka będzie osobny autokar czy też nie:) No to widzę że sporo osób z Bozo 26.08 udziela się na forum:):)
IP: 79.186.103.141

Strona: « < ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij