» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... > »

Autor Treść
ana
Gość
HEJ!HEJ! Jedzie Ktoś 10.08 do Biogradu z K-c?
IP: 90.141.19.239
izulek:)
Gość
to widze że kilka osób sie wybiera 26.08 a czy z wrocka ktoś jedzie?
IP: 79.186.68.252
marzena:)
Gość
witam:)ktos wybiera sie do Biogradu 18.08 z Warszawy:)??a cos wiadomo na temat oferty fortuna??Nie przerazimy sie jak tam zajedziemy:)pozdrawiam
IP: 79.185.238.27
Użytkownik
Posty: 23
Haloo:) czy ktoś się wybiera do Biogradu 3 września z Krakowa??? :)
IP: 83.4.125.232
bulinka
Gość
ponawiam pytanko do osób które wróciły z Biogradu, czy można tam bez problemu korzystać z karty płatniczej visa?i czy ktoś może cokolowiek powiedzieć na temat willi Damir???
IP: 85.221.136.174
Anitta
Gość
Hej Aga 950'
My jedziemy 9 wrzesnia ale z Poznania-jedziesz moze do willi BOZO?
IP: 83.20.146.111
Anitta
Gość
Hejka'
osobiscie spontanicznie niemyslac zbyt dlugo wybralam intuicyjnie to biuro i jade z nimi z Poznania do Biobradu 3 wrzesnia - i mam kilka pytan:ale najbardziej chcialabym sie dowiedziec o mozliwosc wymiany kaski na miejscu czy taka mozliwosc jest ???? bo jak słyszalam od znajomych tu w polsce idzie niezle przeplacic za K~ a z tego co sie orietuje tez tam EURO obowiazuje - czy ktops moze mi udzielic info na ten temat??
jak wygladaja wycieczki fakultatywne???-warto pojechac czy lepiej samemu na wlasna reke zwiedzac???
A jak tam wyglada w BOZO?? zadfnej info o tej willi niezauwazylam na forum ??? moze ktos mi odpowie na moje pytania ... :)
IP: 83.20.146.111
Anitta
Gość
tz jedziemy 3 a nie jak napisalalm przez pomylke wczesniej 9 :P
IP: 83.20.146.111
Robson
Gość
marzena:) napisał
witam:)ktos wybiera sie do Biogradu 18.08 z Warszawy:)??a cos wiadomo na temat oferty fortuna??Nie przerazimy sie jak tam zajedziemy:)pozdrawiam


ja miałem jechać 18.08. tym autokarem co jedzie z wawy i wsiadać w częstochowie, ale jednak zdecydowaliśmy, że jedziemy bezpośrednio z wrocławia, także Marzeono do zobaczenia na miejscu :) jedzie ktoś jeszcze z wrocka w tym terminie ? a co do oferty fortuna to z tego co sie dowiadywałem to niestety ale dopiero na miejscu będzie wiadomo jaką kwatere nam przydzielą, ale to tam jeszcze złe nie jest.. najgorsze, że pewnie zostaniemy zakwaterowani jako ostatni, także czeka nas pewnie kilkugodzinny pobyt na parkingu. Dobrze by było więc się poznać wcześniej i wrzucić bagaże do tych osób co już mają kwaterę i uderzyć od razu na plaże :)
IP: 77.253.185.234
alka
Gość
niezadowolony 2 napisał
alka napisał
Niezadowolony 2 to jakaś maruda, na zadnym wyjezdzie nie kąpie się na boso tym bardziej nie siadam, zwłaszcza gdy z łazienki korzysta wiecej osób, poza tym narzekasz na brak krzesła w pokoju?a po co Ci one, jak jestes domatorem to trzeba było siedzieć w domu;D ogólny stan oceniasz na początek lat 70-tych ale ile płaciłeś?za taką cene i jedną gwiazdke nie mozna spodziewac sie luksu, poza tym zazwyczaj na wynajmowane mieszkania mówi sie apartamenty, tak jest nawet w polsce-bez róznicy czy pokoje mają 30m2 czy tez 10m2


Byłam zobaczyłam i naprawde nie ma co przejmować się willami, najważniejsi są ludzie no i nastawienie. A Biograd to piękne miasto i sprzyja dobrej zabawie:]


1. Zapłaciłem, byłem więc mogę chyba wyrazić swoje zdanie, tym bardziej że przebieg wycieczki znacznie odbiegał od pieknych reklam i zapowiedzi ludzi z biura OIS. Skoro uwazasz że robieni ludzi w "jajo" jest wporzadku to już twoja sprawa.
2. Czy ja w którymś posiec marudzę, porównałem opis "willi" z oferty biura i to co zastałem na miejscu, jak dla mnie to była znaczna różnica i niezgadna z prawdą.
3. Nie chodzi ile zapłaciłem tylko co mi za to oferowali, jak spisało się biuro wystarczy przeczytać opinie na poprzednich stronach.
4. A krzesło przydałoby się chociażby po to, że gdy ktoś do ciebie przyjdzie, żeby ci nie siadał dupą w pościeli.



Nigdzie nie napisałam, że robienie ludzi w jajo jest wporządku. Przepraszam nie marudzisz tylko zrzędzisz:D Czytałam wszystkie opinie na poprzednich stronach i mimo to pojechała i również mimo to jestem bardzo zadowolona.Nie chodzi o to ile zapłaciłeś ale ile za to oferowali, ale ile mogli za taką cene:)?? Jak ktoś do Ciebie przychodzi to mozesz go zaprosic do pokoju jadalnego czy tez tam do kuchni albo na taras :] ja miałam w pokoju tylko szafe i łóżko, na krzesło również nie było miejsca i jakoś przeżyłam!A zeby ludzie nie siadali Ci dupą w pościel to mogłeś po prostu zaścielić łóżko :D
Ludzie lubią sobie utrudniać życie i robić problemy... oj lubią:)
Ale strasznie współczuję turnusowi z pechowym autobusem, cały dzień stracony-katastrofa!współczuję!
IP: 62.141.219.201
niezadowolony 2
Gość
alka napisał
Nigdzie nie napisałam, że robienie ludzi w jajo jest wporządku. Przepraszam nie marudzisz tylko zrzędzisz:D

Jak na razie to ty zrzędzisz czepiając się w kółko tego samego. Ja piszę prawdę, czyli coś czego brakuję OIS.
alka napisał
Czytałam wszystkie opinie na poprzednich stronach i mimo to pojechała i również mimo to jestem bardzo zadowolona.Nie chodzi o to ile zapłaciłeś ale ile za to oferowali, ale ile mogli za taką cene:)??

Wiesz mi, że gdybym wiedział że tak będzie wyglądać turnus oraz cała organizacja to i za pół ceny bym nie pojechał z tego biura.

alka napisał
Jak ktoś do Ciebie przychodzi to mozesz go zaprosic do pokoju jadalnego czy tez tam do kuchni albo na taras :] ja miałam w pokoju tylko szafe i łóżko, na krzesło również nie było miejsca i jakoś przeżyłam!A zeby ludzie nie siadali Ci dupą w pościel to mogłeś po prostu zaścielić łóżko :D

Oczywiście że możesz zaprosić, do tych przestronnych salonów i apartamentów opisanych w ofercie.
IP: 62.141.226.243
niezadowolony 2
Gość
Anitta napisał
Hejka'
osobiscie spontanicznie niemyslac zbyt dlugo wybralam intuicyjnie to biuro i jade z nimi z Poznania do Biobradu 3 wrzesnia - i mam kilka pytan:ale najbardziej chcialabym sie dowiedziec o mozliwosc wymiany kaski na miejscu czy taka mozliwosc jest ???? bo jak słyszalam od znajomych tu w polsce idzie niezle przeplacic za K~ a z tego co sie orietuje tez tam EURO obowiazuje - czy ktops moze mi udzielic info na ten temat??
jak wygladaja wycieczki fakultatywne???-warto pojechac czy lepiej samemu na wlasna reke zwiedzac???
A jak tam wyglada w BOZO?? zadfnej info o tej willi niezauwazylam na forum ??? moze ktos mi odpowie na moje pytania ... :)


Tak jest możliwość wymiany kaski na miejscu, Chorwacja/Biograd to nie trzeci świat.
W centrum są dwa banki (tyle znalazłem) w których możesz wymienić, euro oraz złotówki na kuny. Nie licząc kilku kantorów.
Są też bankomaty, proponuję najpierw sprawdzić w swoim banku jaka jest prowizja przy wypłacie z bankomatu za granicą i czy to się opłaca.
Można w niektórych lokalach, sklepach płacić euro, ale to już się nie opłaca.
Wycieczki fakultatywne, na pewno znajdziesz taniej niż zaoferuje ci to rezydent na miejscu. Ja byłem na jednej z biura, pozostałe dwie pojechałem na własną rękę. (z przyczyn wiadomych)
IP: 62.141.226.243
marta
Gość
bulinka napisał
ponawiam pytanko do osób które wróciły z Biogradu, czy można tam bez problemu korzystać z karty płatniczej visa?i czy ktoś może cokolowiek powiedzieć na temat willi Damir???


Można korzystać bez problemu,ale ciężko mi teraz powiedzieć czy i jaka prowizja jest pobierana. Co do Damiru-to bez obaw bardzo sympatyczna właścicielka, warunki też nie kiepskie. Włąsciwie to kwatera podzielona jest tak jakby na dwie części - łacznie 4 pokoje dwoosobowe. Na 2 pokoje przypada 1 łazienka i 1 kuchnia. Tylko jeden z pokoi nie posiadał balkonu. Przy jednej kuchni znajduje sie pokoik z kanapą,stołem i tv.
IP: 83.6.171.190
bulinka
Gość
marta napisał
bulinka napisał
ponawiam pytanko do osób które wróciły z Biogradu, czy można tam bez problemu korzystać z karty płatniczej visa?i czy ktoś może cokolowiek powiedzieć na temat willi Damir???


Można korzystać bez problemu,ale ciężko mi teraz powiedzieć czy i jaka prowizja jest pobierana. Co do Damiru-to bez obaw bardzo sympatyczna właścicielka, warunki też nie kiepskie. Włąsciwie to kwatera podzielona jest tak jakby na dwie części - łacznie 4 pokoje dwoosobowe. Na 2 pokoje przypada 1 łazienka i 1 kuchnia. Tylko jeden z pokoi nie posiadał balkonu. Przy jednej kuchni znajduje sie pokoik z kanapą,stołem i tv.


to bardzo się cieszę, i mnie uspokoiłaś, dziekuję bardzo Tobie za info!! Pozdrawiam serdecznie :D
IP: 85.221.136.174
alka
Gość
do niezadowolonego 2
"zrzędzić (Wilga)
cz. ndk VIIb, ~dzę, pot. ‘okazywać niezadowolenie ciągłymi skargami, utyskiwaniem; narzekać, gderać’"
pozdrawiam :)
IP: 62.141.219.201
niezadowolony 2
Gość
do alka
Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje.

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.
IP: 62.141.226.243
olo59
Gość
hejka my jedziemy we dwoch z warszawy do biogradu w terminie 26.08
i fajnie byłoby kogoś poznać przed wyjazdem. (olo59@o2.pl) gg 5320049
pozdrawiam :)
IP: 83.28.66.118
anitta
Gość
niezadowolony 2 napisał
Anitta napisał
Hejka'
osobiscie spontanicznie niemyslac zbyt dlugo wybralam intuicyjnie to biuro i jade z nimi z Poznania do Biobradu 3 wrzesnia - i mam kilka pytan:ale najbardziej chcialabym sie dowiedziec o mozliwosc wymiany kaski na miejscu czy taka mozliwosc jest ???? bo jak słyszalam od znajomych tu w polsce idzie niezle przeplacic za K~ a z tego co sie orietuje tez tam EURO obowiazuje - czy ktops moze mi udzielic info na ten temat??
jak wygladaja wycieczki fakultatywne???-warto pojechac czy lepiej samemu na wlasna reke zwiedzac???
A jak tam wyglada w BOZO?? zadfnej info o tej willi niezauwazylam na forum ??? moze ktos mi odpowie na moje pytania ... :)


Tak jest możliwość wymiany kaski na miejscu, Chorwacja/Biograd to nie trzeci świat.
W centrum są dwa banki (tyle znalazłem) w których możesz wymienić, euro oraz złotówki na kuny. Nie licząc kilku kantorów.
Są też bankomaty, proponuję najpierw sprawdzić w swoim banku jaka jest prowizja przy wypłacie z bankomatu za granicą i czy to się opłaca.
Można w niektórych lokalach, sklepach płacić euro, ale to już się nie opłaca.
Wycieczki fakultatywne, na pewno znajdziesz taniej niż zaoferuje ci to rezydent na miejscu. Ja byłem na jednej z biura, pozostałe dwie pojechałem na własną rękę. (z przyczyn wiadomych)

Dzieki wielkie za info :)
tylko traz pytanie czy naprawde oplaca sie na miejscu wymieniac kaske czy porownywalnie jak w polsce
No i jak z tym BOZO - bo po tej willi sladu nikt nie zostawil hhehe :lol:
IP: 83.20.95.159
Viola
Gość
Wiesz co niezadowolony2 żal mi Ciebie człowieku nic Ci nie pasuje wszystko Ci przeszkadza wez sobie daj na wstrzymanie bo tylko zasmiecasz forum wrociles napisales posta i tyle a ja sie wybieram z biurem ois na wczasy i kiedy nie wejde na forum po kilkanascie Twoich smutów zastanów sie co robisz
Pozdro i do zobaczenia 10 sierpnia w Biogradzie
IP: 82.160.216.14
niezadowolony 2
Gość
Viola napisał
Wiesz co niezadowolony2 żal mi Ciebie człowieku nic Ci nie pasuje wszystko Ci przeszkadza wez sobie daj na wstrzymanie bo tylko zasmiecasz forum wrociles napisales posta i tyle a ja sie wybieram z biurem ois na wczasy i kiedy nie wejde na forum po kilkanascie Twoich smutów zastanów sie co robisz
Pozdro i do zobaczenia 10 sierpnia w Biogradzie


A mi żal Ciebie że mimo że czytasz te krytyczne uwagi (nie tylko moje) odnoście biura OIS i tak jedziesz z nimi na wycieczkę.
Jakbyś nie zauważyła to twoja wypowiedź nic nie wnosi do dyskusji, a czepiasz się mnie i moich odpowiedzi na pytania przyszłych uczestników.
IP: 62.141.226.243
xyz
Gość
My też z koleżankami jedziemy 26.08 i wyjeżdżamy z Poznania.
IP: 79.186.214.253
Użytkownik
Posty: 23
Anitta napisał
Hej Aga 950'
My jedziemy 9 wrzesnia ale z Poznania-jedziesz moze do willi BOZO?

Hej Anitta :) niestety, albo stety :) będziemy w willi Tonko ( to się okaże na miejscu) pozdrawiam :)
IP: 83.4.125.232
olo59
Gość
my mamy po 23 lata(co prawda jeszcze nie skończone ale...)
a jak pozostali jadący 26.08 do Biogradu??
IP: 83.28.66.118
Kasia i Kamil
Gość
My też jedziemy 26.08.:) willa Bozo, wyruszamy z Łodzi, mamy po 21 lat, do zobaczenia;)
IP: 88.156.237.192
JOHNSON
Gość
niezadowolony 2 napisał
Viola napisał
Wiesz co niezadowolony2 żal mi Ciebie człowieku nic Ci nie pasuje wszystko Ci przeszkadza wez sobie daj na wstrzymanie bo tylko zasmiecasz forum wrociles napisales posta i tyle a ja sie wybieram z biurem ois na wczasy i kiedy nie wejde na forum po kilkanascie Twoich smutów zastanów sie co robisz
Pozdro i do zobaczenia 10 sierpnia w Biogradzie


A mi żal Ciebie że mimo że czytasz te krytyczne uwagi (nie tylko moje) odnoście biura OIS i tak jedziesz z nimi na wycieczkę.
Jakbyś nie zauważyła to twoja wypowiedź nic nie wnosi do dyskusji, a czepiasz się mnie i moich odpowiedzi na pytania przyszłych uczestników.

NIEZADOWOLONY 2 Poczekaj az wroca z Biogradu to beda pisac to samo i jeszcze Cie przeprosza
IP: 78.88.60.107

Strona: « < ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij