» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » biuro OIS

biuro OIS

Strona: « < ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... > »

Autor Treść
algida
Gość
Witajcie! Wróciłam z Biogradu, dziś. Podróż b. udana, szybko i sprawnie przebiegała.Cały pobyt bez zarzutów, naprawdę. Po tych lamentach na forum miałam ochotę zrezygnować, ale dziś wiem, że nie warto matrwić się na zapas. Rezydenci bardzo mili i uczynni ludzie (Karolina, Ela, Łukasz pozdrawiam).
IP: 82.139.13.232
Anitta
Gość
Dzieki Kamil za info :)
pozdrawiam
IP: 83.20.129.102
Anitta
Gość
8) Niestety Patrycja nie jade 18.08 ja dopiero wyjezdzam we wrzesniu- turnus 3.09 do BOZO wyjezdzasz z P-n?
Planuje ktos od Was zalatwic kontrol autokaru?
IP: 83.20.129.102
ooo
Gość
ej a co z tą kontrolą autobusu 18.08?
IP: 83.24.47.51
Patrycja
Gość
Anitta napisał
8) Niestety Patrycja nie jade 18.08 ja dopiero wyjezdzam we wrzesniu- turnus 3.09 do BOZO wyjezdzasz z P-n?
Planuje ktos od Was zalatwic kontrol autokaru?


Tak, wyjeżdżam z Poznania. Cały czas myślę o tej kontroli, w razie czego zadzwoni się po policję tuż przed samym odjazdem ;/
IP: 79.184.194.228
marta
Gość
Kamilu OIS mozesz mi powiedziec czy mozna miec jakis wplyw na umieszczenie osob w autokarze? bo wyjezdzamy 18.08 z czestochowy do biogradu, razem 7 osob i nie chcielibysmy zeby nas rozdzielona 9np 3 osoby z tylu a 4 z przodu). dostalam numer do p. Bartka. czy faktycznie on tym sie zajmuje? bede wdzieczna za info
IP: 213.199.204.50
Anitta
Gość
No tez tak mysle by zrobic z ta kontrola; bede wdzieczna za info potem jak to u Was przebiegalo i czy niebylo problemow, byle wszystko bylo oki i dojechac na miejsce i wrocic calo i zadowolenie
Zycze Wam udanego wyjazdu
podrawiam :)
IP: 83.20.129.102
do Anita
Gość
a tez jadę 18 do Biogradu z Wawy. Dzwonilam , zeby zamowic kontrole ale Pan mi powiedzial, ze to mozliwe od 9 rano lub na Torwarze od 5.30 ale w przypadku torwaru autokar musi tam podjechac.
wiec opcje są trzy
albo ktos z innego miasta dzwoni zeby kontrola byla pozniej
albo spod palacu dzownimy emergency pod 112
albo zaciagamy ich na torwar

tu jest nr, jakby ktos chcial....mozeuzyska more info
022-603-77-55
IP: 83.24.43.195
lullaby
Gość
Witam, dzis ze znajomymi wrocilismy z Biogradu. Przed wyjazdem oczywiscie naczytalam sie tu nieziemskich rzeczy i byłam szczerze mówiac przygotowana na najgorsze. Milo sie jednak wszyscy rozczarowalismy: z Łodzi wyjechalismy dokladnie o ustalonej godzinie (kilka dni wczesniej zadzwonilam do biura i dowiedzialm sie ze jest opoznienie 2 godz), auobus klasy lux,z klima, dvd, wc, postoje co ok 3 godz. Dojechalismy na miejsce po ok 22 godz. Po kilku doslownie minutach zajal sie nami rezydent i odprowadzil do domku, ktory byl blisko postoju. Domek dokladnie taki jak w opisie, 3 pokoje, kuchnia, lazienka. O pobycie w Biogrdzie nie bede sie rozpisywała, bo bylo świetnie. Skorzystalismy z wycieczki na Kornati i do Splitu i Trogiru. Kornati - rewelacja, caly dizen na statku, wino do upadlego, choc zdarzaly sie osoby, ktore nie dawaly za wygrana i chcialy wziac wino niby na pozniej do plecaka (zenada z ich strony), na miejscu obiad, w trakcie rejsu skoki do wody. W Splicie i Trogirze, jak dla mnie troche malo czasu na zwiedzainie, nie wiem czy bylo tak zawsze, czy wynikalo to z faktu, ze autobus miejscowy mial obsuwe o ok 2 godz. Jak dla mnie troche za malo, no ale coz i tak najwazniejsze miejsca zosatly nam pokazane. Codziennie wieczorem dyzurowali rezydenci, mozna bylo zwrocic sie do nich z jakas sprawa. Kolacja pozegnalna byla w jedenej z nadmorskich knajp. Nam smakowalo i najedlismy sie do syta. Ostatni dzien, wiadomo domek trzeba bylo opuscic do 8. wieczorem jeszcze za zgoda nowych wczasowiczow skorzystalismy z prysznica :) Droga powrotna to inne autokary, nie ukrywam troche gorszej jakosci niz te wczesniejsze, no i 2 kierowcow, a nie 3. Oznajmili nam ze nie bedziemy sie zatrzymywali na postojach zbyt czesto bo szkoda czasu. no i faktycznie byly tylko 3 krotkie postoje, no ale bylismy w Łodzi po ok 19 godz.
Ja, jak pisalm wyzej milo sie rozczarowalam, rezydenci na miejscu naprawde sie strali, no kierowcy w drodze powrotnej troche pozostawiali do zyczenia, no ale wazne ze autobus sie nie popsul i dojechalismy szczesliwie. Sadze, ze jak ktos nie jeste jakos wielce wybredny, to z pewnoscia zadowoli go ten wyjazd! Jak dla mnie caly wyjazd, wlacznei z organizacja i pobytem oceniam na 5-:) Pozdrawiam wszytkich.
IP: 83.10.23.115
Anitta
Gość
Ale ja nie jade 18.08 tylko 3.09 i ne z Wawy tylko z P-ń;
ale dzieki :)
pozdrawiam
IP: 83.20.117.29
wiki
Gość
Ponawiam pytanie, może ktoś kto wczoraj wrócił był w willi Tonko?
IP: 79.184.150.11
una
Gość
Czy ktoś wie czy w Biogradzie jest wypozyczalnia skuterów lub samochodów i ile to kosztuje?
IP: 83.24.61.53
Kamil OIS
Gość
Droga Marto
Co do miejsc w autokarze to znajomych i pary zawsze umieszczamy w jednym autokarze bardzo rzadko albo w wyjątkowych sytuacjach (np brak miejsc w danym autokarze) robim rozrzady ale zawsze staramy się nie rozdzielać ani par ani znajomych.Jak będziecie w jednym autokarze to zajmujecie miejsca dowoli a więc już nie ma wtedy problemu że wy na końcu a oni przykładowo na początku ja jeździłęm juz 2 razy z ludźmi do Biogradu i nie pamiętam żebybyły jakieś problemy z miejscami a więc nie powinnaś się martwić
Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Droga una
A więc cenowo tak się mniej więcej przedstawia:
wypożyczenie skuterka czy samochodu na jeden dzień cenowo jest tak podobnie ok 25 euro czyli ok 100 zł za dzień

Pozdrawiam Serdecznie
IP: 62.233.203.150
Kamil OIS
Gość
Droga Anitta
Chciałbym Cię uspokoić bo autokary z Poznania zawsze mieliśmy bardzo dobre klima wc dvd standard na wysokim poziomie jeszcze się nie zdarzyło,żeby poznański autokar się zepsuł a co najlepsze ten autokar jest nowiutki:) ale jeżeli macie się martwić to zamówcie kontrole:)
pozdrawiam serdecznie
IP: 62.233.203.150
marta
Gość
czy ktos byl w willi lilo?
IP: 83.6.135.141
lukasz
Gość
hejka! ktos smiga do Chorwacji => Biograd 18.08? mozna sie jakos zapoznac wczesniej, maly beeforek by nie bylo tak obco w autokarze:]
moze jakeis nr GG na wstep, wymiana?:)
IP: 195.184.82.6
olć
Gość
lukasz napisał
hejka! ktos smiga do Chorwacji => Biograd 18.08? mozna sie jakos zapoznac wczesniej, maly beeforek by nie bylo tak obco w autokarze:]
moze jakeis nr GG na wstep, wymiana?:)



a z jakiego miasta wyjeżdżasz ? :-)
IP: 91.201.120.182
ewa
Gość
Kamilu a jak ma sie sprawa z autokarami z wyjezdzającymi z Wawy? Pytam bo w Wawie zdarzały się problemy...
IP: 83.24.61.53
piotrek
Gość
Witam, wczoraj wrocilem z Bioradu i z samego pobytu jestem bardzo zadowolony, ale z pracy biura OIS juz duzo, duzo mniej. Wyjazd z Warszawy mial byc o 8:30 a wyjechalismy kolo 11, Przeciagnelo sie to glownie przez dokladna kontrole policji wiec nie ma sie co stresowac. Autobus z wc,dvd i sprawna klima, kierowcy tez ok. Podroz przebiegla szybko i sprawnie wiec juz o 6 rano jestesmy w Biogradzie. o 8 zaczelo sie rozwozenie po willach no i tu zaczynaja sie problemy... zamawialismy studio 2 osobowe z osobna lazienka i kuchnia, a otrzymalismy... pokoj ze wspolna lazienka i kuchnia dla 6-7 osob o duzo nizszym standarcie niz zamawialismy. Powiedzielismy rezydentowi w czym problem, pokazalismy zdjecia i cala oferte ktora mielismy na komorce, a rezydent stwierdzil, ze pierwszy raz slyszy o takiej willi i ze takiej... nie ma. Kazal przyjsc na dyzur i wyjasnic sprawe. Na dyzurze dowiedzilismy sie,ze nie mozna z tym nic zrobic bo wszystko inne jest zajete(chociaz podczas podrozy mowiono nam, ze pomylka moze sie zdarzyc, moze byc zmiana willi ale nigdy nie zmiana standartu, a jednak...). Postanowilismy sie tym za bardzo nie przejmowac(na miejscu w Chorwacji, bo teraz nie mam zamiaru tego zostawic),zeby nie zepsuc sobie wakacji. Rezydent zasugerowal nam napisanie reklamacji, ktora bez problemu podpisal i przyznal nam racje. Jak reklamacja bedzie rozpatrzona?okaze sie, a o wynikach postaram sie poinformowac na forum.
W naszej willi wszytkie osoby jakie mieszkaly, zamawialy inne oferty(3 pary). Biuro OIS zmienilo sobie samo nasze zakwaterowanie,nawet nas laskawie o tym nie informujac!Jedna para dowiedziala sie o zmianie zakwaterowania przed wyjazdem przez przypadek, bo sami zadzwonili do biura sie o cos zapytac, a przy okazji wyniko z tej rozmowy ze "zmienilismy panstwu wille" A MOZE BY TAK LASKAWIE WCZESNIEJ SIE ZAPYTAC, ALBO POINFORMOWAC? Z naszymi wspolokatorami doszlismy do wniosku, ze sprzedano nam oferte, ktora NIE ISTNIALA, a nastepnie wszystkich poszodowanych wrzucono razem do innej willi. Z tego co sie pozniej okazalo poszkodowanych ludzi bylo jeszcze troche wiecej.

Dodam,ze jeden autokar z Wawy rozkraczyl sie jeszcze w Polsce i przyjezdni byli dzien w plecy, ale niech napisza Ci co nim jechali.
Jedna para z naszej willi jechala tym autokarem(wsiadali we Wrocku). Wszystko im przemoklo, mieli dzien pobytu w plecy i otrzymali nie to co zamawiali, jak sie czuli??odp sobie sami, ale nie chcialbym byc na ich miejscu. Magda i Krzysiek pozdrowienia dla was.

Podsumowujac. Praca biura tragiczna. Do rezydentow na miejscu nie mozna miec o nic pretensji, wszystko zalatwiaja i sa bardzo komunikatywni, a kwestia rozmieszczenia ludzi w willach rozgrwa sie w Polsce. Rezydenci dostaja tylko wydruki gdzie kto ma byc. Rezydenci: Karolina, Ela, Lukasz PZDR.

Dzieki fajnym ludzia z ktorymi bylo nam dane mieszkac, pobyt byl naprawde spoko, a na miejscu wszystko dobrze zorganizowane(wycieczki, wypozyczanie lodek, zalatwianie roznych innych spraw).

to chyba wszystko
Pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow naszego turnusu, a szczegolnie dla Michala i Mai z Warszawy, Rolanda i Eli z Poznania, Magdy i Krzyska z Lubina.
Piotrek i Emilika z Gdańska!
IP: 84.38.96.176
Ona
Gość
Wczoraj wróciłam z Biogradu,było rewelacyjnie,Miejsce piękne,organizacja-naprawda się starają:ceny-troche drożej niż w Polsce,woda szczegółnie droga-już bardziej opłacA KUPIć SIę WINO,KIEROWCY SYMPATYCZNI, jedzie się przyjemnie.Biograd oferuje wiele atrakcji zarówno wodnych,turystycznych jak i nocnych:) Wakacja bardzo udane ,już tęsknie za tym miejscem.Ci którzy tam się wybierają-nie pożałujecie:)Trafił nam się najlepszy domek:D Rezydenci w porządku.Pozdrowienia dla wszystkich z turnusu 2-12.08
IP: 212.76.46.161
aaa
Gość
Piotrek czy możesz napisać jaką willę zamawiałeś (chodzi mi o nazwę), a jaką dostałeś?
Do Ona: Który domek jest najlepszy?
IP: 79.184.150.11
AGA
Gość
:)Trafił nam się najlepszy domek:D---> to zajebiscie....mialas oferte fortuna? Czy zamawialas cos konkretengo....bo jesli tak to moja radosc jest umiarkowana

a na marginesie ; k***a MAC- co z tymi autokarami z Wawy, ciagle cos sie jebie...
IP: 83.24.61.53
Ewcia
Gość
Kamil OIS napisał
Droga Anitta
Chciałbym Cię uspokoić bo autokary z Poznania zawsze mieliśmy bardzo dobre klima wc dvd standard na wysokim poziomie jeszcze się nie zdarzyło,żeby poznański autokar się zepsuł a co najlepsze ten autokar jest nowiutki:) ale jeżeli macie się martwić to zamówcie kontrole:)
pozdrawiam serdecznie

Potwierdzam, autokar z Poznania lux :)
IP: 84.205.16.227
Kamil OIS
Gość
Droga AGA
Mylisz się ostatni turnus nie miał już problemów z autokarami do i z Chorwacji podróż przebiuegała bez problemu i bez żadnych usterek wiem bo jechałem i wracałem autoakarami warszawskimi i powiem że miały bardzo dobre standardy
Pozdrawiam
IP: 62.233.203.150

Strona: « < ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... > »

Forum turystyczne » biuro OIS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij