» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... > »

Autor Treść
Kamil OIS
Gość
Droga optymistycznie
Nie masz się co martwić na pewno sama nie będziesz jechać z kierowcami:) na każdy turnus jedzie ok od 200 do 250 uczestników a nawet więcej na pewno twój autokar będzie pełen ludzi gotowych do integracji
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
Nikitka
Gość
pozdrawiam wszystkich jadących 26.08 i do zobaczenia
przypominam , jadę z mężem willa BOZO :)
IP: 79.185.229.161
Kamil OIS
Gość
Droga Nikitka
Willa Bozo na pewno wam przypadnie do gustu zawsze ją miło wspominam
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
Kamil OIS
Gość
Droga Sylwio
Powiem Ci tak wcześniej mieliśmy wpadki z przewoźnikem tzn z autokarami ale to już historia!mamy nowego przewoźnika i nowe autokary i naprawde spełnią wasze czekiwania co do bezpieczeństwa i standardów mogę tak mówić bo było mi już dane jechać i wracać nimi i nie był żadnych problemów podkreślam że jechałem z Warszawy i tam też wracałem! Co do Chorwacji to powiem Ci że warto tam jechać klimat gorący woda ciepła super wycieczki Kornati Zadar wodospady Krka.Bardzo dużo jest wyczynowych atrakcji np polecam lot spadochronowy za motorówką po Morzu Adriatyckim coś niesamowitego,a wiesz co jest najlepsze że jedziesz do Chorwacji z ludźmi z którymi szybko nawiążesz kontak i szybko się zintegrujesz ale jeżeli sama nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz jak to by było w Chorwacji w Biogradzie.Jakby co odsyłam do profilu na naszej klasie wpisz w wyszukiwarkę ois zamieszczane są tam zdjęcia naszych uczestników:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
izulek:)
Gość
Nikitka napisała:
pozdrawiam wszystkich jadących 26.08 i do zobaczenia
przypominam , jadę z mężem willa BOZO :)


To widze że kompletuje się ekipa do Bozo-jadę z koleżanką z Wrocławia:)do zobaczenia!
IP: 79.186.96.98
izka
Gość
do kamil OIS - czy autokary którymi wyjezdzają osoby z Wawy do Lwowa również są od nowego przewoźnika?
IP: 193.189.116.3
Kamil OIS
Gość
Droga Izka
Z tego co wiem to autokary do Lwowa nigdy nie miały problemów a więc są ok bo w innym przypadku by zostały zmienione
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
niezadowolony 3
Gość
najbardziej to wszystkch powinna przeprosić Maria K. - rezydentka, za to że pracuje w tej firmie i nie posiada wiedzy na żaden temat.
dziękuję :)
IP: 79.163.107.185
Kamil OIS
Gość
Drogi Niezadowolony2
Podałeś błędną informację pani Maria K. nie jest naszą rezydentką lecz wynajętym przez biuro OIS pilotką,która z wami była pierwszy raz w Biogradzie
pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
niezadowolony 2
Gość
Chyba ci się numery pomyliły.

Robson napisał
...
jak to jest z ta rakija ? bo to jest ichniejszy bimber tak ? bo slyszalem, taka, co prawda dosc subiektywna opinie, ze smaukuje ona jak benzyna :) prawda to jest ? da sie to pic ? i ile dokladnie kosztuje ? pozdro !


Co do rakiji to prawie wszystko opisał kamil ois, nie kupuj na rynku, bo na pewno nie kupisz tak mocnej jak wszyscy piszą (60-70%) jak ma 40% to góra. Pytaj u właściciela 'willi" pewnie będzie miał coś lepszego.
W większych ilościach proponuję czystą, te z dodatkami (jakieś krzaczki, zioła, czy cokolwiek tam wkładają) może lepiej na początku smakuje ale po większej ilości odbija się tym cholerstwem.
Na zdrowie.
IP: 62.141.226.243
niezadowolony 2
Gość
oczywiście nie ma to jak polska wyborowa, 110K za 1litr w diskoncie :)
IP: 62.141.226.243
Ania
Gość
Robson - my z kolezankami jedziemy w 5 18.08..mieszkamy w Tonko;)
byłyśmy juz w tym roku z Ois.
do zobaczenia!
IP: 83.26.55.34
Anitta
Gość
jade do BOZO z chlopakiem- milo wiedziec wczesniej ze ktos tez tam jedzie_ do tego domku i w tym terminie (Beti/optymistycznie)
Masz moze jakies wieksze informacje na temat tej willi i wyjazdu -moze od znajomych czy innych :)
IP: 83.20.128.91
Użytkownik
Posty: 16
Ktos wczesniej pisal ze Bozo to willa w centrum Biogradu, ogledlosc do morza 400m.
Wyposazona kuchnia, prysznice...
Ogolnie za duzo niestety nie wiadomo :/

W jakim wieku jestescie? Anitta jedziesz z wawy czy z innego miasta?
IP: 85.222.86.53
Kamil OIS
Gość
willa Bozo jest blisko centrum Biogradu do plaży ok 10 min drogi spacerkiem ok 5 min do supermarketu Dyskontu:) jedna z największych willi biura OIS składa się z 5 pok 2-3 os 2 apart 2-3 os i z 4 studiow 2-3 os po drugiej stronie ulicy znajduje sie willa Dzepina w niej mieszkaja rezydenci obok Dzepiny willa Camber. Willa Bozo jest chcetnie odwiedzana przez innych uczestnikow i jest jedna z najbardziej imprezowych wil gospodarz jest sympatyczny u ktorego mozna kupic rakije:) co do warunków mieszkalnych na pewno będziesz zadowolona
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
Użytkownik
Posty: 16
dzieki :) przynajmniej wiem juz cos wiecej na ten temat :)
IP: 85.222.86.53
Robson
Gość
Kamil OIS napisał
Drogi Robsonie
Co do rakiji to dokładnie jest chorwacki bimber bardzo mocny co do procent dochodzi nawet do 70%!Co do smaku czuć drożdżami i cięzko go się pije w tamtym klimacie gorącym.rakiję można kupić u gospodarza danej willi bądź na straganach cenowo jest to od 10 do 20 zł czyli od 20 do 40 kun za pół litra.Niestety rakija jest zazwyczaj sprzedawana nie zmrożona a więc zalecane jest wcześniej schłodzić.Najlepiej się ją pije z colą tzn dolewa się do coli:) Jeżeli smakuje Ci polski bimber klasy C to i posmakuje Ci rakija.
Pozdrawiam Serdecznie


Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :) a ty jezdzisz z kazdym turnusem ? jezeli tak to licze ze nie jedna rakijke obrocimy ;) chociaz i tak nic nie zastapi cytrynowki, wlasnej roboty :) pozdro !
IP: 87.205.181.135
Robson
Gość
Ania napisał
Robson - my z kolezankami jedziemy w 5 18.08..mieszkamy w Tonko;)
byłyśmy juz w tym roku z Ois.
do zobaczenia!


no to super ! a z jakiego miasta jedziecie ? jak z wrocka to impreza zaczyna sie juz w autokarze :) a propos, pytanie do osob jadacych z wroclawia: kiedy jest planowany wyjazd ? bo z tego co mi sie o ucho obilo to ok. 15:30..
IP: 87.205.181.135
Kamil OIS
Gość
Drogi Robsonie
Bardzo chętnie:) ale nie wiem czy będziemy mieli okazje:( byłem niedawno z 2 turnusami i teraz się nie zanosi żebym prędko pojechał do Chorwacji Na pewno znajdziesz nie jednego kompana do rakiji:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
Kamil OIS
Gość
Co do wyjazdu z Wrcławia godz.jest podana na www.ois.pl w formularzu zgłoszeniowym nie raz godzodjazdu są zmieniane na potrzeby danego turnusu. Wrocławskie biuro OIS inf przed wyjazdem wszystkie osoby odjeżdżające z Wrocławia
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 88.199.105.2
Robson
Gość
a jeszcze pytanie do ciebie Kamilu. Jak przegladalem net, to jakies tam biuro oferowalo wyjazd do chorwacji, ale ogolnie to bylo cos w rodzaju jakby byli przedstawicielami OIS'u, bo byl nawet dopisek ze organizatorem wyjazdu jest OIS. W kazdym razie chodzi mi o to ze posrod wszystkich wymienionych przez was wycieczek fakultatywnych znalazla sie pozycja, cos w rodzaju wspinaczki gorskiej czy czegos takiego.. wiesz cos moze na ten temat ?
IP: 87.205.181.135
optymistycznie
Gość
No cóż, ja mam nadzieję ze z moim wyjazdem jeszcze wszystko wypali, jedna osoba odpadła po drodze, ja wskakuję za nią, przesuwamy termin o tydzień(na 3.09 właśnie), ale jutro jadę do biura dopełnić już tylko wszelkich formalności. Willi i warunków nawet się specjalnie nie boję, w końcu nie jedziemy tam żeby siedzieć w pokoju/ okupować godzinami łazienki, tylko komplikacje z podróżą mnie trochę źle nastrajają. Ale generalnie do całości podchodzę tak jak to zostało zasugerowane w nicku, duużo dobrej zabawy nas czeka :)
IP: 83.28.68.37
Kamil OIS
Gość
Wycieczkę do Chorwacji - Biogradu mamy tylko my ale są biura które sprzedają naszą ofertę a więc możliwe,że napotkałeś się na biuro które sprzedaje nasze wycieczki.Co do wspinaczki górskiej to pierwsze słysze i na pewno nie mamy jej uwzględnionej w naszych wycieczkach fakultatywnych może chodziło Ci o BIOGRADZKI RAFTING???
Cytuje "Spływ niespokojną wodą górskiego potoku na gumowym pontowni??? Dlaczego nie. Jeszcze do tego parę kamyków po drodze, trochę krzyku i już więcej nie trzeba. Po tym szaleństwie będziecie już zgraną ekipą. Wyjazd będzie trwał około 6-7 godzin. Cena to około 375 kn czyli 190 zl"
IP: 88.199.105.2
Robson
Gość
nie no wlasnie byla jakas taka opcja ze wspinaczka, nawet fotka byla.. no ale nie istotne, bo i tak juz tego teraz znalezc nie moge :) a co do raftingu to wlasnie chcialbym to obowiazkowo zaliczyc... pozdro !
IP: 87.205.181.135
Anitta
Gość
Dzieki Kamil za wieksze info na temat BOZO :)
Beti My mamy po 22 lata - ale niestety niejedziemy z Wawy tylko z Poznania;
Czy to Ty na NK zostawilas na profilu ois pytanie kto jedzie 3.09 do Biogradu???
IP: 83.20.132.251

Strona: « < ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij