» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... > »

Autor Treść
Ewelina
Gość
Drogie biuro OIS moje doswiadczenie jest takie ze jestescie po prostu chujowi zarowno w organozacji jak i wymowkach.Tlumaczenie ze to wina przewoznikow nic nas nie obchodzi bo przewoznik jet podwykonawca a uczestnicy placa wam i rzadaja zeby wszystko zgadzalo sie z oferta i autokary sie NIE PSULY!!!!!!!!!
To was powinno obchodzic zeby zalatwic wszystko przed wyjazdem bo sami psujecie sobie reputacje
Parafrazujac do kosztow jakie poniesliscie z "winy"przewoznikow napewno sie zwieksza bo kazdy turnus przysle wam nowe reklamacje.
IP: 89.79.206.198
marzena:)
Gość
Robson napisał
marzena:) napisał
witam:)ktos wybiera sie do Biogradu 18.08 z Warszawy:)??a cos wiadomo na temat oferty fortuna??Nie przerazimy sie jak tam zajedziemy:)pozdrawiam


ja miałem jechać 18.08. tym autokarem co jedzie z wawy i wsiadać w częstochowie, ale jednak zdecydowaliśmy, że jedziemy bezpośrednio z wrocławia, także Marzeono do zobaczenia na miejscu :) jedzie ktoś jeszcze z wrocka w tym terminie ? a co do oferty fortuna to z tego co sie dowiadywałem to niestety ale dopiero na miejscu będzie wiadomo jaką kwatere nam przydzielą, ale to tam jeszcze złe nie jest.. najgorsze, że pewnie zostaniemy zakwaterowani jako ostatni, także czeka nas pewnie kilkugodzinny pobyt na parkingu. Dobrze by było więc się poznać wcześniej i wrzucić bagaże do tych osób co już mają kwaterę i uderzyć od razu na plaże :)


dzieki za info ..zobaczymy na miejscu gdzie bedziemy mieszkac w sumie to nie jest najwazniejsze..a jesli o te bagaze chodzi to raczej nie bedzie problemu:)w sumie nie wiem kiedy ja dojade bo różnie to bywa ;) (z tego co czytałm na forum)a Wiec kto jeszcze wybiera sie do Biogradu 18.08.z Warszawy?
IP: 79.185.238.27
Biuro OIS
Gość
Dla wszystkich uczestników ostatniego i przyszłych turnusów! Nowy przewoźnik wysłał z Warszawy nowe autokary do Biogradu 02.08 i obydwa zostały skontrolowane i zostały puszczone do chorwacji i żaden się nie zepsół! Jechałem oboma jednym w jedną stronę drugim z powrotem!Wszystko działało ok muszę przyznać że bardzo dobrze się nimi jechało dvd klima i brak żadnycgh usterek i problemów z wc!W sumie jak wracałerm jednym autokarem z powrotem to troszkę dvd szwankowało podróż do Biogradu z Warszawy trwała 1 autokar dojechał w ciągu 21 godz. mój jechał 23 godz. z powrotem obydwa autokary wróciły do Warszawy w ciągu ok 20 godz.wyjazd z Chorwacji o godz.20 w Warszawie byliśmy ok 16.30 powrót też przebiegał bez problemów a ludzie byli zadowoleni z nowych autokarów zreszto jak wrócą sami myśle że coś na ten temat napiszą
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
rob.w.
Gość
Katia napisał
Chcialam poinformowac uczestników wyjadu 10.08. z WARSZAWY ze kontrola autokarów została zamówiona. Przesympatyczny Pan policjant odpowiedzial, ze juz mieli zgloszenia i ze napewno bedzie 2 policjantów. Wiec jesli podstawią jakiegos rzęcha z PRL bez obiecanej "klasy LUX" i sprawnosci technicznej to zrobimy bunt na pokladzie!;)
Pozdrawiam i do zobaczenia w Niedzielę!


wiesz w naszym przypadku też była kontrola i nic to nie dało. proponuje jechac na torwar,bo policja jak widac nic nie dala
IP: 79.188.45.2
Katia
Gość
Mam nadzieje poprostu ze my nie bedziemy miec takiego pecha i OIS sie zrehabilitowal.
rob.w. napisał
Katia napisał
Chcialam poinformowac uczestników wyjadu 10.08. z WARSZAWY ze kontrola autokarów została zamówiona. Przesympatyczny Pan policjant odpowiedzial, ze juz mieli zgloszenia i ze napewno bedzie 2 policjantów. Wiec jesli podstawią jakiegos rzęcha z PRL bez obiecanej "klasy LUX" i sprawnosci technicznej to zrobimy bunt na pokladzie!;)
Pozdrawiam i do zobaczenia w Niedzielę!


wiesz w naszym przypadku też była kontrola i nic to nie dało. proponuje jechac na torwar,bo policja jak widac nic nie dala
IP: 79.188.102.90
OIS
Gość
przepraszalismy juz wiele razy . Przepraszam kolejny ale przewoźnika z Austrii zamówiła prowadziła negocjacje i opłaciła firma OIS. Ponosimy pełną odpowiedzialnośc za wyjazd. (niestety dobraliśmy złych przewoźników ale juz zmienilismy)
pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
rob.w.
Gość
Życzę wam tego,ale nie dajcie się zrobić w balona-jesli coś bedzie nie tak to po prostu nie wsiadajcie,lepiej na miejscu poczekac na następny autokar,niż męczyć się całą podróż. Choć w naszym przypadku czekanie i tak nic nie dało...
IP: 79.188.45.2
rob.w.
Gość
OIS napisał
przepraszalismy juz wiele razy . Przepraszam kolejny ale przewoźnika z Austrii zamówiła prowadziła negocjacje i opłaciła firma OIS. Ponosimy pełną odpowiedzialnośc za wyjazd. (niestety dobraliśmy złych przewoźników ale juz zmienilismy)
pozdrawiam


Ale gdyby nie nasza upartosc to byśmy jechali rzęchem dalej.
IP: 79.188.45.2
Katia
Gość
no pewnie ze nie bedziemy wsiadac niestety to jest narażenie naszego zycia . Tak samo z wczesniej poruszaną kwestią kaucji :nie bedzie dokumentu potwierdzjacego moja wplate "KP" czy jakiegokolwiek innego druczka to nie placę. Na gebe nie mam zamiaru nikomu nic dawac zeby pozniej sie prosic o zwrot.
IP: 79.188.102.90
Krzysiek
Gość
ois napisał
Drodzy uczestnicy wszystko co było wama przekazane pod pałacem było zzgodne z wiedzą którrą otrzymywaliśmy od przewoźników (nie możemy odpowiadać z aichoszustwa i szczerstwa) Ludzi wyrozumiałości a nie tylko pretensje Przejazd waszej grupy
przez oszustwa przewoźników kosztował nas (biuro ois) ponad 25 tyś złoty czyli 500 zł na osobe czyli 2 razy wiecej niż normalnie ( przy wycieczke ktora kosztowala ok 900zł)
Ale wszystoko to jest przecież winna OIS a przewoźnicy to super odpowiedzialni goście
Pozdrawiam
p.s. Zmieniliśmy przewoźnikow mam nadzieje na lepszych


Nie miałem zamiaru angażować się w tę dyskusję, ale nóż się w kieszeni otwiera.

Szanowny Panie Przedstawicielu OIS,
mam do Pana kilka pytań. Prosiłbym uprzejmie o konkretne odpowiedzi na nie, po kolei, w punktach.
1. Dlaczego pod Pałacem nie powiedział Pan, że jest współwłaścicielem biura, a twierdził, że nie jest za nic odpowiedzialny?
2. Dlaczego do Katowic nie było z nami nikogo odpowiedzialnego za kontakt z biurem?
3. Dlaczego kierowcy nie wiedzieli, dokąd jadą, i kupili winietki do Słowacji zamiast do Słowenii?
4. Dlaczego biuro nie załatwiło żadnych rezerwowych autokarów? Jest normalne, że czasami autokary się psują, ale trzeba taką sytuację przewidzieć.
5. Dlaczego kłamie Pan w kwestii załatwiania autokarów w Austrii? Ponad 40 osób wie, jak to wyglądało. Tak się składa, że przeprowadziłem ok. 10 rozmów telefonicznych z przedstawicielami firm Ofner, Gruber i Zwitnick, i tylko dzięki życzliwości pana Ofnera udało nam się w miarę szybko załatwić autokar. Oczywiste jest, że to biuro sfinalizowało rozmowy i zapłaciło za autokar, ale przewoźnik został znaleziony wyłącznie dzięki Oli, której znajomi znaleźli go przez internet, panu Ofnerowi (www.ofner.at - są telefony i adres e-mail, każdy postronny może się skontaktować z panem Josefem Ofnerem i zapytać go, jak przebiegały rozmowy) i skromnemu wkładowi nas dwóch tymczasowych tłumaczy. Czy potrzeba billingu pani pilot, żeby biuro przyznało się, że ktoś im pomógł?
6. Dlaczego twierdzi Pan, że uważamy przewoźnika za superfirmę?
7. Czy to nie Państwo są odpowiedzialni za wybór przewoźnika?
8. Czy uważa Pan, że pizza i piwo stanowią pełną rekompensatę za stracony dzień na miejscu?
9. Dlaczego nikt z biura OIS nie potrafi się podpisać nazwiskiem, imieniem czy chociażby ksywką?
10. Dlaczego nikt z pokrzywdzonych osób nie usłyszał słowa "przepraszam", a w zamian czyta, że jest kłamcą i oszczercą?
11. Dlaczego wg Pana ponad 40 osób miałoby się uwziąć na Pańskim biurze i pisać tzw. "oszczerstwa"? Czy jeśli wyjazd byłby w porządku, to ludzie i tak na złość pisaliby, że biuro jest winne sytuacjom z kosmosu wziętym? Nie uważam się za frustrata i nie sądzę, aby większość spośród kilkudziesięciu osób takowymi była. Naprawdę mamy ciekawsze rzeczy do roboty niż obsmarowywanie obcych osób. Walczymy tylko o prawdę.
12. Czemu służy wymienianie kwot, jakie Państwo zapłacili?
Prosiłbym o odpowiedź napisaną poprawną polszczyzną. Miałbym jeszcze wiele innych pytań, ale na razie poprzestanę na tych.

Z poważaniem
Krzysztof Dudzik
IP: 83.24.21.123
Anka2
Gość
OIS napisał
przepraszalismy juz wiele razy . Przepraszam kolejny ale przewoźnika z Austrii zamówiła prowadziła negocjacje i opłaciła firma OIS. Ponosimy pełną odpowiedzialnośc za wyjazd. (niestety dobraliśmy złych przewoźników ale juz zmienilismy)
pozdrawiam



Cieszę się, że w końcu padło słowo przepraszam. Oczywiście negocjacje prowadziła firma OIS, także ona płaciła za przewóz, a w takim razie można powiedzieć, że zamówiła autokar. ALE NAMIARY FIRMY AUSTRIACKIEJ UZYSKAŁA OD UCZESTNIKÓW WYCIECZKI STOJĄCYCH NA STACJI W AUSTRII. Przyczyniła się do tego życzliwość austryjaków szukających dla nas wolnych w tym terminie autokarów. Nieoceniony był wkład dwóch "tłumaczy" i dziewczyny, która podała numer.

Przewoźnik wiozący nas do Polski rzeczywiście był super. Już to zresztą pisałam, ale niech OIS zauważy, że dobre strony potrafimy pochwalić. Podróż powrotna bez problemów. Mercedesem z klimą i bez usterek. Życzę kolejnym turnusom jedynie bezpiecznych doajzdów, bo Chorwacja będzie super ekstra na 100%.
IP: 83.31.254.225
Anka2
Gość
Poza tym nie chodzi tu o jakąś zemstę, nie wiem zresztą jak biuro OIS postrzega nasze komentarze. Tu chodzi o ŻYCIE ludzi, którzy chcą jedynie dojechać bezpiecznie na swoje wymarzone wakacje. Nasze zostało narażone. I tak zbyt długo godziliśmy sią na jazdę tym pdadającym autokarem.
IP: 83.31.254.225
OIS
Gość
Odpowiedz dla Krzyśka
1 Status właścicielski firmy OIS (to zupełnie nie jest związane z niczym nie jestem zobowiązany do udzielania odpowiedzi na to)
zarzuce Panu teraz kłamstwo bo Pan twierdzi że powiedziałem że za nic nie jestem odpowiedzialny ( to jest strasznie nieuczciwe z pana strony) Byłem odpowiedzailny za wypuszczeniu obu autokarów z warszawy nigdy tego nie ukrywałem ( z drugiej strony 6 godzin z Państwem ( w tym czasie biuro zapewniło jedzenie napoje i a także zimno piwko w HARD ROCK CAFE)

2 Pilot był w autobusie w Lublinie który z winy przewoźnika został niedopuszczony przez ryse na szybie Dlatego pilot wsiadał w Katowicach
3 Autobus został podstawiany przez firme Panoramę wiedzieli gdzie jadą (błędy każdemu się zdarzają moze nie dla Pana)
4 Jasne to ciekawe jak dojechaliście na miejsce
5 To Pan Kłamie w sprawie autokaru z Austrii dla mnie to juz jest to irytujące Pan Ofner rozmawiał po angielsku iżadnej transakcji niwe sfinalizowaliście oprócz bujdy że autokar kosztuje 500 euro
w rzeczywistości 2500 euro to naprawde jest śmieszne dla mnie i irytujące z tym autokarem pan ofner dzwonił do pilotki tylko po to żeby was dokładnie zlokalizować wiec dla mnie to co pan twierdzi to jest kłamstwo i oszczerstwo (wiem że państwa znajomi pomogli z angielskim) postaram na forum dostarczyc maile i billingi od Pana Ofnera
6 Wcześniej jeden z uczesników twierdził że firma przewozowa starała się jak mogła ale im autobus padł
7 Tak i od tego nie uciekamy ... zostaliśmy oszukani na 25 tys złoty
sprawa będzie w sądzie a co jedynie moglismy zrobić to zmienć przewożnka
8 Nie uważam to była jedynie dobra wola firmy ( chcieliśmy zachować sie w porządku)
9 Odpowiadamy w imieniu firmy nie ma takiej potrzeby
10 Byli Państwo przepraszani wiele razy jeszcze raz serdecznie Przepraszam
11Nigdy nie powiedzaiałem że wyjazd był całkowicie porządku zawiedliśmy podczas dojazdu na Chorwacje(dobraliśmy złego przewoźnika największy nasz błąd)
12 bez komentarza wydaje misę że nie pasuje Pan do naszych wyjazdów
pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
izulek:)
Gość
yxz napisał:
My też z koleżankami jedziemy 26.08 i wyjeżdżamy z Poznania.

Sylwek napisał:
Czy ktoś jedzie 26 .08 do Biogradu Z Wrocka? I Czy ktos był w Willi Madić???



ja z koleżanką jedziemy 26.08 z Wrocławia (autokar jedzie z poznania)-22 i 23 lata:)-willa Bozo także pewnie się poznamy:) ale najpierw musimy obczaić gdzie dokładnie jest skwer dawida/joannitów:P
IP: 79.186.68.252
izulek:)
Gość
Kasia i Kamil:

My też jedziemy 26.08.:) willa Bozo, wyruszamy z Łodzi, mamy po 21 lat, do zobaczenia;)


Do zobaczenia w willi bozo:)
IP: 79.186.68.252
Anka2
Gość
OIS napisał
Odpowiedz dla Krzyśka
1 Status właścicielski firmy OIS (to zupełnie nie jest związane z niczym nie jestem zobowiązany do udzielania odpowiedzi na to)
zarzuce Panu teraz kłamstwo bo Pan twierdzi że powiedziałem że za nic nie jestem odpowiedzialny ( to jest strasznie nieuczciwe z pana strony) Byłem odpowiedzailny za wypuszczeniu obu autokarów z warszawy nigdy tego nie ukrywałem ( z drugiej strony 6 godzin z Państwem ( w tym czasie biuro zapewniło jedzenie napoje i a także zimno piwko w HARD ROCK CAFE)

2 Pilot był w autobusie w Lublinie który z winy przewoźnika został niedopuszczony przez ryse na szybie Dlatego pilot wsiadał w Katowicach
3 Autobus został podstawiany przez firme Panoramę wiedzieli gdzie jadą (błędy każdemu się zdarzają moze nie dla Pana)
4 Jasne to ciekawe jak dojechaliście na miejsce
5 To Pan Kłamie w sprawie autokaru z Austrii dla mnie to juz jest to irytujące Pan Ofner rozmawiał po angielsku iżadnej transakcji niwe sfinalizowaliście oprócz bujdy że autokar kosztuje 500 euro
w rzeczywistości 2500 euro to naprawde jest śmieszne dla mnie i irytujące z tym autokarem pan ofner dzwonił do pilotki tylko po to żeby was dokładnie zlokalizować wiec dla mnie to co pan twierdzi to jest kłamstwo i oszczerstwo (wiem że państwa znajomi pomogli z angielskim) postaram na forum dostarczyc maile i billingi od Pana Ofnera
6 Wcześniej jeden z uczesników twierdził że firma przewozowa starała się jak mogła ale im autobus padł
7 Tak i od tego nie uciekamy ... zostaliśmy oszukani na 25 tys złoty
sprawa będzie w sądzie a co jedynie moglismy zrobić to zmienć przewożnka
8 Nie uważam to była jedynie dobra wola firmy ( chcieliśmy zachować sie w porządku)
9 Odpowiadamy w imieniu firmy nie ma takiej potrzeby
10 Byli Państwo przepraszani wiele razy jeszcze raz serdecznie Przepraszam
11Nigdy nie powiedzaiałem że wyjazd był całkowicie porządku zawiedliśmy podczas dojazdu na Chorwacje(dobraliśmy złego przewoźnika największy nasz błąd)
12 bez komentarza wydaje misę że nie pasuje Pan do naszych wyjazdów
pozdrawiam


Proszę tylko nie mówić, że byliśmy przepraszani wiele razy. Pierwsze, co powinna zrobić rzydentka po przyjeździe do Biogradu, to przeprosić za niedogodności w podróży w imieniu biura, które przecież reprezentuje. Tak naprawdę nie pamiętam, może w Warszawie Pan przepraszał, ale po tym, co się stałow Austrii, już to słowo nie padło, a to właśnie o tą część podróży mamy do biura największy żal. Niemniej miło, że choć trochę zmieniliście ton wypowiedzi i postanowiliście to zrobić. Bez pieniędzy na pustkowiu nie załatwilibyśmy autokaru, to oczywiste. Doskonale pamięta, jak pilotka dzwoniła z pytaniem, czy zaakceptuje Pan autokar z firmy, którą SAMI znaleźliśmy. I niby dlaczego kolega ma nie pasować do wyjazdów? Jego wypowiedź jest bardzo kulturalna, wyważona, a do informacji każdy ma chyba prawo prawda? Zadał więc pytania, które chciał zadać. I jeszcze jedno: koledzy pomagali w porozumiewaniu się po niemiecku, nie angielsku. Też mam pytanie do OIS: dlaczego ton waszej wypowiedzi jest taki oskarżycielski nawet w przypadku, gdy ktoś kulturalnie i z szacunkiem się do Was zwraca??
IP: 83.31.254.225
Anka2
Gość
A co do tych 2500 euro, to wszyscy wiemy, ze sobie jeszcze to odbijecie z nawiązką na przewoźniku.
IP: 83.31.254.225
zuz
Gość
marzena:) napisał
dzieki za info ..zobaczymy na miejscu gdzie bedziemy mieszkac w sumie to nie jest najwazniejsze..a jesli o te bagaze chodzi to raczej nie bedzie problemu:)w sumie nie wiem kiedy ja dojade bo różnie to bywa ;) (z tego co czytałm na forum)a Wiec kto jeszcze wybiera sie do Biogradu 18.08.z Warszawy?


ja!:)
IP: 85.222.86.69
OIS
Gość
Ten ton nie jest oskarżycielski
Kolejny raz przepraszam za to co się wydarzyło
Naprawde jesteśmy spoko ludzmi i staramy się żeby nasze wyjazdy były udane
pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
OIS
Gość
Nie prawda te 2500 euro zapłaciliśmy i ch nie odbijemy może po 4 latach walki w sądzie
pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
viola86
Gość
słuchajcie zastanawiam sie nad wyjazdem do Chorwacji jednak po przeczytaniu tych wszystkich wątków zaczynam sie strasznie obawiać a co gorsza jezeli pojade to niestety sama jestem ciekawa jak duzo osob decyduje sie na samotna wycieczkę licząc na towarzystwo na miejscu??
IP: 87.206.142.89
Anka2
Gość
OIS napisał
Ten ton nie jest oskarżycielski
Kolejny raz przepraszam za to co się wydarzyło
Naprawde jesteśmy spoko ludzmi i staramy się żeby nasze wyjazdy były udane
pozdrawiam


Ten ton jest już zdecydowanie inny. Nie można tak było od początku? Jakby nie było, trochę wpadek z przewoźnikami zaliczyliście, wyciągnijcie wnioski, bo np. Wrocław jest zawsze z autokarów zadowolony. Czyżby w stolicy brakowało porządnych firm przewozowych? Ta nowa wydaje się solidna.
IP: 83.31.212.66
ana
Gość
viola86 napisał
słuchajcie zastanawiam sie nad wyjazdem do Chorwacji jednak po przeczytaniu tych wszystkich wątków zaczynam sie strasznie obawiać a co gorsza jezeli pojade to niestety sama jestem ciekawa jak duzo osob decyduje sie na samotna wycieczkę licząc na towarzystwo na miejscu??


Hej! Ja jade sama. 10.08. z K-c. Mam nadzieje,że nie będzie zle. Zresztą nie wszystkie opinie są złe. Mój brat był z nimi na Krymie i było super.
IP: 90.141.19.239
Anka2
Gość
Miejmy nadzieję, że firma wyciagnie wnioski i już wszystkie dojazdy będą ok. Na naszym turnusie też byli ludzie, którzy pojechali sami. Wyjazdy studenckie mają to do siebie, że wszyscy integrują się bardzo szybko.
IP: 83.31.236.10
marta
Gość
marzena:) napisał
witam:)ktos wybiera sie do Biogradu 18.08 z Warszawy:)??a cos wiadomo na temat oferty fortuna??Nie przerazimy sie jak tam zajedziemy:)pozdrawiam


ja z chlopakiem jade:)
do villi LILO o kórej nicjeszcze niewiadomo:) ale mamy nadzieje ze i tak bedzie fajnie
IP: 83.6.147.212

Strona: « < ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij