» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... > »

Autor Treść
sylvia
Gość
po tych wszystkich wypowiedziach zastanawiam sie czy wogule jechać do tej Chorwacji
IP: 89.108.229.137
sylvia
Gość
bo z tego co tutaj czytam to nie wiadomo jak jest z tymi autokarami, czy my tak wiele wymagamy, chcąc dojechać na miejsce bezpiecznie?
IP: 89.108.229.137
viola
Gość
czy jakieś dziewczyny samotnie wybierają sie do Chorwacji w terminach wrześniowych?chodzi mi głownie o początek września?
IP: 87.206.142.89
kasia
Gość
witam! chciałam sie dowiedzieć na które wycieczki najbardziej warto jechać. Najlepiej pewnie byloby na wszystkie jednak moge sobie pozwolić na maksymalnie 3 wycieczki i zastanawiam sie co wybrać??? rafting, kornati, jeziora plitwickie, wodospady krka?? pomózcie w wyborze ;) a i jesli ktos wie cos wiecej na temat willi milena to prosze o info! z gory serdecznie dziekuje!
IP: 62.69.200.23
Anitta
Gość
No i jak z tym BOZO - bo po tej willi sladu nikt nie zostawil hehehe :lol:
Wyrusza ktos 3 wrzesnia z Poznania??? :)
IP: 83.20.112.55
Anitta
Gość
Oczywiscie mowie o BIOGRADZIE :)
IP: 83.20.112.55
Anka2
Gość
kasia napisał
witam! chciałam sie dowiedzieć na które wycieczki najbardziej warto jechać. Najlepiej pewnie byloby na wszystkie jednak moge sobie pozwolić na maksymalnie 3 wycieczki i zastanawiam sie co wybrać??? rafting, kornati, jeziora plitwickie, wodospady krka?? pomózcie w wyborze ;) a i jesli ktos wie cos wiecej na temat willi milena to prosze o info! z gory serdecznie dziekuje!


Kornati - super, Zadar można zwiedzić samemu, bo jest 20 min. od Biogradu i łatwo dojść na starówkę. Na reszcie nie byłam, ale słyszałam wiele dobrego o Krce i jeziorach plitwickich.
IP: 83.31.233.21
ja5
Gość
Plitvickie super / choć dużo zwiedzających/, Krka też bo razem z Szybenikiem, więc masz 2w1: zabytki i wodospady. Kornati obowiązkowo!
IP: 82.139.157.2
optymistyznie
Gość
wybiera się ktoś 3.08, chorwacja rzecz jasna?
IP: 83.28.68.37
optymistyznie
Gość
och przepraszam, 3.09 rzecz jasna ;)
IP: 83.28.68.37
Anitta
Gość
Hej'
My jedziemy 3. 09 do Biogradu z Poznania_A Ty skad jedziesz i do jakiej willi??? ;)
IP: 83.20.104.227
Kasia i Kamil
Gość
izulek:) do zobaczenia;)
IP: 88.156.237.192
mirabelka
Gość
ewa napisał
Witam wszystkich! Mam pytanko - czy ktoś był na tej wycieczce Krym -Jałta Morze Czarne??? Jestem zainetersowana pod względem organizacji , warunków itp. bo po lekturze forum mam trochę mieszane uczucia co do tego biura

Właśnie dziś rano wróciliśmy z Jałty.
Było ok.
IP: 83.6.115.242
mirabelka
Gość
Wyjazd na Krym był o umówionej godzinie. Po drodze przystanek w karczmie Bida. Polecam - niedrogo a dobre i dużo...
Na granicy, mimo że przed nami był jeden autokar, staliśmy 2 godziny.
We Lwowie byliśmy ok. 4.30. (Zmiana czasu... czyli 5.30)
Pociąg o 9.40... I tam należy przygotować się na okropne toalety... Reszta jest do zniesienia. Nie trzeba brać dużo jedzenia, na każdej prawie stacji ludziska sprzedają dobre pierożki, naleśniczki, racuszki... Trzeba tylko się za tym rozejrzeć... Na dłuższych przystankach można 15-20 minutowych można wysiąść na peron i tam rozejrzeć się za "Kobitkami z reklamówkami".
Część młodzieży drinkuje już w autokarze... i w autokarze w drodze powrotnej kończy.
IP: 83.6.115.242
mirabelka
Gość
Grupa jadąca z Krakowa miała problemy na granicy... niestety z powodu celników.. polskich niestety. Wsiadali do pociągu pięć minut przed odjazdem...
Pociąg miał opóźnienie 40 minutowe, ale w Symferopolu czekały już na nas marszrutki (busy). Do Jałty jechaliśmy dwoma autobusikami - jeden do hotelu Krym, drugi do pensjonatu Tajar.
IP: 83.6.115.242
mirabelka
Gość
Podróż do Jałty trwała około 2 godzin.
Pensjonat ma o wiele lepsze warunki niż hotel Krym, bowiem jest do dyspozycji łazienka i woda bez limitu. Nie są to luksusowe warunki, ale zważając na ceny w Jałcie, można to zaakceptować.
IP: 83.6.115.242
Użytkownik
Posty: 16
ja jade 3.09 z chłopakiem do Biogradu :):)
IP: 85.222.86.53
optymistycznie
Gość
Anitta, "my" tzn. kto dokładnie ;)? Beti witam również. Zauważyłam tylko że na stronie internetowe w sumie wciąż jest sporo ofert, więc prestraszyłam się że będziemy sam na sam z kierowcą i pilotem albo coś :). I ja również jadę z chłopakiem, z Warszawy, bodajze do willi Damir (?)
IP: 83.28.68.37
Użytkownik
Posty: 16
my tez jedziemy z Warszawy, do willi Bozo :)
IP: 85.222.86.53
Natalia
Gość
Chciałam się dowiedzieć kto jedzie 18.08 do biogradu z wrocławia ? I czego mogę się spodziewać po ofercie fortuna? pozdrawiam
IP: 87.204.155.7
Robson
Gość
Natalia napisał
Chciałam się dowiedzieć kto jedzie 18.08 do biogradu z wrocławia ? I czego mogę się spodziewać po ofercie fortuna? pozdrawiam


ja jade 18.08. z wrocławia z kumplem. a Ty jakas wieksza ekipa ? co do oferty fortuna no to wiesz jak to jest z fortuną.. kolem sie toczy, no ale mam nadzieje, ze pozycji "bankrut" uda nam sie uniknac.. z tego co ja wiem na ten temat, to o tym jaka dostaniemy kwatere dowiemy sie dopiero na miejscu, co jest jednoznaczne z tym ze pewnie najdluzej bedziemy czekac na zakwaterowanie..

mam nadzieje, ze autobus z wroclawia to bedzie "wesoly autobus" z fajna ekipa na pokladzie :)

jeszcze pytanko do niezadowolonego2, bo to czlowiek, ktory o chorwacji i biurze OIS wie tu chyba najwiecej na tym forum :)
jak to jest z ta rakija ? bo to jest ichniejszy bimber tak ? bo slyszalem, taka, co prawda dosc subiektywna opinie, ze smaukuje ona jak benzyna :) prawda to jest ? da sie to pic ? i ile dokladnie kosztuje ? pozdro !
IP: 87.205.46.220
Kamil OIS
Gość
Drogi Robsonie
Co do rakiji to dokładnie jest chorwacki bimber bardzo mocny co do procent dochodzi nawet do 70%!Co do smaku czuć drożdżami i cięzko go się pije w tamtym klimacie gorącym.rakiję można kupić u gospodarza danej willi bądź na straganach cenowo jest to od 10 do 20 zł czyli od 20 do 40 kun za pół litra.Niestety rakija jest zazwyczaj sprzedawana nie zmrożona a więc zalecane jest wcześniej schłodzić.Najlepiej się ją pije z colą tzn dolewa się do coli:) Jeżeli smakuje Ci polski bimber klasy C to i posmakuje Ci rakija.
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
Natalia
Gość
ROBSON----> Ja jadę z chłopakiem i też mam nadzieję że będzie on wesoły :) Do zobaczonka :)
IP: 87.204.155.7
Natalia
Gość
w sensie autokar wesoły hehe:) pozdrawiam
IP: 87.204.155.7
Kamil OIS
Gość
Drogi Robsonie
Ofera Fortuna jest popularna oferta wśród ludzi którzy wyjeżdżają z naszym biurem.Oferta jest atrakcyjna z tego względu że za dość atrakcyjną cenę możesz nptrafić do studia które ma najlepsze standardy.Naprawdę można trafić bardzo dobre standardy np.pokój z własną łazienką.Nie zgadzam się z Tobą w kwesti że fortuna jest ostatnia kwaterowana bo listy kwaterunku powstają już przed wyjazdem a więc po przyjeżdzie do Chorwacji możesz być zakwaterowany jako pierwszy bo np masz apart Bozo a willa Bozo będzie zakwaterowana jako jedna z pierwszych a więc nie masz o co się martwić że bedziesz ostatni kwaterowany
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2

Strona: « < ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij