» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... > »

Autor Treść
Natalcia
Gość
MARZENA--> Ja się wybieram :)
IP: 87.204.155.7
BARSOW
Gość
WITAM, KTO SIE WYBIERA NA KRYM do Saky 17.09 ??? albo kto juz tam byl i ma cos ciekawego do powiedzenia??
IP: 83.70.151.241
agata
Gość
Hmmm...nie ma nikogo kto jedzie na Krym 11.08?
IP: 83.24.228.101
ewela
Gość
kasia napisał
Ewelina napisał
Mam pytanie: Kto jedzie 19 sierpnia do Saki??


Jedziemy z koleżanką w tym terminie a bedziesz w domkach czy w pensjonacie?


Witaj
w pensjonacie
IP: 87.204.77.28
aga
Gość
ewela napisał
kasia napisał
Ewelina napisał
Mam pytanie: Kto jedzie 19 sierpnia do Saki??


Jedziemy z koleżanką w tym terminie a bedziesz w domkach czy w pensjonacie?


Witaj
w pensjonacie



ZAMÓWIL JUZ KTOŚ NA TEN TERMIN KONTROLĘ AUTOKARU!!!!!!
IP: 87.204.77.28
Piotr
Gość
Hej, zastanawiam sie nad wyjazdem 03.09 - 13.09 do Biogradu.
I teraz mam takie pytanko... ja ma wyglądać wyjazd w tym terminie ...
Ilu ma być rezydentów, w jakiej odległości od tej przystani jachtowej są domki, czy np. od promenady ??
A pozatym wybiera się ktoś w tym terminie ...
IP: 195.150.92.132
Piotr
Gość
A i jeszcze zapomniałem zapytać jak wygląda sprawa z kartami ...
Są jakieś problemy z wypłatą z kart VISA Elektron w bankomatach (ile jest wogóle bankomatów) są jakieś blisko domków ??
Albo z płatnościami kartami VISA Elektron / VISA w sklepach ??
IP: 195.150.92.132
Użytkownik
Posty: 23
Piotr napisał
Hej, zastanawiam sie nad wyjazdem 03.09 - 13.09 do Biogradu.
I teraz mam takie pytanko... ja ma wyglądać wyjazd w tym terminie ...
Ilu ma być rezydentów, w jakiej odległości od tej przystani jachtowej są domki, czy np. od promenady ??
A pozatym wybiera się ktoś w tym terminie ...

Hej :)
JMy się wybieramy w tym terminie do Biogradu:), skąd wyruszasz??
IP: 83.4.145.25
Piotr
Gość
Aga950 ... z Krakowa ... do jakich domków jedziecie ??
IP: 195.150.92.132
Użytkownik
Posty: 23
Tak z Krakowa :) mamy zarezerwowane miejsce w willi Tonko, z tego co czytałam ( niestety jest tego nie wiele) ta willa jest ok.
IP: 83.4.145.25
Użytkownik
Posty: 23
Piotr napisał
Aga950 ... z Krakowa ... do jakich domków jedziecie ??

Tak z Krakowa :) mamy zarezerwowane miejsce w willi Tonko, z tego co czytałam ( niestety jest tego nie wiele) ta willa jest ok.
IP: 83.4.145.25
Ola
Gość
Drogi Kamilu a moglbys cos napisac wiecej o willi UGRI? Na stronce macie napisane ze sa tam pokoje o podwyzszonym standarcie? Jakiej wielkosci sa studia? Pozdrawiam
IP: 84.201.210.36
KRYM
Gość
KTO JEDZIE 19,08 DO SAKY?????
IP: 193.138.110.138
pinkula
Gość
Nikitka napisał
yneffer napisał
halo halo! kto jedzie 26.08 do Biogradu?
ja jade z chlopakiem tez w tym terminie do willi Bozo :)
do zobaczenia, pozdrawiam

Razem ze znajomymi wybieramy się 26 do Biogradu również :))
IP: 81.15.156.34
justi
Gość
czy ktoś wybiera się do Czarnogóry 5 września?
IP: 83.18.129.186
gab
Gość
Hej. Mam pytanie. O której jest wyjazd do Biogradu 18.08, bo godzina miała się przesunąc, a na razie nie uzyskaliśmy informacji o opóźnieniu wyjazdu. Pierwotnie miał o 8:45 spod dworca letniego. Bardzo prosze o wiadomość. Mam nadzieje że uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie.
IP: 80.48.251.36
gab
Gość
gab napisał
Hej. Mam pytanie. O której jest wyjazd do Biogradu 18.08, bo godzina miała się przesunąc, a na razie nie uzyskaliśmy informacji o opóźnieniu wyjazdu. Pierwotnie miał o 8:45 spod dworca letniego. Bardzo prosze o wiadomość. Mam nadzieje że uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie.

Wyjazd z Poznania bo nie było to napisane.
IP: 80.48.251.36
Anka2
Gość
Kamil OIS napisał
Droga ixidixix
problemu nie ma z przekraczaniem granicy:) Kto ma dowód to dobrze kto ma paszport to ma a kto śpi w chwili kontroli to nie jest nawet nie budzony:) Ostatnio jak byłem w Chorwacji to jak zatrzymali nas na granicy to kierowca powiedział strażnikowi granicznemu że Polacy wypełnili dokumenty i nas puścili bez kontroli to samo było w drodze powrotnej:) a więc spokojnie i bez obaw na dowodzie przejedziesz bez problemu
Pozdrawiam Serdecznie


Paszport się przydaje, bo jak będzie potrzebna opieka lekarska, to zawsze wymagają paszportu. Tak więc na wszelki wpyadek ci, którzy posiadają paszport, niech go lepiej zabiorą.
IP: 83.31.148.167
lukasz
Gość
Paszport tez sie przydaje jak spisuja Was w domkach wiec lepiej go zabrac ze soba.
Biograd nie jest duzym miasteczkiem wiec wszedzie bez problemu mozna dojsc (plaza, przystan, sklepy..) Srednio dojscie do plazy i centrum zajmuje ~10 min spacerkiem. Ogolnie jest fajnie, jezeli przetrwacie dojazd najgorsze macie za soba (poza powrotem:)
Aha i zorientujcie sie jak wyglada sprawa z butelkami - powrotna albo nepowrotna;)
IP: 83.6.168.132
Kamil OIS
Gość
Drogi Gab
Osoby wyjeżdżające w tunusie od 18.08 będą informowane o godz.odjazdu
Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150
wiki
Gość
Czy ktoś wrócił z willi Tonko w Biogradzie i mógłby się wypowiedzieć na temat warunków tam panujących? I czy nie ma tam problemów z ostatnim dniem (tzn. czy jest gdzie zostawic bagaże i czy można skorzystać z łazienki?)
IP: 79.184.159.57
Patrycja
Gość
gab napisał
gab napisał
Hej. Mam pytanie. O której jest wyjazd do Biogradu 18.08, bo godzina miała się przesunąc, a na razie nie uzyskaliśmy informacji o opóźnieniu wyjazdu. Pierwotnie miał o 8:45 spod dworca letniego. Bardzo prosze o wiadomość. Mam nadzieje że uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie.

Wyjazd z Poznania bo nie było to napisane.

Hej, też się nad tym zastanawiam, ponieważ również wyjeżdżam z Poznania ze znajomymi. Mam nadzieje, że nas poinformują telefonicznie ...
IP: 79.184.226.188
Kamil OIS
Gość
Wyjazd z Poznania 18.08.2008 jest z :
Dworzec Letni PKP o godz.12:30 jakby coś się zmieni p[aństwo zostaniecie poinformowani
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
wiki
Gość
Czyżby nikt z willi Tonko nie wrócił? ojoj zaczynam się bać, że tam jakieś potwory są :P
IP: 79.184.159.57
marta
Gość
czy ktoś zamówił już kontrolę autokaru na 18.08 w warszawie?
IP: 213.199.204.50

Strona: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij