» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... > »

Autor Treść
Anitta
Gość
Mam do Ciebie jeszcze KAMILU pytanie:
Jak tam wyglada do konca sprawa z kaska? tz czy kuny tam dominuja czy euroi tez jest w obiegu- i czy tam jest mozliwosc swobodnej wymiany kaski ze ZŁOTEGOi na K~ czy trzeba smigac na drugi koniec miasta;
ZAPYTAM SIE ALE PEWNIE NIEWIESZ-jak wyglada tam oplacalnosc wymiany_bo z tego co sie orietowalam jakis czas temu to w PL zupelnie sie nieoplaca wymieniac zł~ na k~ :)
bede bardzo wdzieczna za odp
IP: 83.20.132.251
Użytkownik
Posty: 16
tak to ja :):) hehe to spotkamy sie na miejscu w takim razie :P
IP: 85.222.86.53
Kamil OIS
Gość
Droga Anitta
Opłaca się wymienic zł na euro w Polsce a na miejscu w Biogradzie wymienić euro na kuny ostatnio jak byłem to za jedno euro płacili 7 kun i co najważniesze banki chorwackie nie pobierają żadnej prowizji za wymianę euro na kuny a więc masz 2 odp w jednym:)
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Dominują tam oczywiście kuny i opłaca się w kunach płacić a co do wymiany to też nie będzie problemu bo w centrum są banki i kantory ja nie miałem problemu ze znalezieniem banku czy kantora nie wiem jak z kantorami,ale banki nie pobierają prowizji dlatego tam wolałem wymienić sobie ero na kuny
pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
bulinka
Gość
Kamil OIS napisał
Dominują tam oczywiście kuny i opłaca się w kunach płacić a co do wymiany to też nie będzie problemu bo w centrum są banki i kantory ja nie miałem problemu ze znalezieniem banku czy kantora nie wiem jak z kantorami,ale banki nie pobierają prowizji dlatego tam wolałem wymienić sobie ero na kuny
pozdrawiam Serdecznie


A powiedz czy nie ma problemu z wypłacaniem pieniążków z bankomatu chodzi mi o kartę visa?? pozdrawiam
IP: 85.221.136.174
Patrycja
Gość
Pozdrawiam wszystkich jadących do Biogradu (18.08 ;), to już coraz bliżej ;) Wie ktos coś na temat willi Elic? bo nie widziałam za dużo inf na jej temat?
IP: 79.184.252.38
ppp
Gość
Caly czas jest tu mowa o Warszawie. A wydaje mi sie ze z Poznania tez trzeba by bylo zamowic kontrole autobusu. Po tem sie okaze ze Wawa narzekala i swoje dostala, a Poznan siedzial cicho i ma! Czy ktos moze juz na taka kontrole zamowil ... na wyjazd 10.08?!
IP: 83.20.60.31
agata
Gość
Jedzie ktoś na Krym 11.08 z Warszawy?
IP: 83.24.236.89
turnus 17-27/07
Gość
dla zainteresowanych z turnusu 17-27/07/08 do biogradu ktorzy wracali autokarem ktory sie zawiesil na granicy chorwacko slowenskiej.
"Bartek", ktory tak sie wydzieral, ze zostawi wszystkich ktorym sie cos nie podoba na ulicy w biogradzie to Bartosz Olszewski, ur.1984/06/07, pochodzacy z Bialegostoku.

Moze sie komus przydac ta informacja.

Zycze przyszlym turnusom, zeby biuro OIS nie zostawilo nikogo kto bedzie pytal o cokolwiek.
IP: 81.15.165.10
uczestniczka turnusu 17-27/07
Gość
milo znac jego dane:) naprawde bardzo chamsko nas potraktowal
IP: 78.8.3.25
ixidixix
Gość
Witam!
Czy Ktoś z byłych uczestników wycieczki do Biogradu mógłby mi powiedzieć jak wygląda przekraczanie granicy chorwackiej? tj czy sam dowód osobisty wystarcza czy też konieczny jest paszport?
Z góry dzięki!!! :)
IP: 84.10.39.136
Kamil OIS
Gość
Droga bulinka
Powiem Ci tak zapytaj się w swoim banku, bo każdy bank ma inne prowizje co do pobierania pieniążków z bankomatów za granicą. Problemu z wypłacaniem pieniążkó z bankomatów w Biogradzie to nie powinnaś mieć problemów bankomaty są np przy Dyskoncie - supermarkecie w centrum przy bankach itd
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
ixidixix napisał
Witam!
Czy Ktoś z byłych uczestników wycieczki do Biogradu mógłby mi powiedzieć jak wygląda przekraczanie granicy chorwackiej? tj czy sam dowód osobisty wystarcza czy też konieczny jest paszport?
Z góry dzięki!!! :)


Witam
problemu nie ma z przekraczaniem granicy:) Kto ma dowód to dobrze kto ma paszport to ma a kto śpi w chwili kontroli to nie jest nawet nie budzony:) Ostatnio jak byłem w Chorwacji to jak zatrzymali nas na granicy to kierowca powiedział strażnikowi granicznemu że Polacy wypełnili dokumenty i nas puścili bez kontroli to samo było w drodze powrotnej:) a więc spokojnie i bez obaw na dowodzie przejedziesz bez problemu
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Droga ixidixix
problemu nie ma z przekraczaniem granicy:) Kto ma dowód to dobrze kto ma paszport to ma a kto śpi w chwili kontroli to nie jest nawet nie budzony:) Ostatnio jak byłem w Chorwacji to jak zatrzymali nas na granicy to kierowca powiedział strażnikowi granicznemu że Polacy wypełnili dokumenty i nas puścili bez kontroli to samo było w drodze powrotnej:) a więc spokojnie i bez obaw na dowodzie przejedziesz bez problemu
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Droga ixidixix
problemu nie ma z przekraczaniem granicy:) Kto ma dowód to dobrze kto ma paszport to ma a kto śpi w chwili kontroli to nie jest nawet nie budzony:) Ostatnio jak byłem w Chorwacji to jak zatrzymali nas na granicy to kierowca powiedział strażnikowi granicznemu że Polacy wypełnili dokumenty i nas puścili bez kontroli to samo było w drodze powrotnej:) a więc spokojnie i bez obaw na dowodzie przejedziesz bez problemu
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
ixidixix
Gość
Dziękuję BAAARDZO!
IP: 84.10.39.136
Aga
Gość
Kamilu OIS
Ilu będzie rezydentów podczas turnusu 10.08 (Biograd)?
Pozdrawiam
IP: 89.79.206.32
anitta
Gość
dziekuje CI Kamilu bardzo za wyczerpujaca odpowiedz:))
pozdrawiam
IP: 83.20.116.242
anitta
Gość
Beti to fajnie ' do zobaczenia w Biogradzie a moze juz wczesniej w autobusie
pozdrawiam
IP: 83.20.116.242
Robson
Gość
powiedzcie czy warto zainwestowac w "buty do wody".. widzialem ze takie "cuda techniki" chodza po jakies 20-30 zl, wiec wydatek niewielki, ale opinie tez skrajne. Jedni twierdza ze zajebista sprawa inni, ze to najkrotsza droga do umieszczenia nogi w gipsie.. :D
IP: 87.205.181.135
marta
Gość
Robson napisał
powiedzcie czy warto zainwestowac w "buty do wody".. widzialem ze takie "cuda techniki" chodza po jakies 20-30 zl, wiec wydatek niewielki, ale opinie tez skrajne. Jedni twierdza ze zajebista sprawa inni, ze to najkrotsza droga do umieszczenia nogi w gipsie.. :D


Jesli nie kupisz butow do wody w Polsce to i tak bedziesz musiał nabyć je w chorwacji:) Niestety bez nich do wody to ani rusz...nie da sie gola nogą stapać po niektórych kamieniach,których w morzu jest pełno, a i jest to ochrona przed jeżozwierzakami :)
IP: 83.31.167.159
Kamil OIS
Gość
Droga Ago
Na turnusie w Chorwacji Biogradzie będzie na pewno 3 rezydentów Karolina,Krystian - będzie jechał jednym z auokarów warszawskich:) Na miejscu z Karolina jest razem nowa rezydentka Ela
pozdrawiam Serdecznie
IP: 82.160.216.14
marzena
Gość
a moze ktos wybiera sie do willi Fortuna 18 .08:)
IP: 79.185.234.135
Kamil OIS
Gość
Droga Marzeno
Biuro ois nie ma willi fortuny. Fortuna to jest nazwa oferty że za atrakcyjną cenę nie wiesz do jakiej willi trafić to jest właśnie fortuba
pozdrawiam Serdecznie
IP: 82.160.216.14
ja5
Gość
BUTY DO WODY!
Najtańsze były w sklepiku z pierdółkami zaraz na tyłach dworca autobusowego / po drugiej stronie ulicy, obok knajpki na rogu: po 19kun
IP: 82.139.157.2

Strona: « < ... 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij